Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcowa

MARCOWE MAMY NA START!

Polecane posty

Dziewczyny, ja jadłam i kebab i pizzę. Mc Donalda jeszcze nie hehe Ale uwazam że jeśli nie za często to jak najbardziej można. Nie popadajmy w paranoję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vera ja jem wszystko, w tamtej ciazy tez. pizze kebaby, tortille, hamburgery :) u nas wogole lekarze sa zdania ze jezeli mama czuje sie dobrze to dziecko tez... wiem ze w polsce jest zabronione korzystanie z solarium w ciazy i unikanie opalania sie na sloncu... a u nas wrecz przeciwnie... twierdza ze solarium nie szkodzi i mozna sie opalac, a pytajac jak dlugo lekarza odpowiada ze tyle ile sie wytrzyma, bo w ciazy ponoc nie da sie dlugo jak zwykle. Mialam tylko problem pod koniec ciazy ze zgaga... meczyla mnie codziennie od jedzenia ostrych potraw... ale za to mala byla przyzwyczajona i po porodzie jak zjadlam cos ostrego czy tlustego podczas karmienia piersia to nie miala ani razu kolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie się zapisze :) mam ją skopiować i po prostu się dopisać? Mam 29 lat, to moja druga ciąża. Moja córcia ma 4 latka i jest wesołym przedszkolakiem, który już nie może doczekać się rodzeństwa. Jak na razie ciąża mija mi ok. czasem zdarzą się jakieś mdłości. Jedynie co mi dokucza to okropny ból piersi. Jak do tej pory pisałam na Parenting.pl ale tam jest okropna, głucha cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczynu pomozecie mi zastanawaim sie co to moze byc owulacje mialam ok 5 sierpnia 9 tak od poudnia zauwazyłam na bieliznie plamki brazowe myslałam ze to okres ale nie mozliwe trwał by 2 i pol dnia to nie mozliwe coto moze byc miesiaczke mam dostac 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
vera- wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Wychodzi na to że będę na tą chwilę najstarsza z Waszego grona. Mam 34 lata. Moja 3 ciąża. termin na 02-03.03. Mam już dwóch synów -11 i 8 lat. Miło mi Was "poznać" i poczytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artemcia- Tak skopiuj i się dopisz..;) u nas ciągle się coś dzieje..;) Mam nadzieje że nie będziesz się nudzić. Gościu- zrób test 19..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pati myslisz ze moze byc to ciaaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow ale nas przybywa :) Witajcie nowe mamy i dopisujcie sie :) ja musze spadac z corcia do lekarza :) bede dopiero za pare godzinek w domu, a pozniej o 17 klienta :) chyba ze w miedzy czasie odezwe sie z telefonu ..nick.................wiek....skad......termin....ktore dziecko...plec....imie....data porodu chudzina123.........23.....Polska.....19.02.14.......?... .........???.......?????......??.??.?? madziulka123.......21.....Polska.....26.02.14.......?.... .........???.......?????.......??.??.?? _Mufinka_............24.....Polska.....01.03.14.......?.. ..........???.......?????.......??.??.?? Creamyful........... .22...Norwegia...1-7.03.14.....2............???.......?????. ... ..??.??.?? Anetka73..............31....Chicago....07.03.14......?... .........???.......?????.......??.??.?? Sieja_wędrowna....32...Wrocław...08.03.14.......1...... ......???.......?????.......??.??.?? takaCZARNA........26.....Polska.....09.03.14.......1..... .. .....???.......?????.......??.??.?? nataszka taka.......26......Polska.....10.03.14........?..........??? ... ....?????......??.??.?? vera30..................31.......UK.........10.03.14.... ..?............???.......?????......??.??.?? Atena C................27.....Polska.....13.03.14.......?......... .. . ???.......?????.......??.??.?? annnnna123..........28.....Polska.....13.03.14.......1... .. .......???.......?????.......??.??.?? RudaMagda..........33.....Polska.....18.03.14.......?.... .. .......???.......?????.......??.??.?? agata_a_..............26.....Polska.....19.03.14.......?. ...........???.......?????.......??.??.?? zapach ................30.....Polska.....22.03.14 ......2............???.......?????.......??.??.?? patija23...............23.....Bochnia....24.03.14...... 1............???.......?????.......??.??.?? koczet.……........…23…..Polska......26.03.14...... .? ............???.......?????.......??.??.?? Madźka871..........26......Polska.....28.03.14.......1.. ..........???.......?????.......??.??.?? jasieńka.............. 32......Polska.....28.03.14.......1............0..........???.......?????.......??.??.?? artemcia..............29......Polska.....28.03.14........2............???.......?????.......??.??.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VERA Wszystkiego Najlepszego!!!!!!!!!!!! ..nick.................wiek....skad......termin....ktore dziecko...plec....imie....data porodu chudzina123.........23.....Polska.....19.02.14.......?... .........???.......?????......??.??.?? madziulka123.......21.....Polska.....26.02.14.......?.... .........???.......?????.......??.??.?? _Mufinka_............24.....Polska.....01.03.14.......?.. ..........???.......?????.......??.??.?? Creamyful........... .22...Norwegia...1-7.03.14.....2............???.......?????. ... ..??.??.?? Anetka73..............31....Chicago....07.03.14......?... .........???.......?????.......??.??.?? Sieja_wędrowna....32...Wrocław...08.03.14.......1...... ......???.......?????.......??.??.?? takaCZARNA........26.....Polska.....09.03.14.......1..... .. .....???.......?????.......??.??.?? nataszka taka.......26......Polska.....10.03.14........?..........??? ... ....?????......??.??.?? vera30..................31.......UK.........10.03.14.... ..?............???.......?????......??.??.?? Atena C................27.....Polska.....13.03.14.......?......... .. . ???.......?????.......??.??.?? annnnna123..........28.....Polska.....13.03.14.......1... .. .......???.......?????.......??.??.?? RudaMagda..........33.....Polska.....18.03.14.......?.... .. .......???.......?????.......??.??.?? agata_a_..............26.....Polska.....19.03.14.......?. ...........???.......?????.......??.??.?? zapach ................30.....Polska.....22.03.14 ......2............???.......?????.......??.??.?? patija23...............23.....Bochnia....24.03.14...... 1............???.......?????.......??.??.?? koczet.……........…23…..Polska......26.03.14...... .? ............???.......?????.......??.??.?? Madźka871..........26......Polska.....28.03.14.......1.. ..........???.......?????.......??.??.?? jasieńka.............. 32......Polska.....28.03.14.......1............???.......??? ?? .......??.??.?? artemcia...............28.....Polska....28.03.14...... 2............???.......?????.......??.??.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..nick.................wiek....skad......termin....ktore dziecko...plec....imie....data porodu chudzina123.........23.....Polska.....19.02.14.......?... .........???.......?????......??.??.?? madziulka123.......21.....Polska.....26.02.14.......?.... .........???.......?????.......??.??.?? _Mufinka_............24.....Polska.....01.03.14.......?.. ..........???.......?????.......??.??.?? Creamyful........... .22...Norwegia...1-7.03.14.....2............???.......?????. ... ..??.??.?? Anetka73..............31....Chicago....07.03.14......?... .........???.......?????.......??.??.?? Sieja_wędrowna....32...Wrocław...08.03.14.......1...... ......???.......?????.......??.??.?? takaCZARNA........26.....Polska.....09.03.14.......1..... .. .....???.......?????.......??.??.?? nataszka taka.......26......Polska.....10.03.14........?..........??? ... ....?????......??.??.?? vera30..................31.......UK.........10.03.14.... ..?............???.......?????......??.??.?? Atena C................27.....Polska.....13.03.14.......?......... .. . ???.......?????.......??.??.?? annnnna123..........28.....Polska.....13.03.14.......1... .. .......???.......?????.......??.??.?? RudaMagda..........33.....Polska.....18.03.14.......?.... .. .......???.......?????.......??.??.?? agata_a_..............26.....Polska.....19.03.14.......?. ...........???.......?????.......??.??.?? zapach ................30.....Polska.....22.03.14 ......2............???.......?????.......??.??.?? patija23...............23.....Bochnia....24.03.14...... 1............???.......?????.......??.??.?? koczet.……........…23…..Polska......26.03.14...... .? ............???.......?????.......??.??.?? Madźka871..........26......Polska.....28.03.14.......1.. ..........???.......?????.......??.??.?? jasieńka.............. 32......Polska.....28.03.14.......1...........???.......?????.......??.??.?? artemcia..............29......Polska.....28.03.14........ 2............???.......?????.......??.??.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguuuu i Artemcia dziekuje :) Witam nowe mamy :) Aguuu co u Ciebie?Fajnie ze do nas zagladasz :) Zjadlam wlasnie tlusciutkiego kebaba i pewnie zasne teraz przy tym biurku. Na szczescie koncze dzis o 14 bo mam pierwsza wizyte u poloznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej zastanawaim sie co to moze byc owulacje mialam ok 5 sierpnia 9 tak od poudnia zauwazyłam na bieliznie plamki brazowe a pozniej bylo tego troche wiecej myslałam ze to okres ale nie mozliwe trwał by 2 i pol dnia to nie mozliwe coto moze byc miesiaczke mam dostac 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe koleżanki. vera życzę Ci spokojnej ciąży i szczęśliwego rozwiązania :) Przezierność jest mierzona w czasie tzw.usg genetycznego pomiędzy 11-13 tygodniem. Badanie jest refundowane i obowiązkowe dla wszystkich. Ruda pisałaś, że nie dostaniesz becikowego. Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..nick.................wiek....skad......termin....ktore dziecko...plec....imie....data porodu chudzina123.........23.....Polska.....19.02.14.......?... .........???.......?????......??.??.?? madziulka123.......21.....Polska.....26.02.14.......?.... .........???.......?????.......??.??.?? _Mufinka_............24.....Polska.....01.03.14.......?.. ..........???.......?????.......??.??.?? happinesss………….34…..Polska….. 2-3.03.14….. 3 ………. ??? ….. ???? …….. ?????? Creamyful........... .22...Norwegia...1-7.03.14.....2............???.......?????. ... ..??.??.?? Anetka73..............31....Chicago....07.03.14......?... .........???.......?????.......??.??.?? Sieja_wędrowna....32...Wrocław...08.03.14.......1...... ......???.......?????.......??.??.?? takaCZARNA........26.....Polska.....09.03.14.......1..... .. .....???.......?????.......??.??.?? nataszka taka.......26......Polska.....10.03.14........?..........??? ... ....?????......??.??.?? vera30..................31.......UK.........10.03.14.... ..?............???.......?????......??.??.?? Atena C................27.....Polska.....13.03.14.......?......... .. . ???.......?????.......??.??.?? annnnna123..........28.....Polska.....13.03.14.......1... .. .......???.......?????.......??.??.?? RudaMagda..........33.....Polska.....18.03.14.......?.... .. .......???.......?????.......??.??.?? agata_a_..............26.....Polska.....19.03.14.......?. ...........???.......?????.......??.??.?? zapach ................30.....Polska.....22.03.14 ......2............???.......?????.......??.??.?? patija23...............23.....Bochnia....24.03.14...... 1............???.......?????.......??.??.?? koczet.……........…23…..Polska......26.03.14...... .? ............???.......?????.......??.??.?? Madźka871..........26......Polska.....28.03.14.......1.. ..........???.......?????.......??.??.?? jasieńka.............. 32......Polska.....28.03.14.......1...........???.......???? ?.......??.??.?? artemcia..............29......Polska.....28.03.14........ 2............???.......?????.......??.??.?? mam nadzieję,że nie namieszałam zbytnio w tabelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Dziewczyny zaczęłam w końcu czytac forum od poczatku by kolejny raz gafy nie strzelić. Marcowa, Aguu bardzo Wam współczuję i jest mi głupio bo czekałyście na swoje maluchy a ja wręcz przeciwnie. Nie było u mnie radości a strach i zwątpienie a teraz widzę, że dziecko to dar i szczęście. Ale jestem pewna, że będziecie jeszcze cieszyć się odmiennym stanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Bo teraz od zarobków to zależy i nie można jakiegos limitu przekroczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
To ja przekraczam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
I chyba większosc z nas przekroczy jeśli oboje rodzice pracują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
I nie wiem czy wiecie ale 1 dziecka od podatku już też się nie odpisze. Bo takie ustawy jak podpisują to jest cichutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MI się wydaj że nie ma to znaczenia czy się przekroczy jakiś próg zarobkowy czy nie. Jest to dodatek za urodzenie się dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale faktycznie od 2013 taki ma być lub jest przepis że nie może przekraczać 1922zł za osobę.. Masakra chory kraj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
vera dzieki, u mnie wszystko ok, czekam na @ i zaczynamy ivf, tym razem bedziemy miec refundacje, wiec tylko za leki do stymulacji zaplace ok 3 tys:) czas sie dłuzy w nieskonczonosc, zwlaszcza, ze o wakacjach nie ma mowy w tym roku, bo kasa na ivf bedzie potrzebna, no i maz ma szkolenia w pracy to i tak nie zdazymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×