Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcowa

MARCOWE MAMY NA START!

Polecane posty

...nick.................wiek....skad......termin....ktore dziecko...plec....imie....data porodu chudzina123.........23.....Polska.....19.02.14.......?... .........???.......?????......??.??.?? madziulka123.......21.....Polska.....26.02.14.......?.... .........???.......?????.......??.??.?? _Mufinka_............24.....Polska.....01.03.14.......?.. ..........???.......?????.......??.??.?? Creamyful........... .22...Norwegia...1-7.03.14.....2............???.......?????.... ..??.??.?? Anetka73..............31....Chicago....07.03.14......?... .........???.......?????.......??.??.?? Sieja_wędrowna....32.....Polska.....08.03.14.......?...... ......???.......?????.......??.??.?? takaCZARNA........26.....Polska.....09.03.14.......1....... .....???.......?????.......??.??.?? nataszka taka.......26......Polska.....10.03.14........?..........???... ....?????......??.??.?? vera30..................31.......UK.........10.03.14.... ..?............???.......?????......??.??.?? Atena C................27.....Polska.....13.03.14.......?........... . ???.......?????.......??.??.?? annnnna123..........28.....Polska.....13.03.14.......1..... .......???.......?????.......??.??.?? RudaMagda..........33.....Polska.....18.03.14.......?...... .......???.......?????.......??.??.?? agata_a_..............26.....Polska.....19.03.14.......?. ...........???.......?????.......??.??.?? zapach ................30.....Polska.....22.03.14 ......2............???.......?????.......??.??.?? patija23...............23.....Polska.....24.03.14....... 1............???.......?????.......??.??.?? koczet.……........…23…..Polska......26.03.14.......? ............???.......?????.......??.??.?? Madźka871..........26......Polska.....28.03.14.......1.. ..........???.......?????.......??.??.?? jasieńka.............. 32......Polska.....28.03.14.......1............???.......????? .......??.??.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda Magda, pisałaś coś o wieku? To nie będzie twoje pierwsze dziecko? Właśnie zerknęłam na tabelkę....jesteś młoda, w pełni sił, nawet nie kwalifikujesz się do grupy kobiet z jakimkolwiek ryzykiem, ech dziewczyny, widzę, że w porównaniu z niektórymi z Was to niezła ze mnie ryzykantka :) patija, może chodzi o datę porodu, nie przewidywany termin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patija23 jest termin ale daty nie zna nikt :P moze ktoras z nas np urodzid miesiac wczesniej czy 2 tyg po terminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak chcecie to mozecie sobie pozmieniac Polske na np swoje miasta, i dajcie znac czy moze cos zmienic czy zostawic tak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Datę porodu bym też skasowała..;) nowy pomysł co tam wpisać wyjdzie w trakcie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sieja_wędrowna
No to się uzupełnię: ..nick.................wiek....skad......termin....ktore dziecko...plec....imie....data porodu chudzina123.........23.....Polska.....19.02.14.......?... .........???.......?????......??.??.?? madziulka123.......21.....Polska.....26.02.14.......?.... .........???.......?????.......??.??.?? _Mufinka_............24.....Polska.....01.03.14.......?.. ..........???.......?????.......??.??.?? Creamyful........... .22...Norwegia...1-7.03.14.....2............???.......?????. ... ..??.??.?? Anetka73..............31....Chicago....07.03.14......?... .........???.......?????.......??.??.?? Sieja_wędrowna....32.....Wrocław.....08.03.14.......1.... .. ......???.......?????.......??.??.?? takaCZARNA........26.....Polska.....09.03.14.......1..... .. .....???.......?????.......??.??.?? nataszka taka.......26......Polska.....10.03.14........?..........??? ... ....?????......??.??.?? vera30..................31.......UK.........10.03.14.... ..?............???.......?????......??.??.?? Atena C................27.....Polska.....13.03.14.......?......... .. . ???.......?????.......??.??.?? annnnna123..........28.....Polska.....13.03.14.......1... .. .......???.......?????.......??.??.?? RudaMagda..........33.....Polska.....18.03.14.......?.... .. .......???.......?????.......??.??.?? agata_a_..............26.....Polska.....19.03.14.......?. ...........???.......?????.......??.??.?? zapach ................30.....Polska.....22.03.14 ......2............???.......?????.......??.??.?? patija23...............23.....Polska.....24.03.14....... 1............???.......?????.......??.??.?? koczet.……........…23…..Polska......26.03.14...... .? ............???.......?????.......??.??.?? Madźka871..........26......Polska.....28.03.14.......1.. ..........???.......?????.......??.??.?? jasieńka.............. 32......Polska.....28.03.14.......1............???.......??? ?? .......??.??.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..nick.................wiek....skad......termin....ktore dziecko...plec....imie....data porodu chudzina123.........23.....Polska.....19.02.14.......?... .........???.......?????......??.??.?? madziulka123.......21.....Polska.....26.02.14.......?.... .........???.......?????.......??.??.?? _Mufinka_............24.....Polska.....01.03.14.......?.. ..........???.......?????.......??.??.?? Creamyful........... .22...Norwegia...1-7.03.14.....2............???.......?????. ... ..??.??.?? Anetka73..............31....Chicago....07.03.14......?... .........???.......?????.......??.??.?? Sieja_wędrowna....32.....Wrocław.....08.03.14.......1.. .. .. ......???.......?????.......??.??.?? takaCZARNA........26.....Polska.....09.03.14.......1..... .. .....???.......?????.......??.??.?? nataszka taka.......26......Polska.....10.03.14........?..........??? ... ....?????......??.??.?? vera30..................31.......UK.........10.03.14.... ..?............???.......?????......??.??.?? Atena C................27.....Polska.....13.03.14.......?......... .. . ???.......?????.......??.??.?? annnnna123..........28.....Polska.....13.03.14.......1... .. .......???.......?????.......??.??.?? RudaMagda..........33.....Polska.....18.03.14.......?.... .. .......???.......?????.......??.??.?? agata_a_..............26.....Polska.....19.03.14.......?. ...........???.......?????.......??.??.?? zapach ................30.....Polska.....22.03.14 ......2............???.......?????.......??.??.?? patija23...............23.....Bochnia.....24.03.14....... 1............???.......?????.......??.??.?? koczet.……........…23…..Polska......26.03.14...... .? ............???.......?????.......??.??.?? Madźka871..........26......Polska.....28.03.14.......1.. ..........???.......?????.......??.??.?? jasieńka.............. 32......Polska.....28.03.14.......1............???.......??? ?? .......??.??.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Marcowa czyli nie jestem najstarsza? :) :) mam syna ale to już wyzszy ode mnie nastolatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Czy wystarczy jak podam województwo? Nie chciałabym by ktoś niepowołany za szybko fakty skojarzył. Wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda Magda, gdybym nie była spóźnialska to mogłabym śmiało być już babcią :) Moje bąki są już w stopce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcowa chyba cos pokrecilas w stopce :) Twoj syn ma dwa miesiace a cora sie jeszcze nie urodzila :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, przegięłam. Nie urodziłam w tym roku dwójki dzieci, w odstępie 3 - miesięcznym :) Daty urodzin moich bąków już poprawiłam. Teraz wszystkie są w komplecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
To mój syn jest starszy . Twoje dzieci będą dużą pomocą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Marcowa wybacz pytanie. Czy poroniłaś w lipcu? Nie czytałam pierwszych stron, teraz gafę walnęłam bo dopiero stopkę zobaczyłam. Przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko Marcowa :) Polecam sie na przyszlosc :) Bardzo chetnie pokrecilambym swoja date urodzenia. Wczoraj skonczylam 31 lat buuuu. Ale co tam jak wychodzilam z pracy z kwiatami wszyscy mi sie pytali w budynku ile mam lat i kazdy mi dawal gora 26/27 wiec chyba sie dobrze konserwuje :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VERA Wszystkiego Najlepszego!!!!!!!!!!!! ..nick.................wiek....skad......termin....ktore dziecko...plec....imie....data porodu chudzina123.........23.....Polska.....19.02.14.......?... .........???.......?????......??.??.?? madziulka123.......21.....Polska.....26.02.14.......?.... .........???.......?????.......??.??.?? _Mufinka_............24.....Polska.....01.03.14.......?.. ..........???.......?????.......??.??.?? Creamyful........... .22...Norwegia...1-7.03.14.....2............???.......?????. ... ..??.??.?? Anetka73..............31....Chicago....07.03.14......?... .........???.......?????.......??.??.?? Sieja_wędrowna....32...Wrocław...08.03.14.......1...... ......???.......?????.......??.??.?? takaCZARNA........26.....Polska.....09.03.14.......1..... .. .....???.......?????.......??.??.?? nataszka taka.......26......Polska.....10.03.14........?..........??? ... ....?????......??.??.?? vera30..................31.......UK.........10.03.14.... ..?............???.......?????......??.??.?? Atena C................27.....Polska.....13.03.14.......?......... .. . ???.......?????.......??.??.?? annnnna123..........28.....Polska.....13.03.14.......1... .. .......???.......?????.......??.??.?? RudaMagda..........33.....Polska.....18.03.14.......?.... .. .......???.......?????.......??.??.?? agata_a_..............26.....Polska.....19.03.14.......?. ...........???.......?????.......??.??.?? zapach ................30.....Polska.....22.03.14 ......2............???.......?????.......??.??.?? patija23...............23.....Bochnia....24.03.14...... 1............???.......?????.......??.??.?? koczet.……........…23…..Polska......26.03.14...... .? ............???.......?????.......??.??.?? Madźka871..........26......Polska.....28.03.14.......1.. ..........???.......?????.......??.??.?? jasieńka.............. 32......Polska.....28.03.14.......1............???.......??? ?? .......??.??.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy jest za późno aby się do Was miłe panie zapisać? Dzisiaj idę na badania, i dowiem się z moim maluszkiem wszystko w porządku, i dokładnie w którym jestem tygodniu,[11 albo 12] pewnie będę miała już założoną kartę, stresuję się i to bardzo, skończę w tym roku 33 lata...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Vera, wszystkiego naj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczynki za zyczenia! I mam takie pytanie z innej beczki. Jecie w ciazy fast foody co jakis czas czy w ogole unikacie takiego jedzenia? Wlasnie mnie w pracy nakrecili na kebab z kurczaka i mam wyrzuty sumienia bo ostatnio kilka razy sobie pozwolilam. Unikam McDonalda i KFC ale czy kebab z kurczaka i pizza sa rownie niezdrowe?Jak to jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pizze jadłam chodź jakoś nie zbyt mi smakowała.. Kebaba też jadłam ale akurat miałam ochotę na niego. Myślę że jeśli masz ochotę to szkoda sobie odmawiać. Chociaż wiadomo że nie za często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie! Mogę sie przyłaczyć? Termin mam na 28 marzec. Jak na razie byłam na pierwszej wizycie w 5 tyg. olejną mam w 11tyg. Nie wiem czy trochę nie za późno. Jak myślicie? Serduszka jeszcze nie słyszałam bo było za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artemcia- powiedz coś o sobie i jeśli masz ochotę to zapisz się do tabelki. Możesz wcześniej iśc do lekarza jeśli masz jakieś obawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×