Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcowa

MARCOWE MAMY NA START!

Polecane posty

ja mam nieregularne okresy, wiec w sumie jakos teraz powinnam miec. Wiem mniej wiecej kiedy byla owulacja i wtedy bylo przytulanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie moze ten cykl byly nawet regularny bo z koncem czerwca poczatkiem lipca mialam owu. Wiec jakos teraz powinnam dostac @. Ale testy juz z grubymi krechami. i w sumie mialam juz duzo objawow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 28 dzień cyklu i słaba kreska po 5 minutach. A po 10 już ciut ciemniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ja bylam w szoku bo w sumie nie nastawialam sie na ten cykl. Najlepsze ze nakropilam mocz, no i patrze patrze (nie minela nawet minuta) i mowie nic nie ma. I idac do kosza na smieci, patrze a tu dwie krechy. A wczoraj to juz w ogole od razu dwie kreski. Juz mojemu pokazalam ;-) ale jakos jeszcze nie umiemy uwierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 28 dzień cyklu i słaba kreska po 5 minutach. A po 10 już ciut ciemniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bardzo chcialabym cokolwiek zobaczyc na usg. Bylam kiedys myslalam, ze ciaza, nawet ginekolog (teraz ide do innej) powiedziala ze wyglada na ciaze. Ja sie nastawilam a tu nic...ale wtedy testy wychodzily negatywne, po tych jej podejrzeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo krech mam obawe, ze cos moze nie bedzie tak. Ze to jednak nie ciaza...:-( ach przesadzam chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki!Jak tam po weekendzie?Witam nowe przyszle mamusie.U nas pogoda piekna wiec az chce sie zyc,ale mnie dzis jakies czarne mysli nachodza :(Do lekarza dopiero w Pl czyli za dwa tygodnie nie wiem jak wytrzymam tak dlugo.Na 29 lipca mialabym termin porodu gdyby moje malenstwo nie umarlo w grudniu :( Smutno mi strasznie i nie wyobrazam sobie przechodzic tego raz jeszcze.Staram sie myslec pozytywnie,ale tak chcialabym sprawdzic czy wszystko jest w porzadku...Chcialabym zobaczyc czy bije juz serduszko mojego malenstwa. Jeszcze ta angielska sluzba zdrowia....Szkoda gadac:( Sorki dziewczyny,ale musialam sie gdzies wygadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
o wszystko sie trzesiemy, ja po 2 poronieniach to nie potrafie sie tak na 100% wyluzowac, choc caly czas sobie powtarzam ze bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nic innego nam nie pozostaje jak dbac o siebie i powtarzac sobie ze tym razem musi sie udac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguuuu znasz przyczyne poronien? Pewnie robilas badania. U mnie przyczyna byla nieznana, w sumie po pierwszym lekarze traktuja to jako przypadek. Na wlasna reke w Anglii nie da sie zrobic zadnych badan wiec pozostaje mi tylko wierzyc, ze to naprawde byl przypadek. A jak bylo u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
tak, oboje z mezem robilismy bad genetyczne w Lodzi i zdrowi jestesmy jak ryby, ja mialam in vitro bo maz ma kiepskie nasienie/leniwce:) ja jestem zupelnie zdrowa macica mimo poronien stworzona wg mojego gina do rodzenia dzieci, wyniki innych bad ksiazkowe, a jednak nie wiadomo czemu tak sie stalo, ja podejrzewam ze za 1 razem przez nerwy , a teraz tez bo moj brat zmarl zaraz jak sie dowiedzialam o ciazy i mimo staran ciezkio sie nie denerwowac nagla smiercia mam nadzieje ze dlatego tak sie stalo i teraz donosze, moze to glupie ale modle sie o to codziennie, mimo ze nie jestem jakos specjalnie wierzaca osoba biore leki na podtrzymanie i heparyne zapobiegawczo bo oba poronienia byly do 10 tyg maz przejal pwiekszosc obowiazkow domowych, odpoczywam i czekam,ale kazda wizyta w toalecie to stres, tego sie nie da wykasowas z glowy, tego leku bedzie dobrze, byle do marca:) bedziemy sie dzielic dośw z porodow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzu86
witam was serdecznie, mam dziś 22 dc , jest to mój pierwszy cykl starań ;) przytulanko było w 10,11,12,16 dniu cyklu. Jakoś dziwnie się czuję wiem ,że jestem w ciąży i koniec po prostu to czuję .. wiem że to śmieszne ale tak jest zastanawiam się tylko kiedy zrobić test aby był wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe przyszle mamy Dzis niestety mialam styczność z nasza służbą zdrowia, od rana dziwnie boli mnie brzuch, jak na mega okres, spanikowana pojechalam na pogotowie, polozna mnie przyjela, kazala poczekać w gabinecie na lekarza, ten przyszedl i nawet nie zbadal mnie ,przepisał tabletki i powiedzial ,że na tym etapie ciąży( 6 tydzi 4 dni) nie mam sensu zatrzymywac mnie w szpitalu ani robic usg, co ma byc to będzie i ku.....wa sobie poszedl. Poronilam juz raz w listopadzie, wiec nerwowo reaguje , szczególnie ,ze do tej pory tak mnie nie bolało. Mam poczekać na wizytę u swojego lekarza. Mam nadzieję, że mialyscie lepszy weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam napisze ze mi nikt nie wierzy i mi smutno. Pokazalam mamie testy, ona no jest ale to moze pomylka. Mojemu pokazalam to sie ucieszyl ale niezbyt wierzy. Placze bo kuswa nikogo nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzu zrob badabie krwi na beta hcg, jak jesteś to pokarze szybciej niz test sikany,kosztuje kolo 35 zl, bez skierowania, i czeka sie ok3 godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja juz mam dwie krechy ciemne...po co mam isc na bete? we wtorek mam wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzu86
czy to nie za szybko na bete? mam pytanko a kiedy u Was były przytulanki, które tak za owocowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzu86
witaj fiono :) a który to u ciebie dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×