Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcowa

MARCOWE MAMY NA START!

Polecane posty

Fiona przestań histeryzować. Lekarz nic nie widział bo nie mógł zobaczyć. Je też miałam okres 15.06 i jeszcze nawet nie myślę o wizycie u lekarza. Na boga, przecież nawet jeszcze nie jesteś po terminie okresu. Teoretycznie nie powinnaś jeszcze wiedzieć, żejesteś w ciąży. Ja będąc w dokładnie takim samym terminie co Ty jeszcze nawet nie myślę o wizycie u lekarza bo on tam nic nie może jeszcze zobaczyć. Pójdę w przyszłym tygodniu albo jeszcze później,żeby było coś widać. Przychodzisz do lekarza przed terminem okresu, mówisz, że jesteś w ciązy. Nic oczywiście nie widać, bo nie może być a Ty się obrażasz na lekarza. No proszę Cię. Zajmij się życiem, przestań histeryzować i idź do lekarza pod koniec przyszłego tygodnia. Denrewujesz się,że otoczenie nie traktuje się poważnie, ale wybacz sama zachowujesz się niepoważnie więc jesteś adekwatnie odbierana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieto, co ty do mnie piszesz? testy roznych firm pozytywne, dzisiaj mi baba mowi cysta w jajniku. a jak to ciaza pozamaciczna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a normalnie różne rzeczy się zdarzają, czego nikomu oczywiście nie życzę ale przy pozamacicznej sikańce wychodzą jak w normalnej, beta też, bo to ciąża, tylko że w innym miejscu miejmy nadzieję, ze u ciebie to jakas anomalia, ale twierdzisz ze kreski widać, to powinien byc przynjamniej pęcherzyk, a w macicy narazie pusto za to pojawiła sie jakaś cysta, radziłabym ta cystę sparwdzić, albo iść do innego lekarza, zwłaszcza, że coś tam lekko podplamiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzu86
witam , u mnie dziś 23dc przeczucia coraz większe ,ale obawa przed testem i betą rośnie ... nie potrafię się na niczym skupić ... czuję minimalne kłucia w podbrzuszu i po za tym nic innego, a jak u was to wyglądało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie plamię, nic mi się nie dzieje. Krechy widac, z reszta kilka postow wczesniej dalam zdjecia. Dzwonilam do szpitala. Polozna powiedziala, ze lekarz potrafi odroznic cyste od ciazy pozamacicznej. I jak mialam miesiaczke 15.06 to na usg nic nie widac jeszcze, tym bardziej ze cykle nie byly super regularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wszystkich niecierpliwych: wiem że trudno o cierpliwość, jeśli czegoś się bardzo chce, ale tuptanie w miejscu nie pomoże. Dajcie kropeczce trochę czasu, żeby się rozgościła :) Ja widziałam pęcherzyk w 34 dc, ale cykle mam 25-dniowe, czyli tak naprawdę badałam się w 9 dniu po spodziewanym okresie. Jeżeli któraś z was ma cykle 34-dniowe albo tym bardziej nieregularne, idźcie na USG tydzień po spodziewanym terminie okresu, nie wcześniej. Na pewno kropka jak ma być, to już będzie. Spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny piszecie co chcecie, smiejcie sie, ale jade do szpitala sie przebadac. Niepokoi mnie ta cysta ktora sie pojawila, tymbardziej za pobolewa mnie podbrzusze, bardzo krzyz i "rwa" nogi. Zobaczymy co mi inny lekarz na ta cyste powie, i ogole nie to wszystko. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona mi też sie rwa nogi i ból podbrzusza. Mam cyste na macicy 13mm. lekarz mówił że nie powinna w niczym przeszkadzać. A jeśli ktoś ma ciąże pozamaciczną to już nic nie zrobi. Trzeba się z tym pogodzić i nie stresować się bo o ma być to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati250811
Hej z moich obliczen wyszlo mi ze na 21 marca mam termin porodu ;) . nie bylam jeszcze u lekarza bo nie mam ubezpieczenia i niewiem co mam zrobic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fiona ty jesteś chora psychicznie. piszesz, ze nic się nie dzieje, krechy sa ale już dziś bylas u lekarza, dzwonilas do szpitala i teraz pojechalas do szpitala. masz schizofrenie czy tylko jesteś idiotka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
robilam bete i wynik 328:)pielegniarka od mojego gina gratulowala i kazala przyjsc na usg za 2,5-3 tyg ale... zaczelam plamic na brazowo, tel do lekarza, wizyta, endometrium za małe, nic nie widac, musze powtorzyc bete czy nadal bedzie ladnie przyrastac,do srody oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
ja tez na 24marca, maz juz mnie pociesza jak moze , twierdzi ze to ten drugi zarodek sie nie przyjał i dlatego plamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
zaczal sie 5 tydzien a cyklu 30 ale ja mialam in vitro transfer zarodkow 4 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro ide na bete.. Boje się bo moje kreski na teście są bledziutkie..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
patija to nie szkodzi, ja robilam test w 26dniu i negatyw a dzien pozniej bete i 117 wiec z tymi testami to roznie bywa, jak sa 2 kreski nawet druga blada to na bank ciaza, zobaczysz, trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
dzieki :) licze poprostu na cud:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
niestety juz 3 za drugim razem poronilam, wczesniej 6 lat temu rowniez ale teraz musi sie udac, moze ustapi to plamienie, bo nie wien za jakie grzechy mnie to spotyka naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same smutasy same smutasy... może w końcu coś pozytywnego napiszemy tutaj ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka@73
Dziewczyny, czy Wy tez tak zle sie czujecie? Ja juz nie wytrzymuje, nic nie moge zjesc. Nudnosci caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak miałam w tamtym tygodniu heh to było straszne nic wąchać ani jeść , najlepiej leżeć przy otwartym balkonie z zimnym ręcznikiem na czole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko na chwileczkę
Dziewczyny skończcie się wyzywać od idiotek co? Potrzebne to komu? Jak jesteście w ciąży to sobie ciśnienia nie podnoście. Ja fionę rozumiem - denerwuje się, nie wie co i jak a tu zamiast pocieszyć jeszcze dołują. Odpoczywajcie zamiast się kłócić bo może za rok o tej porze będziecie dzień i noc na nogach. Ząbki, kolki, trzydniówki, reakcje poszczepienne, przeziębienia - to wszystko przed wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzu86
Fiona daj znać jak będziesz po wizycie w szpitalu, ja jeszcze nic nie wiem ta niepewność mnie wykończy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzu86
natka a który to tydz? kiedy testowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
04.07 robiłam test i byłam u gina. teraz wdłg. lekarza to 6tydzień i 5dnień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się czuję z***biście, właśnie robię naleśniki meksykańskie, piekę ciasto i nie myślę o żadnych betach sretach, pęcherzykach,ciążach pozamacicznych. Cieszę się, ze jestem w ciązy a wieczorem przyjmuję gości. O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×