Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Soczysta Morela 23

Odchudzanie po raz enty.

Polecane posty

Gość Soczysta Morela 23

Witam wszystkich, i zapraszam wszystkie panie do topiku. szczególnie te które tak jak ja odchudzaja się poraz kolejny w swoim życiu. Opowiem o sobie. Na przestrzeni kilki lat chudłam i tyłam na zmiane, moje życie to przeplatanka diety z kompulsywnym objadaniem wręcz. Jeszcze w tym roku udało mi się schudnąc 10 kg, ale wróciło 6. bilans kiepski. ale nie podam sie, zawalcze poraz kolejny. mam 23 lata, 173 cm, obecna waga: 74kg. chce schudnąć do 62-63 kg. Dieta 1000kcal. Było by mi miło i raźniej gdyby ktoś mi towarzyszył. Wymiana doświadczen, wymiana swoich jadłospisów. No i wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepsza dieta dla Ciebie będzie MŻ,i nie będzie efektu jojo. ZERO SŁODYCZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
witam ja tez sie odchudzam waze 63kg przy 160 wzroscie. Chce schudnac do 55kg. trzymam za cb kciuki.Wrocilo mi 2 kg bo w tym roku schudlam z 70kg na 61kg-przez dwa mce marzec-maj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
witam,w takim razie ja też chętnie się doczepię do was ,nie świcze bo jestem leniem ale zaczynam diete MŻ,będę zjadać tylko 4 posiłki no i oczywiście zero żarcia po 17,aha no i bez słodyczy ,białego pieczywa i takich różnych tłustych potraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
witaj truskaweczko:) ja na diecie takiej porzadnej i zadnych grzeszkow jestem od 25 czerwca wiem wiem za krotko na jakies efekty:):(:(:( moja dieta to: do 3l yerba mate, wieczorem i rano cw, w mniejszych ilosciach tylko do 17 po tym nic wiecej, zero slodyczy, gazowanych napoi, nie jem chlebaa bialego tylko razowy przed cw biore tabl figura extraslim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmfmaxxxx
Hejja laski. ja, jak autorka odchudzalam sie w tym roku juz wiele razy ,tylam i chudlam...i ja mam zaburzenia odzywiania, nie mam pomyslu na diete, bo najzwyklejsze mz nie dziala i inne tez. tyle juz wyprobowalam, bardzo wykorzystalam swoja silna wole,mam wrazenir ze sie wyczerpala bateria w mojej silnej woli ; ) nie wiem co mam ze soba zrobic. chce schudnac 6 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
cześć piekna,podziwiam Cie że i tak wytrzymała jesteś no i jeszcze ćwiczysz ,ja przeważnie jak zaczynam diete to wytrzymuje tylko 3 góra 4 dni ,to dla tego postanowiłam tutaj się dołączyć może w kupie będzie lżej obecna waga 70,3kg wzrost 166cm mój cel jak na początek to 60kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez musze zrzucic jakies 5 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
dziewczyny ale nieodpuscicie sobie i nie zostawicie mnie tu samej? Obiecujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
tym razem myśle że się nie wycofam ,możesz na mnie liczyć,ale i Ty obiecaj że nie uciekniesz ,ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
obiecuje ze nie uciekne i sie nie poddam:) tylko mi nie ucieknij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
ok,przysięgam że wytrwam do końca, bo przez swoją tusze to nie wychodze praktycznie z domu i nie mam koleżanek to będę tutaj chociaz jakoś trwać,jeśli będę miała mobilizacje z Twojej strony i innych to uda się , a co dziś miałaś na obid?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
4 male ziemniaki i troche kapusty nizby mialam ochote na kalafior i ryz ale zmienilam zdanie zrobie to jutro:)a ty? naprawde nie lubisz cw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
u mnie dziś połowa piersi z kurczaka i kałafior,no nie bardzo ale może powoli zaczne tylko jeszcze niewjem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a makaron na obiad to bardzo zly pomysl co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
ja zbytnio tez nie lubie cw ale sie teraz zmobilizowalam i jak jeden raz nie cw to jakos tak mi dziwnie.... ale wiem ze jak nie bede to moja dieta nie przyniesie efektow... Dlatego postanowilam nie dac sie pokusom dwa razy dziennie cw i zobaczymy efekty. a jakie ci przypadly do gustu cw. Ja na skakance narazie od 25 czerwca 200 skokow wiem troche malo ale bedzie wiecej bo ponoc dziala i moze bieganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
gość ostatnio zjadlam troszke makaronu z rosolem ale wiadomo nie za duzo tego makaronu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
na poczatek przysiady no i zaczne chyba robić brzuszki ,ciężko będzie uffffffffff..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
ja za to brzuszkow nie bardzo lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
a ogólnie nie lubie cw ale podobno brzuszki dobre są ,zobacze jak mi to będzie szło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soczysta Morela 23
Hej dziewczyny witam;) ciesze się że się udzieliłyście. Moją słaboscią są słodycze, ale wiem że wytrzymam jesli się zapre. Bardzo chce schudnąć i funkcjonować jakoś a nie ciągle byc na diecie a potem pochłaniac dwa razy tyle, jak schudne chciałabym rozsadnie jesc i utrzymac wage U mnie 5 posiłków, warzywa, owoce, białko duzo białka. zero slodyczy fast foodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soczysta Morela 23
Dzisiejsze menu: sniadanie: jogurt naturalny + płatki muesli, II sniadanie: Banan + 2 nektarynki III posiłek: bułka grahamka+ 2 jajka + 2 ogórki IV activia kolacja: 5 was + serek ze szczypiorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
dziewczyny gdzie sie podzialyscie? odpuscilyscie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmfmaxxxx
Ja jestem nadal z Wami :) mysle ze uda sie wspolnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
musi nam sie udac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
dziewczyny dobrej nocy:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmfmaxxxx
Nawzajem :) chudnijcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
hejka,chce wam zameldować że wczoraj 4 posiłek zjadłam o 17h tylko serek wiejski ,potem wkońcu jako tako udało mi sie zrobić 40 brzuszków ,byłam tak obolała że nie miałam siły już na nic ale jak bardzo mnie ssało w żołądku o 21h polazłam na spacer 2h jak nigdy potem tylko spanko ,a jak wam idzie co dziś macie zamiar konsumowac? bo ja jakoś nie mam pomysłu co zrobić na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
witajcie moj plam na dzis: platki frutina z mlekiem, obiad kalafior i ryz, kolacja salatka zpomidora ogorka + jogurt naturalny. rano zrobilam 200 skokow. Trzymam kciuki tylko bez grzeszkow:) buziollki:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
:(:( waga pokazala mi dzis 64,1kg o 0,9kg wiecej niz dwa dni temu... chyba musze odlozyc wage w kat i tylko patrzec na cm? co mowicie?:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×