Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Soczysta Morela 23

Odchudzanie po raz enty.

Polecane posty

Gość truskaweczka22
ja PRZYSIĘGAM !!! tym bardziej że teraz mam WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
ja tez PRZYSIĘGAM!!!!! dziewczyny razem damy rade:*:*:* lece skakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 007
No Truskawko... podniosłaś poprzeczke z pedałowaniem ... i bardzo dobrze Ja melduję ... ROWER dzień 1 ; 1 h i padam na twarz. Na śniadanko zjadłam bułkę grahamkę z pomidorem i serek wiejski light

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 007
Piękna trzymam kciuki za Was wszystkie... I wy mi dajecie kopa do działania... Mam nadzieje że długo tu ze sobą pobędziemy... Co do sukienki... to dziekuję Wam za rade... przymierzyłam kiecke jeszcze raz (ubrałam majciorki sciągające) i tak jak radzicie nie bedę świrować z paseczkiem. Dziękuję jeszcze raz... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 007
Ja też PRZYSIĘGAMM...że tym razem sie nie poddam... jesteście SUPEROWE LASKI ...BUŹOLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
szkoda tylko ze ja nie mam rowerka pedalowalabym razem z waami.... lece dalej skakac juz 100 za mna coraz lepiej sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
aga ty tez jestes super:*:*:* razem damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 007
Ja właśnie gotuję obiadek... dziś bedzie na lekko... po weekendowym obżarstwie. Ryż z jabłkiem , cynamonem i jogurtem... A Wy jakie macie smaczne pomysły? ps A Ty Piękna skacz... bo ja myślę o Tobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
jak zrobilam 100 to mialam troszke przerwy a pozniej jeszcze 200 czyli 300:):) co raz lepiej mam nadzieje ze cm tez poleca w dol:):) dzis u mnie na obiad ryz z kalafiorem ale to juzz napewno caly czas chodzi za mna to danie ale jeszcze nie zrobilam... po obiedzie tez polece skakac:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 007
Piękna... ile czasu zajmuje Ci np.200 szt ? Dobrze by było gdybyś w ruchu była koło 30 min... bo jak to mówią dopiero po 20 min zaczyna sie spalać tłuszczyk... Dzielna z Ciebie Dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
200 to okolo 8-10 min.... wiem wiem za krotko:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmfmaxxxx
Dzieki dziewczyny za wsparcie az mi sie milo zrobilo :) a ruch kazdy jest dobry, nawet 100,200 skokow jest super, bo coraz bardziej sie przyspiesza przemiane materii, nawet 3 min mocniejszego wysillku juz przyspiesza metabolizm. slyszalyscie o tabacie ? Trwa 4 min a daje wycisk ,jest jeszcze cos podobnego, 3miutowe cw czyli 30 s ciezko i 30s lekko i tak przez 3 min ..jak chcecie to poczytajcie sobie cos jeszcze :) Wiecie co, zdecydowalam sie na dietke norweska ale troche zmodyfikowana,bo jestem wegetarianka i zamiast miesa to sobie jajka wstawiam,a poza tym dieta opiera sie w glownej mierze na jajkach wlasnie :) dzis 1 dzien,pomozcie mi wytrwac :) jestem juz po sniadaniu i cwiczeniach na nogi, takie super,robi sie je 3x dziennie po 5 min :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 007
Rmf jasne że bedziemy trzymać kciuki.... i życzę wytrwałości na dietce... wiem ona jest bardzo ciężka... też kiedyś taką robiłam.. - Zgadzam się że trochę jest lepsze niż nic... ja tylko tak z ciekawości zapytałam i chciałam poprostu przypomnieć...co pewnie i tak wszystkie już wiemy.. - A tabata dobrze daje w kość... jedyś robiłam pajacyki i skipy... ale na kniec myślałam że zejdę na zawał...wole dłużej i wolniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
ja juz po obiedzie: reszta kalafiora i pol torebki ryzu:):) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmfmaxxxx
Dzieki za wsparcie :) Aga ,mozesz mi powiedziec co nieco o tym gdy bylas na diecie ? Ile schudlas itp :) a co cwiczen, to najwazniejsze zebysmy cwiczyly to co lubimy i przy czym dobrze sie czujemy,i daje efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blekitnieba
Hej ja tez jestem na diecie 1000kcal,schudlam juz ok 6 kg.Moge sie do was przylaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
Blekitnieba nopewnie ze mozesz:):):*:* bardzo chetnie cie witam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmfmaxxxx
Jasne wpadaj blekit ;) ile chcesz schudnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 007
RMF ja ta dietę stosowałam 5 lat temu... Tylko ze ona się wtedy nazywała Dieta Kliniki USA Dieta bez soli,cukru i alkoholu Ogólnie ciężko to przechodziłam, byłam przemeczona po tygodniu zaczęła mi się puszczać krew z nosa. Wytrzymałam 10 dni z 13 schudłam 8 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmfmaxxxx
Ojoj to zdrowie na minusie bylo ale waga tez .. no ale bylo minelo :) ale musze ci powiedziec ze d. klinik mayo to ciut inna jest od norweskiej vo tamta tez probowalam robic ale przerwalam po 4 dniach ze wzgledow prywatno rodzinnych ;) Dziewczyny,powiedzcie co to moze byc, jak prxyszlam ze spaceru w deszczu poczas burzy z psem, to w domu wycierajac go nagle zakrecilo mi sie w glowie ale tak maksymalnie i tak mnie cos pchalo na jedna strone zebym sie na podloge polozyla i musialam sie polozyc,do tego jeszcze szum w uchu lewym,i teraz leze na lozku i powoli przechodzi..myslicie ze to cisnienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
rmf zmartwilam sie jak napisalas ze zakrecilo ci sie w glowie... moze ta dieta? Mam nadzieje ze ci przejdzie.. ja zrobilam w pol godziny 600 skokow cchciaalm jeszcze pol godz biegania na dworze ale zaczelo padac a pozatym troszke mi sie juz nie chialo:):) dzis w sumie 900 skokow:) na kolacje 5 kromek z szynka, ogorkiem,pomidorem zjedzona o 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 007
Rmf.... myśle o Tobie co by Ci mogło być... i też jestem zdania że to może ta dieta... te diety są okropne... nie lepiej się przerzucić na MŻ. Było by zdrowiej... a wystarczy sie pilnować i trochę ruszać i waga tez będzie spadać. Ja pamiętam czułam się okropnie na tej diecie.... wszystko nie doprawione...więc z całości tylko dziubałam tak na ząb żeby sie nazywało że cos zjadłam... juz nigdy bym sie takiej diety nie chwyciła i na pewno nie polecam jej innym. Przemyśl to sobie bo naprawdę szkoda zdrowia...no i wracaj do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 007
PIĘKNA... gratuluję ... dzielna z Ciebie dziewczynka... - Ja też się chcę pochwalić że oceniam swój dzień na 5 z plusem.... zmieściłam się z jedzeniem w ciągu 8 godzin. Po obiedzie zjadłam jeszcze jabłko i grachamkę z szyną ogórem i pomidorem. No i duuuużo wody... - TRUSKAWKO... BŁĘKIT a co u Was dziewczyny?? - >Życzę kolorowych snów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ang_t
Cześć Dziewczyny! Mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko, bym dołączyła do grupy zmagających się z przeklętą wagą ;) ja przez ostatnie dwa miesiące prowadziłam bardzo intensywny i zaraz niezdrowy tryb życia. Mało sania, dużo piwa i niezdrowych przekąsek, a do tego brak ćwiczeń. Teraz zamknęłam projekt i mam nadzieję, że trochę się rozluźni. Widzę, że przytyłam, czuję to po ciuchach i wiem, że inni też to widzą. Przyznam, że boję się zważyć, ale jutro będę musiała to zrobić. Na początku sierpnia planuję urlop i muszę do tego czasu schudnąć co najmniej 5 kg. Nie chcę stosować jakiś specjalnych diet, po prostu zero słodyczy (z którymi mam WIELKI problem), jedzenia po 18 i powrót do regularnego ruchu (wreszcie zacząć wykorzystywać Multisporta). Chętnie do Was dołączę, razem zawsze raźniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
ang_t witaj pewnie ze mozesz zawsze razniej i wieksza motywacja:):):) i wsparcie:*:* bardzo ci witam:) ja juz po cw rano: 600- w 30 min dziewczyny trzymajcie sie:*:* milego dnia buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 007
Witajcie dziewczyny.... - PIĘKNA o której Ty wstajesz Dziewczyno że już masz cwiczenia za sobą..hehe bardzo dobrze... Ja też już wstałam ....a że do śniadania mam jeszcze 2,5 więc siadam na rower... bo czuje że zaczyna mi burczeć w brzuchu... - Trzymam kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 007
Hej ANG... wpadaj często...i napisz coś o sobie...Ile ważysz i ile chcesz schudnąć... no i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
ja dzis wstalam o 6 ale zaczelam cw o 7.... po cw sniadanie: 3 kromki razowego z serem twarogowym kanapkowym. ogladalm cw z mel b nie iwem czy zaczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 007
No ja już po śniadaniu... jedna bułka grachamka z zółtym serem i czerwoną papryką... ROWER dzień 2 ; 1 h.... oby tak dalej - Piszcie dziewczyny co u WAs...POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmfmaxxxx
Hej :) witam nowa czlonkinie ;) i gratuluje kolejnych zaliczonych cwiczen ;) wczoraj pojechalam po calosci, w ogole mialam porabany dzien,dzisiaj jest juz ok. mowicie ze to przez diete ale ja sadze ze raczej przez pogode ;) ale wole nie ryzykowac i odpuscilam ja sobie :) U mnie kolejny dzien pochmurny,oszalec mozna ;/ ja chce sloneczko !!!!!! I jestem ZALAMANA bo nie wiem czy przytylam 2 kg przez obzarstwo czy spozniajacy sie okres ;( ale przynajmniej mam nauczke . Ale trzeba myslec pozytywnie !!! Powodzenia i milego dnia wam zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×