Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Soczysta Morela 23

Odchudzanie po raz enty.

Polecane posty

Gość rmfmaxxxx
A co do cwiczen, polecam ta stronke : http://www.cwiczenia.org/ I tam sa jeszcze inne rzeczy dot. odchudzania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
Hejka ,przepraszam was dziewczyny że mnie troche nie było przed chwilką odebrałam laptop z naprawy ,kliknełam jakiś link na topiku miało być o diecie a zabłokowało wirusem cały komp..i modem ,już teraz jestem i melduje u mnie też dziś podobny obiad jak u ciebie AGA,fajnie że nas przybywa na tym topiku ,ja nie odpuszczam AGA ja już 1,5h zaliczam z prędkością 31,6km na 1 pedałuje jednym tępem a jak złaże z roweru to tak jak bym z pod prysznica wyszłam,ale sie rozgadałam ,co u was jeszcze ciekawego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
BARDZOmi WAS brakowało ,mam nadzieje że nadal trzymacie za mnie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
truskaweczka oczywiscie ze trzyamamy za ciebie kciuki.... prawda dziewczyny?:*:*:):) u mnie jako tako dobrze 4 male ziemniaki, troche kapusty, troche zawijanej rolady z kiszonego ogorka, marchewki:):) u mnie sloneczko moze polece po biegac trzyamjcie sie i bez grzeszkow truskaweczka brakowalo mi ciebie tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
hej PIEKNA,jak sie ciesze że znowu jestem z wami chociaż jak nie było mnie tu to myślałam o was i trzymałam kciuki ,ja też już po obiadku .PIEKNA dobrze sobie radzisz z cw ,tak trzymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
jakbym jezdzila na rowerze tak jak ty truskaweczka i do tego skakanka 2x po 30 min to wiecej kalorii bym spalala w ciagu dnia i cm tez by mi ubywaly a tak narazie mecze 2 razy skakanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
PIEKNA i tak dobrze sobie radzisz jak masz zwykły rower to mozesz popedałować ,a rowery stacionarne teraz nie są take kosztowne nawet za 250zł można już kupić ,ja zastanawjam sie nad kupnem hula- hop podobno ekstra będzie po niej talia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.W.
Polecam suplementy Tiens. Suplement hamujący przyswajanie węglowodanów - Carb Blocker; Capsilite - wspomagający spalanie kalorii; Chitosan - wspomagający wiązanie cząsteczek tłuszczu. Dodatkowo zapraszamy do uczestnictwa w Programie Zdrowy Styl Życia (odchudzanie) oraz w Programie Oczyszczania Organizmu (wskazany przez odchudzaniem). http://tiens.shoper.pl/ tiens.programy@inter ia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
ja dziękujeę żadnych suplementów nie będę brać ,to nie zdrowe i szkoda kasy ,no nie dziewczyny?DAMY RADE bez takich tam dopalaczy hehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmfmaxxxx
Dziewczyny jestem pod wrazeniem ze sie poddajecie i wypalacie kalorie :) ja to tylko lekkie cwiczenia ale musze jeszcze cos takiego jak wy, to sie chyba kardio nazywa ? :) poki co spacerki z psem, ale chyba zaczne sobie jeszcze skakac :) duzo jest tych sportow wiec pewnie cos dla siebie jeszcze znajde :) Caly czas trzymam kciuki za was, mysle sobie co tam u was i czy meczycie sie z tymi cwiczeniami, no 600 skokow to duzo Piekna, tylko tak dalej dziewczyny ,jestem z was dumna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmfmaxxxx
Kurcze mialo byc NIE poddajecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
RMF jak na początek to też dobrze sobie radzisz a jak dołączysz skoki to będzie jeszcze lepiej, wiesz na poczatku zawsze jest ciężko zacząć cw ale potem to już będzie tylko lepiej, fajnie że jestescie , trzymam kciuki za was cały czas i NIE POJADAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannaklementyna
kupiłam dziś figura no-apetite zeby okiełznac te napady głodu wstrętne, ktore mnie dopadaja wieczorami :( mam nadzieje ze to cos pomoze bo cala dieta w diałby idzie przez to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
PIEKNA mam nadzieje że ci to pomoze nie trzeba sie załamywać ,zawsze są gorsze i lepsze dni ,też czasami tak mam ale uparcie jak na razie dąże do celu ,jestem już po kolacji przejechałam rowerem teraz tylko 1h strasznie mnie boli brzuch i jestem jakaś opuchnięta pewnie w nocy lub rano dostane miesiączke ehh...mysle że jutro nie dam rady cw bo niewjem czy można robić taki wysiłek przy okresie ,wie ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
ja jak dostane miesiaczke to nie jestem wstanie zrobic cw chyba jak wezme tabletki.... ale pierwszy dzien dla mnie jest najgorszy w tamtym roku sie nie odchudzalam to slabo mi bylo i jak bylam w miescie z mama to bym zaslabla i wymiotywala ... a za to w tym roku sie odchudzam i nie mam takich przypadkow:) ale zawsze biore tabl i chociaz na godzine ide sie polozyc ja od obiadu nic nie jadlam bo po 4 jechalam do miasta a jak chcialam jesc jogurt to bylo juz wpodo 18 wiec odpuscilam zostalo mi tylko herbata i cw... chlopak nakupil sobie c*psy, slodycze ale ja sie nie dam... i sie nie skusze nigdy w zyciu nie bede juz gruba... wiele mialam przez to nie przyjemnosci dziewczyny ciesze sie ze dajecie sobvie dzielnie rade tak TRZYMAC:):):):*:*:*!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
oj PIEKNA obyś wytrzymała bo tyle już osiągnełaś ,ja wierze że sie nie skusisz na to paskudne jedzonko,bądż dzielna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
widze że nikogo juz nie ma to podskocze sobie na zakupy do tesko ,musze zrobić zaopatrzenie w świeze warzywka i obym też nie zgrzeszyłam bo w sklepach jest tyle pokus ..Miłego wieczorku dziewczyny wam życzę i do jutra buziaczki paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ang_t
Cześć Dziewczyny!! no cóż...i zważyłam się...masakra...65,5 przywzroście 167/168 cm. Bleh. Dziś miałam wolne, więc od razu wróciłąm do aktywności fizycznej. Najpierw bieganie (8 km), potem basen (60 długości). Jutro lecę na jakiś fitness. Brakuje mi słodyczy,oj brakuje, ale zamiast tego zjadłam trochę orzechów i rodzynek. Zobaczymy co pokaże waga rano. Jestem podłamana, ale trzeba myśleć pozytywnie i uzbroić się w cierpliwość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
truskaweczka dziekuje ci za to ze we mnie wierzysz i za wsparcie zrobilam 30 min skakanki. Dzis w sumie 1200 skokow. Jestem tylko ciekawa czy jak bede co dziennie godz cw to nie zrobia mi sie miesnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 007
OO ale się Dziewczyny rozpisały... czytam że świetnie Wam idzie ... mi tez nie najgorzej.... Super Jesteście... Ja miałam udany dzień.... nie podkusił mnie zaden baton, rower zaliczony...ale czuje że u mnie też ''ciotka'' sie zbliża. Wtedy też odpuszczam... ale moja koleżanka nawet w czasie okresu potrafi iśc na spininng i dobrze daje na rowerze... ja wole sie oszczędzać - Trzymajcie za mnie ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
Hejka dziewczynki ,widze że nam wszystkim dobrze idzie a to dzieki temu ze mamy w sobie wsparcie i jeden cel nie ważne kto ile ma do zgubienia kg wazne że dzielnie z nimi chcemy walczyć i tak trzymać , dajecie mi naprawde tyle motywacji że jak nigdy mam chęć by walczyć i sie nie poddać .PIEKNA ja tak szczerze mówiąc niewjem czy te mięśni Ci sie nie rozwiną może któraś podpowie jak to jest .AGA też jesteś super laska ,ja jak na razie wziełam nospe i zobacze póżniej czy dam rade jezdzić a jak nie to odpuszcze te2 dni bo u mnie są najgorsze .... Świetnie że jesteście dobrana z nas paczka i jestem na 100%pewna że NAM SIE UDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
witajcie:):) rano zrobilam 600 skokow poznie sniadanie: 3 kromki razowego, szynka, pol serka wiejskiego:):* razem napewno nam sie uda zobaczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
dziewczyny nie skusilam sie wczoraj na zadne jedzonko po 17 i nawet nie wzielam do ust slodyczy i c*psow juuupiii:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
ja też już po śniadanku serek wiejski +szczypiorek + rzodkiewka + kawa bez cukru,1,5 h rower jednak no-spa pomogła dało rade wytrzymać ,szybki prysznic nastawie pranko i sprzątanko ,na obiad dzis pieczona pierś z kurczaka +brokuły na parze 6 różyczek ,a u was jak tam ??? PIEKNA tak trzymaj ,ja też wczoraj omal nie kupiłam sobie czekolade ale pomyślałam o was że nie moge zawieść i sie nie skusiłam,widzisz nasza grupa wsparcia jednak ma wielką moc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
truskaweczka ciesze sie ze ta no-spa ci pomogla i jednak cwiczylas:):) nasza grupa wsparcia ma mega wielka moc:):) kazdej z nas sie uda!!!!! truskaweczka mielgo dnia i wszystkim dziewczyna ja na wieczor bede biegac zamiast skakanki ale tylko dzisiaj:*:*:*:*:):):) DAMY RADE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
PIEKNA pewnie że damy rade ,a tak już przy okazji to powiem wam że spodnie z d**y już spadają celulit na udach sie zmniejszył i widać dołeczek sie robi w żołądku miałam chęć wskoczyć na wage ale tego nie zrobiłam bo obiecałam że w piątek bedziemy sie ważyć ale tak mnie to motywuje i cieszy ze chce mi sie bardziej wskakiwać na rower i nie ma że boli czy nie mam siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
super ze masz juz efekty truskaweczka u mnie narzie nic:( ale nie dlugo moze juz bede miec jakis efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
PIEKNA napewno będą nie martw sie ,trzymaj sie twardo ,wiesz może to śmieszne ale ja znalazłam w necie taką grubaske wazy 150kg ,więc wydrukowałam sobie to zdjecie i powiesiłam w kuchni na lodówke i napisałam nie żryj tyle bo będziesz tak wyglądać i na mnie to działa bo tak obrzydliwie wygląda że apetytu nie ma na podjadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
fajny pomysl z tym zdjeciem truskaweczka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
też tak sądze hah ...ja to mam pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×