Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Soczysta Morela 23

Odchudzanie po raz enty.

Polecane posty

Gość Aga 007
Masz rację RMF ja zawsze początkiem miesiąca mam taki lepsze nastawienie i wiarę w to że się uda.... A dieta o której piszesz ...pierwsze słyszę ...poczytam w necie... Ja oprócz MŻ chce spróbować tej 8-godzinnej. Nie wiem co mi z tego wyjdzie... bedę pisać ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
Ślicznie wam dziewczyny dziękuję za wsparcie niewjem co bez was bym zrobiła samemu to jest bardzo ale to bardzo ciężko ,ja rowerem śmigam 2xpo1 dziennie ,dziś na wadze mniej o 0,80kg wiem że to woda ale dobre chyba i to,oby tak dalej ,trzymam za was mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 007
Osobiście uważam że dieta 500 kacl na dzień jest beznadziejna , nigdy bym sie na to nie pisała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 007
Truskawko możesz napisac ile ważysz a ile bys chciała zjechać w dół ?? Ważysz się codziennie.... Może będziemy się ważyć raz w tyg... może w poniedziałek albo lepiej w piątek przed weekendem... Co Wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
Aga pisałam swoją wage na 1 stronie topiku ,a z ciekawości rano weszłam na wage ,nie waż się na codzień może być raz w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
dla mnie też 500kl to absurd lepiej MŻ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 007
Tak Truskawko ..musiałam przegapić... Mamy podobną wagę, ja bym chciała zrzucić koło. 5-6 kg. Zawsze ważyłam do 65 kg .. Jutro rano sie stane na wagę przed śniadaniem i napisze... Pozdrawiam Was cieplutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
dobrze w takim razie do jutra ,miłego wieczorku życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmfmaxxxx
Ja tez chce schudnac 6 kg. mam 157 cm i 51 kg. chce miec 45 kg. mozna pomyslec ze to malo ale wiecie jak to jest,u kazdego inaczej waga wyglada.ktos moze miec 55 kg i chudziej ode mnie wygladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 007
Najważniejsze żeby się dobrze czuć we własnym ciele. Rmf nic się nie przejmuj...damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
RMF nie martw się schudniemy jak będziemy się trzymać razem i wspierać ,wiadomo że będą gorsze dni ale DAMY RADE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
witaj aga super ze do nas dolaczylas:) razem razniej i skutecznie:):) na wieczorne cw nie poszlam bo mam gosci ale jutro rano po skacze:):):*:* dziewczyny nie poddawajcie sie :*:* damy rade mi tez sie dzis nie chcialo cw bo troszke mnie lydki bola ale poszlam i dalam rade:):) trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 007
Witaj piękna... Mam nadzieje ze wkoncu się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
TY też sie trzymaj PIEKNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 007
Słuchajcie Dziewczyny...mam pytanko ale tak z innej beczki.... W sobotę idę na wesele...sukienkę mam w kolorze kobaltowym zwykłą prostą,góra dopasowana a dół troszkę szerszy do tego różowe szpilki i paznokcie... Jak myślicie czy powinnam jeszcze sobie sprawić jakiś paseczek do tej kiecki, różowy albo czarny czy jednak iść bez... Co mi poradzicie...dzieki za uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
no nie wiem ja chcesz ja bym chyba nic dodatkowego nie brala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
dziewczyny ucieszylam sie z tego ze rano widzialam jak mi sie robi troszke plaski brzusio:):) i boczki mi maleja od razu dostalam wieksza chec do cw i diety moze za tydzien beda lepsze efekty:*:* dziewczyny a jak u was bez podjadania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
AGA jeśli sukienka dopasowana w talii to raczej nie potrzebny moim zdaniem jest pasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
PIEKNA bardzo sie ciesze że już wkońcu widać u ciebie efekty ,tak trzymaj i sie nie poddawaj,u mnie bez podjadania kolacja o 17 potem już nic ,dziś wstałam i odczuwam zmęczenie może dla tego że w nocy czułam głud ale napiłam sie wody z cytrynką i jakoś wytrzymałam ,tym bardziej czekają mnie teraz ciężke dni ...no wiecie miesiączka ,więc niewjem czy dam rady wytrzymać bez słodyczy obym tylko nie zgrzeszyłam ,to co dziś ważenie a potem w piątek tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
HURAAA dziewczynki dziś waga pokazała 68,3kg jednak warto sie pomęczyć mniej jeść i nie pojadać no i myśle że rower też swoje zrobił ,no i wczoraj jeszcze spacer zaliczyłam ,a jak u was? trzymam za was kciuki mocno .UDA NAM SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 007
Witajcie Dziewczyny... cieszę sie z Wami i gratuluję postepów... Bo u mnie lipa... Weszłam na wagę i pokazała 71,4 choć kilka dni temu było już 70... ale to od dziś biore sie za siebie. Właśnie siadam na rower... i nie ma że boli... teraz jestm z Wami więc mam motywacje że nie mogę dać plamy..haha Planuję od dziś jeść tylko w czasie 8 godzinnym. Za bardzo nie wierze w takie diety ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bede piekna jaka masz diete? gratuluje truskaweczka gratuluje tez i wszystkim dziewczynom ja nie moge sie cos zmobilizowac uffff ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam zamiar po raz enty zaczac, a jakie macie diety , mozecie napisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
AGA ja już jestem po śniadanku i przejechałam rowerem tylko 1h20 m ,kurcze nogi i d**a boli ale jak widać efekty to nie ważne ze boli .a co do posiłków to ja zaczynam nabierać wiary ,wytrwałości życzę i napisz jak Ci poszło,aha no i chcę wam powiedzieć że to wszystko dzięki waszej motywacji i wiary we mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
do gość ,ja stosuje MŻ i jak widać już jakeś efekty są ,poczytaj dokładnie nasz topik to może będziesz chciała sie przyłączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc,,
okey poczytam jak wroce zs sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmfmaxxxx
Łał dziewczyny jaka mobilizacja ! :) az mi sie zachcialo cwiczyc :) dajecie motywacji i dobry przyklad ;) gratuluje spadkow wagi,to daje,kopa nie ma co :) Aga ,ja tak jak dziewczyny tez uwazam ze bez paska byloby lepiej :) ale to zalezy od cieboe i tego jak sie bedziesz czula :) a kobalt cudowny kolor ,kocham niebieski i wszystie niemalze jego odcienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
RMF wierze w Ciebie ,mam nadzieje że niedługo będziemy sie cieszyć i twoimi sukcesami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
witajcie normalnie jestem w super nastroju ze wam tez dobrze idzie:):) wierze we wszystkie dziewczyny tutaj:) trzymam mocno kciuki:) kazda z nas bedzie wkoncu najpiekniejsza:) najwazniejsze wsparcie z waszej strony dziewczyny, checi, dieta, cw i ogromna motywacja. BEDZIEMY NAJPIEKNIEJSZE MOWIE WAM!!!!:*:*:* kolezanki z waszego otoczenia beda wam zazdroscic:!!!! NAJWAZNIEJSZE: :*:*:*OD TERAZ NIECH KAZDA PRZYSIAGNIE ZE NIE ODPUSCI< BEDZIE WALCZYC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
mam nadzieje ze trzymacie kciuki tez za mnie cio??? sniadanie 4 kromki razowego z szynka, pomidorem, ogorkiem kiszonym tak mnie zmobilizowaliscie ze zaraz ide skakac trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×