Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Soczysta Morela 23

Odchudzanie po raz enty.

Polecane posty

Gość bede piekna
no nic ja lece troche posprzatac milegoo dnia truskaweczko trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
tobie również PIEKNA paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmfmaxxxx
Czesc wam, strasznie milo sie czyta jak sie wspieramy nawzajem :) U mnie w koncu SLONECZKO jupii ! :D depresja minela,i wczoraj wieczorem nareszcie dostalam okres, wiec opuchlizna schodzi wiec i waga pojdzie w dol, ja sie waze w pon, az sie nie moge doczekac,i jeszcze wiecej motywacji mam zeby cwiczyc i dietowac ;) zwlaszcza ze wy tu jestescie i moge na was liczyc :) i oczywiscie gratuluje wam kolejnego dnia i zycze jeszcze lepszego dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porcelanova
Cześć dziewczyny czy mogłabym do was dołączyć? Odchudzam się od jakiegoś czasu ale waga ani drgnie :( potrzebuję wsparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
Hejka RMF ,ciesze sie że już ci lepiej ,bo deprecha to chyba każdego potrafi zwalić z nóg,u mnie też słoneczko aż dusza sie raduje ,prawda że grupa motywuje zwłaszcza jak jest dobrana paczka ,trzymam kciuki za twoje postępy i pisz częściej jak sobie radzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
hej PORCELANOVA co to za pytanko pewnie że dołączaj ,mam nadzieje że razem z nami będzie ci lżej trzymać diete ,napisz coś więcej ile chcesz zgubić sadełka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytyłam podczas przygotowań do obrony magistra. Wiecie, od rana do wieczora coś słodkiego żeby siedzieć i się uczyć... i w ten oto sposób dorobiłam się 53 kg. przy 160 cm wzrostu. Broniłam się jakieś 2 tyg temu i od tego czasu chodzę do pracy na pieszo, staram się coś tam ćwiczyć i nie jeść kalorycznych rzeczy. Ale ani waga ani cm nie spadają. Mam cellulit i do tego ciało 80 letniej babci ;/ bo ćwiczyć nigdy nie lubiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porcelanova witaj pewnie ze mozesz dolaczyc u nas zawsze razniej, skuteczniej, i mega wsparcie:):) trzyamam za ciebie mocno kciuki:):)::*:*:* ja juz po drugim sniadaniu 5 kromek razowego z szynka za duuuzo:( dziewczyny zastanawiam sie czy nie opuscic jeden raz skakanke wieczorem dzisiaj bo przeczytalam na jakims forum na temat skakanki to ktos pisal ze powinno sie zrobic jeden dzien wolny od skakanki tak samo dzien wolny od bieganie. wczoraj zauwazylam ze jak mam ubrane spodnie to ten "moj walek tluszczu" to sie juz tak mocno nie wylewa jak w tamtym roku na spodnie.. ucieszylo mnie to troche OGROMNNIE TRZYMAM ZA WAS KCIUKI:*:*:*!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie ćwiczenia wymagają przerwy. Ja taką przerwe planuję robić w niedziele. A powiedzcie mi stosujecie jakąś konkretną dietę? Bo może ja właśnie za dużo jem i dlatego ta waga tak stoi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
ten gosc to ja bede piekna ja pije duzo yerba mate, slodyczy i gazowanych napoi nie pijemy, ja nie jem juz po 17 czasem nawet zdazylo mi sie po 16 nic nie jesc, tlustych rzeczy jak najmniej,male ilosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
ja sie zwaze i zmierze teraz w piatek nie wiem jak dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie ja też się piszę na piątek. Najbardziej mi zależało żeby wyszczuplić uda... ale dziś tak popatrzyłam i brzuch też mam nie ciekawy zdecydowanie. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
tak wage podajemy w piątek rano przed śniadaniem,ja tez czytałam że rowerem jak sie jezdzi to trzeba robić przerwy ale tego nie robie 2x1,5h dziennie,no i prosta zasada tak jak mówi PIEKNA MŻ i bez zadnych tam frykasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
ja też zjadam ostatni posiłek o 17 h potem tylko picie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie ja też obliguję się do MŻ. A dodatkowo będę jeździć na rowerze który narazie służy jako wieszak na ubrania. :P dziś próbowałam też cwiczeń z Mel B. Gdybym dała rade to chce własnie to wszystko pociągnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
Porcelanova gratuluje dobrze wybrałaś ,teraz tylko wdrążaj to wszystko w życie i błagam jezdzij tym rowerem i nie rób z niego wieszaka hah...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast odchudzać się po raz enty :) najlepiej wybrać sobie jakis suplement diety wspomagający odchudzanie. sama nie wierze w złote środki na odchudzanie, ale jak juz podejmujemy się zrzucenia kilogramów, to najlepiej zaopatrzyć się w coś co wspomoże nam tą trudną walkę. najlepiej coś co przyspieszy spalanie tłuszczu, zmniejszy apetyt i przyspieszy metabolizm. warto sobie przejrzec oferte tabletek odchudzających ze sklepu suplementy-online.sshadee.pl pozdrawiam kaśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmfmaxxxx
Dzieki truskaweczka :) Poki co mam ladny bilans na dzis, ale tak strasznie mi sie slodyczy ;__; coz czekoladocholik ze mnie ;) i dietocholik zarazem ;) witam nowa kolezanke porcelanke ;) Ide teraz na spacerek z moim pieskiem :) A za was dziewczyny wciaz trzymam kciuki i wierze ze osiagamy cel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heja co myslicie o diecie z kasza jaglana oplaca sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
u mnie dobrze bez grzeszkow: obiad- jogurt pitny z platkami frutina kolacja- 3 kromki razowego ze szynka i reszta serka wiejskiego nie cwicze dzis drugi raz trzymajcie sie nie dajcie sie pokusom:):*:* ciekawe jak ja wytrzymam urodziny chlopaka we wtorek no coz dam rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
u mnie również w pozo ,bez grzeszków ale cw nie opuszczam,trzymam sie PIEKNA ,wiesz mysle że mozesz sobie pozwolić na tych urodzinach zjeść noermalnie przecież nie będziesz odludkem ,ale pamiętaj by jeść bardzo powoli i długo przeżuwać jedzonko wtedy zjesz mniej bo poczujesz się syta i nie złapiesz tyle kl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
wiedzialam ze ty TRUSKAWECZKA cos mi poradzisz:):) ciesze sie ze Cie mam:*:* i inne dziewczyny tez:):) mocno trzymam za was kciuki ciekawe jak aga sobie radzi:) to jak wazymy sie w piatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
PIEKNA ty też mnie mocno wspierasz i to dzięki tobie zaczełam cw i pokochałam swój rowerek ,inne dziewczyny też fajnie motywuja i tak powinno być ,a ja wierze wciebie że nie będziesz sie obzerać tylko traktuj jedzonko jak rarytas i będzie ok,no własnie co z naszą AGA ?poddała się czy co ?myslałam dziś o niej dla czego sie nie odzywa do nas ehh..mam nadzieje że o nas pamięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
wiesz ja już nie mogę sie doczekać jak stane na wadze ,może troche za duże tempo sobie narzuciałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
napewno o nas pamieta jak zawsze:) i napewno sie nie poddala. To dzielna dziewczyna tak jak my:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
a może też ma problem z komp.. tak jak ja miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
no ja uciekam od kompa idę na spacerek ,miłego nocnego wypoczynku wam życzę i utraty kg .Dobranoc buziaczki na noc ,do jutra paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
milego spaceru truskaweczka:):) dobrej nocy i szybko spadajacych kg:) buziaki papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×