Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia wróży ;-)

Powróżę.

Polecane posty

Gość Poprosze o wrozbe, jesli mozna
Jestem, jestem i czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka:*
Cholera tego sie obawialam ze bedzie podobna do mnie, bo slyszalam ze jest z jakas dziewczyna i widzialam ja na fb ma czarne wlosy i niebieskie oczy ja mam piwne ale wlosy ciemne tez. Wiem ze taki ma gust. Co do pienieDzy to mozliwe bo on pracuje za granica i pewnie zamierza wracac do pl na stale juz i stad ta zmiana pracy. Ehh a nie masz jakichs wiecej info co miedzy nimi do tej pory zaszlo ? Obawiam sie ze to moze byc prawda z tym ze ma kogos:( i to ja byc moze na wesele zabierze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu dla nas jest juz za pozno , dzieli nas bardzo duzo , jestesmy juz innymi ludzmi . Obydwoje mamy dzieci , ktore sa juz dorosle . Ja sie pogodzilam z losem ,mysle , ze on rowniez , poza tym on ma zone , ktora chyba kocha . Nie ma ludzi idealnych , kazdy popelnia bledzy , wazne jest zeby z tych bledow wyciagnac wnioski i zyc najlepiej jak potrafimy . Zycie jest jedna wielka szkola .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka:*
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu A masz jej date urodzenia? Bozenko Mozliwe ze kocha ale to chyba inna miloscia...a moze jest z nia z rozsadku.. jednak pierwszej milosci sie nie zapomina i to na was sie potwierdzilo... pierwsza milosc jest taka wyjatkowa ,prawdziwa.skoro zycie macie poukladane to faktycznie Trzeba iść dalej , moze jeszcze zaskoczy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agnieszka 22.10.1979 czy w tym roku zajde w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka:*
Znow error!:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka:*
Jedynie Imie i nazwisko. Jeszcze miejscowosc.. Tylko te dane jej znam.. Nie jestem pewna czy to ona ale tak sie domyslam..:( boje sie ze on z nia jest i ze miedzy mna a nim nie bedzie juz nic, ze kontakt nie wroci:( ze mnie juz nie kocha..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu podam Ci jego date ur. 15 05 66 jakbys mogla sprawdzic co karty mowia na temat jego zycia uczuciowego . Bozena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie to nawet jeżeli z nią jest to tylko po to by zapomnieć... karty wyraźnie pokazały że się spotkacie, że jest przyszłość przed wami. Nie pokazały mi się karty miłosne jeśli chodzi o nich.Moze to byc przejsciowa dziewczyna albo jakas bliska kolezanka. Nie widac z jego strony milosci do niej. Po nazwisku nic nie zrobię niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasiu prosze o wrozbe agnieszka 22.10.1979 czy zajde w ciaze w tym roku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprosze o wrozbe, jesli mozna
ja tez czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu jezeli Ci cos to pomoze to podaje date ur. jego zony 23 01 66 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co u niego słychac ; prace ma, na finanse nie narzeka.Faktycznie jest daleko od Ciebie, pokazała mi sie przy Tobie rywalka-czyli jego zona;) Jego uczucia dalej sa zywe. On zywi nadzieje na cos z Toba. W domu mu się nie układa, ma jakies klopoty. I tak jak podejrzewałam on raczej jest z nią z rozsądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce robic zludnej nadziei, ale mysle, czy on przypadkiem nie szykuje sie z nia do rozwodu..? Ona na cos choruje, i to ich laczy. Jest zazdrosna o swoja rywalke-jak mniemam tylko Ty jestes na horyzoncie;) Czy on ma 2 dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprosze o wrozbe, jesli mozna
Kasiu, to nie jest facet, tylko moja, hmm, "przyjaciolka",urodzona w lutym 1987.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasiu a ja kiedy mi powrozysz? agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu tak on ma dwoje dzieci , jego zona jest chora , ale wyjdzie z tego . Ja jestem wdowa i mysle , ze on nie chce niczego zmieniac w swoim zyciu , to raczej jego zona zagrozila mu rozwodem , ale podobno sa na etapie naprawiania swojego zwiazku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie chce nic krakac, ale na ta chwile on mi sie pokazuje jakby sam tego rozwodu chciał, ona jest chora ale jest też zła, jest z nia dlatego ze jest chora. Nie ma w nim uczuc do niej... w przyszłości pokazuje mi sie on z dziecmi. Tak jakby ona... odpowiedz nasuwa sie sama. Ale nie jestem na tyle doswiadczona zeby mowic o takich rzeczach wiec potraktuj to z przymruzeniem oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu jego zona jest dobra kobieta i bardzo madra , mozliwe ,ze jest zazdrosna , ale chyba odrobina zazdrosci w malzenstwie nikomu nie zaszkodzi ? Jaka widzisz dla nas przyszlosc , wydaje mi sie , ze on ma do mnie zal I nie chce miec ze mna kontaktu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać u was flirt,zakochanie, z jego strony. z Twojej tak jakby lekka powsciagliwosc jest widoczna. tak jakby on sie cieszyl z tego ze moze "pozbyc sie "zony. Przyszłość jest trochę zagadkowa, pokazała sie karta "niespodzianka "; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasiu teraz ja:-) agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×