Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia wróży ;-)

Powróżę.

Polecane posty

Gość gość
Droga Pani Kasiu!:) Nie wiem czy nadal trzyma się Pani kolejności:), czy w związku z tym, że jest nas dużo(cześć osób pewnie nie śledzi już wątku, a druga cześć cierpliwie oczekuje:) to trzeba się co jakiś czas przypominać? Jeśli tak, to ja równie się przypominam:) pozdrawiam, aga, Westtend Droga Kasiu! Można powiedzieć ,że straciłam bezpowrotnie osobę, na której bardzo mi zależało. On wyjechał a ja zostałam tu samasmutas.gif Jest mi teraz b.źle. Wszyscy mi mówią, że źle ulokowałam uczucia... Chciałam się zapytać, czy znajdzie się osoba, która szczerze mnie pokochasmutas.gif ?. Pyta aga---11_12_1984 Dziękuję i pozdrawiam Cięusmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy grzech sprowadza cierpienie jaki grzech takie cierpienie im cięższy grzech ,tym bardziej będziesz cierpieć i nie ważne czy wierzysz czy nie bo przykazania sa jak znaki drogowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Jolka. Kasiu powiedz mi czy potrafisz zinterpretowac sny?? Bo mialam dzis w nocy dosc dziwne sny..i ciekawi mnie co one oznaczaja?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reakny.Stalker
juz sie chrzescijanie wtracaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty nie masz
co robic ze ciagle tu przesiadujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia a ile masz latek?:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy pamiętasz mnie :) Wstępnie postawilaś mi karty ale jeśli to nie byłby problem prosiłabym o "dokładniejsze" ;). Więc tylko siebie przypominam: Monika 27.01.1994 Czy studia, które sobie wybrałam są dla mnie odpowiednie? lub czy mogłabyś postawić karty tak aby jakoś pomóc określić mi jaką drogę dalszej edukacji powinnam wybrać? Jeśli potrzebujesz jakiś informacji dodatkowych do wróżby to proszę napisz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia a ile masz latek?:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz bedzie Kasia zbliza sie 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakam1
Prosze powroz mi ogólnie, Kamila 12.07.1990 . dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta to ja
Marta 09.01.89 co z miłością? jest szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widac jak czytacie......... " Jutro bede testowac inny rozklad, bede okolo 15 ( zakladajac ze teraz zasne i nie wrocejezyk.gif ) ,powróże kilku osobom, wszystkim nie dam rady. W pilnych przypadkach mozna pisac na : pytaniadokart@wp.pl . Pamietajcie ze karty to wskazowka, nie wyroczniausmiech.gif "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chodz juz ! Kasiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kasia wróży - weryfikacja
katarka_zielona :co do ciąży nie wiem czy jestem czy będę na razie:), sprawy urzędowe przypuszczam że już w toku jestem w trakcie załatwiania pewnych spraw, w miłości układa mi się raczej dobrze od lat już, z pracą trudno powiedzieć bo obecnie jej nie mam, a włosy w obecnej chwili mam jasne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam być dzisiaj o 15, ale przysnęłam :( Dziękuje za wskazówkę i mile wpisy. Faktycznie dzisiaj sobie odpuszczę a co do kart to zauważyłam że szybko głupieją, wychodzą niejasne rozkłady, dlatego mówiłam wcześniej że na akord nie będę wróżyć. Nie potrafię interpretować snów, nawet swoich nie potrafię:) ale mogę Ci polecić pewną osobę, która niestety bierze za to pieniadze ale jest dobra. :) Nie wiem dlaczego ktoś napisał że to grzech - przecież nie chcę nikomu zaszkodzic, ciesze sie gdy mogę pomóc :) W opetanie itp nie wierzę, zwłaszcza ze nie wróżę z Tarota a zwyczajnych kart:) Jutro powróżę zaległym osobom ale jakoś wieczorem, bo w dzien idę poszukać pracy ;) Mam 19 lat i własnie skonczylam liceum :) Katarko : A jaki masz naturalny kolor włosów? Raczej nie chodzi o farbowane bo karta przedstawia prawdziwą Ciebie. ;) Z tego co pamietam to karty mówiły o jakis klopotach, mozliwe ze chodzi o finansowe, ale bylo ostrzeżenie żebyś zachowała ostrożność i pewien dystans, jesli dostaniesz jakąś ofertę pracy. Przyszłość widać dobrą, większość kart była pozytywna.Na pewno poprawi się sytuacja materialna, teraz może masz jakieś zmartwienia ale to jest przejściowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwiga ...
20maj75 praca i rodzina co nowego czy ty Kasiu zamierzasz mi powrózyc bo moje wpisy sa notorycznie pomijane dodam ze jestem na pierwszej str

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ale nie sądziłam ze bedzie aż tylu chetnych. Gubię się zwłaszcza gdy na topiku jest mnóstwo osób i co chwilę ktoś o sobie przypomina. Jadwigo jeżeli chcesz to zapraszam na email ;) Będę wróżyć jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam na wróżbę z niecierpliwością a jestem na 8 stronie, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam male podsumowanie 2 pierwszych stron , wypiszę osoby, jeśli jeszcze ktoś z was czeka na wróżbę to proszę o wpisanie się do jutra wieczora : Natalia i Jan, pytanie o dzialalnosc meza i plec dziecka( nie wiem czy uda mi sie okreslic bo jestem poczatkujaca, ale moge sprobowac) Kasia 16.11.82 o dziecko 14.04.84 Marcin o finanse i zone Ania 15.08.81 uczucia Monika 31,.08.87 studia Oprócz tego powróżę Jadwidze i dziewczynom które do tej pory napisały na e-mail :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta;]
Aha no nic;) juz poszperalam po sennikach i co nieco wiem..;) kasiu a mozesz mi jeszcze raz tak dokladniej powtorzyc wrozbe? Chodzi mi o strefe uczuciowa, o mojego bylego.. Czy teskni za mna, i czy jest szansa zebysmy razem byli? Moja data; jego data; bede bardzo wdzieczna jesli mi pomozesz;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz na email napisałam jaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda84e
Witajcie! :) Serdecznie Was zapraszam na forum ezoteryczne kartylosu.cba.pl gdzie mamy kilku dobrych, profesjonalnych wróżbitów ( Liv222, Equinoxe, Karmen, Libra22), którzy chętnie odpowiedzą na wasze pytania. Sprawdzalność ich wróżb jest duża. Wystarczy wejść na forum, zarejestrować się i zadać swoje pytanie w dziale Powróżę z... Serdecznie Za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta;]
Dziekuje Ci bardzo Kasiu.;* No to czekam;* kochana jestes;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×