Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia wróży ;-)

Powróżę.

Polecane posty

Gość gość
Tak troche pisalismy z soba , byly wspomnienia i chyba zauroczenie , ale on zerwal kontakt ze mna , wybral swoja rodzine . Napisal mi , ze nigdy do Polski nie wroci , mozliwe ze a poczatku on mial nadzieje i motyle w brzuchu , ale rzeczywistosc go przerosla .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zatem czekam cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba 15.04.1986. Kasiu nie bardzo wieże w wróżby ale mam pytanie. Czy pokocham jeszcze taką uskrzydlająca miłością jak kochałem kiedyś pewną dziewczynę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze wielu facetów by tak postapilo.Moga z kims zyc, ale wzdychac do innej. Taka ich natura. Jedno wiem na pewno ,on dalej o Tobie mysli. Jezeli posypie mu sie z zona, a tego nigdy nie wiadomo, to sprawy moga przybrac inny obrot. Bozenko masz jeszcze jakies pytania? Jezeli nie to stawiam karty dziewczynom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu ja mysle , ze karty prawidlowo to pokazaly , tak byllo , ale On dokonal wyboru i obecnie stara sie odbudowac swoje relacje z zona . Mysle , ze On ja w jakis sposob kocha , poniewaz naprawde walczy o to malzenstwo .Napisal mi , zebym o nim zapomniala , bo on nigdy ze mna nie bedzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe że jest tak jak myślisz, ale w moim odczuciu - nie owijając w bawełnę - on stara się ale w głębi duszy nie dlatego że ją kocha... Łaczy ich wiele spraw, chyba nawet nie warto układać w tym momencie wszystkiego od początku.Chocby dla dzieci. Takie mam przeczucie i karty to potwierdziły, ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wogole nie wyswietlaja mi sie posty cos sie zepsulo lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu czy chodzi o jakies pieniadze, byly sprawy urzedowe, cos takiego? Widac jakis podstep,oszustwo. Moim zdaniem spotkacie sie, odzyja sentymenty ale nie warto, to nie jest osoba godna zaufania. Tzn ja tak sądzę, kieruj sie własnymi odczuciami :) A co do Ciebie : Widac spotkanie rodzinne.W finansach chyba nie ciekawie. Za to widac szczescie w milosci. Jakies zakochanie, zauroczenie. Widac tez przeprowadzkę i jakieś wiadomości. Czy moglabys zweryfikowac? z gory dziekuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja kasiu nadal czekam agnieszka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprosze o wrozbe, jesli mozna
Kasia wróży ;-) Aniu czy chodzi o jakies pieniadze, byly sprawy urzedowe, cos takiego? Widac jakis podstep,oszustwo. Moim zdaniem spotkacie sie, odzyja sentymenty ale nie warto, to nie jest osoba godna zaufania. Tzn ja tak sądzę, kieruj sie własnymi odczuciami usmiech.gif A co do Ciebie : Widac spotkanie rodzinne.W finansach chyba nie ciekawie. Za to widac szczescie w milosci. Jakies zakochanie, zauroczenie. Widac tez przeprowadzkę i jakieś wiadomości. Czy moglabys zweryfikowac? z gory dziekuje oczko.gif Z ta kolezanka spraw urzedowych nie bylo, raczej powiedzialabym organizacyjne. Nie wiem nic o podstepie, ale moze cos wyjdzie niedlugo. Oszustwo: ja czuje sie oszukana, ale to tak bardziej na poziomie emocjonalnym, bo fizycznie oszustwa w doslownym tego slowa znaczeniu nie bylo. Spotkania rodzinnego jako takiego w najblizszej przyszlosci raczej nie bedzie, bo mieszkamy od siebie daleko, no chyba, ze chodzi o rozmowy przez internet, to tak - i ja, i moja rodzina uwazamy to za swoistego rodzaju "spotkania";) U mnie z finansami jest ok, ale u kogos mi bardzo bliskiego nie. Ja sie nigdzie nie przeprowadzam, ale - znowu - ktos mi bliski tak. Zakochana jestem od kilku dobrych lat w tym samym facecie i ostatnio uczucia miedzy nami nabraly mocy, po kilku mocnych burzach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze wiadomo ze karty to nie wyrocznia.zycie toczy sie swoim kolem a karyy moga pomoc czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprosze o wrozbe, jesli mozna
Jesli moge jeszce dopytac: czy ta kolezanka, ktora mnie zranila, odezwie sie w ogole? Ja nie mam zamiaru pierwsza sie odzywac, za duzo mnie to wszystko nerwow kosztowalo. Tylko ta jedna rzecz i juz nie bede wiecej nudzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie nie zajdziesz w ciąże w tym roku. Poza tym karty mowia ze masz jakas rywalke.Pracujesz obecnie? Zapytalam o otoczenie, pokazał mi sie fałsz, oszustwo, cos w ten desen. Z dobrych rzeczy pokazuje sie starszy mezczyzna,z tych gorszych starsza kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obecnie nie pracuje. rywalka hmmmm a cos wiecej o oszustwie o falszu? o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli moge cos dodac. Wyjdzie oszustwo w przeciagu 3 miesiecy. Tu widać więcej niz na ten temat wiesz. W miłości-nie musi chodzić o kogoś nowego.Widać dobre uczucia i o to mi chodzi :) Według kart odezwie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem pokazało mi się jakies oszustwo tak jakbyś zyła w fałszywym srodowisku. Tak myslalam ze nie pracujesz, wybacz ze wnikam w szczegóły, nie musisz odpowiadac chciałabym tylko sie zorientowac. Czy jestes na utrzymaniu faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a widac jakie oszustwo? na jakim tle? zdrada, finanse, czy cos innego. czy dobrze rozumiem ze maz moze lub ma kochanke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak utrzymuje mnie maz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.04.1986

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie są Twoje uczucia : Rywalka, klopoty i przeprowadzka. Jego : Dom, rodzina, ale tez oszustwo, powodzenie materialne. Co was laczy/dzieli . Jakas kobieta, moze przyjaciolka albo corka. Co w przyszlosci : urząd, problemy. Kojarzysz coś może? Nie chcę wydawać żadnych wyroków, bo tak naprawdę może chodzić o coś innego niz podejrzewamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam problemy finansowe kiedys. dzieci nie mamy. co do kochanki zdrady maz zapewnia mnie ze kicha i nigdy nie zdradzi ja go rowniez. ostatnio myslelismy o przeprowadzce ale wkoncu postanowilismy wziac kredyt i wyremintowac dom w ktorym mieszkamy. bardzo chcemy dziecko dlugo sie staramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprosze o wrozbe, jesli mozna
Kasia wróży ;-) Jesli moge cos dodac. Wyjdzie oszustwo w przeciagu 3 miesiecy. Tu widać więcej niz na ten temat wiesz. W miłości-nie musi chodzić o kogoś nowego.Widać dobre uczucia i o to mi chodzi usmiech.gif Według kart odezwie się. To do mnie? Pogubic sie mozna czasami w tych postach ;) Co do tej kolezanki, to mam wrazenie, ze cos przede mna ukrywa i bedzie klasycznie: okaze sie, ze wszyscy wiedzieli, a ja dowiem sie na samym koncu, jak juz bedzie tzw. musztarda po obiedzie. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×