Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia wróży ;-)

Powróżę.

Polecane posty

Gość katarka_zielona
katarzyna 23.08.1986 czy szczęśliwie zajdę w ciążę w najbliższym czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróżko tu Anna z 17:55 i 18:48 ;/ Powróżysz mi czy nie mam czekac bo siedze jak ta p***a a robisz dalej inne osoby które byly po mnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
było p i n d a nie wiem czemu na to słowo mają cenzure :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia wróży ;-)
Aniu :) nie doszłam jeszcze do Ciebie :) Chcę żeby wróżba wyszła jak najdokładniejsza, siedzę i czytam o różnych znaczeniach tej samej karty:) Zaraz powróżę, każdy dzisiaj dostanie wróżbę, obiecuję :) Zarwe nocke ale dostaniecie co chcecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiciaaa
Anna 12.08.1985 jak ułozą się moje finanse? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna: Dobrze, to czekam niecierpliwie i życzę dobrych odczytów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No czekamy czekamy=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynka227
Witaj Wróżko :) Proszę o wróżbę dla mnie - kiedy zajdę w ciążę? 07-02-1981 Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia1981.11
gadu gadu, a wrozb jak nie bylo tak nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia wróży ;-)
Aniu : w niedalekiej przeszłości mialas sprawy zwiazane byc moze z urzedem. Widać Twój upór,polepszenie sytuacji materialnej, nową pracę i zaangazowanego w to mezczyzne - możliwe że wyjedziesz. Pojawila sie karta mowiaca o dobrych nowinach, nadziei, znalezieniu swojej drogi do celu. Ale jest też przeszkoda, i prawdopodobnie chodzi tu o jakąś fałszywą koleżankę.Powinnas wystrzegac sie osob o ciemnych wlosach i oczach. Masz obok siebie osobę która bedzie Cie wspierać we wszystkim. Ma oczy niebieskie lub piewne. ;) Widać takze powodzenie w miłości. Myślę że w nowy rok wejdziesz z dobrym podsumowaniem starego i wszystko pójdzie po Twojej myśli, mimo przeszkód:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia wróży ;-)
*piwne wybaczcie mi za opieszałość ale pisałam już, że dzisiaj po raz pierwszy wróżę innym - często wychodzą jakieś sprzeczności, okazuje się że karty mają wiele znaczen i trzeba to tak dopasować żeby miało sens. Do rana na pewno odpiszę wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weronika z 17 :42 czeka nadal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28.8.1988 co w moim zdrowiu widzisz? i jak sie bedzie dalej mi ukladalo z chlopakiem? mam nadzieje ze mi odpiszesz, z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bozena 09 03 66 z 18:35 cierpliwie czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna: Droga Kasiu wszystko praktycznie się zgadza prócz tego, że... To wszystko to moja najbliższa przeszłość. Na prawdę! Rok temu miałam mnóstwo spraw w urzędzie. Potem pojawil się zaangażowany mężczyzna o piwnych oczach i wyjechałam na stałe do Niemiec. Zamiast pracy chodzę na kurs językowy. Faktycznie sytuacja materialna sie polepszyła Jest w to faktycznie bardzo zaangażowany. Nie wiem jakiej osoby mam się jeszcze wystrzegać ale dobrze wiedzieć. Mimo iż to nie dotyczy przyszlości jak to było na celu ale i tak jesteś niesamowita! :D Ćwicz więcej a jeszcze się zgłoszę kiedyś na pewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia wróży ;-)
Weroniko : Z Twojej strony widać miłość ale odczuwam jakby zawód po Twojej stronie.W kartach widzę młodego ciemnowłosego chłopaka,jest nieodpowiedzialny, niesłowny, prawdopodobnie ma jakieś nalogi. Widzę rozczarowanie ale też wesele, czyzbys planowała z nim brać ślub bądź w niedługim czasie zawitacie u kogoś ? Jakie sa jego uczucia, co mysli : Jesteś jego najbliższą osobą, lubi Twoja uczuciowosc. Przepraszam ze to napisze ale widać jakieś problemy z....seksem , chorobę? Oprocz tego widac odmiane losu na lepszą. Tyle mi się pokazało na ten temat. Co was łączy/dzieli (karta wspólna): pokazały się sprawy urzędowe Przyszłość: Realizacja dobrych pomysłów, pokazuje się jakaś bliska wam kobieta, prawdopodobnie jestes pod wplywem tej osoby albo chłopaka, który cierpiał z powodu jej odejścia (śmierć, zakonczenie związku?)Ma brązowe/rude włosy i jest energiczna i bardzo uczuciowa. Szczerze powiedziawszy karty bardzo skąpo ''powiedzialy'' na Wasz temat. Czy cos sie zgadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna: Normalnie sie nadziwić nie mogę, że poznałaś moje wydarzenia z zycia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treszszerr
Hej,to ja z 19:28.przypominam się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia wróży ;-)
Bardzo się cieszę i dziękuje za weryfikację! :) Odnośnie tej pracy też byłam bardziej w stronę doszkalania się ( czyli np kursu o których wspomniałaś) . Zrobilam rozkład i odnośnie przeszłości były te sprawy z urzędem, widziałam jakiegoś mężczyznę, odnośnie przyszłości pokazał mi się wyjazd i powodzenie w miłości. :) Nie w moim zamiarze było źle zinterpretować, może wyjedziesz jeszcze raz? ;) Albo spróbuję Ci karty jakoś inaczej postawić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia wróży ;-)
Przepraszam, już widzę że na stałe czyli raczej nie zmienisz miejsca zamieszkania, mam nadzieje ze dobrze zrozumiałam :) Robię sobie chwile przerwy na kolację i kąpiel i niebawem do was wrócę, wpisujcie się kto jest żebym wiedziała komu w pierwszej kolejności powróżyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laprass
I ja proszę o wróżbę jeśli można. :) Co mnie czeka w w sferze uczuciowej czy kiedykolwiek w bliższej lub dalszej przyszłości ktoś mnie pokocha ? anna 10.08.93.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dachma
Dagmara czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia1981.11
ja tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez prosze asia 24 04 84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce byc hamska ale ja bylam po Sławku...!=(( zostalam pominieta.. jolanta 13.12.1993r. Kiedy wyzdrowieje, i czy nasze drogi z bylym jeszcze sie polacza? Czy on teskni za mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.B....
Przypomina się Monika z 18:41 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia z 18:45 tez czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu niewiarygodne ze sie tyle sprawdzilo..ten nalog. Charakter i problemy..nie spodziewalam sie ze wyczytacz z kart to wszystko..mam pytanie czy karty pokazaly nasza wspolna pszyszlosc? Mimo tych problemow?pozdrawiam.i naprawde jestem w szoku ale pozytywnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile będę miała dzieci , jak sytuacja finansowa się zapowiada 20.03.85 ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosia 05 marzec 1984, kiedy będę mamą? co z pracą? rodziną?Cierpliwie czekam,proszę o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×