Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia wróży ;-)

Powróżę.

Polecane posty

Gość do Kasia wróży  :)
jestem na PIERWSZEJ stronie Jadwiga 200575

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekkkkkkkkkkk121212
Tomek 25.03.1991 obecnie jest w Usa kiedy wróce do Pl?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guestthebest
kasiu powiedz mi ze bede bezplodna i nigdy nie urodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu : Widzę chorobę,zmartwienie,kiedy wyzdrowiejesz ciężko mi powiedzieć, ale na pewno będziesz zdrowa bo pokazuje się karta który mówi o wyleczeniu. Widać też cierpienie z powodu zakonczenia związku,jesteś uczuciową osobą,masz obok siebie mezczyzne ktory Cie wspiera - czy ma jasne włosy?Widać szczęśliwy okres dla spraw sercowych, byc moze kogos nowego poznasz, widzę skupienie na rodzinie, domu w najblizszym czasie. Masz oczy niebieskie lub piwne i ciemne wlosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniko mogę Ci szybciutko powróżyć, bo to pytanie na zasadzie tak/nie. :) Jeżeli chcesz i możesz to poczekaj chwilkę, jeśli nie to rano przeczytasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królewna_z_drewna:)
Chyba nie dasz rady dzisiaj powróżyć wszystkim. Na razie jesteś na początku pierwszej strony. Ale ja czekam :) Mam trochę papierów do przejrzenia więc szybko spać nie pójdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mac123
Czemu mnie cały czas mnie pomnijasz jestem na pierwszej stronie maciej 27 03 85 proszę po to ważne dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniko, według szybkiego rozkładu wyszła mi odpowiedź przecząca. Pierwszy raz stawiałam karty w ten sposób, mam nadzieję że się mylą. Pozniej postawie Ci karty w ogólnym, duzym rozkładzie dobrze? Mogłabym w sumie teraz ale zejdzie mnóstwo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdążę powróżyć, będę tutaj do rana :) Odpowiadam na razie osobom które wpisaly się pod postem o 21, bo wiem że czekają :) Reszcie powróżę w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Westtend
Kochana Kasiu:)! Ja również czekam, ale poczekam na swoją kolej:) Chciałam Ci tylko zakomunikować, że ślędze wątek i możesz liczyc na to, że po Twojej wróżbie dam odzew:) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu ja rowniez czekam Bozena z 18:35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiciaaa
Ja również nadal czekam Anna 12.08.1985.z 19.59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu (10.08.93) : Widać w Twoim otoczeniu chłopaka - kobieciarza,ma jasne włosy, sympatyczne usposobienie i jest wykształcony oraz pewny siebie. Czy kojarzysz takiego kogoś w swoim otoczeniu? Jest karta którą ja interpretuje w taki sposób, że ktoś się pojawi, a chłopak z opisu jest kolegą którego znasz, dlatego zapytałam. W kazdym razie widać szansę na związek,flirt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kriss
15.07.1977 jakie niespodzianki szykuje mi zycie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treszszerr
Wróżki Kasiu,24/03/77,Ewa,co mnie czeka w uczuciach i sprawach sercowych?Przypominam się,bo gdzieś moje wpisy gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super! a moja wróżba ????? EDYTA z pierwszej strony to że mnie nie ma bo w pracy byłam nie znaczy ze nie czekam czekam zatem :) EDYTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jola: Kasiu zgadz sie cierpienie po rozstaniu jest ogromne. Niestety nie ma przy mnie zadnego pocieszyciela z jasnymi wlosami. Moj kolor oczu zgadza sie. Kolor wlosow tez=) chcialabym wiedziec jeszcze czy byly mysli o mnie? Czy teSkni? Czy jest zly ze zerwalam z nim? Powiedz co widzisz.=) kasiu=*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrrrrrryyyyyyyyyu
Jeszcze nie spie :) jestem na 2 stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.B....
Dziękuję Kasiu za odpowiedz w sprawie uczelni, poproszę jeszcze dla pewności ten większy rozkład ogólny, może została jakaś iskierka nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDYTA :) czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam sobie rozpiskę na kartkę żeby się nie pogubić w tym tłoku. Zatem odpowiem Edycie i osobom które się przypominają /dopytują a w nocy zajmę się osobami które juz teraz prawdopodobnie nie wejdą.:) Ciesze się że wróżby chociaz po czesci sie sprawdzaja :) na prawde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu, to może jest ten chłopak który dopiero się pojawi? Nie wiem dlaczego ale karty bardzo nie wyraźnie pokazały mi wróżbę dla Ciebie - mam nadzieję że wina jest po mojej stronie. Nie chcę Ciebie wprowadzać w błąd ale wydaje mi się ze tamten etap powinnas zostawic za sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to czekam Edyta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrrrrrryyyyyyyyyu
Juhu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok jestem czekam myślę że nie zasnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrrrrrryyyyyyyyyu
To ja tez jeszcze poczekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treszszerr
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaaa323
Anita 07.01.1991 Jak potoczą się sprawy sercowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×