Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia wróży ;-)

Powróżę.

Polecane posty

Edyto: Jesteś osobą na której można polegać, potrafisz załatwić wiele spraw. Masz duszę romantyczki i serdeczne usposobienie, dajesz radość wielu osobom :) W przeszłości były telefony,listy, jakies wiadomosci ponaglające, klopoty urzędowe, opóźnienia co wywołało kłopoty i łzy. Było załamanie finansowe, przeprowadzka, prawdopodobnie jakas dodatkowa praca i romans, pojawienie się nadziei na lepsze zycie. Co się dzieje teraz? Jako pierwszy jest pokazany młody człowiek o dobrym charakterze ale także kobieta intrygantka, tak jakby chciała Ci wszystko popsuc. Mimo to wyruszylas w podróż, są szanse na zrealizowanie planów i duze pieniadze. Pojawi sie na Twojej drodze jakis oszust, pomogą Ci przyjaciele. Co będzie w przyszłości; Uwolnisz sie od kłopotów, Twój los się odmieni i pojawią się niespodziewane pieniadze, zrealizujesz jakies dobre pomysłu, będzie romans.Na przelomie lata i jesieni(nie jestem pewna roku dlatego nie będę wprowadzała w błąd) będziesz w szczęśliwym związku albo i nawet małzenstwie. Karty mówią żebyś nie ignorowała cudzych próśb. Przez nastepne kilka lat czekaja Cie podróże:) Niebawem będzie spotkanie towarzyskie, z którego coś zyskasz. Tyle widzę. Czy coś się zgadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian - karty pokazują u Ciebie szczęście w miłości, ogólnie dobry czas, ale nie ignoruj innych bo los może się odpłacić tym samym. Masz oczy niebieskie lub piwne? Czy moze ciemne oczy i włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrrrrrryyyyyyyyyu
Kasiu ja jeszcze czuwam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bozena 09 03 66 , Kasiu ja tez jeszcze czuwam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjaśnię - dzisiaj z kartami mam pierwszy raz do czynienia i albo to po prostu mój błąd, albo kilka osób probowalo mnie wpuscic w maliny. Rozkłady wychodzą nie jasne, akurat co do Ciebie pokazała mi się karta miłości, ale oprócz niej są 2 inne - jedna przedstawiająca chłopaka z ciemnymi włosami i oczami i druga z jasnymi oczami i kasztanowymi włosami ;) Ten pierwszy jest fałszywy, krętacz a ten drugi to konkurencja pierwszego:) Któraś z nich musi prezentować Ciebie. Spróbuję może inny rozkład ogólny i zobaczymy co tam wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaaa323
Anita 07.01.1991 Jak potoczą się sprawy sercowe? równie czekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim ukladzie powtorze rowniez moje pytanie Jak bedzie sie ukladalo moje zycie uczuciowe i czy jeszcze nawiaze kontakt z osoba z przeszlosci ( pierwsza miloscia ) ? Bozena 09 03 66

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrrrrrryyyyyyyyyu
Pisalam juz ale jeszcze raz napisze i troche inaczej : ) Jessica, 11.05.96 . Jak zapowiadaja sie wakacyjne przygody -milosc,praca,wyjazdy,ciekawe znajomosci,czy uda mi sie schudnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Jola. Ale chcialabym wiedziec czemu mam tamten etap zostawic za soba. Tzn. Co obecnie czuje moj byly. Naprawde dla mnie to bardzo wazne by wiedziec cos wiecej Kasiu..prosze=( i przepraszam z gory ze tak zabieram czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie farbowane naturalnie mam odcien czany nie taki jak farba ale jak hmmm sierc kota czarnego oczy natomiast niebieskie nie sa one jasne przeciwnie raczej granatowe ale jest to zupelnie inny kolor niz u ciemnookich oni maja takie czekoladowe oczy ja moze nie jasne ale jednoznacznie niebiskie... wez powroz tym nastepnym a jak znajdziesz chwilke to wez mi troszke objasnij bo malo rozumiem ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka_89
no to moze skoro jeszcze nie spicie:) moglabym prosic o wrozbe? mam na imie martyna (13.11.89) i chcialabym sie dowiedzic kiedy spotkam tego wlasciwego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożeno, co widać: Czy Twoja pierwsza miłosc miala piwne/ciemne oczy? Jego zachowanie bylo dosyc kontrowersyjne i mialo wplyw na Twoje plany.Jest człowiekiem uczciwym, pracowitym i ma szacunek do Ciebie.Jednak pokazał mi się dystans który powinnas zachować. U niego widać jakąś przeprowadzkę, widać tez ze odezwie sie do Ciebie bo wyszła karta mówiąca o spełnieniu zyczen, milosci i zdrowiu. Chociaż z tą miłoscia bylabym ostrozna, chyba bardziej tu pasuje sentyment gdyz Długo to nie potrwa,będą jakieś kłopoty, chyba urzędowe. Nawiasem mówiąc Jakiś mężczyzna z kręgu rodziny bądź znajomych o jasnych włosach miał kłopoty, teraz jego sytuacja jest ustabilizowana, mozesz spodziewać się jakiejś miłej niespodzianki,prezentu. Czy cos sie sprawdzilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet jeżeli wróżba jest trefna to proszę o odpowiedź, pozwoli mi się bardziej zaznajomić z kartami i popelniać mniej błędów w przyszłości. Najgorsze gdy jedna karta ma różne znaczenia i potem może sie zepsuc cały rozkład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu , moze podam Ci date ur. tej osoby 15 05 63 , On jest niebieskookim blondynem i dzieli nas duza odleglosc . Tak byl w moim zyciu ktos o piwnych oczach , ale juz nie zyje . Trudno mi powiedziec czy sie sprawdzila wrozba , poniewaz moze ona dotyczy innej osoby z przeszlosci niz ja myslalam . Podajac Ci date urodzenia tej osoby , o ktorej mysle mam nadzieje , ze moze pomoze to we wrozbie . Dziekuje Ci niezmiernie za czas jaki mi poswiecilas i jezeli moge to poprosze o postawienie kart na ta osobe , ktora wymienilam . Jeszcze raz dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam ten powyzszy post do Kasi jest od Bozeny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaaa323
Idę spać bo chyba się nie doczekam ;) Jakby jednak była moja wróżba to rano przeczytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka_89
hmm ja jeszcze nie znikam tez wiec sobie poczekam na wrozbe:) a tak przy okazji chcialabym rowniez prosic o wrozbe w sprawie pracy: czymi sie powedzue i dostane staly kontrakt w obecnej pracy czy tez moze powinnam poszukac czegos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrrrrrryyyyyyyyyu
A ja nie spie! :) jestem silna ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozenko czy masz ciemne wlosy i ciemne oczy? Widać wizytę którą złoży Ci meżczyzna wysoko postawiony, majacy dobrą pracę, majętny. I faktycznie jest to blondyn o jasnych oczach, tylko czy to ten? ;) Widać też młodego mężczyznę tak jakby byl w to zaangazowany. Jakie są jego uczucia: Widać daleką podróż (może do Ciebie?),jakieś wiadomości, karty radzą byś uważała na to co mówisz bo możesz mieć jakieś nieprzyjemności Coś co was łączy lub dzieli (karta wspolna) : Płomienny romans,realizacja czegoś Przyszłość: Znowu widać jakieś sprawy urzedowe, wazne do załatwienia. Widać jakiegoś krętacza na Twojej drodze a takze to,że będzie Cię wspierał męzczyzna, ale jest to ktos inny niz blondyn, zlozy Ci jakas dobra propozycje, wg kart powinnas ja przyjac, mimo ze bedzie Ci głupio. Nie wiem czy karty robią psikusa, czy po prostu mi coś nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×