Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia wróży ;-)

Powróżę.

Polecane posty

Gość Jadwigaaaa  ...
urcze a ja z pierwszej strony jestem i cały czas czekam 20maj75 co z moją pracą i rodziną tak ogólnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio wam się sprawdzają jej wróżby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treszszerr
Ja tez juz czekam i czekam i czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sie was tak chamsko zapytam czy placicie zeby wymagac???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy bedziesz wrozyc?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moze ja;daria 16.05.1983 jak widzisz mojie zycie uczuiciowe,kogo w nim,kto mnie kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Placimy za internet ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie za jej czas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia1981.11
tez czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomagamy jej w treningu . :) to wazniejsze niz pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny wróżby to otwieranie się na złe duchy. Lepiej się afirmować i coś upiec www.elastyczna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee tempo ślimaka ona dwóch pierwszych stron wpisów jeszcze nie skończyła a juz ma 8 str chetnych pozatym mam wrazenie że nie idzie po kolei tylko na wyrywki omija ten co siedzi tu pół dnia i jeczy ze chce chce juz i w tej chwili to dostaje wróżbe a reszta koleiki na za rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka 13.12.1993
Wescie sie ludzie uspokojcie! Kasia pisala przeciez ze dzis bedzie tak samo jak wczoraj czyli o 18 godz. A tempo..hmm.. Moze rzeczywiscie powoli odpisuje ale za to wiekszosc jej sie zgadza:) jestem swiadkiem tego.. A dodam ze nigdy nie bralam calkiem serio takich rzeczy jak wrozby..:) nie mam pojecia jak ona to robi..:) Ps. Kasiu jakbys mogla odpowiedz jeszcze na moje ostatnie pytania bardzo mi zalezy na tym:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosia 22.05.86 chyba się nie doczekam.Pozdrwaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za niecale 45min bedzie Kasia!!=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
01.11.1972 jak potoczą się moje plany zawodowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu chodz juz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powroz mi prosze !!! Pulina 26.12.1988 Co w uczuciach? Kiedy spotkam moja 2 polowke ? Jestem lubiana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu slyszysz aplauz ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiciaaa
Kasiu czekamy :) Się przypomnę Anna 12.08.1985 jak ułożą się moje finanse? Jestem na 3 str

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem, witam :) Oczywiscie pojawił się podszyw, dlatego zarezerwowałam w nocy nick. Mam wróżbę dla Dagmary i Kasi i Marcina, czy są te osoby?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrrrrrryyyyyyyyyu
Hej Kasiu pamietasz o mnie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagmaro (12.03.1981) Czy masz oczy niebieskie lub piwne? ;) W finansach widać jakiś zastrzyk gotówki,podwyżkę lub dar pieniężny, jest wybawienie z klopotow finansowych.Na poprawę losu będzie miał wpływ męzczyzna który ma brązowe lub rude włosy. W domu spokoj, stabilizacja, szczescie. Widać też jakąś podróż, oddalenie. Przy obecnym partnerze bedziesz miala zapewniony byt. W niedlugim czasie moze pojawic sie propozycja od mezczyzny uczciwego, Twoj maz ja przyjmie, pochlonie go praca (moze stad ta podroz) Czy macie dziecko? Pojawil mi sie mlody chlopak jako karta wspolna. Co do przyszłosci : same pozytywy:) spełnienie marzen, szczescie, zmiany na lepsze. Macie lub bedziecie mieli przyjaciela plci meskiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ,ze pamietam :) O nikim nie zapominam. Nie mialam wplywu na wczorajsze psikusy kart. Chyba na poczatku tak jest, ze nie mozna zbyt wiele wróżyć.Jak się wprawię to będę szybciej,a poki co na akord nie da rady wiec wybaczcie ;) Jeśli ktoś nie chce wróżby to nie musi czekać, moze się wypisac z kolejki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu (11.06.1986): Pokazał mi sie przy Tobie mezczyzna który ma oczy niebieskie lub piwne. Masz też starszego adoratora, który Cię wspiera (ma piwne oczy). W otoczeniu widać jakies spotkanie towarzyskie. Masz szanse na osiagniecie jakiegos celu, zmiany w zyciu, jest powodzenie w interesach. Moga byc tez klopoty urzedowe. Rozkład partnerski, co mi wyszlo : Widać że on Ciebie kocha, ale chyba macie jakieś problemy. Zaryzykuję i powiem czy on ma problemy z prawem i chce wyjechać? Czy nie jesteś w ciąży bądź nie masz takich podejrzen? W przyszlosci widac jakies wazne sprawy urzedowe, straty, ale bedzie takze pomoc krewnego lub bliskiego przyjaciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrrrrrryyyyyyyyyu
Ja sie nie wypisuje ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiciaaa
ja też się nie wypisuję :) wyjdę na chwilę tylko do sklepu i dalej będę śledziła twój wątek i czekała na wrózbę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi zależy na wróżbie asia 24 04 84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jessico: Czy niedawno przezylas jakies rozczarowanie milosne, zakonczenie zwiazku ? W sprawach milosnych czeka Cie jakas powazna sprawa, jakies informacje do Ciebie dotra. Finanse : Jestes pod wplywem jakis osob, są to kobiety. Moze to byc przyjaciolka, matka czy inna krewna. Masz tez w otoczeniu starszego mezczyzne ktory stoi za Toba murem,ma do Ciebie szacunek i prawdopodobnie zalatwi Ci jakas prace. Pokazala sie nadzieja na lepsze czasy, zostalas przedstawiona jako osoba wesoła, młoda i szczera.Złych rzeczy nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×