Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość MulticontestPL

Muzyka odmieniła mi życie moja historia

Polecane posty

Gość MulticontestPL

Pewnego razu wchodząc na jakieś forum muzyczne , natrafiłem na pewien link. Był tam opis kliknałeim i przeczytałem coś takiego. Multicontest jest miejscem, gdzie konkursy mają bawić, rozwijać a wszystko powinno oparte być na zdrowej i uczciwej rywalizacji. Zabawy w większości mają zasady umowne, przedstawiające często fikcyjne sytuacje. 2. Uczestnikiem może być każda osoba władająca językiem polskim, bez względu na wiek, bez względu na wyznanie, orientację, a także ukierunkowania muzyczne. 3. Logując się na forum uczestnik przybiera Nick, pod którym funkcjonuje w każdym konkursie jako manager i na konto którego zdobywa punkty (Mcoinsy) w konkursach. Pomyslałem o co chodzi no więc trafiłem na forum ,które imitowało wirtualną eurowizję , wybierało się kraj z danego kraju wybieralo sie piosenke i mozna bylo brac udzial w glosowaniu wybierajac z pośród wszystkich swoje 10 najlepszych naszym zdaniem piosenek. Poznalem dzieki temu wiele muzycznych swiatow , nigdy bym nie przypuszczal,że w Afganistanie czy innym dziwnympanstwie mozna znalezc dobra muzyke;p Otworzylem sie dzieki temu muzycznie przestalem byc ograniczony na jeden gatunek poznalem wiele ciekawej muzyki i czerpalem satysfakcje, z tego,ze moge tez dzielic sie swoja muzyka. I co tu duzo opowiadac jestem tam juz 62edycje i dalej zamierzambyc bo nastroj jest super. Kto lubi poznawac muzyke powinienprzynajmniej raz sprobwac wziąć udział w jednej edycji a na pewno spodoba mu się Gdyby ktoś był zainteresowany to multicontest pl . To taka moja historia muzyczna zajrzyjcie a moze napiszecie swoja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×