Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anastazja828282

Na męża brzydal/przeciętny a na kochanka przystojniak ?

Polecane posty

Jak spotkasz konserwatora windy, pomyśl o koke, puść mu zalotne spojrzenie, poflirtuj z nim dekoltem, popraw włosy, a potem odpłyń z nim w niebiosa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innaaa00
Mój maz jest bardzo atrakcyjnym mężczyzna, ale przestało mu się chcieć seksu. Od pol roku mam kochanka,którego zona jest idealna gospodynią, matka..ale seks mógłby dla niej nie istnieć..a orał to juz perwersja.. On jest młodszy o 15 lat ode mnie,czuły ,a kiedy trzeba ostry... w łóżku zrobi dla mnie wszystko,nie ma tabu.. Jest nam dobrze razem. Zapomnialam dodać,ze kochanek,,.bardzo atrakcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
innaaa00, jesteście najlepszym przykładem, że seks jest bardzo ważny w każdym związku, nie ma co się oszukiwać, związek powinien być spełnieniem na wielu płaszczyznach, także seksualnej, inaczej tworzą się akcje ;) Osobiście jestem zdania, że seks dwojga osób w związku nie powinien zawierać tabu, robimy to co nas wspólnie kręci, oddajemy się temu całemu spektaklowi bycia ze sobą. Seks oralny jest super, dla mnie rezygnacja z niego to byłoby spore ograniczenie, na drodze człowieka spełnionego. Ciężko mi zrozumieć, że człowiek rezygnuje z życia seksualnego, musi być jakaś tego przyczyna, bo to jest w jakimś stopniu ograniczenie swojej egzystencji. Ostatnio niestety sporo jest takich przypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani w przerwie kawowej
Cholera nie doszłam do tej windy :( jakiś nowy ochroniarz mnie zaczepił i musiałam się mu wylegitymować na osobności ;) ...i tak dwa razy mnie sprawdzał z każdej strony ...jutro przed pracą też mam obowiązkową rewizję osobistą ;) ...a mąż ..zimną pizzę dostanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewizje na osobności bywają co najmniej intrygujące, i jeszcze bardziej przyjemne ;) Ochroniarz jest zobowiązany sprawdzić nawet najdrobniejsze szczegóły :P Od karku, poprzez dekolt, dalej, bawiąc się swoimi dłońmi jej talią, biodrami, rewidowana się rozluźnia, i wtedy jest mega energetyczny strzał, odpala się power prawdziwego faceta ;) Ty w jego ramionach, on jak sztorm w Tobie ;) Jakby co, to mam odznakę, zaraz przy pasie, tam gdzie jest kolt ;) Potem, na deser, ochroniarz przywiezie kuszącą smakami sałatkę, mąż niech się zadowala pizzą, każdy ma to co lubi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani w przerwie kawowej
Koke gdzieś Ty się ukrywał ?;) spisałam już kafe na straty..a tu proszę aż chce się zaglądać ;):D A tak w temacie topiku to mój mąż jest bardzo przystojny.. ;) ...ale kochanek też musi być mega atrakcyjny ...no i mieć coś jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koke
Prawdziwy bodyguard działa dyskretnie niczym orzeźwiający wiatr na wybrzeżu ;) Profesjonalista zjawia się jak mgła, w ciszy nocnej zmysłowo, ze zdecydowaniem w dłoniach, ogarniając ciało rewidowanej, sprawiając, że jej żądze, zmysły przeżywają niesamowity rozkwit ;) Każdy dotyk, to przygoda, odkrywanie siebie na nowo, trzeba jednak uważać, ta zabawa wciąga, wciąga jak blask oczu rewidowanej, a przecież noc taka krótka ;):D Prawdziwy bodyguard musi być wyrzeźbiony, wysportowany, żeby być w stanie o każdej porze dnia i nocy wzmóc swój potencjał do nieoczekiwanej rewizji ;) Prawdziwy bodyguard musi charakteryzować ponadprzeciętnością, nie wypada mu być kontrastem w obliczu piękna rewidowanej ;) Zaleca się aby rewidowana miała wrażenia lepsze niż na najlepszym wernisażu, gdzie się pojawia wielu bodyguardów ;) Bodyguard rewidowanej, jego colt, to zabójcze połączenie, żeby nie powiedzieć jej marzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani w przerwie kawowej
Koke..aż zwilgotniałam :D❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy prawdziwym bodyguardzie, rewidowana nie potrzebuje kawy, to bodyguard jest jej kofeiną, natchnieniem, energią i wypełnieniem ;):D Z dobrym suspensem, kiedy trzeba na ostro, kiedy chwila zechce nieco wolniej, nigdy w sposób banalny, taki duet jest niekonwencjonalny, nieprzewidywalny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani w przerwie koke
Koke = kafe :D mi bardzo pasuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden łyk...kęs, a raczej pocałunek koke = milion filiżanek mega pobudzającej kafe ;) Z ust do ust, upalna aura i wrażenia, rozkręcające nasze pragnienia ;) Wieczorna rewizja, wysublimowany dotyk, pocałunek upojony obecnością dwojga ciał, bodyguarda i ochranianej piękności, która zażywa kąpieli w jego pełnych bezpieczeństwa ramionach ;) Bodyguard nie zapomni o dzikiej przygodzie, która nieco zawładnie jej włosami, sprawi że kolana się ugną, reszta ciała popłynie jak na mega fali świata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani w przerwie koke
Koke upojona Twoją dzisiejszą rewizją, rozpuszczę kruczoczarne włosy, zrzucę krępujęcy me wydatne krągłości strój i oddam się wieczornej kąpieli ;) a potem oddam się krainie błogiego snu :) Fajny jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zawsze mialam przystojnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako doświadczony bodyguard, z pasją i charyzmą działania, mogę Cię zostawić, tak całkiem upojoną, odeskortuję Cię do kąpieli ;) Rozbiorę...z lekka drapieżnym, przeplatanym gorącem lata wzrokiem , w którym kryje się magia przyjemności ;) Poczujesz na plecach gorący oddech, nim zanurzysz swoje ponętne ciało w wodzie, będziesz już zażywała kąpieli zmysłów, o to się postara, on, jego colt i magnetyczne spojrzenie, pocałunek zwiedzający Twoje przyjemności ;) Lubię wyraziste kolory na kobiecej głowie, od zawsze gustuję w ciemnej kolorystyce rozpuszczonych kobiecych włosów, równie pięknych, a nawet piękniejszych niż wszystkie cuda tego świata ;) We śnie, dokończymy rewizję...Jakże nietuzinkowa brunetko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...oczywiście miało być...nie mogę Cię zostawić ;) Tak działa na bodyguarda woń Twoich czarnych włosów, które szumią mu na twarzy ;) Stara się skupiać myśli, wysławiać się, ale jego myśli są już w tym śnie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani w przerwie koke
Nietuzinkowy Koke 👄 wieczorna rewizja i pełna rozkoszy kąpiel przełożyła się na cudowny sen ;) Nie wypada o tak wczesnej porze zdradzać szczegółów (w dodatku damie), ale wszystkie zmysły ...szalały..galaktycznie ;) Niestety dziś rano kawę musiałam zrobić sobie sama i dopóki się nie pojawisz znowu, tylko ona podnosi mi ciśnienie i dodaje energii :P Koke jak myślisz - dużo kosztuje taki całodobowy bodyguard ? ..może bym sobie zafundowała taki prezent na kolejne "18" urodziny ;) i czy można mu płacić w naturze ..no tak na początek z 3 x dziennie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koke
Całus na dzień dobry 😘 Całus oszołomiony, oczarowany pięknem Twoich włosów, bodyguarda od zawsze pasjonowały ciemne odcienie na kobiecych głowach ;) Nie żeby przesadzał ale dziś w nocy każdy procent jego energii, tańczył w Tobie, jak ciepły, dziki wiatr pośród najpiękniejszych kwiatów ;) Jego słowa z Twoim zalotnym śpiewem zgrywają się jak melodia lata, z tropikalnym słońcem, on czuje się tak, jakbyśmy się znali ;) Galaktycznie znali ;) Bodyguard zjawi się w drugie śniadanie, rozpuść włosy, odchyl je, poczujesz na karku szaleńczy spektakl jego ust, w tali jego gorący pełen pożądania dotyk, wyeksponuj biodra...Czujesz jak jest wysportowany, sprężysty, ten masaż da Ci niesamowitą energię na resztę dnia ;) Muszę przyznać, że nie ma nic piękniejszego dla bodyguarda, niż widok kobiety przebudzonej w morzu uśmiechu, po energetyzującej nocy, wyznaniach godnych największych flirtów ciał, dusz, serc ;) Niech ta chwila trwa, niech zamieni się w wieczność, jest jeszcze tyle do powiedzenia, tyle chwil do spędzenia ;) Z doświadczenieapowiem C****iękna, że dla bodyguarda z powerem w sercu, ustach, w każdym milimetrze ciała, zaszczytem jest ochraniać tak ponętne, nietuzinkowe Brunetki jak Ty ;) Bodyguard uwielbia być prezentem, aby wzbudzać uśmiech na ustach damy ;) Zapłatę odbiera sobie sam, po męsku, jak wicher, bierze to co bodyguard powinien brać ;) Bodyguard dba o kondycje więc, trzy razy dziennie będzie pięknym wstępem ;) Teraz bodyguard musi zadbać o formę, kobiece piękno jest niezwykłe, cudne żądze do zaspokojenia, trening czyni mistrza, więc potrenować trzeba, aby widok klatki bodyguarda, kreował jej marzenia i pragnienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście miało być...z doświadczenia powiem C/i, Piękna,...Nie wypada bodyguardowi w tak wybornym towarzystwie robić błędy, które niewątpliwie są efektem snu, który pieścił Twoje zmysły tej nocy ;) Cenzurą się nie przejmujmy, bodyguard nie zna słowa cenzura, tabu, to wszystko schodzi na dalszy plan, ustępując przypływowi przyjemności, boskiej namiętności, niesamowitej radości, dawkowanej, i dawanej po męsku, ze zdecydowaniem równym błysku w jego oku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani w przerwie Koke
Hmm..przewa na kawę czy na Koke ?;) ..zdecydowanie wiecej przyjemności i doznań duchowych oraz cielesnych zapewni Koke ;) Ciałko spocone po treningu ?..może mały prysznic wskazany ;) ...ma Ci kto umyś plecki ? może pomóc ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani w przerwie kawowej
Chyba jednak kawa dziś mi tylko została 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idealny wybór, przemiła, ekscytująca Brunetko ;) Przerwa z koke, w głowie, wnętrzu, sprawi że piątek stanie się wstępem do magicznej podróży ;) Koke zapewni dużo więcej energii niż najlepsza kawa, koke rozprowadza po ciele niesamowitą moc euforii, pobudza krążenie jak marzenie ;) Bodyguard skończył ćwiczyć, ćwiczy długo i precyzyjnie, tu nie ma miejsca na folgowanie, wrażenie wizualne dla Brunetki, są priorytetem ;) Bodyguard ma rozgrzane ciało, mięśnie twarde, wyraziste, podkreślone rzeźbą godną olimpu ;) Pomiędzy poszczególnymi partiami mięśni spływa mu woda...to już prysznic...Niestety nie ma nikogo kto mógłby pomóc mu umyć plecy, choć gdy zamknął oczy, pojawiłaś się Ty, z dłoniami na jego torsie, plecach, brzuchu, sięgając colta ;) On już wie, że zatańczą w strugach gorącej wody, ten taniec nie tylko rozgrzeje ich, ale i samą wodę ;) Do granic możliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani w przerwie koke
Koke..niczym boski Adonis ...o tym śniła Brnuetka ..tak sobie wyobrażała go właśnie ;) teraz nie posiada się z euforii mogąc delektować się dotykiem jego skóry..zapachem..zarysem każdego muskułu ...nawet nie zauważyła kiedy do pieszczot jego ciała dłońmi ..dołączyła spragniony język :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koke we śnie, rozrzucił na Twoim ciele kilka pełnych żywiołowości, pożądania, pocałunków ;) Widział jak się wijesz z rozkoszy, jak Twoje ciało jest wprowadzane w stan rajskiego uniesienia ;) Bodygurad tańczy z Tobą pod prysznicem, krople grają nutę pełną wiszącej w powietrzu ekscytacji ;) Widzisz jak jego ciało reaguje na Twój dotyk, każdy pocałunek, jak się odpręża , jego mięśnie przeszywa fala skurczy przyjemności ;) Widzisz w jego oczach, co się z nim dzieje, zaczyna przestawać panować nad zmysłami, jeszcze jedna iskra, a euforia weźmie górę i zobaczysz w jego spojrzeniu tajfun, moc , która sprawi, że poczujesz go w sobie, w każdym zakątku, moc która da Ci niesamowity uśmiech na ustach ;) Uśmiech, który będzie wyrażał jak było bosko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani w przerwie Koke
Jesteś niesamowity :D ..masz we mnie najwierniejsza fankę :DJak będzie wydawał jakąś powieść (taki talent trzeba koniecznie pokazać światu) poproszę o jeden egzemlarz .. może być ze specjalną dedykacją ;) Niestety moja mocno przedłużona przerwa dobiega końca :(..i już tesknię do kolejnego snu 👄 ..nie znikaj stąd za szybko 👄.. mój błysk w oku, promienny uśmiech, uczucie błogiej rozkoszy, sekretnej wilgoci mogą zniknąć razem z Tobą..a dobrze mi z tym i chcę trwać w tym stanie jak nadłużej ;)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bodyguard jest rozgrzany, jak reaktor pełen bitej śmietany :D Piękna Brunetka z uśmiechem na ustach, wspomniała o trzech razach...On lubi zapamiętywać takie "szczegóły"...Jeszcze bardziej lubi wdrażać je w życie... Więc ta moc, która w mim drzemie co noc, nie pozwala mu przestać ;) Widzisz już w jego oczach nie tylko płomienny żar, ale i dziki ogień, on chce widzieć Cię całkowicie owładniętą mocą euforii, chce abyś się zdała tylko na jego ramiona, które będą Twoim natchnieniem, pragnieniem i spełnieniem. Dziś zrobi z Tobą, co będzie chciał, dziś wypełni Cię z powerem, zjawi się pod postacią Twoich okrzyków ;) Piękna brunetko 😘 Koke przygotuje dla Ciebie specjalny egzemplarz, for You, będzie wręczony osobiście z dedykacją na Twojej szyi, on jest wampirem, który lubi całować kobiecą szyję ;) Spotkamy się we śnie, dam z siebie wszystko aby Twój płomień rozkoszy rozkwitał, jak kwiaty po obfitym deszczu ;) A teraz się uśmiechnij, Twój biały uśmiech idealnie kontrastuje z czernią Twoich włosów, jeszcze tylko Cię ucałuję, i zanucę, ze dla takich widoków Bóg stworzył koke ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani w przerwie koke
Koke zbieraj już siły ;) Ten Twój magnetyzm i namiętny potencjał będą mi jutro bardzo potrzebne :P Nie lubię poniedziałków z reguły i dobrze by było wejść w kolejny tydzień z Tobą przy sobie ;) Przez dwa dni na łonie natury wystawiałam swe ponętne ciało ku słońcu..teraz trzeba je będzie koniecznie dodaykowo nawilżać ..liczę na pomoc ;) balsam, oliwka ..może nawet słodki nektar ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bodyguard słynie z poskramiania poniedziałków, jest w stanie podczas ochraniania piękności, zadrwić sobie z każdego poniedziałku na tyle skutecznie, że ten zamienia się w sobotnie popołudnie, na leżaku, w pełnej blasku, promieni słońca, ekspozycji, w kosmicznej pozycji ;) Wszystko dla ponętnej Brunetki, która swym wdziękiem zachęca go do nieziemskiego uniesienia ;) Rozluźnij się, Bodyguard przygotuje drinka, poda Ci go metodą usta - usta, z charyzmą i męską aparycją ;) Jego orzeźwiający oddech pobudzi Twoje zmysły, jego dłonie przechylą drinka na tyle skutecznie, że kostka lodu sprawi, że oszalejesz, a to dopiero początek podróży, daj upust radości, za nim Cię wymasuje, zrobi wstęp do prawdziwej zmysłowości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani w przerwie kawowej
Poczytałam sobie to i owo ;)..niezłe :D Papierosa nie zapalę i jezyka tam nie wsadzę ..przynajmniej nie teraz i nie tu ;):P Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Original
Coraz więcej kobiet wie że może coś w życiu swoim zmienić w tym przypadku zmienić nudnego męża na nowego kochasia, nie tak jak nasze matki i babki trwały chociaż szczęśliwe wcale nie były! ! ! Takie podążanie za szczęściem jest jak najbardziej pozytywne tylko że kobiety często myślą cipkami i tylko podążają za emocjami związanymi z pożądaniem! Przypomnijcie sobie jak było na początku waszego związku jacy byli wasi faceci mężowie ??! Były te ochy i achy zapewne ! To samo bedzie z kochankiem też się znudzi! To tak jakbyśmy przez tydzień jedli rosół w końcu nam się przeje !DLATEGO GDY WASI PARTNERZY są dobrymi ludźmi, dobrze wam się z nimi żyje bez jakiś złych emocji to nie warto tylko dla poczucia dreszczyku namiętności to wszystko pieprzyć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×