Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie jechać na weekend z dziećmi?

Polecane posty

Gość gość

Szukam jakiejś fajnej miejscowości która zainteresuje dzieci w wieku 6 i 2 lata. Chcemy jechać na 2 maksymalnie 3 dni więc fajnie by było jakby miejscowość była oddalana max 300 km od Tarnowa. Byliśmy już w Szczawnicy i okolicach, Rabce, Krakowie, Rymanowie Zdrój, Zakopanym, Skale Zatorze, Inwałdzie, Chorzowie. Chciałabym zobaczyć i pokazać dzieciom coś innego. Znacie jakieś fajne miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze możecie pojechać na cały dzień do zoo. Koło Łodzi w miejscowości Borysewo jest Zoo Safari. W tym zoo są białe lwy. Jest to wielka ciekawostka bo białych lwów na świecie jest bardzo mało, a tam żyje rodzina z młodymi. Zobacz jakie urokliwe są to zwierzęta http://www.bialelwy.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obaszirja
A co powiesz na atrakcje Karkonoszy? Poszperaj http://www.rezydencjalawendowewzgorze.pl/atrakcje.html Jak ja chcę spędzić weekend z mężem i dziećmi, to jedziemy właśnie w te okolicy i zawsze jest przyjemnie i wesoło. My się też sugerujemy cenami, bo w domu tylko mąż pracuje, więc nie mamy zbyt wiele kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam hotel gorzelanny w Pokrzywnej- leży blisko lasu i jezior, można zorganizować ognisko, wycieczkę rowerową, wynająć łódkę. Poza tym niedaleko jest park rozrywki, jeden z najlepszych w Polsce, Rosenau.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno byliśmy z dziećmi w hotelu Gorzelanny w Sudetach gorzelanny.pl. Polecam, super miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja z mojej strony mogę polecić  www.park-ogrodzieniec.pl/, byliśmy w okolicach Katowic całą rodziną i sobota była w pełni zajęta, była rzeczywiście świetna zabawa. My mamy dzieci 3 i 5 lat i bawili się rzeczywiście doskonale. Więc jak chce się wybrać z małymi dziećmi to może być interesująca opcja, nie braknie fajnych atrakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Ja z mojej strony mogę polecić  www.park-ogrodzieniec.pl/, byliśmy w okolicach Katowic całą rodziną i sobota była w pełni zajęta, była rzeczywiście świetna zabawa. My mamy dzieci 3 i 5 lat i bawili się rzeczywiście doskonale. Więc jak chce się wybrać z małymi dziećmi to może być interesująca opcja, nie braknie fajnych atrakcji.

Od 2013 te dzieci trochę podrosly. 

Pob o tak spamuje ie kiepska reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×