Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ala17............

W jak szybkim czasie można nauczyć si wróżyć z kart tarota?

Polecane posty

Gość Ala17............

????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie masz daru to ni c***a sie nauczysz trzeba isc na kurs jesli chcesz podejsc profesjonalnie i odpowiedzialnie poza tym to karty diabła więc przemysl to 100 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala17............
Uczę się z 2 książek. Dopiero zaczynam. Dlaczego karty diabła ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wydaje mi sie, by tego mozna bylo sie nauczyc, z tym trzeba sie urodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala17............
no niby tak. Ale póki się nie spróbuje to się nie przekona czy ma się do tego dar czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tarot to okropna sprawa, otwierasz sie na swiat demonow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala17............
hmmm dlaczego? Bo kościół tak mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyślicielXXIwieku
Unikaj tarota jak ognia, jeżeli nie chcesz mieć poważnych problemów. Ci którzy maczali w tym palce, zostali zniewoleni do stopnia opętania demonicznego. . Na drodze nawrócenia zmagali się z demonami, które znęcały się nad nimi w okrutny sposób. Aby wreszcie uwolnić spod ich wpływu, potrzebowali egzorcyzmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala17............
ale np w telewizji wróżki wróżą z tarota po kilka lat i nie są opętane itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyślicielXXIwieku
A skąd wiesz, że nie są opętane? Szatan daje o sobie znać tylko wtedy, gdy jest zmuszony do tego mocą Boga. We wszystkich przypadkach stara się ukryć swoją obecność, ponieważ w przeciwieństwie do Boga nie chce, aby ludzie w niego wierzyli. Ogromny sukces szatana polega właśnie na tym, że ludzie w niego nie wierzą, przedstawiają jako postać z bajki. W rzeczywistości tak nie jest. Aby sprawdzić czy dana osoba jest opętana, wystarczy wrzucić po kryjomu kropelkę wody święconej do herbaty. Osoba opętana albo nie zechce wypić, pomimo braku wiedzy, albo wypije i zwymiotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz jak to w tv wygląda .. wezmą karty a przez mikrofon im plotą bzdury psychologiczne. to nie są wróżby ! ci którzy serio się tym zajmowali mieli poważne problemy . nie baw się w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naucz się wróżyć z kart lenormand, są naprawde łatwe, to tylko 36 kart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karty anielskie to ponoc wcale nie sa anielskie a diabelskie...jednak tarot jest najbardziej popularny.tak samo jak biała magia. to tylko z nazwy bo to wszystko nie bierze się samo z siebie każde informacje czy dzialania wysylasz w swiat demonów i to nie jest bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala17............
oglądałam filmik na którym pewna tarocistka mówiła że przed złymi demonami można się zabezpieczyć np białą świeczką, kadzeniem szałwią itp i wtedy to jest bezpieczne a tylko wtedy kiedy nie stosuje się żadnych zabezpieczeń to może być niebezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oglądałam filmik na którym pewna tarocistka mówiła że przed złymi demonami można się zabezpieczyć np białą świeczką, kadzeniem szałwią itp i wtedy to jest bezpieczne a tylko wtedy kiedy nie stosuje się żadnych zabezpieczeń to może być niebezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyślicielXXIwieku
Szatan stosuje różne sztuczki, jest wytrawnym strategiem i mistrzem kamuflażu. Sieje kłamstwo, jednak zawsze ukrywa go pod płaszczykiem prawdy. Dlatego też jest wielu bioenergoterapeutów, magów, wróżących z kart, którzy mówią o aniołach, o Chrystusie. Matce Bożej. Wszystko po to, aby zdezorientować człowieka, zamydlić mu oczy i wciągnąć w diabelskie sidła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyślicielXXIwieku
Te zabiegi tylko świadczą o wysokiej, niepodważalnej inteligencji szatana. Wszystkie te świeczki, obrazki, aniołki, dobre intencje ze strony okultystów są jedynie wabikiem dla letnich katolików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna dziewczyna mowila w wywiadzie, ze byla tym zafascynowana bo czula sie kims gdy ludzie do niej przychodzili i wszystko się sprawdzalo, brnela w to, az stopniowo zaczela tracic wewnetrzna przestrzen. Mozna to porownac do duszenia się. Tyle ze zachodzilo to w duszy.Miala mysli samobojcze,przechodzila egzorcyzmy ,z ktorych nic nie pamieta za to swiadkowie mowili ze miala na ciele diabelskie znaki , krzyczała innym głosem, wila sie jak waz... niektorzy nawet lewituja podczas egzorcyzmow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala17............
Myśliciel mam pytanie jesteś księdzem? Kurde wydałam na to prawie 200zł a teraz mam tego nie używać? Nie no spróbuje. Na różnych forach czytałam o osobach które wróżą i nic im nie jest. Oczywiście są też przypadki zniewolenia ale to może przytrafić się każdemu ie zależnie czy wróży czy nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek1987
Nie pakuj się w to gówno, to dobre nie jest, choć niektórzy z tego czerpią korzyści jednak sporo ludzi,którzy potem ekhm mają od tego różne problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala17............
Myśliciel mam pytanie jesteś księdzem? Kurde wydałam na to prawie 200zł a teraz mam tego nie używać? Nie no spróbuje. Na różnych forach czytałam o osobach które wróżą i nic im nie jest. Oczywiście są też przypadki zniewolenia ale to może przytrafić się każdemu ie zależnie czy wróży czy nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyślicielXXIwieku
Autorko, nikt tak bardzo Cię nienawidzi jak szatan, ojciec kłamstwa, ciemności i wszelkich nieprawości i obrzydliwości. Pomyśl za nim oddasz mu swoją duszę. Tarot wciąga jak narkotyk. Ci którym, odebrano te karty dla ich dobra i bezpieczeństwa, popadali w obłęd. Jednak, gdy w końcu przekonali się kto za nimi stoi, spalili je i nawrócili się w stronę tego, których ich wyzwolił - w stronę Jezusa Chrystusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chcesz zostac zdrowa to nie probuj bo od sprobowania sie zacznie. Sprzedaj to i zapomnij.Poza tym nick sugeruje ze jestes niepelnoletnia- w takim przypadku jeszcze bardziej sobie zaszkodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko pomysl racjonalnie , jak to mozliwe ze obcy czlowiek potrafi zobaczyc w kartach czyjes przezycia, emocje a nawet całe życie i ludzi w nich ? od kogo to pochodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek1987
Generalnie tarot to zło.Ale jak wiadomo można operować złem żyjąc przy tym dobrze do czasu...Zależy to też od stopnia "wtajemniczenia" magika przykładowo różne świry z elit new age i masoni posługują się magią i dobrze na tym wychodzą jednak to jest droga ku jednemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyślicielXXIwieku
"Nie znajdzie się pośród ciebie nikt, kto by przeprowadzał przez ogień swego syna lub córkę, uprawiał wróżby, gusła, przepowiednie i czary; 11 nikt, kto by uprawiał zaklęcia, pytał duchów i widma, zwracał się do umarłych. 12 Obrzydliwy jest bowiem dla Pana każdy, kto to czyni."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysliciel dobrze prawisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnunakfromAldebaran
Wiesz jak zacznie Ci się udawać wyczytwać choć cząstki informacji to myślisz, że z tego zrezygnujesz od tak?Wciągnie Cię to po uszy...Aha tarot to nie jest do końca prawda jest to ekhem coś liczone na kształt prawdopodobieństwa zdarzenia i jak to w życiu jest kilka zmiennych możesz postąpic tak a nie inaczej, dlatego tarot narzuca pozornie dobre rozwiązanie, które w dalszej perspektywie wcale dobre być nie musi a szkody wynikające później wcale możesz z tym nie powiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala17............
wiem że tarot bardzo wciąga ;) Nauczyłam się mniej więcej pierwszych 22 kart czyli wielkich arkan i postawiłam sobie wróżbę kilka dni temu i sprawdziła się i to mnie zachęciło do nauki kolejnych ponad 50 kart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×