Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość djmc

dj wodzirej na wesele wrocław

Polecane posty

Gość djmc

Wszystkie przyszłe Pary Młode zapraszam na ; www.djnawesel.wroclaw.pl Porady ,forum,flimy ,zdjęcia i opinie o dj na wesele wroclaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djmc
prawidłowy adres to : www.djnawesele.wroclaw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka676
W zeszłym tygodniu byłam z chłopakiem na weselu we Wrocławiu i tak nam się podobała oprawa muzyczna jaką przygotował Dj , że poprosiliśmy młodą parę o kontakt do niego. Grała super muzykę, zajmował się konferansjerką a oświetlenie jakie przygotował było idealnie dopasowane do imprezy. Jego namiary znajdziecie na stronie pod adresem www.djnawesele.wroclaw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez moge podpowiedzieć agencję Playdjs, co prawda nie sa z okolic Wrocławia, ale to chyba nie jets problem :) Nie raz czytałam pozytywne opinie, podobno rewelacyjne zabawy na oczepiny są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy z tej agencji Playdjs można się osobiście z którymś dj dogadać?? mi zależy na szybkim terminie, a wiem, ze czasami ciężko juz kogoś znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam tę agencję, tak najlepiej zadzwoń do nich i się dopytaj. Playdjs ma więcej niż 3 dj więc na pewno można wszystko jakoś ustalić i dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_1988
Jeśli chodzi o DJ'a to polecam skontaktować się z Panem Maciejem Wilkanowskim (http://www.djmw.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Doleźińska
Polecam sprawdzić stronkę Gdziewesele.pl A tu coś apropo Dj-a na wesele Wrocław: http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Wroclaw/Zespol-DJ/ Korzystałam z tej strony z powodu potrzeb mojego wesela jakbym wiedziała wczesniej sprawdziłabym również inne kategorie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KK2
Polecam To Mi Graj (dj/vocal live). Gwarancja fantastycznej zabawy, bez sprośnych zabaw i tzw. "wioski" :D I jest to duet, który kocha muzykę i to się czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina F
Na wesele najlepszy dj - wodzirej to moim zdaniem Jarosław Mleczko, ma świetny sprzęt muzyczny i multimedialny ale przede wszystkim doskonale potrafi poprowadzić całą zabawę, goście będą na pewno zadowoleni, polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Faktem jest, że taki dzień nigdy więcej się nie powtórzy, dlatego pamiętać trzeba o bardzo wielu rzeczach podczas przygotowań. Wesele jest imprezą, którą należy poprowadzić w odpowiedni sposób. Warto wybrać kogoś, kto się na tym zna.http://kndesign.pl/polecany-wodzirej-na-wesele-z-warszawy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita M
Zdecydowanie polecam pana Jarosława Mleczko, jest mega pozytywny i ma świetny kontakt z publicznością po naszym weselu goście długo wspominali dobrą zabawę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaT
U mnie grał duet DJ z wokalistką To Mi Graj i bardzo ich polecam. Ze względu na dynamizm, energię, super efekty świetlne, dobrą muzykę i niesamowity wokal. Robią krótkie przerwy, nie piją! (co moim zdaniem jest bardzo ważne, bo na jednym weselu u kolezanki, dj po połnocy juz nie domagał). https://www.youtube.com/watch?v=URx9QeYuVMU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wesele polecam DJ'a Soundspace. To jak prowadzi wesele z energią i wyczuciem tego czego akurat potrzeba gościom aby rozkręcić imprezę to jest niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam. DJ Soundspace jest świetny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morin2

To ja też polecę kogoś od siebie :) Dokładniej mam tutaj na myśli djmw.pl, Pan Maciej grał u nas jakiś czas temu i zdecydowanie warty polecenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Co do oprawy muzycznej to nie brakuje ciekawych ofert w okolicach Bydgoszczy. Organizując firmową imprezę wybrałem Adama Krajewskiego z AKMusic i zabawa była naprawdę doskonała, wszyscy uczestnicy, w różnym wieku wyszli rzeczywiście zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Super ofertę ma zespół AKMusic z Bydgoszczy, organizowali mi imprezę plenerową dla firmy i byłem naprawdę zadowolony jeśli chodzi o przygotowaną muzyczną oprawę. Na pewno warto zerknąć do oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Ja ze swojej strony polecam hotel pod Wrocławiem, który ma przepiękną sale weselną. Sala weselna w hotelu Eclipse, usytuowanym pod Wrocławiem, w miejscowości Domasław jest klimatyzowana, i pomieści 75 gości.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia s
Dnia 27.06.2019 o 15:20, Gość gość napisał:

Super ofertę ma zespół AKMusic z Bydgoszczy, organizowali mi imprezę plenerową dla firmy i byłem naprawdę zadowolony jeśli chodzi o przygotowaną muzyczną oprawę. Na pewno warto zerknąć do oferty.

A ja nigdy ślubu nie miałam .Do Wrrocławia to przeez pół Polski mam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×