Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania23lata

TEŻ TAK MIAŁYŚCIE???

Polecane posty

Gość Mmmmmmmmmmmmmmmmmm
Brawo Anka!!! Nie daj po sobie jeździć jak po burej... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu tu chodzi o to jakie bajki ci serwuje twój Tulipan, a nie czy jest ciachem... Nie, nie możesz być taka skrajnie głupia, że nie rozumiesz ironii, sarkazmu czy żartów które ci tu wszyscy serwują... Wszystko bierzesz tak na serio... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A koniobijca do trzeciej
Aniu, to że masz wyższe potwierdza jedynie smutną prawdę, że dziś wyższe wykształcenie nie znaczy już kompletnie nic. Dziewczyno, znam ludzi po zawodówce z wyższym intelektem, niż twój. Adwokat trafił w dziesiątkę: młoda i kompletnie głupia, żyć nie umierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
Ty chyba nie wiesz co to milosc jest prawda? Kultura jest rowniez obca... No coz matka nie uczyla jak byc normalnym czlowiekiem, tylko chamem Rozwiedzie sie i tyle, skad wy tak wszystko wiecie lepiej ode mnie? Jasnowidz? Nie sądzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmmmmmmmmmmmmmmm
"A koniobijca do trzeciej" - Tu masz rację, jestem pozytywnym świrem i dlatego ludzie mnie b. lubią. Zmień się, to może będziesz miał/a tak samo :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A koniobijca do trzeciej
WIęc jak się rozwiedzie, to ponawiam pytanie: co tu robisz? Cytacik z twojej pierwszej wypowiedzi: "Obiecuje mi go, ale czasami myślę, że tego nie zrobi."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
Czyli jestes po zawodowce? Prawda? No chyba ze 2 klasy szkoly podstawowej ci wystarczyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty co jasnowidz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A koniobijca do trzeciej
Aniu i jeszcze jedno: dobrze, że "czasami myślisz" (a nie boli cię wtedy główka?), trzymaj się tego, akurat tu dobrze wymyśliłaś (on się nie rozwiedzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
Bo faktycznie mialam takie mysli, ze tylko tak mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naiwna smarkata pusta kobyła jesteś dla niego. He he he he,że po świecie chodza takie debilki. głupków nie sieją,sami się rodzą. jedni płodzą następne i debilki zawsze będą🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A koniobijca do trzeciej
"Czyli jestes po zawodowce? Prawda?" x Nie, Aniu, nieprawda :) Znać ludzi po zawodówce niekoniecznie oznacza być po zawodówce (A to nie B w tym przypadku, wykładów z logiki nie było w twojej fabryce magistrów, co?). Jednakże nie ma to znaczenia dla mnie, to ty się chwalisz wykształceniem, które w dzisiejszej dobie może zdobyć każy tłuk niestety. My tu rozmawiamy o intelekcie (to znaczy ty akurat powinnaś milczeć w tej materii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
Haha smieszt mmie to wasze prostactwo, czy ja obrazam was w jakims stopniu? Ten temat mial mi pomoc, a nie slyszec wyzwiska od prostakow po 2 klasach podstawowki, szkoda wam, ze moge sobie ulozyc zycie z nim czy co? Co wam tak zalezy na tym!? Streotyp wam siedzi w glowie ale sa wyjatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmmmmmmmmmmmmmmm
"ona by nie zrozumiała przepisu na ciasto" - Ej! Anka nie zajmuje się pieczeniem, więc daj jej spokój, co!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A koniobijca do trzeciej
Aniu, bidulko, w Polsce trudno być po 2 klasach podstawówki, istnieje tak zwany "obowiązek szkolny" :) Potraktuj nasze wypowiedzi jako przejaw "szorstkiej miłości" ;) Póbujemy ci uświadomić prawdę, chcemy cię chronić przed życiowym błędem, społeczeństwo winno chronić ludzi niesprawnych intelektualnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
Nie potrzebuje twojej pomocy, zajmij sie soba lepiej chamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmmmmmmmmmmmmmmm
Anka, szkoda energii na takich! A co planujecie w wakacje? Dokąd Cię zabiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
Na pewno cieply kraj ale nie wiem gdzie dokladnie bo to podobno niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmmmmmmmmmmmmmmm
Ale chyba nie Egipt, bo tam teraz nieciekawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
Mowie, ze nie wiem...ale on wybral na pewno dobre miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moze byc za cieplo, zeby nie oplali sie za bardzo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A koniobijca do trzeciej
Anulko, dziecko, nie miotaj się :) Wszystko jest jasne: poznałaś dzianego faceta w średnim wieku, a okoliczności poznania dały ci od razu wiedzę, że ten człowiek jest żonaty. Nie przeszkodziło ci to, weszłaś w to (nie można powiedzieć nawet, że on cię zwiódł, od początku karty były jasne). Zachowałaś się od początku jak łatwa koorewka, a oczekujesz, że będziesz żoną? Teraz łudzisz się, że on rzuci całe swoje życie i swój dorobek emocjonalny i materialny, który zbudował z żoną dla chwil przyjemności z młodym ciałkiem (jak nie te, to inne). Chcesz się władować na gotowe w czyjeś życie, zebrać to, czego sama nie zasiałaś (a fe!) i myślisz, że tak łatwo ci się to uda. Ale to tak nie działa. To by ci się nawet nie opłacało (bo obie wiemy, że chodzi głównie o jego pozycję i kapuchę :) ), ponieważ on już zawsze będzie zobowiązany moralnie i finansowo wobec dawnej rodziny. Jeśli żona jest mądra, to też nie odda ci wszystkiego bez walki tak łatwo. Tak, czy owak, jesteś w czarnej doopie i zostaniesz w końcu z niczym :) Pominęłam coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmmmmmmmmmmmmmmm
No tak. A co mówi żonie, jak znika na długo? Lecicie razem, czy osobno? A jak żona znajdzie bilety? Jeszcze pomyśli, że to dla niej wycieczka :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A koniobijca do trzeciej
Aha, słuchaj czy ty naprawdę nie znasz tych środowisk? Nie wiesz, jak poważna jest demoralizacja w nich? Prawniczych, biznesowych, lekarskich też często? Tam takie Anulki są normą. Żona w domu, kochanica w garsonierze (sprawdź w słowniku) :) I bez względu na wszystko: tak zostaje. Twój pan dobrze wie, w co gra, jak to się stało, że ty nie wiesz? A, zapomniałam, braki w intelekcie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A koniobijca do trzeciej
Walikoniku, zaczynam myśleć, że ty podpuszczasz tę biedaczkę... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmmmmmmmmmmmmmmm
"koniobijco", "walikoniku" takie słowa spod paluszków kobiety? A fe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
Nie mam zamiaru cie sluchac, mysl sobie co tam chcesz... Ja wiem jak jest najlepiej, kocham go, nie patrze na jego pieniadze, nie jestem na jego utrzymaniu... A to ze wiedzialam ze ma zone to nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
Mmmmm ma wyjazd sluzbowy, razem... Nie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale chcialabys byc na jego utrzymaniu stad parcie na jego rozwod;) caly czas dzielisz jego z Zonka, do tego nikt o tobie nie wie, wiadomo dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmmmmmmmmmmmmmmm
Jak ja Cię lubię Anka :D A dlaczego nie znajdzie? Jak są u Ciebie, to już wiesz gdzie lecicie, kłamczuszko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×