Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania23lata

TEŻ TAK MIAŁYŚCIE???

Polecane posty

Gość gość
Do tego maja 2 dzieci i przez 20 lat byla dostatecznie dobra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmmmmmmmmmmmmmmm
A my mamy swoją słodką tajemnicę, prawda Ania? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
Nie jestem ekspertem, jestem raczej uczennica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
Mmmm jaka tajemnica? Tak bo skad mam wiedziec, jestem u niej w sypialni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmmmmmmmmmmmmmmm
Zapomnij o poprzednim poście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznalas kogolwiek z jego bliskich znajomych albo jego rodziny? Jesli nie, to juz wiesz gdzie jest twoje miejsce:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
Poznalam na wakacjach jego zone i znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'Poznalas', to znaczy w jakiej funkcji tam bylas:o sekretarka z pracy:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
Ja bylam ze zajomymi, okazalo sie ze moi znajomi to rowniez jego zajomi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka, dawaj więcej!
"Poznalam na wakacjach jego zone i znajomych" xx O mamuniu! :D :D :D Anka, błagam, dawaj więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmmmmmmmmmmmmmmm
"Ja bylam ze zajomymi, okazalo sie ze moi znajomi to rowniez jego zajomi..." To wy strasznie sprytni jesteście, Anka, że udaje się Wam ten romans ukrywać! Szacun, moja słodka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka, dawaj więcej!
Ona nie rozumie, że chodzi o przedstawienie: "to jest ania, moja ukochana". Tego nie doświadczy, bo jest kochanką, ukrywaną ze wstydem. Anka, mam pomysł, zacznij rozpowiadać w jego otoczeniu, że z nim jesteś, to przyspieszy rozwój wypadków :) Nie do końca w taki sposób, jak byś chciała, ale zawsze (po prostu szybciej dowiesz się, gdzie twoje miejsce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
Jak sie chce to wszystko mozna... Wystarczy nie pokazywac sie gdzies na ulicy publicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmmmmmmmmmmmmmmm
A nie kusi Cię, żeby się jednak wydało? Tak mimochodem... przypadkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka, dawaj więcej!
Czyli siedzisz w domu (pokoju hotelowym, motelu, niepotrzebne skreślić), a on przychodzi do ciebie cię bzykać i dla niepoznaki jeszcze jakąś miłą gadkę strzeli. Zaraz, zaraz, kto tak przyjmuje facetów, mam to na końcu języka....? A, juz wiem, tak zwana "prostytutka" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka, dawaj więcej!
Oczywiście, że ją kusi :) Aż nóżkami przebiera, aż ją te pazerne łapki swędzą... Tyle, że nie ma odwagi póki co, bo w głębi duszy (swoją drogą jakiej duszy, dobre :) ) wie, że wtedy dostanie takiego kopa, że się nogami zakryje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
Mmmmmm kusi, chcialabym zeby sie dowiedziala nawet sama... Prostytutka to osoba, ktora uprawia seks za pieniadze i z kazdym... Ja taka nie jestem Mam jednego partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmmmmmmmmmmmmmmm
I nie wiesz jak to załatwić? Nie wierzę!!! Aniu moja cudna, to przecież takie proste! Nie myślisz, że ona powinna jednak wiedzieć z kim żyje? To bydlak przecież. Tak byłoby uczciwiej w stosunku do niej, nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, ty dajesz za jego potencjalna kase na ktora masz chrapke:D juz pisalam wyzej, ze jestes mniej wymagajaco od prostytutki;) jak bedzie sprytny, to caly czas bedziesz dawac za darmoche, tylko troche sciemy od czasu do czasu bedzie musial ci puszczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
Ale co wtedy ze mna i z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka, dawaj więcej!
Ok, wytłumaczę, wiemy, że metafor, porównań i aluzji nie rozumiesz. Prostytutki czasem uprawiają seks z jednym, tak zwanym sponsorem. Czyli robią dokładnie to co ty: przyjmujesz potajemnie pana, który wstydzi się ciebie przed światem i uprawiasz z nim seks w zamian za romaite dobra (prezenty, złudną obietnicę jego majątku i pozycji, na których marzy ci się położyć łapkę). Dalej nie łapiesz analogii (znów sprawdź w słowniku)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mysle ze jakbyscie jej nie cisneli to juz pare stron temu wyszlo ze albo to prowo albo nie potrafi dobrze zrozumiec postow..nie ma co sie wysilac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmmmmmmmmmmmmmmm
Jak to co??? Przecież macie być podobno razem!!! Do cholery, Aniu, zasługujesz na klapsa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka, dawaj więcej!
"Ale co wtedy ze mna i z nim" xx Jak to co? Dla ciebie furczący kop w doopę, dla niego kajanie się i powrót do żony (jeśli go jeszcze będzie chciała), a jak sprawa przycichnie to kolejna tępa prostytutka, co myśli, że nie jest prostytutką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmmmmmmmmmmmmmmm
"Anka, dawaj więcej!" Fajniejszy nick niż ten poprzedni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka, dawaj więcej!
Obawiam się, że to jednak nie prowo. Jedyne czego nie załapałam od razu (przyznaję), to że ten Mmm cały czas ją podpuszcza aż miło :) A ta tępa strzała dotąd się nie zorientowała (jestem pewna, że dalej nie będzie wiedzieć, o czym mówię) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka, dawaj więcej!
"Fajniejszy nick niż ten poprzedni" xx Odpuściłam ci, koniku ;) Zresztą nie jestem lepsza, dziś jestem sama w domu, siedzię przed kompem i co robię? Czytam tę telenowelę :D Ale przyznam, że tak śpiewającej głupoty nawet na Kafe często nie ma, jest w tym coś fascynującego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata`
Koniec na dzis, powiem wam co zrobie za kilka dni....czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmmmmmmmmmmmmmmm
Wypraszam sobie!!! Ja bardzo lubię Anię! Po prostu! I świetnie mi się z nią rozmawia!!! Jeszcze doprowadzisz do tego, że się na mnie obrazi!!! To moja kumpelka jest i nie próbujcie tego niszczyć!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka, dawaj więcej!
Pa, Aniu, szkoda że już się nie zobaczymy, doskonale wiesz, że już tu nie wrócisz, zbyt wiele wstydu sobie narobiłaś :) Miłego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×