Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sonaja_

faceci z erotycznego

Polecane posty

Gość sonaja_

to wielka wielka porażka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama jesteś porażką pomarańczo :P tylko nie wiesz jeszcze o tym, bo rzetelnie nie spojrzałaś w lustro, które i tak na widok Twojego charakteru rozsypałoby się na siedem lat posuchy i głodu seksualnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwisz się ze są porażką? Bo ja nie. Normalny facet który ma udane życie towarzyskie, erotyczne, nie przesiaduje na kafe całymi dniami, nie bierze maila od każdej "osoba" x damskim nickiem i nie zaprasza na seks pisząc jaki to z niego ogier i jak by ją w******ł, żeby podnieść sobie ego. Albo piszący że w******li jakas dziewczyne przez internet. Co k***a? Wsadzasz swojego peniska w usb, a dziewczyna kabel w c*pe? Bo nie ogarniam jak można kogoś w******c przez internet. Boże ześlij potop bo ludzie się cofaja w rozwoju. Tak, faceci którzy tu siedzą są żałośni, przegrancy bez życia, ale tu moga być kimś, królowie kafeterii, władcy świata wirtualnego marnujacy sobie życie. Wchodzę tu w przerwach w pracy albo wieczorem. Dlaczego? Jest sporo śmiesznych tematów, a śmiech to zdrowie. Pozdrawiam królów kafeterii (i paskudne królowe bez życia też), tylko nie pobijcie mnie przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozbawiłaś mnie tym lamentem świętokrzyskim :P Udane życie towarzyskie, erotyczne, może jeszcze jeździ przepisowo i zarabia miliony euro drukowanych na kserokopiartze ;) Ona myśli, że jak ktoś tutaj nie siedzi to jest normalny :D Ja tu jestem bo lubię, mogę być w każdym miejscu na ziemi, w dowolnej roli, jestem wiec tu, i mi to odpowiada, zawsze mogę w życiu normalnym odhaczyć sobie następną łatwą robiącą za latawicę :P a tutaj pierrdnąć jak trzeba po zatznej grochowce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha ha ha tak twardzielu, tak wchodzisz tu w przerwach w pracy bo jest wiele smiesznych tematow ha ha ha debilniejszego tlumaczenia sobie chlopczyk wymyslic nie umial :) ha ha ha ha ha h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem w tym ze te smieszne tematy tworza wlasnie krolowie i paskudne kafeteryjne krolowe :D I to zazwyczaj te osoby najciekawiej pisza, jesli nie pod czarnymi nickami to na pomaranczowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz okres pomarańczo? 💤 Czy nie trzymasz moczu :D Nitz mi nie brakuje tzo więtzej czujesz dreszcze kiedy do Ciebie mówię, wchodzę kluczem w dziurę od zamka, a potem w tzipe, więtz trafiłaś kordonkiem wełny w płot :P Gdybyś miała przyjemność, na sam widok oblicza poplątałabyś nogi, a gorątza tzipa rozerwałaby Twoje majtki :D niestety możesz pomarzyć o matzaniu ręki boga, o której będziesz myślała tzałą notz, w momenciwe gdy ja będę prowadził swój ekosystem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha ha ha tak twardzielu, tak wchodzisz tu w przerwach w pracy bo jest wiele smiesznych tematow ha ha ha debilniejszego tlumaczenia sobie chlopczyk wymyslic nie umial ha ha ha ha ha h Tak, tłumacze się w ten sposób, zwłaszcza takim typom jak ty bo mi bardzo zależy żebyś miał o mnie dobre zdanie. B***h please. Jesteś amstaf nieudacznikiem więc nie możesz wiedzieć co to udane życie towarzyskie i erotyczne. Przykro mi bardzo. I tłumacz sobie dalej ze jesteś tu bo lubisz i możesz być wszędzie ale wybrałeś to miejsce. Gdybyś nie był marnym frajerem to byl bys gdzie indziej a nie cały dzień na forum erotycznym i nie oburzyl się tak bo ktoś założył temat ze faceci z kafeterii to wielka porażka. Amstaf, ile masz lat? Bo pisząc tzipka sądzę ze koło 15. Polska język trudna język. A może nie podoba ci się polski język u musisz go zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustaw sobie tzelownik na kibel bo zaraz z jelita strzelisz porządną srraczką, kiedy przemodeluję ten Twój świat w ptasim móżdżku ;) Powiem prosto z mostu, skacząc do notznika, chuuj możesz wiedzieć co dla mnie, dla kogoś innego znaczy bycie tam, gdzie się nie jest marnym frajerem :D Malizną zaleciało, zupełnie jak smrrodem z przeterminowanej puszki konserw ze śledziami :P osobiście w przypływie pierrdu na relaks stronie od miejsc gdzie ruucha się takie tępe baby jak Ty, nitz mi z tego że opryskam Cię spermą jak malarz samochód na sekcji malowania :D Znacznie bardziej satysfakcjonuje mnie rzucenie Ci w twarz moimi nieświeżymi skarpetami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przesadzasz pomarancz ja lubie kafeterie i ludzi tutaj piszacych,wiem ze to jest tez nalog i kafe strasznie wciaga ale mam tez zycie poza a tutaj zagladam w czasie pracy.Nie mam problemow z sexem ani z komunikacja miedzyludzka mam mnostwo znajomych i chodze czesto po imprezach.Dla was to jest takie latwe powiedziec siedzisz na kafe to jestes ciota i nolife.Nic bardziej mylnego w niektorych przypadkach.Z reszta dlaczego Ty siedzidz w sobote na kafe i dowalasz innym? nie masz lepszych zajec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonia Ty sama jesteś porażką sobotniej nocy !;) x A pod spodem :) "Spraw,aby każdy dzień miał szansę stać się najpiekniejszym dniem twojego życia "-haha no właśnie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba każdy tu siedzi dlatego, że chce a nie dlatego, że musi (poza staffe'em kafeteria.pl;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje plany na sobotni wakacyjny wieczór runęły 😭 miał być gril a tu leje :( wiec jako by poprawić sobie samopoczucie zerknęłam tutaj;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie :) Fajnie by było znaleźć kumatego dublera,podszywa który by grasował na kafe i poznawał ciekawe laski a mnie wysyłał już gotowe namiary ;) Będę musiał to przemyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście lubię tu trenować paltze i oko :P Gdybym posłuchał pomarańczy siedziałbym teraz w klubie, bajerując jakąś duupodajke na butelkę wódki :O W rytmie kolejnego remixu Swedish House Mafia Laidback Luke Leave the World Behind, i wiecie tzo? Nawet jakbym chciał rozkręcić bardziej ambicjone bajerke, to i tak Ona by tego nie zrozumiała 💤 Po pierwszych dwóch kolejkach konwersacji dużo by juz nie potrzebowała ;) Jeśli mialbym się potem obudzić obok Niej, nie wiedząc jak sie nawet nazywa i nazwać to "wygrywem" majacząc w swojej telepiącej się duszy, teorie o miłosci jak po zejściu z amfetaminy, to wolę swój przegryw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amstaf, taki masz target jaki sam sobie wybierasz. Wiec wolisz tepe p***y od inteligentnych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie to typowe, wrzucać wszystkich do jednego worka- jeśli siedzieć na kafeterii to od razu trzeba być nienormalnym, pozbawionym innego życia poza tym wirtualnym, najlepiej to chorym psychicznie i bez jakichkolwiek perspektyw...smutna ta krótkowzroczność;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczo a co ja do kuurwy nędzy mogę znaleźć w klubie pośród telepiątzego się tr****a napojonego rozrabianym rozpuszczalnikiem, opcjonalnie naćpanego odpadkami z produkcji koksu dla tych lepszych, których stać rzucić się ponad dwie stówy za grama :O Przecież i tak po 24 rzadko która rozumie tzo do Niej mówię 💤 Pierrdole takie sensacjone, ja tu mam przynajmniej rozmowy po których idę spać, tzalkiem spocony :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można być jedną nogą w "klubie "i drugą na kafe :):) Czasami rozkrok jest korzystny i wręcZ zalecany,szczególnie kiedy między nogami widać seksowne ślepia koleżanki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cuks nie bajeruj :P Twoje dwie nogi widzę na kafe a to co między nogami staram sobie wyobrazić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to Ktoś kiedyś powiedział- kafeteria, to tacy "kieszonkowi" znajomi :D wyciągasz, kiedy akurat masz ochotę i już ich masz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cukierku ale po tzo, oprócz tego tzo się pije ważne jest z kim się pije :P To może jest ważniejsze od samego faktu picia, a przynajmniej bardzo w to wierzę ;) Tego towarzystwa, które będzie zdolne rozkręcić tzoś więcej niż tanią propozycję ataku na duupe jakiejś początkujątzej siksy, w klubie nie uświadczysz, a znajdziesz jeszcze większe rozdygotanie w panice niemożności odnalezienia sensu życia :D Pozdrawiam wszystkich przegrańców, zmiana plyty, na drugą nogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×