Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
Faceci tez ****aja na prawo ilewo, gdy zona nie wezmie penisa do geby, bo buzia boli to ida sobie na dzi/wki no i o co tyle klotni w tym temacie. Wszyscy sie ****aja, bzykaja przed slubem i po slubie ,tacy ludzie ,takie czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie autora do kobiet brzmi: czy wasi mężowie w 100% akceptują wasz brak dziewictwa. Żadna z kobiet nie zrozumiała pytania, a panowie nie akceptują przedmiotowego problemu w 100%. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja nie zaakceptowałabym mojego braku dziewictwa, dlatego w d***e mam obrzydliwe wynaturzone wymysły męża. Niech sobie wsadza w dziure w ścianie, a nie w człowieka jak jakiś pies! Porządny mężczyzna nie tknie kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie zaakceptowałabym mojego braku dziewictwa, dlatego w d***e mam obrzydliwe wynaturzone wymysły męża. Niech sobie wsadza w dziure w ścianie, a nie w człowieka jak jakiś pies! Porządny mężczyzna nie tknie kobiety! x porządny mężczyzna nie tknie kobiety ...........jasne porządny da ją sobie do ramki i zaszkli a dzieci będzie miał z tymi z dyskotek....kto wogóle pisze te herezje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jest tyle dzieci w domach dziecka! Błona dziewicza po coś jest i bynajmniej nie po to, by jej kogoś pozbawić. Ręki jakoś sobie nie obcinacie tylko dlatego, że facet/kobieta was namawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety nie tylko pytania nie zrozumiały, ale i żadnej z wypowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te używane tez sie czasami przydają, no ale bez przesady nie do małżeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tyle dzieci w domach dziecka! Błona dziewicza po coś jest i bynajmniej nie po to, by jej kogoś pozbawić. Ręki jakoś sobie nie obcinacie tylko dlatego, że facet/kobieta was namawia x Z takim podejściem do życia nie zasmakujesz smaku miłości ani macierzyństwa tym bardziej , a te dzieci z domu dziecka porodziły się pewnie z kobiet , które mają dalej błony, idąc tokiem twojego rozumowania tak z tego wynika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogratulować jeszcze 4 strony i temat przebije ten, który ja założyłem, chociaż jest sporo powtórzeń i odchyłów. Z perspektywy czasu ja bym nigdy się nie ożenił z wielokrotnie i przypadkowo używaną ale trochu przesadzacie. Wylyzujcie bo się sami zadławicie własną nienawiścią. Ja swojej baby nie nienawidzę tylko mam do niej żal za kłamstwo i do siebie wkurw za to, że się dałem sfrajerzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogratulować jeszcze 4 strony i temat przebije ten, który ja założyłem, chociaż jest sporo powtórzeń i odchyłów. Z perspektywy czasu ja bym nigdy się nie ożenił z wielokrotnie i przypadkowo używaną ale trochu przesadzacie. Wylyzujcie bo się sami zadławicie własną nienawiścią. Ja swojej baby nie nienawidzę tylko mam do niej żal za kłamstwo i do siebie wkurw za to, że się dałem sfrajerzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dziewica też nie do małżeństwa, jeśli wychodzicie z założenia, że żywy człowiek służy do używania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety nie tylko pytania nie zrozumiały, ale i żadnej z wypowiedzi... x masz rację w pełni się zgadzam jedna 33 strony tu pisała i chyba dopiero teraz zrozumiała bo w końcu na 34 się nie odzywa obym miał rację hheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
Wy tez nie zrozumieliscie odpowiedzi kobiet , albo inaczej nie chcecie zrozumiec, bo wam tak wygodnie. Ten, ktory sie postara i dobrze poszuka do 25 lat dziewce znajdzie,ale w zamian sam musi byc w miare porzadny. A jak nie to tylko forum wam zostaje do wyzywania kobiet, jak to swiat "niesprawiedliwy" :D i powtarzania sobie "bo to zla kobieta" , ze na mnie nie poczekala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co już koniec argumentów...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do błony to fakt natura dała ją kobietom z jakiejś przyczyny tylko kobiety zapomniały z jakiej. Albo po prostu udają, że zapomniały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aggggggggg dziś Wy tez nie zrozumieliscie odpowiedzi kobiet , albo inaczej nie chcecie zrozumiec, bo wam tak wygodnie. Ten, ktory sie postara i dobrze poszuka do 25 lat dziewce znajdzie,ale w zamian sam musi byc w miare porzadny. A jak nie to tylko forum wam zostaje do wyzywania kobiet, jak to swiat "niesprawiedliwy" smiech.gif i powtarzania sobie "bo to zla kobieta" , ze na mnie nie poczekala x myślałem ze już skumałaś ale nie........w miarę porządny to ile może mieć kobiet w/g ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby za żonę póżniej mógł dziewicy szukać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś błonę dziewiczą można chirurgicznie odtworzyć. Kosztuje to od 500 zł do kilku tysięcy zł. - Prostą rekonstrukcję błony, z wykorzystaniem strzępków tej przerwanej, można zrobić za pomocą cieniutkich nitek, przy miejscowym znieczuleniu - mówi ginekolog Ryszard Rutkowski. - Czasami przy okazji kobieta chce zmniejszyć lub zwiększyć wargi sromowe, zwęzić wejście do pochwy. Teraz istotnie jest spore zainteresowanie odtwarzaniem błony, całkiem młode dziewczyny chcą sobie to robić. Ale tak naprawdę to bardziej działa na psychikę, niż ma jakiekolwiek znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninjahouse
Zdaj sobie sprawę, że kobieta przed Tobą uprawiała już seks, może nawet bardzo dużo. Że kiedyś podobały jej się różne penisy i różne pozycje. Że mówiła komuś innemu „Kocham Cię / jesteś najlepszym kochankiem / Twój penis jest najlepszy itd”. Nie bądź małym marudnym ciapciakiem, który nie może przeżyć, że nie był pierwszym dla swojej dziewczyny. Konsultowałem się z Yodą oraz X-menami, którzy twierdzą że czasu cofnąć się nie da i musisz żyć z tą sytuacją, którą zastałeś. Batman posuwa się nawet do stwierdzenia, że błona dziewicza nie odrośnie, więc nie płacz nad przeszłością swojej dziewczyny, tylko skup się na tu i teraz (być może ona bardzo lubiła „ten sport”, co nie oznacza że jest prostytutką)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie pułapka. Z jednej strony szanujący się facet też nie powinien zaliczać wszystkiego co się rusza ale z drugiej po co przesadnie się ograniczać, skoro nigdy nie wiadomo na kogo się trafi. Wiesz ja miałem w swoim życiu, nie licząc żony tylko ok 20 kobiet ale przez 6 lat żyłem we wstrzemięźliwości. I wszystko było ok dopóki jej nie poznałem. Teraz cholernie żałuje każdego roku. A na Twoje pytanie niech odpowie porządny facet; ja taki nie byłem. I dobrze, bo jako prawiczek raczej zostałbym sam do końca życia niż związałbym się z kobietą po kimś. A zawsze byłem na tyle uparty, żeby dojść do celu. Tylko z dziewicą mi się nie udało, a to dlatego, że nie miałem pojęcia, że można jeszcze jakieś znaleźć w wieku odpowiednim do zamążpójścia. I możecie mi zarzucać hipokryzję ale po prostu nic nie poradzę, że tak to wszystko odczuwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha największą d***** w okolicy zrobi sobię błonę za parę tysiakow a wy bedziecie uradowani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dalej doopodayki o tych błonach piszą. No raz chociaz mózgu użyjcie przy czytaniu, doopą tekstu nie zrozumiesz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:43 Masz rację ten co to napisał to doopodajka ale męska;) "Tylko z dziewicą mi się nie udało, a to dlatego, że nie miałem pojęcia, że można jeszcze jakieś znaleźć w wieku odpowiednim do zamążpójścia."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz ja miałem w swoim życiu, nie licząc żony tylko ok 20 kobiet X Jeżeli nie chodzi wam o błonę to ok 20 mężczyzn może być przed wami:) Więc nie nazywaj mnie doopodajka bo do 20 to mi jeszcze bardzo daleko a, że juz jestem mężatką to do 20 dobijać nie zamierzam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podsumowanie punktu widzenia tutejszych mężczyzn :) 1.Kobieta, która miała 4 mężczyzn to doopodajka a mężczyzna, który miał 20 kobiet jest porządny :) 2. Chcecie dziewice :) kobieta ma być nowa, nieruszana, chcecie być pierwszymi ale nie musi mieć błony bo przecież o nią nie chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roocham psa jak sra :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszecie o szacunku lub jego braku do kobiet, ta zasługuje , ta nie i nie byłoby w tym nic złego gdyby nie to , ze tacy ludzie zazwyczaj sypiają z kobietami, których nie szanują. Dla większości ludzi nie ma znaczenia ile kto miał partnerek/ów seksualnych ale czy ze wszystkimi z którymi sypiał szanował te osoby i nadal szanuje. Jeżeli ktoś źle mówi o byłych partnerkach czy partnerach to bardzo źle o takiej osobie świadczy. Kazdy człowiek dokonuje świadomie wyboru z kim idzie do łózka i jeżeli chce być szanowany to musi szanować ludzi z którymi sypiał. Człowiek bez empatii jest jak wydmuszka, pusty egoista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic a nic do Was nie dociera. Szkoda gadać. Uciekam z tad. Osioł bym mnie chyba bardziej zrozumiał. Mężczyźnie obojętnie jak nowoczesnemu będzie przeszkadzać zawsze ze ktoś inny miał jego zone. Jedni znoszą to lepiej inni gorzej. Ale zawsze coś pozostaje w sercu. To już nie jest taka miłość to nie jest milosc z całego serca. Mężczyźni kochają kobiety za całe ich życie a nie tylko za cześć gdy są z nimi. Uciekam z tad. Chciałem pomoc by inni nie przerabiali tego co ja. Jak widać głowa muru nie przebije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×