Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Tak, tak, to powiedzenie lubią zwłaszcza gwałciciele, nie wiem, co trzeba mieć we łbie, żeby się tym gównem posługiwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
21.19 nie musze gadac po nosem, mowie na glos swoje zdanie i moj M zna moje poglady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aggggggggg dziś Ale to wy wolicie pewnego siebie bajeranta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...i twój M po dwóch panienkach ma żonę dziewice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda dziewica powinna przebić sobie błonę i wyćwiczyć wibratorem, żeby żaden zboczony samiec nie miał ohydnych podniet z tytułu jej ewentualnego cierpienia i poniżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No i co z tego że przebije? To nadal dziewica bo nie uprawiała seksu-są kobiety które rodzą sie bez błony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''on mnie poderwal,'' :D no widzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
No i co , moj na pierwszej czy setnej randce nie pytal jestes dziewica, bo jak nie to na zone sie nie nadajesz :D czy ja w ramach "rownosci"mam go zdradzac ? Tak jak autorowi radzicie, w koncu jego zona tez wygryw miala np 2 o on zadnej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ggggg 21.22 nie chce tu nikogo obrazac,ale jestes kretynem, ktory uwaza ze kobieta daje a facet bierze x nie chcę obrażać a obrażasz(kretynem nazwij sobie kogoś w rodzinie nie tu ) twoja hipokryzja nie zna granic przewija się w co 2-gim poście bo taka jest prawda nikt od was nic siłą nie bierze!!!! same dajecie ana końcu macie najwięcej pretensji jak wam facet da kosza albo zapyta o przeszłość heh to płacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do ggg ty dorosly 33 letni mezczyzno ciezka doswiadczony przez los zona nie-dziewica smiech.gif i nie zapytam swojego co by bylo gdbyby, bo nie jestem dzieckiem w przeciwienstwie do Cb usmiech.gif a on nawet gdyby mu na tym zalezalo to i tak by sie nie przyznal haha bo nie jest na tyle glupi , bo wie ze by z hukiem wylecial x nie do 33 letniego piszesz nie spytasz i nie pytaj bo sama się domyślasz hehe to widać że wziełąś sobie męża ....co nawet boi się spytać.........niech nie pyta lepiej bo jeszcze by mógł się zdziwić skoro tak zaciekle bronisz swoje koleżanki nie dziewice heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
22.04 autor tematu tez zone pewnie podrywal :D i co z tego, bo az tak prosto myslec nie umiem?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A to, że jak wyćwiczy, to żaden samiec nie będzie miał obrzydliwej podniety jej ewentualnym cierpieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aggggggggg dziś 21.19 nie musze gadac po nosem, mowie na glos swoje zdanie i moj M zna moje poglady. A dlaczego takie nerwy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aggggggggg dziś 21.22 nie chce tu nikogo obrazac,ale jestes kretynem, ktory uwaza ze kobieta daje a facet bierze. X To jak to nazwiesz skoro tak nie jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczyna się robić coraz weselej. Szkoda, że to nie jest publiczna dyskusja, bo byłoby na co popatrzeć. A już myślałem, że wszystkie za i przeciw padły i kto jest w stanie myśleć zrozumiał pewne sprawy, a kto nie jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadza sie gggg przez 31 stron nie zrozumiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
22.06 widze ironi nie zrozumiales :) nie chce obrazac, ale jak suka nie da pies nie wezmie. Uwazasz , ze to obrazanie nie jest??? To bardzo ciekawe. Mysle, ze powinniscie sie zatrudnic w wymiarze sprawiedliwosci,skoro "same daja a pozniej placza" to "dawanie" jest pojeciem wzglednym dla nie ktorych mini czy szpilki to juz "dawanie". Mielibyscie mozliwisc zmienszyc kary wiezienia za g**** do minimum. Tragedia, myslicie czasem? Czy tylko od swieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
22.11 nie zapytam, poniewaz to dziecinne, nie musze sie go bac. Nie wiem skad te wnioski, moze te twoje sie baly odpowiadac , bo je terroryzowales i straszyles :D w normalnym zwiazku meza sie bac nie trzeba wyobraz sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
21.30 no w seksie raczej oboje "daja" i "biora" . Trzeba to naprawde wam tlumaczyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok wszystko jestem w stanie pojąć; rozkładacie nogi po usłyszeniu kilku czułych s£ów a czasami i bez jak macie ochotę ok. Tylko do huja pana jak ktoś się pyta was o liczbę partnerów i podkreśla jeszcze, że ma to dla niego duże znaczenie to nie macie prawa ukrywać prawdy. Napiszę inaczej; każdy ma prawo wiedzieć z kim się wiążę i komu daje swoje nazwisko (w przypadku faceta) komu ślubuje. Chyba prościej już nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ggggg masz racje co bys nie napisała xd i tak obrocisz kota do góry nogami niech jest po twojemu tak jak tu gosc napisał kto zrozumiał to zrozumiał milej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
To, ze Cie kobieta oklamala, to nie znaczy, ze kazda kolejna jest dokladnie taka sama. Poza tym jako znawca "kobiecej natury" powinnienes sie domyslic badz nie ufac. Moze po prostu"nie chciala Cie denerwowac" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
23.06 a Cb przy tym rozkladaniu nie bylo? :D co robi facet w takim razie skoro kobiety sie puszczaja i nogi rozkladaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
23.13 wiem , ze mam racje,nie musisz mi tego pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro ty oceniłaś męża bo bajerce (on cie poderwał) to chyba on mógł cie ocenić po atucie kobiety-dziewictwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
Bardzo ciekawe, bo troche bylismy ze soba zanim poszlismy do lozka, to wiesz "bajerka" musiala troche trwac :D co za okreslenie bajerka , my raczej rozmawialismy,ale dla Cb to pewnie dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniec końców w zamian za bajer ma dziewice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''co robi facet w takim razie skoro kobiety sie puszczaja i nogi rozkladaja?'' Zdobywa-za kasę pieniądze i bajer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×