Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
Jeden nastoletni chłopaczek 'dyskutuje' z drugim hihi.Weż ty lepiej matematykę odrob,bo jutro wazny sprawdzian ha ha. X Dziewczynko ile masz lat ? Ja 30. Teraz twoja kolej. A obstawiam ze jesteś dupodajka i tylko taka mądrą myśl jesteś w stanie napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mężczyzna żadnych kobiet nie szanuje i nie kocha, bo chce tylko rżnąć, więc nie wciskajcie kitu, bo potem takie naiwniary jak ja wychodzą za mąż. Ja na szczęście się opamiętałam po tym wątku i zerwałam zaręczyny, bo dla mężczyzny nigdy nie będę człowiekiem, tylko dziurą do przerżnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu same takie. Później będą z kotami siedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Mężczyzna żadnych kobiet nie szanuje i nie kocha, bo chce tylko rżnąć, więc nie wciskajcie kitu, bo potem takie naiwniary jak ja wychodzą za mąż. Ja na szczęście się opamiętałam po tym wątku i zerwałam zaręczyny, bo dla mężczyzny nigdy nie będę człowiekiem, tylko dziurą do przerżnięcia. X Chyba ze jesteś dziewicą. Wtedy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież one bzykaja się tylko w związkach... nic nie poradzi, że związek był weekendowy, nie wyszło i już... albo lepiej... niedopasowali się hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jestem dziewicą i nie wierzę w tą ściemę. Po przeczytaniu tego wątku zerwałam zaręczyny i albo będę sama, albo popełnię samobójstwo, bo dla mężczyzn zawsze będę śmieciem do rznięcia nawet dla męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez seksiste popelniac samobójstwo ? ty chyba chra jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale to wy wymagacie seksu! Małżeństwo to też związek, przypominam. Więc najpierw zastanówcie się nad sobą i nie wymagajcie seksu w związkach i małżeństwie, a potem umoralniajcie, bo chodzi wam tylko o seks, w tym wątku piszecie tylko o seksie i po to wam dziewica, ani jeden nie wspomniał o uczuciach, czy czymkolwiek, tylko do seksu wam dziewica potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, może wyjdzie taka za mąż, ale z psychiką męża będzie cienko. Predzej czy później go to trafi i straci zapał do wszystkiego. Jak autor. Dziewica może wiecej wymagać. Dajka może piwo przed tv donosic i l...e op......ć. kazdy potrzebuje innej kobiety, ma inne potrzeby i na inną sobie zapracował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konik polny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gołomb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
waran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fdsdfghjkjhgfdsdfghbjn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dziewicą i nie wierzę w tą ściemę. Po przeczytaniu tego wątku zerwałam zaręczyny i albo będę sama, albo popełnię samobójstwo, bo dla mężczyzn zawsze będę śmieciem do rznięcia nawet dla męża X Oki. Tylko forum nie zasmiecaj. ;p Bądź dziewica do ślubu i będzie wszystko Oki i weź mężczyznę który się szanował. Albo kup kota, psa, wiewiórkę. Twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vcdxfghjklgfdfghnm,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bbbbbb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale co z tego, że będę dziewicą do ślubu, jak po ślubie taki przestanie mnie szanować, będzie traktował jak śmiecia do rżnięcia, bo tylko po to wam te śluby? Prędzej czy później w takim g*****e skończę martwa z rozpaczy i nienawiści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Każdy ma takie same potrzeby - chcecie tylko seksu, ale z "dajką" lepiej, bo jakoś to psychicznie przetrzyma, a dziewica zawsze będzie wiedzieć, że jest tylko przedmiotem do seksu, bo mężczyżni nie szanują ani nie kochają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy sobie kupcie kota panowie i ucieknijcie w ten koci intrygujący świat hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynko ile masz lat ? Ja 30. Teraz twoja kolej. A obstawiam ze jesteś dupodajka i tylko taka mądrą myśl jesteś w stanie napisać. X Ja mam 44 i samotna nie jestem ale nie ja nazwalam cię chłopczykiem:) Odpisuję bo chcę zapytać czy mając te 30 lat nadal jesteś prawiczkiem? A jeżeli jesteś to dlatego, że ty nie chciałeś czy żadna z tobą nie chciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat z kafe : ona dziewica,on prawiczek,pobieraja się,krótko po ślubie (sorki za skróty myslowe) on chce codziennie a ona trzy razy w tygodniu.Zwiazek sie przez to (?) rozpada,bo dlaczego on ma sie dopasowac? Jejku,przeciez to fanaberie i pretekst,by porzucic te żoną niedlugo po ślubie. Życie wspólne sprowadzone do poziomu seksu,popędu. "Jak zyc panie premierze?" ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12,32 Badz powazna dziewczyno , nikt nie robi z nikogo smiecia ,a tym bardziej z dziewicy chyba o to chodzi w zyciu , zeby z kims byc !Byc kochanym ,pozwolic sie kochac I samemu kochac a dopelnieniem tego jest rowniez sex tak samo piekny dla kobiety jak I faceta ale jak jest szczere uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 12,32 Badz powazna dziewczyno , nikt nie robi z nikogo smiecia ,a tym bardziej z dziewicy chyba o to chodzi w zyciu , zeby z kims byc !Byc kochanym ,pozwolic sie kochac I samemu kochac a dopelnieniem tego jest rowniez sex tak samo piekny dla kobiety jak I faceta ale jak jest szczere uczucie. X Czyli jak żona będąca dziewicą będzie chciała tylko raz na miesiąc a ty 5 razy w tygodniu to nie zdradzisz jej, nie odejdziesz tylko w imię miłości i przysięgi będziesz trwał przy niej do śmierci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko sprowadza sie w efekcie do seksu - seks z dziewica jakoby gwarantem udanego małżeństwa.Jakie wy,facei bajki czytacie ? hmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie wróccie się kilka strony to wy cały czas o sexie piszecie. Żaden facet tak nie pisze. Mezczyźni chcą kobiete czysta bez przeszlosci i chodzi o wszystko o trzymanie za rękę buziaki i inne..., To wy cały czas o sexie piszecie. To dla was on jest mega ważny. Mężczyźni tu piszący cały czas powtarzają ze chcą kobiete nie była z nikim !!!! Chcą ja do małużeństwa. Jaką trzeba być tępą żeby tego nie rozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 44 i samotna nie jestem ale nie ja nazwalam cię chłopczykiemusmiech.gif Odpisuję bo chcę zapytać czy mając te 30 lat nadal jesteś prawiczkiem? A jeżeli jesteś to dlatego, że ty nie chciałeś czy żadna z tobą nie chciała? X Czyli wszyscy cię pukają w tzw związkach ale męża nie masz ? Ja droga pani mam żonę. Od ślubu nie jestem prawiczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×