Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
15;55Zdrade to mozna wybaczyc tylko raz i ja bym ta zdrade wybaczyla, no ale wy lubicie zdradzac nagminnie i nic ani nikt tego w was nie zmieni.Wedlug mnie zdrady to choroby psychiczne mozgu, tak samo jak puszczanie sie, ja kiedys sie nie szanowalam ale stwierdzono u mnie zaburzenia psychiczne ,takze ja sie usprawiedliwiam a inne kobiety nie-wiem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15'55,przestan uzywac liczby mnogiej.W czyim imieniu ty piszesz? mów za siebie kolego. Wiesz dlaczego rozpadaja sie malzenstwa po zdradzie? upraszczasz mowiac na kobiety hipokrytki,bo przeciez to tylko seks. Po pierwsze to wy na tym topiku stale o tym mowicie,wyzywacie od dupodajek,szmat,itd. Po drugie: co ty dzieciaku wiesz o małżeństwach ? teoretyzujesz jeden z drugim.Tyle! To sa zdrady (poza samą fizycznoscią) emocjonalne,moralne,notoryczne kłamanie,oszukiwanie w obrzydliwy sposob tej trzeciej i żony,i poniekad dzieci,bo poswieca czas nie im tylko kobietom czesto tez z dzieckiem. Widzisz róznicę ? czy jeszcze nie? bo prosciej sie nie da wytłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19,26 ty nawet nie wiesz o co autorowi w swym watku chodzi !!!! Twoje wypowiedzi to mieszanie z poplataniem bez urazy.Czytaj ze zrozumieniem a pozniej sie wypowiadaj, podobnie twoja poprzedniczka dla,ktorej kazda kobieta ktora spala z facetem jest jak szmata xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.33 ile ty masz lat ze tyle o zyciu wiesz????Jestem facetem I wiem jak mysli normalny facet wiec nie wyzywaj od smarkow bo pewnie masz sporo lat mniej odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:16,"Seks z mężem..." - ty sie jaskiniowcu juz lepiej przymknij,bo sam prawiczkiem nie byłeś. Mam nadzieję,ze twoja żona niechcący znajdzie ten czy poprzedni topik i to ona od ciebie odejdzie za te wszystkie rzeczy,które tu o niej i jej rodzinie nie raz wypisywałes.Jak ja traktowałes i traktujesz.Ta nic nie znaczaca kobieta,która mozna bylo zostawic była potrzebna do zajścia w ciażę,do urodzenia dziecka,do wychowywania tegoż a ty się 'bujasz' po forach i masz ja za nic i nikogo. Szczerze ? warto bylo (z innych powodów) zachowac zrzuty z ekranu,chętnie jej podrzucę,by jej ułatwić uwolnienie sie od zdradzacza moralnego,emocjonalnego,pewnie i z lewym kontem w banku(nie moja sprawa). Zostawiłes tu i wczesniej duzo info z wpisów,ale nie jesteś tu anonimowy. Ku przestrodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mam wrazenie ze tutaj w tym temacie wypowiadaja sie faceci sami smarki ,co nic o zyciu ,milosci nie wiedza i potrzebuja czasu by dojrzec emocjonalnie, do malzenstwa slubu. polecam im poradnictwo rodzinne w kosciele ,tam sie dowiedza co to jest zalozenie rodziny,szacunek, zwiazek, milosc ,seks i inne sprawy.A i moge podac numer telefonu do osoby ktora zajmuje sie doradztwem rodzinnym zakladaniem zwiazkow. x Podaj ten nr tej dziewicy dla, której każda nie dziewica , jest wg niej traktowana przez faceta jak szmata (przytaczam tylko jej wypowiedzi z postów )Jej na pewno by się przydał ktoś kto by jej wytłumaczył powyższe zagadnienia bo to napewno niedojrzała emocjonalnie osoba !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mktzwp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wrażenie że tutaj są same kobiety z przebiegiem. Jest tutaj jakaś szanująca się ? Same dupodajki. Ostatnio pogadałem ze znajomymi, kawalerzy blisko 30. Większość w związkach i żaden z nich nie ma zamiaru się żenić. Na pytanie dlaczego odpowiadają ze nie ma wartościowych kobiet, jak podrąży się głębiej to ta wartościowość powiązana jest z przebiegiem. A na pytanie czy gdybys poznał dziewice tez byś tyle myślał pada odpowiedż że jeśli jest w miarę ogarnięta to nie. Macie tutaj w kilku słowach co sobie same fundujecie poprzez dawanie dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrazenie ze tutaj w tym temacie wypowiadaja sie faceci sami smarki ,co nic o zyciu ,milosci nie wiedza i potrzebuja czasu by dojrzec emocjonalnie, do malzenstwa slubu. polecam im poradnictwo rodzinne w kosciele ,tam sie dowiedza co to jest zalozenie rodziny,szacunek, zwiazek, milosc ,seks i inne sprawy.A i moge podac numer telefonu do osoby ktora zajmuje sie doradztwem rodzinnym zakladaniem zwiazkow. X Kolejna dupodajka już porady kościelne sprzedaje. Puknij się w czoło kobieto. Jeśli ktoś tutaj musi dorastać to ty. Życia wogóle nie rozumiesz. W głowie ci się pomieszało od komedii romantycznych. 150 stron faceci piszą na czym im zależy a jednej nawet się przeczytać nie chce i później wypisuje takie głupoty. Ty rozumiesz co to zwiazek sex miłość ? Nieprawda !!! Obstawiam że już mislaś ze 3 miłości i z każdym ci nie wyszło. Spoko będą jeszcze 3 i też ci nie wyjdzie. Powody masz wypisane wystarczy poczytać a nie wypisywać głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Jasne nieżle pokręcony facet by musiał być żeby się żenić tylko po to by sex uprawiac, jak jest niestety masę panienek, które bez zobowiązań do łóżka wchodzą hhe. Wasze myślenie jest na poziomie niedojrzałych emocjonalnie nastolatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z żoną od 15 lat. Powiem wam, ze gdyby nie była dziewicą 15 lat temu to i zadna zdrada po ślubie też by mi nie przeszkadzała. Naszym skarbem jest to, ze oboje mamy siebie TYLKO dla siebie. Co za różnica kiedy ją ktoś bzyka ?Czy 20 lat temu, czy dopiero za rok to zrobi. Ma być moja i tylko moja. Dlatego wybrałem wlasnie ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś murzyni nie zasługiwali na szacunek białych bo niby nie byli ludzmi, wy tak samo traktujecie kobiety nie dziewice mówiąc o nich doopodajki, przechodzone, rozkładające nogi, nie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a sponsoring to nic zlego, ja go" kocham" a on mi kupuje prezenty, zabiera do restauracji itp, przeciez nie uprawiam seksu z kilkoma kolesiami tylko z jednym to co w tym zlego a pozniej poszukam sobie porzadnego i rodzinnego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
04.14 kiedyś kobiety zaslugiwaly na szacunek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hipokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porzygałbym się gdybym się dowiedział ze moja żona z kimś tam wcześniej. Naprawdę. Na następny dzień byłby wniosek o rozwód. Ja mam być dla żony i ona dla mnie, a nie dla 5 innych. Jak można kogoś kochać kto był z innym dla kaprysu, bo wypada, bo teraz wszyscy tak robią. Masakra. W mojej głowie się to nie mieści. To nie miłość. Jak kogoś kochasz to na zawsze, a nie jak zupa zasłona to się go wymienia na innego. A teraz norma jest 5 lub 6 związków. Tragedia a nawet horror. Takie małużeństwa gdy ktoś nie jest osoba szanującą się nie mają prawa bytu, prędzej czy później się rozpadną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie jest wiele wartosciowych kobiet, ale nie tutaj. Tu są tylko takie jak ich opinie. Jedyne co im zostało to wmawiać facetom, ze wszystkie takie są. Wcale nie są gorsze, tylko ambicje inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Przecież tamta pisała, że dla WAS każda to szmata i trudno sie dziwić, skoro tylko o dawaniu dupy piszecie, to niby inaczej nazwiecie seks z naiwną dziewicą w małżeństwie? Niby mało takich jest, co im żona ma dawać, bo to jej obowiązek? (w ich główkach, rzecz jasna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te dalej piana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Ale przecież tamta od szmat pisała, że najważniejsze są inne wartości, a miłość, to nie seks, więc o co wam chodzi? Dla mnie może zbyt dosadnie się wypowiada, ale uważam, że to jest kobieta z zasadami, która szanuje siebie i jedynie oddziela moralność i uczucia od seksu, który jakby nie patrzeć jest tylko popędem. I trudno po tym wątku nie odnieść wrażenia, że dla mężczyzn tu jest tylko puszczanie się, zatem jak powstanie rysa na krystalicznej dziewicy (seks) to podświadomie dla faceta może stać się brudna i bezwartościowa, a przynajmniej tak znakomicie gnoi się taką zahukaną dziewczynę, żeby przypadkiem nie zachciało jej się odejść, a jak się takiej powie, że bez dziewictwa jest nic niewartą dupodajką, to będzie grzecznie trzymać się swojego "wychowawcy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wartościowe kobiety nie zadają się z mężczyznami i tyle w temacie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj są same szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:43 Zgadzam się, zwłaszcza te, które nie poczekały na żonę dziewicę, a teraz jeszcze piszą, że seks to złączenie się w jedno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21;50Sami wypisujecie glupoty i jak wam sie napisze prawde, to obraza majestatu ,bo macie sie za nieskazitelnych krolewiczow, swoimi wypowiedziami, postami, zachowaniem to na zadna kobiete niezaslugujesz .bo kto normalny wyzywa inne kobiety od dajek ,dupodajek ,nawet gdyby nimi byly a facet tak sie o nich wypowiada, to zwykly frajer ktory ma bardzo ubogie slownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwała się szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20;11 Skoro wy wyzywacie od dajek dupoodajek to tak moga sie tylko wypowiadac faceci smarki albo jacys frajerzy.Facet dojrzaly by mial inne slownictwo, a nie jakies tam DUPODAJE.Obrazony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obciagnij mi szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10;44 Aty szmaciarz ,co tu robisz idz zaru/chac ulzy ci i uspokoisz swoje emocje, bo nawet w realu zaden mnie od szmat nie wyzywal, tylko frajer z kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale one same zadecydowały kim chcą być. To nie kwestia nazewnictwa tylko fakty. Niech nie szukają męża bo nikt ich nie chce za żony. Niech dalej robią co lubią, a faceci niech się żenią z dziewicami bo też tak lubią. Co was tak boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10;46Sam sobie obciagnij jak siegniesz KURW/IARZ/U ZG/NITY tutaj laski z kafe maja cie w dupie i twoja zarazona hivem pale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×