Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
PoHamować CHamstwo to robi różnicę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i widze ze Jaskiniowiec tez ucichl, pewnie bierze rozwod i nie ma czasu na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09;37Ja na zadne malzenstwo nie licze bo i nawet nie mam z kim .tak samo jak nie ma z kim dziewictwa stracic i nie ma tez z jakim facetem sie zaprzyjaznic ,bo trzeba najpierw zaczac od przyjazni a potem skonczyc na d***e .no ale wy i tak zawsze wymagacie seksu ze laska wam sie na 1-5 randce rozlozy i jesli sie nie rozlozy olewacie ja, albo zaliczycie i tez zlewacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09.44 zakochałem się w tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9;37No wlasnie na wypiecie d**y zostaje sam towar byle jaki i mozna sie nadstawiac byle komu lub nikomu ,zadnemu. Bo wartosciowi ,porzadni faceci sa ale pozajmowani przez dajki ,dupodajki, szare myszki moga byc dziewicami chyba ze poznaja kogos wolnego w kosciele ale tam tez nie, bo ja poznalam ale rozwodnika w kosciele ,wiec na nic juz nie licze w swoim zyciu ani na malzenstwo ,zwiazek na nic,.pogodzilam sie ,po prostu takie sa teraz czasy i ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I ja po wywodach takich panów nie mam złudzeń, że dla któregokolwiek jako dziewica będę człowiekiem, bo skoro zieją pogardą do niedziewic, to ja nie uwierzę, że dziewica nie będzie dla nich towarem do wypinania im d**y. Poważnie lepiej się zabić, niż trafić na takiego osobnika, bo potem i tak będzie się służyło tylko do seksu, bo jak oni gardzą niedziewicami (co zabawne standardowo samemu będąc zbrukanymi) to i dziewice to będą dla nich szmaty, więc lepiej być samej, albo od razu ze sobą skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie modki mają z was ubaw,że nie usuwaja zgłoszonego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie po co tak zajadle kłócicie się, że każdy mężczyzna szanuje tylko dziewice i nigdy jej nie zdradzi ani nie odejdzie ? X Wklejone z innego tematu. ...... gość wczoraj Ktoś napisał że jak facet jest dobry w łóżku to kobieta ma częściej ochotę. Nie zgodzę się z tym. Ja miałem odwrotnie jak miałem przedwczesny wytrysk, znikomą kondycję i nie doprowadzałem jej do orgazmów to kochaliśmy się bardzo często. Wzmocniłem kondycję, wytrysk teraz mam wtedy kiedy sam zdecyduje i nauczyliśmy się wspólnie jej orgazmu. Wszystko dopracowałem od gry wstępnej po penetracje i seks oralny do bardzo wysokiego poziomu. Od kiedy szczytuje to seks raz na dwa tygodnie jej wystarcza w zupełności. Problem w tym że mi nie bardzo. Ja potrzebuję codziennie ale kompromis który próbuje bezskutecznie wywalczyć to 3 razy w tygodniu. Ja byłem prawiczkiem a ona dziewicą wszystkiego uczyliśmy się razem. Ona twierdzi że jest zaspokojona więc jest okej a ja mam się dostosować smiech.gif . Ja dostaję szewskiej pasji i jestem rozdrażniony co odbija się na innych aspektach mojego życia w tym pracy. Ponadto czuję że moja kobieta mnie nie kocha i nie pożąda mnie więc mniej się staram bo czuje się odtrącony. We wszystkich aspektach staram się być idealny dla mojej partnerki. Wiec pi_prze_nie że nam zależy tylko na jednym jest co najmniej z d_u_p_y! Oczywiście nie zdradzę jej nigdy bo to największe k_ur_e_w_s_two jakie można zrobić drugiej osobie ale coś czuje że prędzej czy później relacja sam się rozpadnie bo już się oddalamy powoli... Pozdrawiam X I co na to powiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jhggff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tego ze dupodajki są zajęte za dwa lata będą rozwódkami, przecież faceci ich nie kochają. Więc nie porównuj się do nich. Nikt nie szanuje dupodajek a jak z taką jest to ją prędzej czy później oleje. A jak trafi się wartościowsza kobieta to karze jest spadać na Marsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy mężczyzna szanuje dziewice, nie każdy mężczyzna chcę dziewicę i nie każdy mężczyzna ma problem aby ożenić się z nie dziewicą. X Gdybyście zgodzili się z tym, że nie każdy mężczyzna musi mieć za żonę dziewicę to myślę, że piszące tu kobiety nie miały nic przeciwko temu. Piszący tu panowie chcą dziewic i mają do tego prawo tak jak inni ludzie mają prawo wymagać innych rzeczy od przyszlego męża/ żony. Jest tylko jedno ale wymagać a obrażać to co innego. Szukajcie takich kobiet jakich chcecie, przecież nikt wam nie każde żenić się z nie dziewicami i nie obrazajcie innych ludzi. Nie jestescie ideałami dla każdej kobiety na świecie a więc nawet dziewice mogą was nie chcieć. Nie narzucajcie innym co mają robić, jak żyć tylko sami róbcie to co chcecie i żyjcie jak chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kjh g gf d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lkjhhfds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kjjhgggf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wweeeeett

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lkkhhgds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pppoiuuyyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lkjjjhhgg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K j hgfd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lk kj jhgff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale dziewicy też będziecie kazali dawać wam d**y, więc tym samym potraktujecie ją jak śmiecia, czyli żaden facet nie szanuje żadnej baby bo chce od nich seksu. Gdyby nie chodziło o seks, to nie wymagalibyście go od kogokolwiek, a tym bardziej od dziewic! Jak chcecie być w związku z dziewicą, to uszanujcie jej zasady i nie wymagajcie seksu, bo wiadomo, że większość da wam d**y, bo jakiś zboczeniec wymyślił, że w małżeństwie trzeba sie puszczać ze zboczeńcem mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty kobieto masz z tymi sexami. Jak chce sexu to płace 150 pln i mam. Wy nie możecie tego sexu przełknąć, cały czas o tym piszecie. To Wam zależy na sexie. Dlatego tyle wypowiedzi jest z tym słowem. A wmawiacie panom hipokryzje. Wstydźcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12;45To o czym piszesz dla mnie taki facet jest hipokryta, bo jak trafi mi sie lepsza partia to wtedy na dupoodajke sie wypnie, to zaraz najpierw sie szuka dobrej parti, a nie z braku laku wezme ta jakosciowo gorsza, po drodze sie trafi mi inna baba to zawsze moge zmieniac, zamieniac jak produkty w sklepie .nigdy w zyciu bym sie nie zwiazala z takim zaklamanym facetem jak opisujesz,a o slubie malzenstwie to ani nie ma mowy ,za grosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo wiem, jak jest, każdy chce seksu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11;32 Przeciez wy wipisujecie ze tylko w pelni mozecie sie zakochac w dziewicach i ze taka kobieta bedzie szczesliwa mezatka i dobra w lozku .o i tu jest przyklad wielkiej milosci do kobiety, ktora byla dziewica a i juz zwiazek wisi na wlosku, bo jest niedopasowanie charakterami i w seksie ,no to dalej zmieniajcie sobie z jednej dziewicy na nastepna o ile was zechce ,jak wam kobieta w seksie nie pasuje to i tak jej nie zechcecie i predzej czy pozniej olejecie cieplym moczem. no i co ,starales sie zeby wszystko bylo zapiete na ostatni guzik w lozku, a i tak wyszles na gogusia bo zwiazek twoj pisany palcem po wodzie ,ale wazne ze byla dziewica ,uzylem swiezej wiec teraz starac sie juz nie musze, bo zrobilem swoje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to jest tak ,dziewice sa samotne z roznych przyczyn losowych a dupoodaje zajete przez wiekszosc facetow i potem faceci jak sie nasyca dupoodajami, to szukaja innych kobiet albo jak sie nawinie przypadkowo dziewica, to od razu chca zamiany ,zamienic kobiety jak towar wybrakowany ale wtedy to juz ta dziewica nie zechce ich ,bo wczesniej byli z dupoodajkami.Ciezko zeby swoj na swojego trafil i od razu na pierwszy rzut sie dobrali i sobie spodobali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty od dupodajek,wyluzuj już z tym słownictwem,bo ci żyłka pęknie. Zwracasz uwagę,ze ktos pisze o seksie (bo to prawda,do tego wam potrzebna dziewica by ją obracac w lóżku,gdyt juz zaznaczysz teren tym pierwszym jej razem) a sam uzywasz słowa,które z tym sie wiąże. To jakies podwojne rozumowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie, gdyby ktoś przeprowadził badania na temat wpływu dziewictwa na trwałość związku to by wam się oczy otworzyły. Oczywiście są wyjątki, pewnie wiele. Odpowiadając na pytanie z tematu, które całkiem pomjacie: mężczyźni nie radzą sobie z brakiem dziewictwa u żony. Nie ważne czy to sprawiedliwe, rozsądne, bezpodstawne itp, ...tak po prostu są skontruowani i przeszkadza im to prędzej lub później. Życzę dotknietym tym problemem wytrwałości i zrozumienia. Mam to szczęście uprawiać cudowny sex od 20 lat z jedną jedyną. Nigdy bym tego nie zmienił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ależ tu nie trzeba żadnych badań. Nawet dziecko się zorientuje, że związek toksyczny, w którym skutecznie taki *****cz wyprał dziewicy mózg i skutecznie wmawiał, że przerżnięta przez niego jest bezwartościowym towarem i dziwką i nikt jej nie zechce, to wiadomo, że takie g****o będzie trwalsze, bo taka zaszczuta dziewczyna czując się jak g****o, bo nie jest dziewicą nie s*******i z tego "związku", więc takie związki są trwalsze, w pełni się zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dodam jeszcze, że sama byłam w takim związku, tylko zabawa się skończyła, jak nie chciałam temu zboczeńcowi dać, bo jego działania odniosły odwrotny skutek - nie uznawałam żadnego puszczenia się, również w małżeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×