Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
10;46Zadna ci nie chce obciagac ze musisz o to prosic na kafe to masz pecha poszukaj sobie jakies dajki to ci obciagnie za free a nie zen sie bo zniszczysz spaprasz kobiecie i sobie zycie. Bo kazda wyzywasz od szmat a sam jestes nikim i niczym.Z kazdej kobiety ty chcesz zrobic szmate bo masz takie wymagania chore.LECZ SIE ale chyba juz zapozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat schodzi na psy zreszta autor wyraznie temat zatytulowal nie do DZIEWIC a do kobiet w zwiazkach ktore nie byly DZIEWICAMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Oho, odezwał jeden z kulturalnych mężczyzn i kandydat na przykładnego męża i ojca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10;46Tutaj z kafe zaden facet nie zasluguje na czysta porzadna DZIEWICE ,co widac po postach oni by pewnie chcieli taka za zone, ale to moga zostac tylko ich marzenia, a marzenia czasem sie spelniaja. ale nie w ich przypadku, skoro wyzywaja od dajek to sami te dajki du/pcza!i chca szacunku tylko pytam jakiego, skoro sami szacunku niemaja!A i juz nic nie napisze ,zanim znowu nie zostane blotem obrzucona od najgorszych slow.Poszukajcie sobie takich kobiet ,co sobie pozwola na wyzywanie od SZMAT ale nawet taka kobieta sobie na to nie pozwoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:42,skoro ludzie uprawiaja seks a ty kobiety nazywasz smatami czy dupodajkami,to kim sa ci mężczyzni z nimi ten seks uprawiający? Strzelasz sobie w kolano. Wiesz czemu faceci niby nie chca sie zenić? bo im potrzeba gospodyń domowych,zaleznych od facetow,na ich pstrykniecie i zawołanie ma byc wszystko czego oczekują. I to kobiety nie chcą takich niedojrzalych,zapatrzonych w siebie,nieodpowiedzialnych,bez bazy w zyciowy start,często na garnuszku u mamusi. Kobiety sa singlami,bo wy większości nie nadajecie sie na partnerow. Nie zakłamuj kolego rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:42,skoro ludzie uprawiaja seks a ty kobiety nazywasz smatami czy dupodajkami,to kim sa ci mężczyzni z nimi ten seks uprawiający? Strzelasz sobie w kolano. Wiesz czemu faceci niby nie chca sie zenić? bo im potrzeba gospodyń domowych,zaleznych od facetow,na ich pstrykniecie i zawołanie ma byc wszystko czego oczekują. I to kobiety nie chcą takich niedojrzalych,zapatrzonych w siebie,nieodpowiedzialnych,bez bazy w zyciowy start,często na garnuszku u mamusi. Kobiety sa singlami,bo wy większości nie nadajecie sie na partnerow. Nie zakłamuj kolego rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chamstwo i obłuda piszących tu niby mężczyzn jest porażająca. Śmiechu warte jest to, że uważają się za super facetów z charakterem a w rzeczywistości to szowinisci, kibole, narodowcy, faszyści. Innych od dresów wyzywają a sami są dresami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość wczoraj Ale przecież tamta od szmat pisała, że najważniejsze są inne wartości, a miłość, to nie seks, więc o co wam chodzi? Dla mnie może zbyt dosadnie się wypowiada, ale uważam, że to jest kobieta z zasadami, która szanuje siebie i jedynie oddziela moralność i uczucia od seksu, który jakby nie patrzeć jest tylko popędem. I trudno po tym wątku nie odnieść wrażenia, że dla mężczyzn tu jest tylko puszczanie się, zatem jak powstanie rysa na krystalicznej dziewicy (seks) to podświadomie dla faceta może stać się brudna i bezwartościowa, a przynajmniej tak znakomicie gnoi się taką zahukaną dziewczynę, żeby przypadkiem nie zachciało jej się odejść, a jak się takiej powie, że bez dziewictwa jest nic niewartą dupodajką, to będzie grzecznie trzymać się swojego "wychowawcy". x Ile trzeba tłumaczyć wam że skoro facet się ożeni to jest logiczne że w tym jest miłość i czułość a zarazem i sex, bo skoro są te 2 pierwsze wartosci to dlaczego ma nie być sexu, dlaczego facet z ukochaną kobietą ma nie mieć dzieci?Dlaczego wmawiacie nam że dla nas taka kobieta będzie brudna? dlaczego? Po to ktoś szuka swojego wymarzonego partnera by z nim być na dobre i złe! Dlaczego mylićie ,to że facet, który chce mieć dziewicę z, którą chce iść do ślubu po ślubie w jego oczach będzie nieczysta?dlaczego to nam wmawiacie? To że faceci tu piszący mówią że szanują dziewice nie znaczy że po sexie z nią już nie będzie jej szanował, wręcz przeciwnie bo będzie miał tę wymarzoną , pisze o sobie .Spójrzcie na muzumanów , jakoni traktują kobiety?Im możecie zarzucać pewne tutaj wypisywane fobie, jaką wartość przedstawia dla nich kobieta? Jaką? Ciekawe czy, którykolwiek z nich ożeniłby się z kobietą, która miała jakieś stosunki sexualne,To wy sobie tylko wymyślacie bzdury , szczegolnie ta dziewica , która obraża wszystkie małżeństwa dookoła, wmawiając że facet , który rozdziewiczył kobietę w jego oczach jest już delikatnie odpowiem niczym. Znam wiele małżeństw , którzy byli i są dla siebie 1-szymi partnerami i są szczęśliwi,szanują się wzajemnie i niezamienili by się z nikim.A tak niedojrzałe fobie , które wypisuje tu ta dziewicą (od szmat)są po prostu nieuzasadnione, szczególnie że nie mają żadnego związku z tematem!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lkkjgff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty franco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lkjh gf s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty lampucero ty szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Chamstwo i obłuda piszących tu niby mężczyzn jest porażająca. Śmiechu warte jest to, że uważają się za super facetów z charakterem a w rzeczywistości to szowinisci, kibole, narodowcy, faszyści. Innych od dresów wyzywają a sami są dresami. x Jeszcze tu ani razu nikogo nie obraziłem a sam zostałem niejednokrotni obrażony, więc nie wypisuj bzdur bo sama obrażasz ludzi powyższym wpisem !!!!!!Więc jeseś niestety hipokrytką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha ale wkurw.... Panie uspokoicie się ;) Prawda jest że facetowi poprostu jest źle gdy ma żonę po kimś i tyle. Wiele kobiet też pisało że im przeszkadza przeszłość partnera. Co w tym dziwnego ? Ktoś poprostu nie chce mieć takiej osoby za żonę i ma do tego prawo. Chcecie go zmusić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sram na was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, ze temat wyczerpany. Autor pewnie szczęśliwy bo nie jest sam, czuje się jak kazdy facet czułby się w jego sytuacji i tyle. Panie wyzwolone dowiedziały się jak są postrzegane i to ich sprawa jak się z tym czują. Nie nam oceniać. Jeśli choć jedna dziewica zastanowi się 2 razy przed swoja inicjacją to warto było smarować 140 stron. Pozdrawiam, życzę dużo szacunku wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź w pokoju szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dziękuję wam! Ja się zastanowiłam i stwierdziłam, że gdzieś mam zaręczyny i późniejsze małżeństwo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty ladacznico szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.40 super, bądź szczęśliwa ze swoim wyborem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale dlaczego wy zlewacie w jedno miłość, wartości i popędy? To są odrębne rzeczy i nie wolno ich mieszać, bo potem mamy patologie, typu facet rżnął co popadnie i rości sobie prawo do dziewicy, albo wywieranie wpływu na młode dziewczyny pt "jak mnie kochasz, to dasz mi dupy". Miłość, to jedno, a seks, to drugie, nie mieszajmy tych dwóch rzeczy. Miłość powinna być na co dzień, a seks od czasu, do czasu, bo inaczej komuś pomiesza się wątpliwy system wartości + nadal uważam, że jeśli ktoś żyje schematem ladacznicy i Madonny, to potem dla niektórych bardziej zafiksowanych ta "Madonna" mając rysę w postaci seksu stanie się automatycznie ladacznicą. Mam tu na myśli naszych wesołych ruchaczy, którzy tak gadają o szacunku kobiet, ale własnym "szacunkiem" się szczycą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmaty tak mają niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A ja byłam głupia, nie zastanowiłam się i teraz jestem nieszczęśliwa. Ciągle przewija się tu śmieszne słowo, jakim jest szacunek. Sądzę, że szacunek, to sprawa osoby zainteresowanej, a nie postronnej. Powiecie, że się szanowałam, bo czekałam, bla bla bla... Dla mnie to g..uzik prawda, bo sama przed sobą czułam, że zbyt szybko poszłam do łóżka, bo niby ślub, to ta magiczna furtka przyzwolenia, a nawet przymus. I czułam się długi czas zwyczajnie źle, straciłam szacunek do siebie, bo w głębi nie czułam się gotowa na seks, mimo ślubu. O wiele lepiej bym to przeszła psychicznie, gdybym np. zaczekała jeszcze rok, ale cóż, czasu nie cofnę, mogę sobie tylko pluć w brodę, że dałam się omamić i byłam łatwa i nieasertywna. Ślub miał dla mnie znaczenie duchowe i legalizację miłości, a nie cielesne i w związku z tym radzę zastanowić się dwa razy, zanim zaczniecie ćwierkać o tym całym szacunku, bo najważniejsze jest to, jak czujemy się w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Skoro dla ciebie miłość co innego a sex też co innego (napisałaś to 2 odrębne rzeczy), to w takim razie kochać możesz kogo innego a sex uprawiac z kim innym prawda? Skoro tego się nie miesza to idąc tropem twego myślenia tak to wychodzi proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Dziękuję wam! Ja się zastanowiłam i stwierdziłam, że gdzieś mam zaręczyny i późniejsze małżeństwo usmiech.gif x Przynajmniej facet ułoży sobie życie , bo po twoich poglądach można dostrzec,że niestety nie byłby w tym związku szczęśliwy,(nie chciałbym kobiety, która by mi wmawiała że teraz jest dla mnie szmatą). A ty żyj sobie wg swoich poglądów życze ci jak najlepiej,twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×