Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
A jestem przekonany, że wiele kobiet chętnie cofnęłoby czas byle tylko zdjąć z siebie przylepkę łatwej. I stąd wiele z nich się na takich kafach wyładowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w obliczu 500 plus będzie jeszcze więcej samotnych matek, tym bardziej, że kobiety nie potrafią myśleć przyszłościowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie widzę problemu, skąd miała wiedzieć że kiedyś cie spotka. Nie żyjemy w średniowieczu żeby czekać z tym do ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
Hipokryzja Panow juz przekracza granice. Wiecej rozwodow i samotnych matek(robia dzieci dla 500 plus) co za bezmozgi tu siedza. Gdyby nie te samotne matki wielu mezczyzn , ktore wychowaly nie mialoby co jesc! Bo szanowny Pan tatus sie wypiol i nawet marnych 500 zl na dziecko nie zaplaci, bo za "drogo". Jestescie ograniczeni umyslowo obrazajac m.in swoje mamy takimi wpisami. Gdyby nie to wyzwolenie, wile kobiet i ich dzieci musialoby siedziec z pijakami,damskim bokseramk, psychopatami , a kobiety odchodzac ratuja tez dzieci,czyli rowniez mezczyzn. Patrzac na lzejsze przyczyny rozwodow, to kobiety w duzej mierze o tym decyduja, bo czesto robia wiecej od mezczyzn. Ale tutaj przyklady z bajek o bogatych Panach i cnotliwych dziewicach. Takich malozenstw jest moze z 5% a reszta to normalni ludzie,ktorym kasa z nieba nie leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agggggg pomyliłaś tematu znów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
A co poniektórzy z was przeslosci zmienic by nie chcieli :D bo wy swieci jestescie, a mowia ze kobiety to plotary, ciekawe ktory sie odwazy powiedziec w oczy , ze spal z jego zona jak tacy odwazni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
19.04 nie pomylilam a skoro tak piszesz to znaczy , ze nawet czytac nie umiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spałem tylko z moją żoną i nie tkne innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agggg Pomyliłaś a to znaczy, ze ty nie umiesz.... i tak cała dyskusja z Tobą... nic nie dociera. A może ty jesteś z tych co by chcialy czas cofnąć i dlatego nic nie dociera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:44 Kobiecie zarzucacie niski poziom intelektualny bo wytknęła wan wasze wady niby was nie znając ale wy sami możecie robić to samo. To są podwójne standardy. Wam wolno wszystko a kobietom nic żal pl x Oczywiście że jej poziom intelektualny jest niski skoro obraża wszystkich dookoła powołując się na co niektóre wpisy chamskich panów (może małolatów) Osoba kultularna w ten sposób nie postępuje trzeba szukać argumentów a nie odpisywać tym samym i być jeszcze na to wielce obrażona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wile kobiet i ich dzieci musialoby siedziec z pijakami,damskim bokseramk, psychopatami " Patrz tacy was kręcą i z wami kopulują,a jak zwykły facet nie potrafi podrywać to zostaje prawnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie żyjemy w średniowieczu żeby czekać z tym do ślubu." Za to w kwestii podrywania i płacenia za kobietę czujecie nadal średniowiecze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ggggggggg dziś Hipokryzja Panow juz przekracza granice. Wiecej rozwodow i samotnych matek(robia dzieci dla 500 plus) co za bezmozgi tu siedza. Gdyby nie te samotne matki wielu mezczyzn , ktore wychowaly nie mialoby co jesc! Bo szanowny Pan tatus sie wypiol i nawet marnych 500 zl na dziecko nie zaplaci, bo za "drogo". Jestescie ograniczeni umyslowo obrazajac m.in swoje mamy takimi wpisami. Gdyby nie to wyzwolenie, wile kobiet i ich dzieci musialoby siedziec z pijakami,damskim bokseramk, psychopatami , a kobiety odchodzac ratuja tez dzieci,czyli rowniez mezczyzn. Patrzac na lzejsze przyczyny rozwodow, to kobiety w duzej mierze o tym decyduja, bo czesto robia wiecej od mezczyzn. Ale tutaj przyklady z bajek o bogatych Panach i cnotliwych dziewicach. Takich malozenstw jest moze z 5% a reszta to normalni ludzie,ktorym kasa z nieba nie leci. x No tak dla ciebie wszyscy to hipokryci i wszystkich w koło możesz obrażać i wyzywać a tematu nie rozumiesz , niestety wybacz t y również jesteś hipokrytką wnioskuję to czytając twoje wpisy nie piszę tego złośliwie ale obiektywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O przepraszam ja miałem normalną rodzinę i szczęśliwe dzieciństwo. A może zaprzeczysz, że dzięki 500 plus jest więcej matek nawet samotnych? Znam samotne kobiety, które żyją też na zasadzie coś w stylu rodziny zastępczej. Ale faktycznie trochę zeszliśmy z głównego wątku. Wracając do niego nasuwa się kolejny wniosek; wielu facetów, nie mając wyjścia, zwiąże się z kobietą z przebiegiem ale, jeśli coś do niej czują to zawsze ale to zawsze będzie miał jakiś, co najmniej dyskomfort z powodu tego przebiegu, mniejszy lub większy. I nie ma tu co pisać o równouprawnieniu etc. Żeby facetowi to nie przeszkadzało musiałaby się zmienić całkowicie psychika naszej płci. Uważam, że to jest dobra puenta dla tematu, który w tym momencie należałoby zamknąć. Jeśli ktoś będzie szedł w zapartę oczywiście odpowiem z grzeczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O przepraszam ja miałem normalną rodzinę i szczęśliwe dzieciństwo. A może zaprzeczysz, że dzięki 500 plus jest więcej matek nawet samotnych? Znam samotne kobiety, które żyją też na zasadzie coś w stylu rodziny zastępczej. Ale faktycznie trochę zeszliśmy z głównego wątku. Wracając do niego nasuwa się kolejny wniosek; wielu facetów, nie mając wyjścia, zwiąże się z kobietą z przebiegiem ale, jeśli coś do niej czują to zawsze ale to zawsze będzie miał jakiś, co najmniej dyskomfort z powodu tego przebiegu, mniejszy lub większy. I nie ma tu co pisać o równouprawnieniu etc. Żeby facetowi to nie przeszkadzało musiałaby się zmienić całkowicie psychika naszej płci. Uważam, że to jest dobra puenta dla tematu, który w tym momencie należałoby zamknąć. Jeśli ktoś będzie szedł w zapartę oczywiście odpowiem z grzeczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aggggggggg dziś Ja mam meza i jest w miare toleracyjny. Bardzo dobrze, ze kobiety sa nowiczesne i gdy chca sypiaja z 1 a inne z 10. I raczej sie to szybko nie zmieni, bo po co rezygnowac z tego co dobre usmiech.gif x czy pamiętasz co Bóg mówi o takich ? Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, (10) ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego. (1 Kor 6, 9–10)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gościu powyżej co tu robi? Kolejny nawiedzony. No cóż zawsze ktoś taki się trafi. Chyba spejcalnie tu wchodzą, żeby" nawracać". A wystarczy spojrzeć jak żyją księża. Skoro już to skorzystam i zapytam; czy moja tzw żona skoro spała przede mną z innymi wg biblii nie powinna zostać albo ze swoim pierwszym albo sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gościu powyżej co tu robi? Kolejny nawiedzony. No cóż zawsze ktoś taki się trafi. Chyba spejcalnie tu wchodzą, żeby" nawracać". A wystarczy spojrzeć jak żyją księża. Skoro już to skorzystam i zapytam; czy moja tzw żona skoro spała przede mną z innymi wg biblii nie powinna zostać albo ze swoim pierwszym albo sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wile kobiet i ich dzieci musialoby siedziec z pijakami,damskim bokseramk, psychopatami " Patrz tacy was kręcą i z wami kopulują,a jak zwykły facet nie potrafi podrywać to zostaje prawnikiem x Jak kobiety mogą oszukiwać w sprawach łóżkowych i udawać cnotliwe przed ślubem tak mężczyźni udają porządnych. Na szczęście można się rozwieść i kobiety to robią a nie tak jak niektorzy tutaj tkwią w zwiazku i narzekają bo przecież ktoś musi panu mężowi obsługiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto tym kobietom każe spać z pijakami, zulami itp ? Chyba nikt ich siła do łóżka im nie wsadza ? Może jednak ja się mylę to zostanę zulem będę miał kobiet na pęczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie się kobiety ****** na prawo i lewo to nie będzie damskich bokserów, a tak to Was żaden nie szanuje. Pójdzie do innej ja tez p****** i zostawi. Przecież wszystkie jesteście takie same. Żadnej wartości sobą nie reprezentujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A kto tym kobietom każe spać z pijakami, zulami itp ? Chyba nikt ich siła do łóżka im nie wsadza ? Może jednak ja się mylę to zostanę zulem będę miał kobiet na pęczki. X Nie spać a wyjść za mąż a to jest różnica. Kto kazał tu temu żonatemu brać do łóżka i ożenić sie z niedziewicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przestańcie się kobiety ****** na prawo i lewo to nie będzie damskich bokserów, a tak to Was żaden nie szanuje. Pójdzie do innej ja tez p****** i zostawi. Przecież wszystkie jesteście takie same. Żadnej wartości sobą nie reprezentujecie. X Za czasów naszych babć prawie wszystkie kobiety były dziewicami do ślubu i po ślubie część z nich przeżywała domowy horror z mężem panem i władcą, który pił, bił i zdradzał. Może gdyby nie były dziewicami to panowie władcy nie chcieliby ich na żony i tym samym ominął by je horror.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie zrozumcie wreszcie, że czasy się zmieniły już nie ma sprzedaży córek jak koni na targu za bogatych kandydatów, które miały cnotę i urodę lub nie. Teraz kobieta sama wybiera sobie męża, ta bardziej zaradna szuka równego sobie partnera, który jest dojrzały emocjonalnie i nie wymaga dziewicy a ta mniej zaradna sponsora i te mniej zaradne lepiej aby mialy cnotę bo sponsorzy wolą dziewice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kto kazał tu temu żonatemu brać do łóżka i ożenić sie z niedziewicą?" Kobiety stawiają mężczyznom za duże wymagania dlatego mężczyźni biorą to na co ich stać a nie to co chcą lub zasługują. Za to często kobiety lecą na negatywne mężczyzn np.wybiorą imprezowego pijaka bo im taki imponuje a nie cichego introwertyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A kto tym mężczyznom każe w ogóle się wiązać, jeśli kobiety im nie pasują? Tacy słabi jesteście, że nie możecie po prostu być sami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
Widze, ze wsztscy sie na mnie rzucili , bo do tej pory nie przyznalam Panom racji i caly czas zamieszczam wpisy. Tak jestescie hipokrytami, ktorzy uwazaja,ze majac penisa moga wiecej i dorabiaja do tego przerozne ideologie. To ze faceci o bujnej przeszlosci , chca kandydatkę dziewce na zone beszczelnie zakladajac, "ze oni na to zasluguja" tlumacz sie biologia i psychika faceta, to coz swiadczy o tym, ze z ich myslenie i rozum nie jest zbyt duze. Pisze to poraz kolejny juz ,ale wy i tak nie rozumiecie zarzucajac mi hipokryzje, chociaz ja jestem za rownoscia i sprawirdliwoscia i bardzo mnie cieszy,ze kobiety sa coraz odwazniejsze, samodzielne i maja zycie seksualne,ktorego sie nie wtydze. Chlopczykow , ktorzy twierdza ze jest wiecej samotnych matek, bo sie " puszczaly" i musza sobie teraz radzic same , to nawet komentowac mi sie nie chce, bo to jakbym rozmawiala z pijakiem spod sklepu. Jedno zdanie tylko: dziecko ma matke i ojca,ktorzy powinni sie nim zajmowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
9.30 no tak przeciez zycie jest czarno-biale i kobiety ZAWSZE przed slubem wiedza, ze wychodza za pijaka lub damskiego boksera :D ciekawe dlaczego faceci pokazuja swoja prawdziwa nature czesto po slubie a nie przed, jak niby tacy szczerzy jestescie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..Kobiety stawiają mężczyznom za duże wymagania ..... Za to często kobiety lecą na negatywne mężczyzn np.wybiorą imprezowego pijaka.... X Przeczytaj to co napisałeś jeszcze raz:) Z logiką u Ciebie chyba coś nie tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....mężczyźni biorą to na co ich stać ( na stary gruchot) a nie to co chcą (nowe ferrari )lub zasługują ( po śmierci 100 dxiewic tylko najpierw musisz wysadzić się w powietrze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×