Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
Ty szmato niestabilna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10'35,a skąd ty chlopcze masz takie dane,co? Po drugie:jesli uprawianie seksu nazywasz "pukać", to idz ty na terapie,bo masz spaczone TEORETYCZNE podejscie do sfery erotycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli facet ocenia kobietę ze względu na to ile się bzykała to niech się puknie mocno w czoło. Jakie to ma znaczenie co ona robiła zanim Cię poznała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie ma zryty berecik to i te 150 stron nie wystarczy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty szmato zryta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bryha dziś Jeżeli facet ocenia kobietę ze względu na to ile się bzykała to niech się puknie mocno w czoło. Jakie to ma znaczenie co ona robiła zanim Cię poznała? x Dla mnie ma znaczenie to co robiła moja żona w przeszłości, każdy człowiek szuka ideału w/g własnej oceny, dla każdego są inne priorytety ,mnie przeszkadza to ze moja żona kogoś miała a innemu coś innego więc niech każdy się dobrze zastanowi zanim powie sakramentalne tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to masz fajna zone. Kobieta przed slubem musi byc dotarta i dojechana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak którejś doświadczonej tak zalazłem za skórę, że teraz mnie straszy. Za stary jestem na to słonko. I za bardzo mi wszystko wisi. Powiem Ci tak bardzo ułatwiłabyśmi mi sprawę. Chętnie znowu zostałbym sam. To samo mogę Tobie napisać, że do niektórych osób da się dojść, a ja jestem na tyle zacięty, że jak coś postanawiam to tego dotrzymuję. Lepiej, więc odpuść sobie udzielanie się w tym temacie, który o ile się orientuję, nawet Ciebie nie dotyczy (chyba że Twój facet ma problem z Twoją przeszłością) bo Twoje wpierdzielanie się między wódkę a zakąskę zaczyna mnie powoli irytować. Tak się sprawy kończą, gdy zaświecić kobietom prawdą. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym dalsza dyskusja nie ma sensu, bo sam temat został założony w innym celu z konkretnymi pytaniami (co muszę co jakiś czas przypominać), a skoro te doświadczone najbardziej zaczęły tu krzyczeć i z tego też powodu znacznie odbił on od głównego wątku, widać ogólna opinia, przeważająca tu negatywna, o nich jest słuszna. A jak nie mają sensownych argumentów na swoją obronę to albo rzucają obelgami albo wysuwają bezsensowne groźby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem jedno jako singiel miałem święty spokój i chętnie bym do tego wrócił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po raz kolejny stwierdzam że sposób "myślenia" kobiet mnie rozwala; nieważne że psychicznie pewne sprawy człowieka po prostu przerastają, że doprowadzają go do obłędu ma być szczęśliwy tylko za samą zgodę bycia przy nim księżniczki i wdzięczny jej za to do końca życia. Naprawdę rozumiem i zazdroszczę tym, którzy wybrali singielstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty szmaciarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kasy jej nie wydzielam materialnie ma co chce. Ta zresztą zawsze miała dla mnie drugorzędne znaczenie. Jeśli kogoś przyrównać do niewolnika to raczej mnie bo ja tyram żeby niczego w domu nie brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam to nikt nikomu nie grozi i nie straszy a ciebie j tez temat nie dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz tyrac.Nie musisz byc niewolnikiem.Nie musisz byc jej mężem.Proste wiec przestan jojczyć i zważaj.Piszesz na forum to proste: jest akcja,jest reakcja. Świat jest mały .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość29 a wiesz co jest w tym wszystkim największą hipokryzją? Mianowicie to, że najpierw same tak pozwalają się traktować i są jeszcze z tego dumne, a później jak im ktoś prawdę na takim forum wytknie to kogoś takiego żywcem zżerają. Wogóle zaczynać takie tematy na babskim forum to jak wtykać kij w mrowisko. Większość moich znajomych i tych żonatych i nie radziła żebym się nie żenił. Ale ja musiałem być mądrzejszy. No cóż jak sobie pościelisz tak się wyśpisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A propos miłości ciekawi mnie czy któraś z tych krzykaczek pomyślała jak parszywie my się czujemy nie będąc w stanie kochać kobiet, z którymi stworzyliśmy "rodzinę"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem ,i nie musze,takiego pokretnego rozumowania,że kiedy wyszlo na jaw to klamtswo odnosnie ilosci mezczyzn z ktorym uprawiala seks to mozna bylo wiedzac jak to jest wazne w moim zyciu byc przewidujacym na konsekwencje dalszego zycia po prostu rozstac sie. A nie brnac z zwiazek z dożywotnia kara dla tej żony w postaci braku szacunku do niej jako kobiety,czlowieka,braku jednosci w uczuciach i takie tam. Odwracajac sytuacje: czy autor Jaskiniowiec ma tak klarowna przeszlosc,ze nigdy w waznej dla niej sprawie nie oklamal jej,nie oszukal perfidnie i z wyrachowaniem? Trzy: mozna bylo isc na terapie malzenska albo do kosciola,jesli to dla niej bylo czy jest bardzo wazne. Malzenstwo,zwiazek to budowanie relacji,ustepstwa,przebaczenie. Na dodatek obcesowe wyrazanie sie o innych kobietach to przeniesienie swojego problemu.... Żenua.Groteska.Radykalizacja.Klopot autora przeniesiony na wszystkie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli kobieta ocenia mezczyzne po tym ile zarabia to niech sie puknie mocno w glowe. jakie to ma znaczenie ile mezczyzna zarabia? moze najnizsza krajowa skoro sprawia mu to przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z przygodnymi kolesiami to też się "kochacie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tak kochasz zone i z**********z na kase, to dlaczego tak zle sie oniej wypowiaadasz i psioczysz na nia.Wez sobie kapiel, odpocznij i ochlon po ciezkim dniu pracy ,a zona ci kolacje zrobi potem w nocy ci d**y nadstawi. Smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego to kobiety maja miec tylko wymagania a my nie mozemy? czy my musimy byc z kobietami ktore chca byc z nami bo im bedzie wygodniej, one maja swoje wymagania a my mamy swoje ale pewnie im to przeszkadza bo wiekszosc ich nie spelnia i nie mogly by byc z kims kto jest inteligentny i juz sie w zyciu ustawil a im pozosali by sie ci ktorzy sie z nimi bawili za mlodu a teraz gdy przejrzaly na oczy to doszly do wniosku, ze nie nadaja sie do zakladania rodziny bo nie beda w stanie jej utrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lfbgweosnt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hgLkjhg gf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×