Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
14:55,a mów sobie za kogo chcesz.Fakt,że jesteście samotni wynika z prostego powodu - nie nadajecie sie do zwiazku powaznego wiec zostawiaja was kolejne dziewczyny a wy odwracacie kota ogonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ty szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ODPOWIADANIE NA POSTY CO NIEKTÓRYCH PAŃ JEST PO PROSTU ZNIŻANIEM SIĘ DO ICH POZIOMU , A JA NIE CHCE W ŻADNYM RAZIE BYĆ NA TAKIM POZIOMIE INTELEKTUALNYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to idiotki i szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naucz sie na przyszłość,że jak nie jestes czegos pewien,to nie wyrażaj sie stanowczo i nie dawaj sobie prawa do oceniania,jesli kogos nie znasz. Mówisz,że nie chcesz sie zniza c do poziomu pań a zważ,że one odpowiadaja tym samym językiem jak sa nazywane.Vide nieco nizej. Masakra językowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki masz cel udzielac sie na temacie bedac w szczęśliwym,jak piszesz ,zwiazku ? Odp. na post to nizej twego posta "szmata","idiotka".Uwazasz,że to kobieta pisze? ktos mnie wyzywa? czy którąś inną,tego nie widzisz a przypisujesz "poziom intelektualny" ? To z serii 'żdzblo'i 'belka',widzi sie tylko w cudzym oku:( Dobrego popoludnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.55 Sam to zgłosiłem do moderatora bo też mi się nie podoba ton tych wypowiedzi , nigdy się o żadnej kobiecie tak nie wypowiedziałem ,poczytaj tylko posty kobiet które tu się wypowiadają a póżniej pisz o tematach żdzbło i belka .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.07 Dlaczego piszesz sex oby byl rzadki ? Nie rozumie dlaczego kochajacy sie ludzie maja rzadko uprawiac sex ktos to rozumie?????! Wytlumacz mi to ale prosto na chlopski rozum......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.06 jak to nie twoje slowa to sory nie do ciebie to bylo skierowane, to slowa tej dziewicy (tak przynajmniej podaje) do niej ten post byl skierowany , myslalem ze to ona pisze przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty lafiryndo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 1. Nie ja Ci odpowiadałam kilka godzin temu 2. Jestem mężatką, więc chyba Ci sie osoby mieszają. :D 3. Piszę tylko, że seksu nie łączy się z miłością, bo z tego tworzą się różne patologiczne zachowania i niezdrowe przewartościowane priorytetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo łatwo o przewartościowanie pewnych rzeczy i odstawienie uczuć, na rzecz seksu, z którego uczyni się bożka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wal się szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś i nie pomyślała że zależy mi tylko na jednym? Otóż mój stary temat jest tutaj: nie będę go kontynuować. http://f.kafeteria.pl/temat/f4/jak-zaproponow ac-kobiecie-seks-uklad-czy-warto-czy-moga-byc-problemy-p_673 8810 Użyłem rady człowieka który zaproponował aby wejść w związek i reszta wyniknie sama dalej W każdym razie... jestem z tą kobietą w związku - nie było jeszcze seksu, ona niczego się nie domyśla, równolegle spotykam się z tą drugą na seks. Problem polega na tym że ta z którą jestem w tym udawanym związku jest bardzo konserwatywna, jest katoliczką, ciężko jest z nią przejść na tematy seksualne, opóźnia próby intymności, opóźniała bardzo długo pocałunek chyba próbowałem z 15 razy w końcu uległa. Jest bardzo poważna w tych sprawach. Ja jestem rozczarowany bo myślałem że to pójdzie szybciej a ona mówi że potrzebuje czasu aby mnie poznać i bardziej mi zaufać. Generalnie nie wiem jestem w Polsce tylko do czerwca. Proszę o jakieś tym razem merytoryczne rady co postąpić w tym wypadku jak przyśpieszyć przejście do seksu. Czy możę całkowicie ja sobie odpuścić??? Proszę o pomoc, a także darowanie sobie złośliwych komentarzy i filozoficznej dyskusji jak w poprzednim moim temacie. Potrzebuje dobrej rady. X Tak szanujecie kobiety;) mężczyźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu pisał, że gdy mężczyzna żeni się z kobietą to logiczne jest, że ją kocha. W takim razie dlaczego piszecie, że nie dziewicy pokochać nie można skoro wiele takich wyszło za mąż a tym samym logiczne jest, że są kochane przez męża, który z nimi się ożenił bo mężczyzna jak się żeni to kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps. Nie piszcie, że pokocha ale nieprawdziwą miłością bo takiego czegoś nie ma, miłość jest albo jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16"04, zgłosiłes do usuniecia ,powiadasz.Gdzie konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19'34,ty już sam sie gosciu zakręcasz filozoficznie.Jak dobrze,ze to tylko kafe ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kobieta decyduje z kim idzie do lozka, one maja latwiejszy dostep do seksu, wiec skoro ona idzie do lozka z kims kto ja wykorzysta i robi to nie jeden raz to po co my po 30 musielibysmy sie o nie pozniej starac skoro inni mieli bez starania, to mezczyzni po 30 maja lepiej bo to kobiety zabiegaja o nich bo najwyzsza pora na zalozenie rodziny ale juz wtedy ci co sie z nimi bawily ida w odstawke i szukaja spokojnych, ulozonych i o stabilnej pozycji spolecznej, jak sie decyduje na cos to trzeba ponosic pozniej konsekwencje wyborow,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyluzuj z tą filozofią,bo ci żyłka peknie. Kobiety mają latwiejszy dostęp do seksu?Ło matko,co za stwierdzenie.Gwałca tych facetów ? Siłą pchaja do umownego łóżka?Przywiazują do kaloryfera ? Z kim ty masz do czynienia,w jakim środowisku przebywasz,że mówisz o 30u facetach jednej kobiety?! Wynika z tego,że facet sypia to ok,jak kobieta to..juz mi się nie chce was cytować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 to skrót myslowy,naturalnie. Ty gosciu naprawde jesteś po 30-tce i wolny ? cos nie halo z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta jak bedzie chciala seksu to pojdzie do baru czy zapyta sie dobrego przyjaciela i bedzie miala seks z kims kogo ona wybierze a mezczyzna jak bedzie chcial seks to tak latwo nie dostanie, bedzie sie musial starac itp, a i tak moze nie dostac bo ona wybierze sobie kogos innego a jego zostawi jako fajny kolega, "frajer i sponsor" x tak, jestem sam po 30 bo szkoda mi tracic czasu na takie kobiety, ktore po 30 madrzeja i nagle by chcialy kogos stabilnego i chetnego do zalozenia rodziny albo chcialy by ode mnie abym z nimi zalozyl rodzine bo jakby chciala do samego seksu to mogla by go miec z kims innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty świnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz mi obciagnac ale jak umyjesz zeby szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:04, zauwaz,że kobieta (-y) tez decyduje i wybierają.Nie tylko mężczyzna (-). Czarujesz zapewne.Jestes sam,bo j/w.Zadna na powaznie cie nie akceptowała na powazną relacje.Nie przyznasz sie,wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14,38 jak masz taka kobiete to powinienes to uszanowac I robic wszystko co ona chce ,bo wg mnie to skarb ,tylko ty jestes jakis dziwny skoro latasz na boki majac taka kobiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.18 a co wg ciebie nie kocha I sie zeni?Ja to pisalem na swoim przykladzie I tak jest, ozenilem sie nie dla sexu ,tylko z uczucia do mojej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Le tam, mozna dyskutowac nawet do 2000 stron a mezczyzni i tak za milosc uwazaja seks i po seksie ich zachowania sa dziwne i zmienne, to nie zadna milosc, a tylko zauroczenie albo zaspokojenie potrzeb fizycznych. Seks jest fajny ale jak dwoje osob sie kocha, to mozna nawet ten seks uprawiac przed slubem. no ale czasami sie cos posypie i do tego slubu nie dochodzi ,bo cos tam cos tam.Takie czasy ,ze rzadko kto czeka ze seksem do slubu ,ja osobiscie takich par nieznam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20;04 Ja jestem po 30 i musze przyznac ze w tym wieku juz inaczej sie mysli wybierajac kogos na meza, w tym wieku sie bierze pol z rozsadku ,pol z milosci a w wieku 20lat ma sie chopsciu w glowie ,ano i laski wskakuja szybko do lozek bo mysla ze to wielka milosc a wcale nie ma milosci tylko jakies chwilowe zauroczenie i wieku 30-40lat rozwod, bo zauroczenie mija szybko a milosc i zauroczenie to dwie rozne sprawy i potem sa kobiety po 30 juz nie dziewice, stare panny albo rozwodki.PROSTE i szuka kobieta innego faceta, ktory da jej prawdziwe uczucie ze wzajemnoscia a jak jest cos odwzajemnione ,to nie ma rozwodu.Seks w zwiazku to niewszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×