Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
''bo bez błony byłaby warta mniej niż psie g****o. '' Tak samo jak wy nazywacie mężczyzn nieudacznikami jak maja za mało pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta, która wyzywa mężczyznę od nieudacznika, bo ten mało zarabia jest faktycznie warta mniej niż psie g****o. To nie chodzi o dziewictwo ale o kulturę osobistą i szacunek do innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni to zboczeńce chcący seksu od dziewic! Czyli nie mają za grosz szacunku do nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''No ty to jestes hipokryta, żona miała dwóch i sie czepiasz a siebie się nie czepiasz że miałeś inne? Podwójne standardy się marzą? Takich imbecyli kobiety unikają jak ognia.'' Rozumiem że : -zapewniasz byt facetowi X oczywiście, mam mieszkanie i firmę -podrywasz facetów X tego robić nie muszę, jestem atrakcyjną kobietą i wielu mnie podrywa, zresztą nie mam na to czasu ale czasem sama zagadam. -dasz w mordę ,,jak coś,, X mogę ale co to da? -bierzesz sie za brzydszych od siebie X mało jest ładniejszych ode mnie a jak sa to narcyzy wole brzydszych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panny przebiły już prostytutki. Też miałem taką co spała z 4. Wytrzymałem rok i olalem. Niech idzie do burdelu tam będzie pasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Panny przebiły już prostytutki. Też miałem taką co spała z 4. Wytrzymałem rok i olalem. Niech idzie do burdelu tam będzie pasować. X Ale przez te pół roku nie przeszkadzało ci spać z nią:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu któraś doświadczona się produkuje. Po przeczytaniu tych wszystkich tekstów nawet największa durnota powinna zrozumieć, że tu chodzi o coś innego niż kompleksy itd. Jeśli ktoś poślubia dziewicę to siłą rzeczy wcześniej czy później to dziewictwo jej odbierze ale normalny facet będzie i tak ją szanował do końca życia; głównie za to że spośród tylu innych, może lepszych to właśnie jego wybrała, nie kogoś innego. Baby tego nie kumają, bo im wystarcza, żeby facet był trochę przystojniejszy od małpy i nie upijał się codziennie, a jak już coś ma i potrafi to mają galaretę między nogami. Tzn może i nawet kumają ale nie chcą się do tego przyznać, bo u nich już za późno. Tak zgadzam się w dawaniu przebiły nawet prostytutki, które były dotąd niewygodną konkurencją; niektóre dobiły nawet do tirówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A chodzi tu po prostu o prawa natury, które są non stop łamane. Bo o cóż innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby tego nie kumają, bo im wystarcza, żeby facet był trochę przystojniejszy od małpy i nie upijał się codziennie, a jak już coś ma i potrafi to mają galaretę między nogami. X To, że zadajesz się z kobietami typu blachary bez wykształcenia to twój problem, właśnie taki typ kobiet leci na kase i chce szybko wyjść za mąż , nawet za takiego pijącego trochę przystojniejszego od małpy. Kobiety tu piszące już nie raz pisały, że są samowystarczalne i byłe portek nie chcą między innymi takich nieudaczników z kafe co to trochę przystojniejszy od małpy i nie upija się codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A chodzi tu po prostu o prawa natury, które są non stop łamane. Bo o cóż innego? X Prawem natury jest rozmnażanie się i kobiety to robią:) a panowie z kafe walą konia w samotności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrzygałbym się gdybym wiedział ze inny dotykał moja dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I właśnie nie będzie jej szanował, bo chcę ją tylko do seksu. Jakby jej nie tknął, to rozumiem, to jest szacunek do jej zasad i jej samej, ale tak? Zwykły masturbator i nic więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja byłem prawiczkiem jak poznałem żonę i moja żona była dziewicą i nadal nimi jesteśmy, bo jesteśmy dalecy od poddawania się obrzydliwej, niemoralnej upokarzającej chuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrzygałbym się gdybym wiedział ze inny dotykał moja dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówcie co chcecie i tak was już normalny koleś nie dotknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja byłem prawiczkiem jak poznałem żonę i moja żona była dziewicą i nadal nimi jesteśmy, bo jesteśmy dalecy od poddawania się obrzydliwej, niemoralnej upokarzającej chuci. x Ludzie co wy wogóle piszecie !! Po to człowiek się żeni i zakłada rodzinę żeby mieć dzieci, ożenił się i jest prawiczkiem a ona dziewicą dobre xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.01- mowcie co chcecie zakompleksione prawiki i tak żadna normalna kobieta was nie zechce :) gdy usłyszy jakie macie poglady i ze liczy się dla was tylko blona lub jej brak u kobiety a nie jej caloksztalt, charakter i osobowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem z własnego doświadczenia. Lepiej być samemu niż z używana kobieta. Będzie tylko gorzej z dnia na dzień. Lepiej od razu zerwać i cieszyć się życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Powiem z własnego doświadczenia. Lepiej być samemu niż z używana kobieta. Będzie tylko gorzej z dnia na dzień. Lepiej od razu zerwać i cieszyć się życiem. X Proszę bardzo, ciesz się życiem i wal konia jak brzydzisz się kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Lepiej być samej, niż żeby ktoś udawał, że mnie szanuje ze względu na dziewictwo, a potem sam chciał mnie używać i traktować jak dziwkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Człowiek żeni się z miłości, a nie dla seksu, a dzieci można adoptować, przynajmniej zrobi się coś dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie co wy wogóle piszecie !! Po to człowiek się żeni i zakłada rodzinę żeby mieć dzieci, ożenił się i jest prawiczkiem a ona dziewicą dobre xd. X A o białym małżeństwie słyszałeś? Dziewice i prawiczki często taki typ małżeństwa wybierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden normalny nie uszanuje używanej. Na szacunek trzeba zasłużyć a jej nawet nie chciało się na niego poczekać tylko bzykała się z innym. To za co ma ja szanować ? Ze umie ugotować ziemniaki ? Każdy to umie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dokładnie, dlatego normalny nie ośmieli się tknąć dziewicy, bo tym samym jej użyje i będzie zwykłym hipokrytą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnego konia przynajmniej znam i wiem w jakiej stajni używał i mogę mu zaufać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie co wy wogóle piszecie !! Po to człowiek się żeni i zakłada rodzinę żeby mieć dzieci, ożenił się i jest prawiczkiem a ona dziewicą dobre xd. X A o białym małżeństwie słyszałeś? Dziewice i prawiczki często taki typ małżeństwa wybierają. x Oczywiście że wiem co to białe małżeństwo ale tu nie jest mowa o tym ,poczytaj od początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie co wy wogóle piszecie !! Po to człowiek się żeni i zakłada rodzinę żeby mieć dzieci, ożenił się i jest prawiczkiem a ona dziewicą dobre xd. X A o białym małżeństwie słyszałeś? Dziewice i prawiczki często taki typ małżeństwa wybierają. x Oczywiście że wiem co to białe małżeństwo ale tu nie jest mowa o tym ,poczytaj od początku X Chcesz dziewice na żonę to uszanuj jej dziewictwo bo inaczej bedziesz takim samym roochaczem jak inni. Wiele dziewic chce białego małżeństwa, uszanujesz jej wolę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×