Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
17:10 No tak, bo przecież w związkach dziewic i prawiczków nie ma w ogóle zdrad i są ze sobą do końca życia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolędoświadczone
Gość 12: 23 Nie mam problemów z takimi obrazami, bo nie występują. Podobnie jak u większości facetów. I na tym polega wasz problem miłośnicy dziewic. Obrazy z przeszłości, pytania czy jestem lepszy, czy gorszy, projekcje perwersji, których kobieta się dopuściła, a może nie dopuściła, kto to wie? Takie myśli podczas seksu z kobietą świadczą o problemach faceta. A wy dorobiliście do waszych zaburzeń teorię mającą je usprawiedliwić. I pojechaliście ostro po kobietach nie będących dziewicami obarczając je obpowiedzialnością za WASZE problemy. Więc sorki chłopaczki, ale nie widzę powodu, żeby się z wami werbalnie cackać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro czytać wypowiedzi niektórych kobiet. No nic będę szukał aż znajdę taka co się szanuje. A jak nie znajdę to przynajmniej będę wiedział ze zrobiłem wszystko co mogłem. Używanej nie wezmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do facetów tutaj: zajmijcie się sobą, swoimi zainteresowaniami, rozwijajcie się, oderwijcie od komputera bo najwyraźniej niszczy to wam mózg. Pod płaszczykiem "dobrej woli" chcecie wychować kobiety pod swoją modłę, aby samemu mieć więcej przywilejów. Księża też non stop moralizują kobiety o dziewictwie, czystości, a sami albo nie mają żadnych doświadczeń w tym względzie, albo (o zgrozo) są hipokrytami i mają kilka bab i dzieci na boku. Znam wiele małżeństw, w których partnerzy nie byli dziewicami/prawiczkami i są bardzo szczęśliwe, a znam też "święte" małżeństwa, co tydzień w kościółku, a wszyscy słyszą ich kłótnie w bloku, zdradzają się na wzajem i już nawet się z tym nie kryją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ozenic moge sie tylko z normalna kobieta ktora nie puszczala sie dla sportu inaczej moge sie z nia zwiazac tylko dla samego seksu a to, ze wasi gachowie przymykaja na to oko i ciesza sie z faktu dziewczyny-dupodajki to juz ich problem nie moj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mezczyzna zarabia na dom to wymaga od kobiety dziewictwa a kobieta puszcza sie , wroc ; korzysta z zycia - i chce stawiac mi wymagania gdzie nawet nie potrafi zarobic na dom, dobre zarty, ale sie usmialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:40 Oczywiście ty możesz się puszczać z tymi "dupodajkami", a potem szukać dziewicy na forach, ale zajeżdża to ostrą hipokryzją nie sądzisz? Po uprawianiu przygodnego seksu będziesz miał taką samą wartość na rynku matrymonialnym jak te "dajki", które obecnie obrażasz, więc szanuj się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:48 A co w sytuacji, gdy to kobieta zarabia na dom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość? Póki co to jak widać, przynajmniej w necie i nie tylko na kafie, że właśnie ta większość ma z tym problemy. A mało który facet przyzna się przed kolegami, że "jego" żona dawała przed nim wielu innym. Też kiedyś myślałem, że to może ze mną jest coś nie tak. Po przejściu terapii, czytaniu tekstów nie tylko w necie przekonałem się, że jednak takie odczucia są czymś normalnym. Z tą różnicą, że jednego mniej dołują, innego więcej. I nawet największego libertyna, wcześniej czy później dopadają. Dowcip o bacy i jego żonie nie wziął się z nikąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość? Póki co to jak widać, przynajmniej w necie i nie tylko na kafie, że właśnie ta większość ma z tym problemy. A mało który facet przyzna się przed kolegami, że "jego" żona dawała przed nim wielu innym. Też kiedyś myślałem, że to może ze mną jest coś nie tak. Po przejściu terapii, czytaniu tekstów nie tylko w necie przekonałem się, że jednak takie odczucia są czymś normalnym. Z tą różnicą, że jednego mniej dołują, innego więcej. I nawet największego libertyna, wcześniej czy później dopadają. Dowcip o bacy i jego żonie nie wziął się z nikąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do pana,który woli doswiadczone ,skoro takie wolisz to bierz sobie taką na żonę w czym problem mozesz przebierac ile sie. da hehe he ciekawe tylko czy jak uzywany samochód kupujesz to patrzysz na licznik jaki ma przebieg? zazwyczaj jest cofniety ale tobie. to nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do pana,który woli doswiadczone ,skoro takie wolisz to bierz sobie taką na żonę w czym problem mozesz przebierac ile sie. da hehe he ciekawe tylko czy jak uzywany samochód kupujesz to patrzysz na licznik jaki ma przebieg? zazwyczaj jest cofniety ale tobie. to nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wtedy nie widze przeszkod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale te dajki nie zarabiaja na dom, one szukaja frajera ktory bedzie robil za nie, na nie i na wspolne dzieci, taka jest roznica, rozumiesz czy nadal nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i oczywiscie teraz to ja juz nie pokazuje za duzo, ze mam to czy tamto, czy umie to i owo, nic nie mam, nie potrafie a pieniedzy mam tylko tyle aby starczylo na mnie a one wtedy nie sa zainteresowane mowiac, ze chca zaradnego faceta, ale jakos idiotki nie zauwazaja, ze ich dresowi wybrankowie, rowniez niewiele umieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
Oo pojawialy sie 2 nowe argumenty :) podsumujmy jakze rozsadnych mezczyzn. 1. Chce zony dziewicy, bo ja utrzymuje dom, chcecie rownouprawnienia w kwestiach tylko dla was wygodnych. Bardzo ciekawe ze "dajka" , ktora ma doswiadczenie z facetami jest na tyle naiwna i glupia, ze mysli iz samym seksem zapewni sobie utrzymanie i nigdy nie bedzie pracowac. Nie znam kobiet 20 plus, ktore nie pracuja( jesli np studiuja zaocznie) tymbardziej , ze faceci zazwyczaj wykorzystuja sytuacje i traktuja pieniadze jako karte przetargowe. Czesto tez sa leniwi, malo zaradni, niewyksztalceni... Takze dobra bajeczka o tych "poteznych" facetach, ktorych jest 10% i o dziwo oni najczesciej na kafeterii siedza :D 2 chlopczyki tutaj caly czas traktuja kobiety jak glupie idiotki , ktore licza tylko i wylacznie na faceta, na JEGO portfel. Oswiece Was sa kobiety ambitne, ktore np. kupuja auto za swoja kase i nie musza sie podniecac bmw. Dociera to do was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta zarabia na swoje zachcianki traktuje prace jako dorabianie do kieszonkowego a nie jako glowne zrodlo dochodu, pracuje bo nie ma innego jelenia ktory by to robil za nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
Tak jak piszecie tutaj nie ma nic za darmo, wiec kobieta na utrzymaniu meza , jest od niego zalezna a co za tym idzie musi byc mila,ulegla,komprowisowa i po prostu siedziec cicho w cieniu meza. Kobieta pracujaca ma wieksze pole do popisu , poniewaz o nic meza prosic nie musi, poniewaz jest w stanie sie sama utrzymac, ma swoje zdanie, ktore glosno wyrazi i nie bedzie sie bac"przykrecenia kurka z kasa". I odnosnie stwierdzenia , ze kobiety wydaja swoje wyplaty na zachcianki to masz chyba chlopczyku lat 15 i poraz kolejny cie oswiece, ze kobiety maja ambicje i chca w zyciu cos osiagnac, nie tylko wyjsc dobrze za maz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie co chca cos osiagnac szukaja mezczyzny ktory zarabia wiecej od niej i wiecej osiagnal, one rzadko kiedy zwiaza sie z kims kto ma nizsze wysztalcenie niz ona albo gorzej platna prace, a takich kobiet co zrobily jakas kariere zawodowa jest maly procent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety wolą facetów zaradnych najchętniej z grubym portfelem. Mało która zwiążę się z niebogatym nieudacznikiem. My wolimy dziewice albo ewentualnie o jak najmniejszym przebiegu. Często jednak dostają nam się zwykłe dajki. I gdzie tu sprawiedliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyzna o odrobinie wrażliwości nie tknie dziewicy, bo to nieetyczne i sprowadza ją do roli zabawki! Precz z wymaganiem seksu od dziewic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby z dużym przebiegiem biorą frajerzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używanej babie to trzeba homonto założyć i zaorać nią pole, a nie brać za zone. Słyszałem już ze facet zostawił zone gdy dowiedział się o jej przeszlosci. Nie ma co ukrywać kobieta po innym zawsze będzie osobą drugiej kategorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
Niektore kobiety zarabiaja wiecej od swoich mezow :) ale tutaj potraficie uogolniac tylko w jedna strone :D wy tez jestescie drugiej kategorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
" Kobiety wola facetow zaradnych i z duzym porfelem" dla kazdego gruby portfel i zaradnosc znaczy co innego. A ty myslisz w kategoriach on ma wszystko ,ona nie ma nic(oprocz tego nieszczesnego dziewctwa) tacy ludzie sie ze soba nie wiaza, albo pozniej rozwodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy tez jestescie drugiej kategorii. X To są buble, odrzuty spoleczne, margines a nie drugi sort;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nie pewne przejście i chore dziecko też bym się rozwiódł. Pisałem już o tym. A gdybym wiedział wcześniej to co wiem teraz wogóle bym się nie żenił; tak jak już kiedyś postanowiłem ale niestety padłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jasne nieszczesliwe dziewictwo co ty wogole mowisz to zaleta cnota ,te nieszczesliwe dziewictwo posiadają kobiety z charakterem majace zasady i myslace na przyszlosc ,kobiety ktore cenią siebie i znaja swoja wartosc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×