Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość aggggggggg
19.33 jakbyscie nie biegali to moze by tak nie myslaly. I oczywiscie zalozenie,ze kazda nie-dziwica jest nieszanowana. Chcialbys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
20.07 A jak jest szczesliwy ? To co ty i tak nie wierzysz. Nie jeden jest bardziej szczesliwy z nie-dziewica niz inny z dziewica. I ten drugi temu pierwszemu bardziej zazdrosci np. Urody zony. Bo przeciez w wiekszosci liczy sie przede wszystkim wyglad. Ale takiej opcji to swojej glowy nie dopuszczasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z drugiej strony bez seksu nie byłoby ludzi. Wniosek nasuwa się jeden; są dwa rodzaje seksu 1. służący rozmnażaniu, czyli ten ludzki, 2. służący robieniu sobie dobrze, czyli ten zwierzęcy. Może gdyby ludzie ograniczali ten drugi nie byłoby takich problemów jak w temacie. Albo więcej w nas ze zwierząt niż nam się wydaje i byśmy chcieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agg jeżeli wg Ciebie dla faceta liczy się głównie wygląd żony to sory ale Ty naprawdę nie kumasz bazy. To może być ważne np dla biznesnenów, którzy traktują żony jako powiedzmy dodatki do siebie lub ozdoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aggg dalej nic nie kuma 43 strony argumentów a ona dalej ;) fajnie ze tobie nie przeszkadza przeszłość męża wiemy to już pisałaś 20 razy. Innym jednak przeszkadza i na nich się skupmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np moja przesadnie urodziwa nie była ( wg mojego kryterium choć znajomi uważali inaczej)co mnie u niej urzekło w szczególny sposób to stwierdzenie, że jest przeciwna przedmałżeńskiemu współżyciu. Jakoś nie przyszło mi do głowy, że nie zawsze tak być musiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie proponuje wogole nie odpowiadać na posty aggggg poniewaz nie warto,ta osoba ma wąski ograniczony zasob myslenia,czuje sie tu jak psycholog, który w żaden sposob nikomu tu nie pomoze tylko,ewentualnie zaszkodzi w jej postach panuje hipokryzja. Mysli ze jest szczęśliwą mężatką (o ile jest xd) a ciagle ma czas i chęc***isac i obrażać ludzi wiec o wnioski nie trudno.Panowie ignorujcie jej cieknie wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joye33. Zanim się rozwiedziesz musisz pomyśleć o jeszcze jednym. Nie każda kobieta zwiąże się z rozwodnikiem a już na pewno mało która dziewica. Masz więc chłopie, w zasadzie dwa wyjścia: 1. Albo godzisz się z tym co jest i powiedzmy robisz na boku ale tak żeby się Twoja nie zorientowała. 2. Zakładasz możliwość zostania samemu. Problem, że wcześniej czy później nikt nie chce być sam. Więc możesz wrócić do punktu wyjścia. Nie chcę Cię martwić ale masz niezły kanał. Jeśli przypadkiem jakaś dziewica Cię zaakceptuje to nigdy nie przyznawaj się do powodu rozstania. Będziesz miał farta, jeżeli nie będziesz rozwodnikiem z dziećmi, jeżeli się na to zdecydujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Seks służący rozmnażaniu bardziej ludzki :D Zbieram szczękę z podłogi :D Seks jest zwierzęcy, zawsze, bo to zwykły, pierwotny popęd i nie dorabiajmy do niego głupiej filozofii, bo to zwykły instynkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joey33
Mąż Agggg przeleciał 40 prostytutek ze 20 zwykłych panien to jemu nie przeszkadza ze Agggg miała jednego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joey33
Oki ignorujmy Agggg. Czy ktoś z Was tu obecnych rozwiódł się z żona czy dalej tkwicie w związkach bez miłości ? Jeśli tak to ile lat i czy coś się zmienilo w tym jak odbieracie swoją kobietę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie trochę savoiru; przecież Agg pisała, że chce być tu ostatnia. Z jej wypowiedzi wynika, że bycie tym numerem ją po prostu kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 20 lat, jestem dziewicą i jak was czytam to chce zostać lesbijka. Błonę usunęłam chirurgicznie bo same problemy z tym miałam a teraz to jeszcze bardziej się cieszę że to zrobiłam. Mówicie że tu nie o błonę chodzi ale jak kobieta nie ma blony, krew jej nie poleci to co? Uwierzycie że to dziewica była? Większość z was chce wmówić że to nie o blone chodzi ale jakby nie zobaczyli krwi to od razu by powiedziała że juz kogoś miała "bo pewnie kłamała". Jeśli tak nie jest to powiedzcie uwierzycie kobiecie która błony nie ma że jest dziewicą? Odpowiedzieć szczerze. Jak tak to nie potraficie uwierzyć że miała jednego a co dopiero że nie miała żadnego gdy nie ma błony. Czuję co raz większa pogardę do mężczyzn, plemię szowinistycznych jaskiniowcow którzy mają czelność mówić o człowieku "używany" a do tego popaprani hipokryci którym w tylkach się poprzewracalo. Takiego prostata kijem bym nie dotknęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninjahouse
Dopóki tu nie wszedłem nie wiedziałem ilu jest deb...li w Polsce. To co tu można przeczytać poraża. Nic dziwnego, że większość z nich twierdzi, że nie można żadnego sensownego faceta znaleźć. To zaczyna wyglądać prawdopodobnie. Taka ilość pustactwa zamiast mózgu musi powodować, że o Polakach na świecie jest tyle dowcipów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninjahouse
aggggggggg próbuje wam wytłumaczyć, że jak dziewictwo jest dla was takie ważne, to sami się tego standardu trzymajcie. Tylko że facet może łatwo wciskać kit bo po tym co on robi nie ma śladu - no chyba, że będzie to dziecko. A takich śladów jest całe mnóstwo, tylko że wielu przyznać się nie chce. A u kobiety błona jest tylko po to, żeby facet niedojrzały, albo taki, któremu kobieta właściwie się nie podoba (bo takiemu nie stanie szytwno), nie mógł do niczego doprowadzić kobiety która sama jeszcze jest bardzo młoda, być może niezdolna do samodzielnej egzystencji. Tak to ewolucja urządziła w przypadku ludzi i jakoś to działa. Widocznie przyczyniało się to do ograniczenia ciąż nie rokujących żadnych perspektyw na stworzenie zdrowych potomków. Robienie z dziewictwa kobiet fetyszu jest zwyczajnie bezsensowne i prowadzi tylko do prób kontroli życia jednych ludzi nad drugimi. Stąd już tylko krok do uznania jednych ludzi za towar dla drugich, a stąd już tylko jeden krok do mordowania jednych przez drugich. Dlatego istnieje zjawisko religijnej hipokryzji bo jeżeli religia mówi o kochaniu bliźniego jak siebie samego, to oznacza absolutną równość wszystkich ludzi. Z drugiej strony różne niechrześcijańskie bzdury gejów kościoła katolickiego od zarania tej religii doprowadziły do fetyszyzowania kwestii dziewictwa po to aby w praktyce zniewolić przynajmniej połowę ludzi. W efekcie prowadziło to do wojen religijnych i prowadzi do dzisiaj do tego, że z powodu takich niewolniczych dążeń jedni ludzie nienawidzą innych. A to jest całkowicie sprzeczne z tym czego nawet nauczał Chrystus i co jest jako fakt niepodważalne. Bo kwestia dziewictwa, to już nie Chrystus, tylko wczesno- i średniowieczne przekonania fałszywych oportunistów, którzy dostali się na szczyt hierarchii kościelnej - w tym nierzadko również gejów, których w KK jest całe zatrzęsienie z powodu chciwości hierarchii (chodziło o spadki na KK, a nie na żonę), a o których większość ludzi nie zdaje sobie sprawę. Tak czy inaczej każdy ma prawo do miłości, każdy może się pomylić, każdy może zostać oszukany (kobiety są oszukiwane masowo). Nieumiejętność miłości, wybaczania oraz traktowania innych tak jak traktował Chrystus jest charakterystyczne dla antyludzkich fanatyków różnych religii. Dlatego religia choć sama w sobie nie jest zła to już organizacje, które próbują to kontrolować, czyli kościoły, to czyste zło. Choćby dlatego, że umożliwiają zdobycie władzy nad innymi takim dupkom, którzy nigdy nie powinni jej dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem dziewicą i dobrze mi z tym, ale mam ciekawsze zajęcia, niż bycie zabawką jakiegoś faceta z powodu związku, czy małżeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
9.20 oczywiscie, ze wyglad sie liczy zarowno dla kobiet jak i mezczyzn. Pierwsze spotkanie to przede wszystkim ocena wizualna drugiego czlowieka dopiero pozniej ocena charakteru,zainteresowan itd. A porownanie ,ze tylko bogaci chca miec ladna zone :D kazdy chca ja miec,tak samo kobiety chca miec przystojnego meza. A ze dla kazdego "ladna" a dla kazdej przystoiny znaczy co innego to juz inny temat. Ale ty wylapales jedno slowo" wyglad" i to w dodatku w moim przypadkowy porownaniu to juz , ze tylko to sie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
10.01 to czemu kazdy tu pisze kretynskie posty ,ze ja sie wypowiadam bo mi to tak bardzo przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
10.50 chcesz znowu zaczynac ze mna chamska wymiane zdan? Potrafie byc zlosliwa i napisac chamski komentarz na temat przeszlosci Twojej zony i mozesz go miec dlugo w glowie , bo masz z ta przeszloscia zony duzy problem. Wiec jak nie masz nic ciekawego do pisania to nie pisz,przede wszystkim do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
12.35 no ,ale wlasnie piszacy tu Panowie chca zniewolic kobiety,przynajmniej w swoim otoczeniu, poniewaz dla nich wartoscia najwyzsza jest dziewictwo kobiety. Nie przyjmuja zadnych argumetow,poniewaz traktuja kobiety przedmiotowa i chca miec kontrole nad jej seksualnoscia w zamian beda badz nie beda ( bo so niedojrzali) ja utrzymywac ,czyli w pelni kontrolowac jej zycie. Twierdza ,ze tylko takie kobiety sa normalne, sa "prawdziwymi kobietami" a inne traktuja jako gorszy sort , poniewaz zwyczajnie te kobiety sa od nich madrzejszsze albo intelekt maja porownywalny, a oni sie takich kobiet boja :) i pokazuja to swoja agresja do nich i okresleniem " brzydkiej ,wstretnej feministki" chciaz wiele takich kobiet brzydkie nie jest. Widac tutaj ich odpowiedzi do kobiet, ktore mysla inaczej, a nawet jedna sie tutaj nie wypowiedziala ,ze sie z tym zgadza co oni wypisuja. Jedyna ich kryteria oceny kobie to uzywana i nieuzywana i oni absolutnie nie widza w tym nic zlego, wrecz uwazaja ze kobieta powinna byc dumna ,ze znajduje sie w pierwszej grupie , a ze tak kobieta czuje sie jak przedmiot w ich reka to juz ich waskie mozgi nie ogarniaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
10.57 czytanie nie boli, ostatnia tutaj bedzie wypowiedz kobiety :) co mnie kreci a co nie to nie jest twoja sprawa, swoje zony pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 20 lat, jestem dziewicą i jak was czytam to chce zostać lesbijka. Błonę usunęłam chirurgicznie bo same problemy z tym miałam a teraz to jeszcze bardziej się cieszę że to zrobiłam. Mówicie że tu nie o błonę chodzi ale jak kobieta nie ma blony, krew jej nie poleci to co? Uwierzycie że to dziewica była? Większość z was chce wmówić że to nie o blone chodzi ale jakby nie zobaczyli krwi to od razu by powiedziała że juz kogoś miała "bo pewnie kłamała". Jeśli tak nie jest to powiedzcie uwierzycie kobiecie która błony nie ma że jest dziewicą? Odpowiedzieć szczerze. Jak tak to nie potraficie uwierzyć że miała jednego a co dopiero że nie miała żadnego gdy nie ma błony. Czuję co raz większa pogardę do mężczyzn, plemię szowinistycznych jaskiniowcow którzy mają czelność mówić o człowieku "używany" a do tego popaprani hipokryci którym w tylkach się poprzewracalo. Takiego prostata kijem bym nie dotknęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z własnych odczuć, różnego rodzaju tekstów internetowych lub innej lektury, z którą zapoznałem się przez te wszystkie lata nasuwa się prosty wniosek; facet chce przeważnie być pierwszym dla kobiety, którą wybierze na żonę, a kobieta zawsze chcę być tą ostatnią. Niestety kobiety w puszczaniu się biją wszelkie rekordy (co oczywiście jest naszą winą bo je gwałcimy) toteż żeby znaleźć dziewicę trzeba albo naprawdę szukać z uporem Odysa latami i nie ulegać emocjom chwili w obliczu nie dziewicy ( mimo ogólnego zblazowania społeczeństwa są jeszcze mądre panny, które mają dla siebie szacunek) albo szukać materiału na żonę w podstawówce. W każdym razie jeżeli już się damy wpakować jak ja (właściwie związałem się dlatego, że już mi się singielstwo trochu znudziło; nie była to jakaś wmn), nie rozumiem dlaczego ma się spełnić pragnienie tylko jednej strony? Jeżeli nie byłem pierwszy dla swojej panny nie widzę powodu, dla którego ona miałaby być moją ostatnią ( zresztą już nie będzie). Owszem ślubowałem ale nie miałem świadomości komu ślubuję. Wg kk kłamstwo w ważnej sprawie może być powodem do unieważnienia małżeństwa. Ona mnie olała na starcie, odpłaciłem jej pięknym za nadobne. I wierzcie mi z***biście się z tym czuje; zero wyrzutów sumienia. I dzięki temu mog€ dalej żyć w tej farsie. Może jak trochę związków rozleci się z tego powodu, lachony zaczną się zastanawiać, bo myślenia to już się raczej nie nauczą. Jeśli bym był dla niej pierwszy albo chociaż waliłaby się tylko w związkach, pewnie nigdy by do tego nie doszło. Mój kolejny wniosek jest taki, że Panowie chyba jednak nieco faktycznie zbabialiśmy. Chodzi mianowicie o to, że niby dlaczego mamy przejmować się przez resztę życia tym, że zły los postawił przed nami lask€, która się puszczała? Baby puszczają się od początku ludzkości i nic tego nie zmieni. Rozumiem, że dla prawika taka sytuacja jest nie do przyjęcia ale jeżeli gościu np przed 30 w dzisiejszych czasach(internet, agencje, roksa) jest jeszcze prawikiem to sory ale naprawdę coś z nim jest nie tak. Albo miał zasady (ale istnieje coś takiego jak przewidywanie, że ja wcale nie muszę trafić na kogoś podobnego do mnie) albo padł ofiarą np religijnego wychowania. Mnie też tak wychowywano ale koniec końców udało mi się zerwać z tym. I pewnie taki będzie męczył się dalej, bo jeśli nie był w stanie puknąć laski przed ślubem to raczej nie zdecyduje się na skok w bok. Dlatego prawiki powinny unikać nie dziewic jak ognia. Podsumowując oczywiście, że każdy normalny facet wolałby, żeby jego ostatnia wybranka była dziewicą ale jak takiej się nie uda znaleźć to nie należy tragizować tylko robić to na co się ma ochotę. Jak baba twierdzi, że kocha to nikt jej tego nie zabrania ale o ile związaliśmy się na jej warunkach, przyszła pora, żeby wprowadzić moje. Dosyć użalania się nad sobą; szkoda czasu na to tylko dlatego, że się babsko puszczało. Mogło być inaczej. Naprawdę zakochać się można tylko w dziewicy. Piszę Wam to nieco ponad czterdziestoletni letni, dogłębnie wykształcony, z sukcesami zawodowymi facet, którego cała wiedza i pewne doświadczenie nie uchroniła przed wpakowaniem się na minę. Co gorsza mojej odbiło w drugą stronę; to jest najgorsze co niewyżytego faceta może spotkać w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Agg ciągle swoje, chociaż mało kto jej wpisy traktuje jeszcze poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do religii zgadzam się w 100%. Człowieka stworzył Bóg to prawda ale bogów, w tym Re, Marduka, Zeusa, Chrystusa,Odyna etc. stworzyli ludzie, którzy uznali religię za świetny interes. A skrajność i fanatyzm nigdy nie prowadzi do niczego dobrego...ale to nie jest temat do tego topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie chcecie by Was traktowano przedmiotowo to same nie dawajcie się tak traktować. Jak widać są takie kobiety. Bierzcie z nich przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze jeszcze raz olejcie sikiem prostym jej wpisy (aggg)bo nic nie znaczą nie ma sensu, to osoba, zakompleksiona nie czujaca o co chodzi facetowi ,kazdego kto ma inne zdanie jak ona nazywa pustakiem tylko sama nie widzi siebie bo bedac tu ponad 40 stron. dalej nie kuma i juz nie skuma ale coz i tacy są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
14.10,13.50 ktos ci kaze czytac?? W przeciwienstwie do was popisuje wpisy, robcie to samo bedziemy sie ignorowac na wzajem :D a jak macie na moim punkcie (moich wpisow) jakas obsesje to idzcie po leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.23 skoro jestes kobietą to powinnas wiedziec ze nie zawsze jest krew przy stosunku chociaz dziewczyna jest dziewica i to jest normalne bo kazda kobieta jest inna .Oczywiscie ze bym uwiezyl jak by powiedziala ze. jest dziewica .juz tuwiele razy bylo napisane ze nie o blone chodzi tylko o to by kobieta byla 1 dla faceta czy tak trudno czytajac zrozumiec te posty. Kobieta ,ktora od razu idzie do łóżka zazwyczaj jest rzucana (sa wyjatki i szczęśliwe zwiazki)taka juz natura faceta wiec kobieta powinna sie szanowac a nie ulegac presji otoczenia ,kolezanek lub. nowo poznanego. faceta bo jak sama sie nie uszanuje to nikt ją w przyszłości nie uszanuje tak jak powinno szanowac sie kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy jej mąż akceptuje to, że non stop siedzi na kafie? Może i tak skoro mu nie zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×