Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Niektóre dziewczyny są jednak zryte...:(

Polecane posty

Rozmawiałem przed chwilą z dziewczyną na czacie. Wszystko było w miarę sympatycznie, dopóki nie przeszliśmy na poważne tematy. Napisałem jej, że to jacy jesteśmy w ogromnej części zależy od genów, w nieco mniejszej od kultury. Od słowa do słowa przedstawiłem jej restę swoich poglądów. Ona stwierdziła, że jestem niczym, i że nie powinno się rozmawiać z "czymś" takim jak ja. To zadziwiające, jak wiele kobiet ma zryte myślenie przez lewacką ideologię . . . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona...........................
dziewczę weszło na czat, nastawione na tematykę seksualną a Tobie się zebrało na poważne tematy....i masz babo placek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczołes rzucac sformułowaniami które nie do konca podobały jej sie moze nie do konca rozmiła to mogła miec kompleksy tzn dosłownie dopowiedziła sobie ze to ona jest obciążaona genetycznie (moze wie cos tam o czym nie chwali sie) i zareagowła alergicznie jak chcesz poderwac dziewczyne to zbyt górnolotne teksty odrzuc same lekkie tematy nie wszytskie mają wiedze sama wieki temu byłam n atakiej randce do dzisiaj ja pamietam koles całe popołudnie opowiadał o silnikach i przy oazcji robił mi test na poziom wiedzy w tym temacie moze az tak nie splamiłes ale byłes blisko pamietaj lekkie tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona...........................
wątpię czy interesowałaby go dziewczyna której wiedza ogranicza się tylko do tych "lekkich" tematów....no ale to tylko moje skromne zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znasz dziewczyny to zaczynasz od groszku chcesz odrazu działo wytoczyc jak chcesz wykladów akademickich na nurtujace cie tematy na Uczelnie idz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To primo to był czat regionalny, nie tematyczny. Po secundo, ja jej pisałem o tym, że osobowość jest zależna od genów, oraz o amerykańskich badaniach, które potwierdziły, że inteligencja jest zależna od rasy, a ona zaczęła mi ubliżać . . . :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak napisalam wyzej moze nie bez powodu wzieła to do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassandra999
Moze to byla mieszanka chinsko- afrykanska? a Ty tak o tych genach- tak niedelikatnie, ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha. Pisała mi, że jest po szkole o profilu psycholgicznym. Ja jej na to : "Teraz ludzie po STUDIACH psychologicznych są tak decenieni, że kończą na zmywaku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beruthiel
Dobrze jej napisałeś. Widocznie nie potrafiła przyjąć prawdy do serca ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassandra999
robisz podstawowy blad taktyczny. rozmowy intelektualne chcesz prowadzic na forum regionalnym? hmmmmm. powodzenia! ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to sie zastanawiam dlaczego ci sie wydaje ze jestes taki madry???? NPowaznie nie masz ku temu powodu. Gdybys byl madry to bys dopuszczal istnienie innych pogladow niz Twoje, a ewidentnie nie dopusczasz, wiec zbyt szerokich horyzontow to ty nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beruthiel
No jak nie dopuszcza? Jak się z głupcem rozmawia, to trudno jest akceptować jego poglądy. Ja akurat omijam głupotę innych wielkim łukiem, bo na głupotę nie ma leku. I można takiego człowiekowi 100 lub i 1000 razy coś tłumaczyć, a on nadal nie kuma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech zgadne:
to nie chodzi o to, ze prowadziles rozmowy intelektualne, ale ze wyskoczyles do nie ze swoimi rasistowsko-nacjonalistyczno-skrajnieprawicowymi pogladami, to nie zdziw, ze malo kto sie tym zachwycie, chyba ze twoja internetowa wielbicielka bruthiel :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miała rację, ale nie warto ci tego tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beruthiel
Ja nic w tym rasistowskiego nie widzę. Głupców trzeba unikać, a nie z nimi rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nic w tym rasistowskiego nie widzę. Głupców trzeba unikać, a nie z nimi rozmawiać. Rasiści to najmądrzejsi ludzie na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beruthiel
Mądrzy nie, ale są inteligentni. Oprócz tego, przede wszystkim są psychopatami, spójrz na Hiltera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie jest kilka wersji, to że wybrałeś "zrycie" też trochę świadczy o Tobie: 1. Dziewczynie się nie chciało pisać o 24 na tego typu tematy. Ma do tego prawo, nie każdy spędza dzień na filozofowaniu i nie każdy ma na to ochotę akurat w nocy. 2. Mogłeś ją czymś obrazić. Nie znam Cię, ale po Twoich wpisach widać, że tupetu trochę masz. Chociażby z tą pracą. Nie znam Cię, ale po wpisach sądzę, że jesteś trochę nieokrzesany i zbyt pewny siebie. Popracuj nad tym, bo kiedyś dostaniesz w zęby ;) (o ile to nie będzie czat). 3. Mogła faktycznie być niezbyt inteligentna i agresywna, tacy ludzie też są. Ale czy to powód, do pisania na kafeterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beruthiel
Może nie miał z kim pogadać, komu o tym powiedzieć? Może miał dzisiaj zły dzień/humor? Pod wpływem emocji różne rzeczy się pisze.... Ale tak, czy siak... na głupote nie ma leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×