Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

hey dziewczynki ja jestem na wyjezdzie ze swoim masakra ile zjadlam! wlasnie wchrzaniam slodycze a wczesniej kebab czekamy na film Diana. od jutra robie post;) 1200kcal co do treningow na sile,, , koniecznie. upper body weight training INSANITY albo strength asylum. same skoki z insanity to nie dla mnie czanka bedzie ci ciezko wrocic do jilian, sprobuj T25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kupiłam bo ta ksiazka ma premiere pod koniec pazdziernika:) a majonez jadam ale bardzo rzadko. dzis nie cwiczylam, tylko spacer 1 godz i zamowilam na allegro opaski na kolana, bo szukalam w aptekach i nie było rozmiaru S...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikia te opaski naprawde dużo dają tylko takie bez stabilizatora (tego kółka) na kolano bo w nich sie nie da cwiczyc :-D. Ja kupiłam u chinczyka teraz wszystko można u niego kupić takie same jak w aptece kupiłam za 2zł jedna masakra co z tymi chinami no ale jak można taniej Stanęłam dziś na wadze i myslałam że się zepsuła postawiłam dziecko patrze no dobrze warzy pokazało mi 57,6 kg nigdy nie myślałam że uda mi się dobic do takiej wagi huraaa huurra hurra 57kg to waga do której myślałam że już nigdy nie wróce (wtedy ważyłam najmniej i najlepiej wyglądałam ) niestety mój brzuch nie wygląda jak kiedyś ale coś za coś :-) z zgubiłam 1 cm z tali 1,5 cm z pępka 1,5 pod pępkiem i uwaga 2,5 cm z tyłka 2 cm udo niestety stoi w miejscu cholera ! a to wszystko w 20 dni z czego 7 było nietreningowych no i z dieta też nie było za dobrze przez ten szpital Eliza nie kuś ty kebabem już ostatnio przechodziłam to miałam czarne myśli hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza pisałam że będę mieszać S.T. i Jillian, z przyjemnością poćwiczę z nią coś spokojniejszego na odmianę :) może z BR coś wybiorę. Aga gratuluję spadków aż miło czytać :) Ja dzisiaj wstałam obolała, kolana mnie bolą kręgosłup a wczoraj nic nie robiłam nawet na spacer nie poszłam, nie wiem czemu tak się źle czuje a jutro fit test muszę być w formie! Aga może jutro wpiszę wyniki swojego testu i porównam z drugim, nawet nie pomyślałam a mogłybyśmy obie napisać jak nam poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mogły byśmy tylko ja sie troche wstydze :-) ja mam następny fit test dopiero za tydzień w poniedziałek. czanka może cie jakieś choróbsko bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agazgaga piękne wyniki, gratuluję:) nie wstydz się wyników, gdy wrócę do zdrowia(kolana) zrobię sobie fit test z ciekawości i tez Wam napiszę jakiekolwiek będą beznadziejne wyniki:) i tak jestem w lepszej formie niz byłam kilka mies temu.... Czanka bądż ostrozna i czujna, szkoda ciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga wczoraj cały dzień było mi zimno dzisiaj jest to samo całkiem możliwe że coś mnie bierze tylko nie wiem co bo gardło mnie nie boli, ale obolała jestem jak staruszka ;) Nie ma się czego wstydzić naprawdę ja się porównywałam z innymi dziewczynami i ich wyniki były lepsze lub gorsze od moich ale to chodzi o własne wyniki żeby się poprawiły po dwóch tygodniach, jutro napiszę jakie mam choć nie mam się czym chwalić pewnie ale też wstydzić się nie ma czego bo jednak coś tam zrobiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kobieto załapałaś jakoś infekcję marsz do łóżka weź jakieś leki albo wypij grzańca mąż niech cię wygrzeje ;-) i wracaj do zdrowia dzis się nie forsuj odpoczywaj może komuś podrzuć dziecko zebyś mogła wypocząć. Właśnie do mnie dotarło ze zgubiłam juz 10 kg no i macie racje a co mi tam nie bede sie wtydzic tylko wydaje mi sie ze po dwóch tygodniach takiego wycisku to ten fit test wypadnie słabiej niz na początku hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja głupia nawet nie pomyślałam że mogę być chora, może dlatego ostatnio tak mi się nie chciało ćwiczyć i byłam zrezygnowana przemęczona. W ogóle nie choruję więc nie przyszło mi do głowy, ostatnio pogoda w kratkę więc mogło mi się to udzielić. Także dzisiaj lepiej poleżę, obiad mam z wczoraj, a syn trochę posiedzi z babcią ;) wczoraj prawie cały dzień robił z nią porządki na podwórku to ja się obijałam na kanapie ;) Za raz napiszę mój fit test Aga bo mnie wkurzasz na pewno nie poszło Ci źle! Nie wiem czy jutro osiągnę lepsze wyniki ale w tym tygodniu zauważyłam że jakoś lepiej mi te ćwiczenia wychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra to mój wynik I 100 II 41 III 70 IV 21 V tego nie policzyłam bo sie strasznie zamotałam :-) VI 11 VII 20 VIII 41 słabo ale bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Switch Kicks 101 2. Power Jacks 45 3. Power Knees 77 4. Power Jumps 24 5. Globe Jumps 14 6. Suicide Jumps 14 7. Push-up Jacks 9 8. Low Plank 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no widzisz u mnie podobnie, nie ma tragedii jakaś kondycja jest byle gorzej nie było przy następnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jeszcze napisz aktualne wymiary po spadkach ja jutro sie będę mierzyć ale czarno to widzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie cieszę się , zobaczymy jak to bedzie przy następnym niby powinno byc lepiej nie tyle ze mi sie wydaje ze z każdym treningiem mam coraz mniej siły hahaha a to dopiero tydzien najgorzej jest na poczatku treningu wydaje mi sie ze nie dam rady ze to nie dla mnie ze juz ostatni i nagle przychodzi przypływ energii i jade dalej a na końcu jest juz tylko satysfakcja i poczucie ze wcale nie było tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz pisze waga 57,6kg talia 70 cm pępek 82,5 brzuch 85 biodra 92,5 udo 54,5 cm (jednak jest spadek żle popatrzyłam jak porównywałam :-)) Moje co miesięczne mierzenie dopiero 2 października dawno nie miałam takich spadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam to samo :) ale teraz zmienię plany i będę to ćwiczyć 3 razy w tygodniu bo się wykończę tak 6 razy ćwiczyć. Aga jakoś to zrobimy tak żeby nie rezygnować całkiem ale też żeby się nie zaorać ;) Masz jakiś pomysł na trening siłowy? Nie wiem co wybrać chyba coś z BR Jillian. Czytałam wczoraj że takie połączenie ćwiczeń siłowych i interwałowych daje bardzo fajne efekty w przypadku jak się nie ma dużej wagi, tylko trzeba je ćwiczyć co drugi dzień na przemian. Nie wiem czy te treningi z BR Jillian można zaliczyć do siłowych chyba nie bardzo. Nie znam się na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja własnie myślałam o p90x bo to są chyba treningi z obciązeniem trzeba by elizy zapytać jak to wygląda i czekam na nową płyte jilian z gazety tam ma myć trening na rzeźbienie ciała wiec powinien też być z obciążeniem jak już bede miała to dam ci znać co to za cudo może bedzie też na necie. Jest też forum pdf czy sdf jakoś tak tam sa cwiczenia dla kobiet siłowe magda takie ćwiczy kiedys tu pisała ale ja nie mam sprzetu np do robienia martwego ciągu po za tym chyba kolana by nie wytrzymały. Ta zuzka light cwiczy siłowo ale to już inny level jak dla mnie jestem za cienka moze za pare lat no i też trzeba mieć sztangetrzeba by cos poszukać na internecie teraz sie zbieram do tesciowej na obiad :-( wiec bedzie gadanie ze sie głodze póxniej bede miała wiecej czasu popołudniu to coś poszukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na końcu treningów insanity mam reklamy innych treningów dopiero teraz przegladam ze tam cos jest hihi jest trening siłowy tylko kurcze ciezko wyłapac nazwe chyba chalean extreme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gratuluje wynikow. super! Czanka jak nie masz sily to nie cwicz, nie ma co sie zmuszac na sile. ja wczoraj nie cwiczylam, dzisiaj moze wieczorem bo wciaz jestesmy w trasie ....... co do cwiczen n sile tak jak napisalam, polecam upper body weight training INSANITY albo Strength asylum. oba sa super I oba z shoun T ,,,,, co wy na to zeby w Nastepnym tygodniu robic to samo? Moglabymy sie wymienic doswiadczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam leżeć i nic nie robić ale jak wyszło słońce to pozbierałam się i wyszliśmy pospacerować po lesie prawie dwie godziny :) a teraz znowu chmury i się na deszcz zbiera co za pogoda, mogę resztę dnia spędzić pod kocem :) Eliza fajny pomysł żebyśmy ćwiczyły to samo ale nie wiem czy się zgramy, ty dużo cięższe treningi robisz a my z Agą cieniasy wymiękamy coś ostatnio ;) Ja na pewno będę chciała ćwiczyć T25 lub coś z Insanity na przemian z czymś siłowym, a te dodatkowe filmiki z Insanity poszukam i ściągnę, właśnie chciałabym coś siłowego też ćwiczyć, dzięki za przypomnienie o tych treningach bo już mam tak namieszane w głowie że nie wiem co robić. A napisz mi jeszcze który poziom ćwiczysz z T25 bo są trzy na razie mam jeden ściągnięty najłatwiejszy Alpha. Aga ja nie mam sprzętu do p90x ani drążka ani hanli cięższych gumy tez nadal nie kupiłam ponoć jeszcze tam się przydają takie uchwyty do pompek jest tego trochę, muszę się na coś konkretnego zdecydować żeby kupić co trzeba, a Zuzkę muszę obczaić bo słyszałam o niej troszkę ale nie widziałam jak jej treningi wyglądają dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zuzka ma krótkie treningi ale mega wycisk.Czanka a patrzyłaś to chalean extreme no ja troche patrzyłam na chomiku to niektóre nawet ciekawie wygladaja a nie które beda cięzkie dla moich kolan ale patrzyłam na efekty niektórych osób i łał no ale to we wszystkich treningach takie efekty pokazują poszukam tego na tor... to obejrze w całości te treningi Eliza ja chciałam jeszcze ten tydzien robić insanity do fit testu tym bardziej ze mam dosyć fajne wyniki po jednym tygodniu a póżniej zobaczymy ale pomysł z tymi treningami razem jest fajny no my nawet z czanką jedziemy mniej wiecej to samo a i czanka ma rację nie wiem czy podołam twojemu wyciskowi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga na razie ściągam te dodatkowe filmiki z Insanity, szukałam też info o p90x które by warto ćwiczyć ale nie podoba mi się to wszystko za długie treningi jakaś yoga i inne d*perele na dodatek ćwiczą w jakiejś norze ;) a o Chalean poczytam i przejrzę dokładanie w wolnej chwili, na razie tylko zerknęłam na link od Ciebie co to ale fajnie wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja raczej nie mam możliwości skakać na skakance w domu bo jak mały podleci to bedzie nieciekawie i te patyczki też nie wchodza w gre bo dziecko by mi zaraz przy nich mieszało także asylum u mnie odpada :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czanka ja mysle ze my sie źle zabrałyśmy powinnyśmy najpierw od początku zrobić t25 a później brać się za insanity bo widac ze alpha jest lżejsza od insanity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie wiem, mnie w sumie najbardziej dobijała ta ilość dni ćwiczeń bo wycisk raczej satysfakcjonujący ;) ale zmienimy sobie plany i też będzie ok, nie wiem jakby było przy T25 może tak samo ale pewnie lżej, trzeba spróbować. A na skakance można skakać bez skakanki przecież ;) Mam te dodatkowe filmiki Insanity fajne ale ten Upper Body to wygląda na rzeźnie, ćwiczenia na brzuch chętnie spróbuję :) Eliza z jakim obciążeniem ćwiczysz w Upper Body? i na czym leżysz bo tam jest ławeczka a w domu hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Upper body to insanity?? bo nie mam tego ani w asylu 1 ani asylum 2 co to jest na chomiku też nie mogę znaleźć tylko jakieś cwiczenia z piłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×