Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

hej to ja znow klamczucha jestem, nie zrobilam jednak ABs Core +. wymyslilam sobie pare cwiczen ze zdjec ktore posiadam w kompie. Spocilam sie niezle, ale 30 min, wiecej nie. Uzywama timera na odmierzenie czasu. Zdjecia cwiczen mam na stronie bloga. Czuje niedosyt ale jestem glodna i spiaca. Rano wstaje o 4, uczyc sie. Daj Boze, zebym dala rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo! czy ktoś tu dzisiaj ćwiczy? bo ja się obijam ;) mam wolne :) Jak tam laseczki? Pogodna u mnie nie rozpieszcza nawet nie idę na spacer tak mi się nic nie chce. Eliza trzymam kciuki za spełnienie marzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo! Ja nie ćwiczę byłam na długim spacerze ale nie ćwicze mam zawroty głowy i kołatania czyli moje zaburzenia hormonalne się znowu odezwały więc czekam na @ jak dostanę to przejdzie narazie nie ćwiczę bo idąc potrafię się się zataczać więc przy ćwiczeniach nie będę ryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga współczuję :( ale przynajmniej na spacer poszłaś a ja leń totalny dzisiaj przyrosłam do kanapy ;) Pisałam wam niedawno o moich problemach bólowych brzucha przy okresie i nie tylko, juto idę do lekarza rodzinnego bo od dwóch dni mnie strasznie boli może to coś z jelitami, do bólu się przyzwyczaiłam bo już długo się to ciągnie ale zaczęłam się martwić że może jestem na coś chora a mam małe dziecko muszę o siebie dbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Czanka nie ma co bagatelizować musisz dbać o siebie. Oby to nie jelita miałam kiedys zapalenie bólu nie życze nikomu ale za to schudłam w tydzien 10kg nie jadłam nic oprócz chlebka ryżowego i wody ale bolało jak cholera dopóki nie zdjagnozowali. Trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny co tu tak cicho?? Ja już dostałam @ więc czuje się lepiej tylko brzuch mnie napierdala :-( Może dam radę coś poćwiczyc później lekkiego bo to mi zawsze pomaga na ból o ile nie padne ze męczenia moje dziecko wczoraj zanęło o 16 i obudził się o 1 pełen energii, zasnął znów koło 5 chodzę jak zombii :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga nie strasz! byłam rano u lekarza rodzinnego mówi że to raczej na pewno problem z jelitami tylko jeszcze nie jest w stanie mi w kilka minut stwierdzić jaki, także mam iść na usg w przyszłym tyg. i porobić badania z krwi oraz jakieś z kału na obecność pasożytów, ciesze się że przynajmniej mnie wysłał na badania konkretne :) Współczuję okresu, jeszcze Ci syn dał popalić w nocy jak jesteś taka wykończona to może nic dzisiaj nie rób. Ja muszę zerknąć w moją rozpiskę ćwiczeń co dzisiaj mam zaplanowane i później poćwiczę :) Teraz nawet na spacery nie bardzo jest jak chodzić przez pogodę trzeba będzie coś wymyślić w zamian, może będę sobie skakać dodatkowo na trampolinie albo wrócę do hula hop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Aga zsynchronizowałysmy sie:) ja tez mam okres:) dzic moja mam przyjeżdża (znowu:)) ide za chwile na pkp wiec nie bede miala czasu pewnie aby do Was zagladac. jkesli pocwicze to sie odezwe dziś wypada dzien treningowy, moze sie uda! miłego dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Wikia no ale wyszło :-D Ja spaceruje pogoda brzudka zimno ale nie pada więc puki co łaże choc ledwo :-) Jakiś bolesny w tym miesiącu dawno tak nie miałam Czanka to wcale nie musi być WZJG możesz mieć jelito drażliwe albo coś łagodniejszego mam nadzieje że w tych badaniach co ci dali wyjdzie a jak będą ci chceili robić kolonoskopie to bierz narkoze nawet jakbyś miała zapłacić ja miałam robione w znieczuleniu miejscowym niby ale chyba nie działało także wiem co mówię teraz bym zapłaciła ale u ciebie będzie na pewno wszystko w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Core Cardio Beta przećwiczone :) ale mnie uda paliły jak zawsze ;) Aga jestem dobrej myśli, mam nadzieje że do kolonoskopii nie dojdzie bo przeraża mnie to gmeranie we flakach ;) U mnie pada wieje nie ma szans wyjść choćby na chwilę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a w jakich butach ćwiczycie bo mi własnie szlak trafił podeszwe w adidasach ale po tylu latach to juz miała prawo pęknąć haha tylko się zastanawiam czy znowu kupywac jakieś oryginalne czy może zwykłe? Myślałam o typowych do biegania ale nie wiem czy dobrze bedzie mi się w nich ćwiczyć w domu bo raczej żadko biegam a chciałabym zeby przydały sie i tu i tu/ Co myslicie jakie kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam chwilkę:) agazgaga ja cwicze w zwykłych kupilam w deichmanie za 99zł. Wygladaja jak podróbki adidasów takich rózowych z siateczki, miękkie i przewiewne, dobrze mi sie w nich ćwiczy ale nie mam porównania z oryginalnymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia chyba wiem które chyba Viktory ogladałam je dzisiaj tez różowe :-) ale widziałam też nike za 129zł (przecena letnia z 200 zł) i nie wiem czy nie lepiej dołożyć te 30 zł. Myślałam że te zwykłe są trochę tańsze ale nie znalazłam tańszych niz właśnie 99 zł :-( Nogi mi do d**y wchodza nałaziłam się po mieście zrobiłam chyba z 10km :-P a 6 to juz napewno bo do samej galerii mam 3km w jedna stronę a ile łaziłam po sklepach ponad 2h do tego durna w szpilkach, siedze teraz przed kompem i nie moge ruszyć stopą hihi Eliza gdzie się podziewasz? Czanka ty jako jednyna chyba się dzisiaj nie obijasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja ćwiczę w starych pumach nawet nie wiem jakie miały przeznaczenie tak dawno je kupowałam ;) mam też nike przeznaczone do chodzenia ale w nich nie ćwiczę tylko chodzę na spacerki ;) już dawno miałam kupić buty do fitnessu lub te do biegania ale odkładam to już chyba z rok :) najwyższy czas pomyśleć nad jakimiś, te co mam są ok ale nie zbyt przewiewne. Ale się nałaziłaś i to w szpilkach ;) ćwiczenia masz z głowy dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze te szpilki to głupota z mojej strony ale pierwszy plan był że jedziemy autem a później stwierdziliśmy że świeci słońce więc się przejdziemy mały już był ubrany a ja musiałbym się cała przebierać bo byłam w spudnicy więc nie było czasu. Ja też do tej pory ćwiczyłam w starych butach adidasa ale nie do fitness miały już parę lat, do chodzenia mam pumy ale one za sztywne na ćwiczenia bo są lakierowane. ta pęknięta podeszwa przeszkadza przy ćwiczeniach więc chcąc nie chcąc muszę kupić nowe, tylko muszę urobić męża haha Czanka nawet sprawdziłam że mogłam spalić tym łażeniem prawie 350 kcal więc trochę się rozgrzeszam mimo iż ostatnio nie ćwiczyłam to diete trzymam i jestem z siebie dumna bo miałam trochę pokus i dałam radę. Myślę, że jutro już wróce do treningów. A teraz idę spać bo padam z nóg. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agazgaga Podziwiam. kocham szpilki ale za pierona nie moglabym w nich dlugo uchodzic. wracaj do treningow, ja tez wrocilam. dzisiaj zrobione max interval circuit. pot niesamowity. teraz mam przerwe w pracy, jem marchewke brokuly kurczak ala rosol I do 5 rano mam nadzieje ze przetrwam ..... moja dieta; owsianka 450 kromka chleba z 2 jajka, kurczak 320kcal jablko, banan 200 losos, marchewka400 warzywa kurczak teraz 220 to tak w przyblizeniu dla mnie ...... kupilam rekawice bokserskie. jutro trening z moim. boi sie biedny hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czanka kochana wracaj do zdrowia. na pewno to nic powaznego. ja tez sie badalam teraz jak bylam w polsce czy na pewno wszystko dobrze z moja tarczyca. od dziecka lekarze mi to mowia. ale badania wykluczyly. tylko troche zblizam sie do anemii wiec zelazo jem teraz; ) w ogole jak mi pobierala krew z obu rak nie leciala mi kreew. wiem strasznie to brzmi. pobrala mi w koncu z dloni. przerazilo mnie to alr powiedziala ze to stres.. ..... czanka daj znac jak sie dowiesz. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Trening z rana jak smietana :-D Jestem właśnie po Killer Buns Jilian nie chciałam za bardzo się forsować dziś insanity bo jestem po przerwie do tego @, Więc tak delikatnie ale fajnie było! Rano glukozamina, musli, l-karnityna, trening, pół banana+shejk białkowy, teraz kombinuje co na obiad i wybieram się na spacer z dzieckiem bo od godziny chodzi z butami w ręku ale mamusia musiała poćwiczyć :-D. Wymysliłam plan na ten tydzień Poniedziałek Max Cardio Conditioning Wtorek Szalina jakiś circiut+ Killer Środa Banish+ szalina na brzuch Czwartek Be fit Women Skalpel not Required+ turbo ....................... Piątek i tu eliza proszę pomóz jak się nazywa ten trening z obciążeniem insanity ten który mówiłam że fajny tylko nie przydziecku ty to często robisz ja tyle tego mam ściągnietego że nie ogarniam hihi i nie mogę znaleźć a chce robić w piątek. ........................... Sobota , niedziela wolne ewentualnie jak pogoda pozwoli to trochę pobiegam w sobote ale się nie nastawiam :-) co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam wczoraj trening turbo Ewki nawet moja mama sie przyłączyła:) wytrzymała 15 minut jestem z niej dumna:) agazgaga tak to te Victory:) ale jesli możesz wydać 30 zł więcej to chyba lepiej kupic orginalne? ja miałam pulę stówę i nie chcialam jej przekroczyć, a poza tym kolor mnie urzekł... We wtorek masz killera Ewki czy Jillian??? Widze ostro się zapowiada treningi codziennie :) ja wczoraj sobie nadwyrezyłam kolano ale to chyba na dworze gdy mame odbierałam targałam ciężką torbę ze słoikami po schodach... dzis mam wolne to odpocznę. 4 razy w tyg mi wystarczy:) Eliza buraki mają sporo magnezu, szpinak chyba też ale nie jestem pewna, kasze mają też, ewentualnie kup w tabletkach sam albo zestaw minerałów.Czanka trzymam kciuki aby wszystko sie wyjaśniło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia to turbo jest az takie straszne? Agazgaga chodzi Ci o Upper Body Weight Training, czy strenght Asylum? ............................ Szykuje sie na box. Do uslyszenia. ....................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza Asylum dzięki! A tego Upper nie patrzyłam muszę zerknąć Wikia chodziło mi o killera Ewki :-D. Eliza czy ty kiedykolwiek odpoczywasz od ćwiczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja już po spacerku 40min wreszcie słońce wyszło :) za jakąś godzinkę się zbiorę do ćwiczeń, dzisiaj znowu Focus tym razem Upper Beta z hantlami, ściągnęłam kolejny poziom Focusa ostatni Gamma super jest! z hantlami ćwiczenia i wyglądają na niezły wycisk będę testować w tym tygodniu, wieczorkiem ułożę plan treningów na ten tydzień, ściągnęłam jeszcze Jillian Body Revolution w12 ostatni też zapowiada się fajnie :) to tak na odmianę żeby mi się Hard Body nie znudziło a z Jillian chcę choć jeden dzień ćwiczyć :) Dziękuję wam za słowa otuchy w przyszłym tygodniu może się dowiem co i jak ze mną ale jestem dobrej myśli :) Aga tyle się nałaziłaś że na pewno spaliłaś sporo :) Killer dawno go nie robiłam, pamiętam że 2 level dawał mi w kość. Plan spoko ale 5 dni pod rząd bym nie wyrobiła ;) po 3 robię wolne i potem ćwiczę 2 i znowu wolne. Nie miałaś czasem troszkę zwolnić z treningami? Eliza ale Ci zazdroszczę tego boksu ;) dowal mu! a na anemie coś zaradź jedz żelazo i produkty w nie bogate jakieś witaminki i będzie ok. Wikia no nie źle mamę pogoniłaś tym Turbo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka ja już mam dawno ściągniętą gamme ale raczej bałam się jej użyć hihi wygląda strasznie :-D. Co do killera zrobiłam level 1 bo tak mi się trafiło przeglądałam treningi miałam zrobić coś z body ale wpadło w killer buns wczesniej tego nie próbowałam dlatego odrazu odpaliłam może w przyszłym tygodniu spróbuje level 2 zobaczę bo to trochę obiąża kolana Jestem już po obiadku makaron razowy z sosem tak zjadłam sos odważyłam się dzieki tobie czanka :-D z małym pulpecikiem (takim malutkim ;-) ) i dużo dużo zielonej pietruszki pychota. Lubię jeść makaron razowy bo bardzo długo po nim jestem syta. No i muszę się pochwalić bo nie mogę wytrzymać z radości jak wróciłam ze spaceru to czekały na mnie te nike które mierzyłam wczoraj w sklepie :-D mąż mi zrobił niespodziankę pewnie coś chce hihi jeszcze baba mu wcisnęła skarpetki hihi. Juz nie mogę się doczekać kolejnego treningu. ............................... Wiem Czanka, że miałam trochę odpuścić treningi ale wprowadziłam trochę zmian dwa dni wolnego zamiast jednego i mniej intensywnie zauważyłaś mniej insanty :-D będe musiała jakoś to przeżyć :-( i zobaczymy jak się nie ruszy to będę kombinować dalej. Zrobiłam też porządek z dietą dołożyłam shejka białkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza z treningów Ewki turbo i killer są najcięższe (a szczególnie killer, taki interwałowy trening). Jeśli nie robiłaś to polecam, wiem ze nie przepadasz za nią ale mozna się nieźle spocić. Moja mama nie ćwiczy więc nie dała rady całego, ja zrobiłam oczywiscie cały:) Ja dziś na obiad zjadłam mięso bo mama przywiozła gołąbki do tego buraczki z patelni i ziemniaki. Typowy niedietetyczny obiad, ale nie mam wyrzutów sumienia bo wcześniej niezle sie nameczylam sprzatając, a po obiedzie pojezdzilam na rowerku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia same pyszności! Uwlielbiam gołąbki wbrew pozorom wcale nie mają tak dużo kalorii :-) i buraczki kiedyś ich nie znosiłam ale po ciązy mi się odmieniło :-D. Mięsko samo białko wszystko pyszne!!!. No i do tego aktywnie spedziłaś dzień super! Ja nie dawno wróciłam z drugiego spaceru nad rzeką z rodzinką 2 godziny łaziliśmy dziś taka piękna jesień tylko spacerować a teraz zjadłam kolację i piję herbatę miętowo-czekoladową zawiera naturalny aromat czekolady bez cukru nie tucząca więc chyba nie zaszkodzi mojej diecie -tak myślę?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczynki jak sie macie dzisiaj? ja ledwo zyje trening byl masakryczny dzisiaj. przedluzyl o 20 min wiec w sumie 1,20h. prawdziwy trening jaki mi sie marzyl. wszystko co najgorsze z insanity, jakies dlugie ogromne liny, skakanie na skrzyne, push upy brzuchy. umieralismy. teraz praca do 5 rano. obym przezyla;) .... buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza wow! nie dałabym rady tak ćwiczyć i tyle czasu, twarda babka z Ciebie ;) Wikia same pyszności dzisiaj, wcale nie złe na diecie luzik ;) Aga nie słyszałam o takiej herbacie, u mnie też dzisiaj piękna jesień wreszcie po tylu dniach szarości. Ułożyłam plan treningów: Poniedziałek Insanity Pure Cardio Wtorek Jillian Michaels Body Revolution Workout 12 Środa Focus T25 Dynamic Core Beta Czwartek odpoczynek Piątek Focus T25 Extreme Circuit Gamma Sobota Focus T25 Core Cardio Beta Niedziela odpoczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czanka rozklad boski. w zeszlotygodniowym wytrwalas? co na jutro planujecie? ja bieg albo off, zobacze jeszcze. ...... ja dzisiaj zjadlam sporo owsianka450 jablka 140 obiad; kawaleczek lososia 450 teraz sandwicz z pracy ale nie na oleju. 450plus goracy kubek 70 aha wczesniej anans 100? razm w 1600 sie zamkne mysle. ale koncze prace o 5rano wiec musialam sie najesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Eliza myślę, że tak intensywnie ćwiczysz że wcale tak dużo nie zjadłaś! Już kiedyś pyatałam czy ty wogóle odpoczywasz? Czanka herbatę kupiłam wczoraj w biedronce nazywa się Twój Ogród Czarna z miętą o smaku czekolady. fajna rozpiska no i jest insanity :-D Ja fdziś nie ćwiczę zaplanowałam cały tydzień od poniedziałku :-) Dziwne taki lekki wczoraj ten trening a zakwasy na tyłku są :-D. Miłego dnia dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×