Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Z drugiej strony jak sobie tak pomyśle że jeżeli to prawda to bez sensu było by zaczynać teraz biegać bo za chwilę trzeba by było przestać bo snieg i ćwiczyć w domu wtedy raczej postępów by już nie było no bo z 400 kcal spadło by do 200 i dupa z efektów. Tak sobie to wykombinowałam :-D. Więc chyba lepiej zostawić bieganie do wiosny zrzucić już to co pozostało do zrzucenia i do lata wyglądać ekstra :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no dobrze myślisz :) najlepiej było by sprawdzić te kalorie na pulsometrze ale tak jak piszesz pewnie ok 300kcal spalamy, ja miałam kupić ale jestem bez kasy na razie na takie przyjemności, ciągle jakieś wydatki ważniejsze, teraz jeszcze naprawa w aucie mi się przytrafiła. Na wiosnę Aga zacznij biegać teraz to bez sensu ciągle będzie ciemno zimno i deszcz ;) nie ma jak domowe ćwiczenia ;) Ja chyba za niedługo się położę spać, tak mnie brało po południu na drzemkę ale nie spałam. Muszę mieć dużo siły na jutro do Insanity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus mi sie wydaje ze cwiczac bardziej ksztaltujemy cialo. cardio plus sila. biegaj jak masz ochote troche ciezko pogodzic to I to. ale dasz rade biegac po sniegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
budyń- zapomniałam o tym przysmaku...:) a kiedyś uwielbiałam! dzięki dziewczyny za podpowiedzi:) po obiedzie pojeździłam jeszcze na rowerku i popodnosiłam hantle (łącznie godzinkę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! Już wstałam i biorę się za gotowanie obiadu. oj ciężko było podnieśc tyłek zwłaszcza, że mały jeszcze smacznie spi :-( Biegać narazie nie będę tylko zaciekawił mnie ten temat ułożyłam juz przecież plan i podjęłam pewne decyzje narazie się ich trzymam. Ale wygląda na to że ci wszyscy trenerzy którzy mówią o 600kcal podczas treningu to walą ściemę. Czanka mi tez auto się rozkraczyło w sobotę w drodze ale jakoś dojechaliśmy do domu :-( Też szykuję się wydatek chyba trzeba już zmienić tego grata więc będę musiała też ostro zacisnąc pasa. Mąż chce coś kiupić na wiosne bo cały czas coś się sypie. Niestety taka skarbonka bez dna :-( Wikia rób budyń bez cukru a jak będziesz przygotowywać to do mleka daj słodzik . Będzie dietetyczny :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płatki owsiane na wodzie nie są wcale takie złe chociaz z mlekiem maja słodkawy posmak a bez mleka to niestety, dobrze że trochę owoców w nich mam bo tak to wióry hihi. Ale będę dzielna :-D Dziś pierwszy dzień bez nabiału, będą i plusy słodycze bardzo często zawieraja serwtkę lub mleko więc teraz mam podwójną motywację :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podliczyłam że na śniadanie zjadłam 16,95g białka jeszcze 30,25g musze zjesc w ciagu dnia co nie będzię taki trudne dziś na obiad ryz i kurczak. Kurcze nie myślałam, że w sumie to chyba w nabiale tego białka wcale nie jest tak dużo. Liczyłyście to kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja dzisiaj z wielkim bananem na gębie będę chodzić cały dzień :) jaka jestem szczęśliwa tym co dzisiaj zastałam na wadze i cm :) zeszła ze mnie woda po okresie i zrobiłam pomiary jednak dzisiaj. Dziewczyną na dietach już sie pochwaliłam teraz muszę wam, myślę że ćwiczenia miały duży wpływ na to co się stało z moją figurą, dawno takich spadków nie miałam, jestem w szoku. Moje wymiary miesiąc temu i dziś: Waga: 63,4 -> 60,9 Talia 71->69 Brzuch 84->80 Boczki 88->84 Biodra 96->95,5 Uda 57->55,5 Łydki 36 Narzekałam na uda, czułam że coś spadło ale nie myślałam że aż tyle :) Shaun działa cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow Czanka wow ale szok z***biście!!!!!!!!!!! Sorry za słownictwo ale jestem pod wielkim wrażeniem. I strasznie strasznie ci zazdroszcze! Wielkie gratulacje chudzinko! wow talia i brzuszek marzenie. Poprostu tylko gratulować. tak trzymaj dziewczyno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja jeżdżę takim rzęchem starym, to mój pierwszy samochód a kupiłam go jakoś 4 lata temu za bardzo małe pieniądze także siłą rzeczy jest stary ale i tak rzadko się psuje. Marzę o nowym lepszym ładniejszym ale też trzeba będzie zacisnąć pasa żeby kupić. Aga a ty całkowicie nabiału nie będziesz jadła? żadnych serków wiejskich itp? ja już kiedyś się dowiedziałam że błędnie myślimy że nabiał to główne źródło białka a to nie do końca tak jest, ważniejsze są jajka ryby i drób a potem kefiry twarożki itp. Mi sie nie chce liczyć ile czego jem ale wiem że to bardzo pomocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka nie bedę jadło wogóle! Nie służy mi mam wzdęcia, bóle jelit i nie pomaga mi w odchudzaniu, eliza podpowiedziała, że moge nawet od tego tyć także wyrzucam już kiedyś musiałam zrezygnować jak karmiłam małego bo jemu tez nie służyło więc chyba dam radę. Chyba mi szwankuję kafeteria bo nie widzę postów wiki :-) Chyba że Czanka mnie przechrzciłaś haha. Jeszcze raz bardzo gratuluję. T25 jednak jest bardzo skuteczne :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga słyszałam że nabiał może szkodzić niektórym musisz się przekonać, trzymam kciuki żeby Ci się udało tak jeść żeby go nie było. Faktycznie Focus chyba tak działa ja nie wiem wcześniej prawie zero efektów a teraz takie cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie Czanka przechrzciłaś Agę:) ale ja również GRATULUJĘ masz 6 w tali.... łaaał!!!! tez chcę:D:D CZANKA napisz teraz czego ćwiczyłaś najwięcej w tym miesiącu to dołączę sobie do planu, bo zanim się dokopie do tego na forum to minie pół dnia:) insanity? ale który filmik???:)p.s.dziś planuję zlepek ćwiczeń na brzuch i pośladki (mel b + coś z neta i wymyslane np. przysiady z hantlami po 3kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Dzień doberek Kochane :) Czanka!!!!!!! kłaniam się :p mega mega mega gratulacje!!!!!!! swietne efekty brzuch boczki az 4 cm!!!również dołączam się do prośby wiki i błagam napisz czego najwięcej robiłaś :D agazgaga racja nabiał nie grzeszy białkiem, podpinam miecho ryby jaja oraz fasola, co do spadków nie wiem co już myśleć ale jakies 2 mce temu czytałam jakiś artykuł trenera i wypowiadał się, ze jak ktoś dużo ćwiczy to organizm się przyzwyczaja i aby cos ruszylo musi dokladac coraz więcej, wiec powoli stopniowo należy zwiekszac,wiadomo ile ludzi tyle opinii, ale cieszę się że troszkę zmieniłaś system:) dobrze, że robisz przerwy między treningami:) masz rację masz schize;) ale ja też mam, potrafię się ważyć nawet 5 razy w ciągu dnia :o to jest silniejsze ode mnie robiłam focusa cario alpha:):) daje wycisk wiem że dla Was to jak spacer ale fajnie spróbować coś nowego, piątek i sobota przerwa niedziela - jilian 6w6p troszkę osłabiona byłam przez okres a na dzisiaj Brazil butt lift:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka, wlasnie sie obudzilam , patrze a tu takie piekne cyferki!!! GRatuluje kochana, w pelni na to zasluzylas.pieknie zlecialas, jestem pod wrazeniem. ............... Co dzisiaj cwiczycie? ja ide na box o 19stej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna a ja myślałam że zaczynam mieć obsesję bo od tygodnia waże się codziennie rano (wczesniej raz na mniej więcej tydzień) hehhe:)) kilka razy w ciągu dnia nie ma sensu bo wiadomo że rano będzie mniej niż po śniadaniu a potem obiedzie itd... to może demotywować! raz dziennie wystarczy rano:) zresztą raz na kilka dni też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
heheh wikia ja to wszystko wiem ;) tylko ciekawi mnie jak rano jaka roznica po nocy jak po kibelku jak po cwiczeniach jak przed cwiczeniami:p szurnieta jestem ale nie moge sie opanowac:p dzisiaj na wadze 78,9 :D zawsze mniej....w sobote na noc wzielam 3 tabletki xenny aby sie porzadnie wysrac;) od jutra z rana biore aloes ciekawe czy cos pomoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta wpadłam na chwilę :-D gotuję już ryż brązowy zaraz bedę jadła obiadek :-) kuraka z kalafiorem zrobiłam rano :-D. A o 16 znów do babek chyba oszaleje :-(. Veruna ta xenna ci pomaga? Jakoś jeszcze jej nie stosowałam hmm. ostatnio juz mi senes dwie torebki nie pomógł zbytnio. :-( Nie chcę parzyć z trzech bo to i tak jest syf. Od dwóch dni biorę probiotyk zobaczymy czy to coś da ale narazie czekam aż organizm oczyści sie z nabiału czytałam że to też mogło mieć wpływ, Zobaczymy. No własnie Czanka na czym skupiałaś się najbardziej? Choć wiadomo każdy organizm jest inny ale nie zaszkodzi spróbować :-P Eliza my dzisiaj z Czanka próbujemy max interval circuit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka jest mega !!! ja sie jutro mierze i juz powaznie podejde do tych wymiarów i wagi. waga 59 ale co z tego jak cm chyba przbywa bo czesciej jem slodycze:)) Agazga ja dzisiaj tez kurczak:) max cardio albo max interval circuit zrobie jutro bo dzisiaj juz chce isc na ten box, choc nie wiem czy na pewno bo mój po pracy przychodzi mi zreperowac drukarke. obiad mam za 4 godziny :) pozniej owoce, ale po treningu. ................ odkad zaczelam jesc zdrowo, tzn od czerwca polowy, tak nie mam zadnych problemów z wyproznianiem sie. pije duzo mleka, owsianka na sniadanie. jak tylko zaczynam jesc s**t tak od razu mam problem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ostatni miesiąc testowałam Focusa także filmiki nie zawsze z tygodnia na tydzień się powtarzały ale kombinowałam żeby był taki rozkład planu: 1. Cardio zwykle coś z Insanity np. Pure Cardio 2. Na brzuch z Focusa głównie Dynamic Core Beta 3. Jillian na całe ciało z hantlami Hard Body 4. Znowu cardio tym razem już Focus Beta Cardio 5. Siłowe z hantlami na całe ciało, albo z Focusa Bety albo Gammy czasem ćwiczyłam zamiast siłowego drugi raz w tygodniu na brzuch. Wolne 2 dni w tygodniu zawsze. To tak z grubsza moje dni treningowe w ostatnim miesiącu :) Chyba dobrze sobie to wykombinowałam bo te 25min treningi mieszane z Insanity i Jillian się sprawdziły. Wychodzi na to że niczego jakoś szczególnie często nie ćwiczyłam po prostu jeden dzień Insanity jeden z Jillian i trzy z Focusa na brzuch, siłowe i cardio. Wikia i Veruna ściągnijcie sobie treningi z Bety Dynamic Core i Core Cardio bardzo fajne i do tego siłowe z Gammy, pokombinujcie i dołóżcie do swoich planów może i wam się spodoba. Tak samo Insanity czasami ćwiczcie Pure Cardio albo podobne. Veruna no dla mnie Alpha jest za lekka ale jak tobie dała popalić spróbuj innych treningów z tego poziomu. Dziękuję Wam wszystkim za miłe słowa :) życzę Wam podobnych niespodzianek przy pomiarach :) Posprzątam i zabieram się za ćwiczenia, byłam już na spacerze 40min i zakupach, na obiad zupa kalafiorowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
agazgaga pare lat temu jak chodzilam do sredniej kupilam z kumpela xenne bo nie chcialam isc do szkoly;) xjadlam wtedy na raz 8 tabletek i rano z kibla nie moglam wyjsc, wiecej nie probowalam w sobote kupilam, bo chcialam sie przeczyscic;) w razie "w" wzielam 3, zalecane jest 1. Udalo sie byc 5 razy:p z kolei moj mezulek niezbyt zadowolony;)ja tez mam z tym problem ale zauwazylam ze pomagaja mi jogurty i jablka w kryzysie buraczki i sliwki otreby tez sa dobre oprócz tego to nie wiem co wiecej stosowac. Sprobuj codziennie zjesc jogurta z otrebami ale nie gotowca tylko sama dosyp, do tego jablko czy sliwki i moze bedzie lepiej???? Jeszcze podobno dobry jest ocet balsamiczny, ja czesto go dodaje do surowek, znajoma zachwala z rana jablko pieczone z cynamonem-nie stosowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Czanka spróbuje spróbuje:) juz na srode musze cos pokombinowac, pode mna mieszka taka babulka i akurat cwicze tam gdzie ma sypialnie i glupio tak skakac o 22 ale staram sie na palcach jakos:p dzisiaj wieczorkiem ogarne te treningi i cos uloze musze sie porzadnie zmeczyc bo za pare dni pomiary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jestem już po Max Interval Circuit powodzenia życzę! Mi się chce po nim rzygać ;) był czad jestem mokra i czerwona, ale dostałam wycisk :) idę pod prysznic bo normalnie ze mnie kapie ;) potem się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa, beta, gamma to tylko nazwy czy mają rózny poziom trudności? np. alfa najlatwieszy, gamma najtrudniejszy? Czanka zmieniam plan na dziś, zrobie coś z focusa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odżyłam :) po prysznicu i jedzonku :) ten trening był trochę długi dawałam nawet radę choć były słabsze momenty i trza było przystopować, ale dawno nie miałam tak mokrych ciuchów po ćwiczeniach :) Wikia tak poziom Alpha jest najłatwiejszy potem Beta tutaj jest fajny wycisk a Gamma to już z hantlami nie trudny ale typowo siłowy. Zerknij w necie na rozpiskę to będziesz wiedziała co i jak. Veruna nie szalej z tymi tabletkami bo jak się organizm przyzwyczai to się normalnie nie wysrasz bez wspomagaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia przejrzałam ten filmik i mi on wygląda na zwykłe ćwiczenia plankowe bardzo skuteczne zresztą :) można je spotkać w tych naszych treningach Jillian i Shauna jak i innych typowo na brzuch. Nie wiem czy to dla średnio czy zaawansowanych ale są na pewno dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyyyyaaaaa! ja nie mowie co ja dzisiaj znalazlam. mam okolo 40 nowych filmikow!!! w ogole czanka ja nie wiedzialam o zadnej gamma z t25! wyglada na trudna. mam tez les mills combat czyli treningi kickboxing I power 90 serie. supcio. teraz moj walczy z drukarka pozniej uczymy sie razem ksiegowosci wiec trening dzisiaj w domu; jeszcze nie wiem jaki wyprobuje je wszystkie dzien po dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×