Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Ja już po ćwiczeniach :) Focus Dynamic Core Beta, jeszcze tylko rozciąganie z Shaunem ale to po południu w ramach relaksu zrobię :) A Wy dzisiaj jakie plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
czanka jesteś mocna\ :p ja kiedyś jak ćwiczyłam z rana to ledwo co noge podnosiłam:p teraz to dopiero dałyście mi kopa w tyłek;) jak tak poczytałam że przy tym tempie będą efekty to mam lepszego Powera:D dzięki:) Elizka właśnie przewidywałam 5 m-cy na te 20 kilo:) już nie mogę się doczekać 6 lat temu ważyłam 60!!! później skoczyłam na 70 dopiero jak jestem z tym moim to 80 :o ważne że już jest 78:D wczoraj po 23 skończyłam hard body miałam w planie jeszcze ab ripper ale widziałam ze maz już lezie do sypialni wiec skonczylam. i to był mój blad:/ trening zarąbisty:D żałuje że nie mam cięższych ciężarek bo tylko 1 kg:/ ale zawsze można dokupić:D właśnie czegoś takiego potrzebowałam nie było zadyszki a pot się lał:) tylko troszkę kolano odczuwam, ale nie jest zle:) jestem w****iona na maxa mielismy z rana jechać na zakupy, bo wiadomo jak to jest później,masa ludzi i nie ma co wybrać z warzyw,maz chodzil naburmuszony już mnie zdenerwowal i wkoncu zalapal focha i spytal czy ja chce jechać, się wkurzylam i powiedziałam ze wg. mnie to nie musze, wiec się rozebral i nie jechaliśmy... :o trzymajcie mnie bo nie wyrobie :o caly czas się wachałam że przecież zakupy trzeba robić,ale stwierdziłąm, że nie podam pierwsza ręki:d bo będzie tak zawsze.i nie wiem chyba na chlebie przez tyle dni będę żyla i na jajkach|:P przepraszam, że pisze te żale ale musiałam się wyżyć;) wikia dobrej zabawy:) ja dzisiaj też miałąm mieć wolne, ale zrobie ab ripper i tiffany nie chce treningu bo boje się o kolano a jutro musi być pure cardio:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dzisiaj zdycham kac morderca, wpadli wczoraj znajomi, szybko przygotowałam jedzonko ale ja trzymałam sie twardo tylko trochę popiłam i łep mi pęka. Wkurzyłam się wczoraj z tej siłowni nici szukam następnej. Wczoraj poszłam tam i w końcu pojawił się ten zasrany pan Kamil który to prowadzi i odrazu miał wielkiego focha bo akurat miał przerwe a ktoś mu przeszkadza. odrazu z negatywnym nastawieniem, że to jet siłownia głównie dla koszykarzy i kobiety tam nie przychodzą, zebym poszukała czegoś innego bo oni mają za duże obciązeni itd. No to ja do niego, a że pyskata jestem to jeszcze bardziej się nakręcił, no bo kurde wygarnełam mu że po co mu reklama w informatorze miejskim skoro nie można z tego korzystać, że to należy do miasta, że koleś wczoraj wręcz mnie zachęcał itd a z niego taki burak, on do mnie że wybory do rady miasta są co cztery lata i to nie od niego zalezy że nie ma sprzetu dla kobiet bierzni i rowerku. No to jeszcze bardziej się wkurzyłam bo niby dlaczego kobieta nie może ćwiczyć siłowo, jak chcę robić cardio to pobiegam na stadionie lub poskacze przed telewizorem. On wtedy mówi a to nie to jak pani chciała ćwiczyć na partię mięśniowe to u nas można, nosz k***a mać to się dopiero w*******m. Powiedziałam, że jest taki miły że zrezygnuje z jego towarzystwaa w poniedziałek zadzwonie do dyrekcji MOSIRU> No kurcze skąd te stereotypy u facetów. Także szukam dalej Przepraszam za słownictwo ale jeszcze mnie nerwy trzymają. Trening później ja ból głowy minie. Biegać chyba jednak nie pójdę bo mokro i nie wiem czy nie będzie jeszcze padać Dziś Dynamit Core Beta (jak Czanka hihi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza sukienka super ale twoja figura jeszcze lepsza! Poprostu idealna!!!!!! Przepraszam za pytanie ale z czego ty chcesz jeszcze schudnąć - płaski brzuszek !!!!!!!!!! jędrne ciało matko jak ja bym chciała tak wyglądać. Wogóle chyba nie miałaś problemów z nadmiarem skóry po schudnięciu???? Super!!!! Wyglądasz bosko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Dzieki. Dzisiaj mój happy day! kupilam sobie bilet na wyspy kanaryjskie w lutym:) kolezanka mnie namawiala na kenie, ale nie mam pieniedzy , wiec wybieram blizszy kierunek. .......... owsianka zjedzona, za chwile czas na silownie.spalam 4 H, padam ............................................ Weruna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weruna na pewno dasz rade. Zbaczysz, nawet nie bedziesz wiedziala kiedy schudniesz. nie mysl po prostu o tym. cwicz, pilnuj diety ale od czasu do czasu pozwól sobie na cos co lubisz i w mig bedziesz laseczka! ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.bodyrock.tv/2012/10/09/diamonds-workout-welcome-back-lisa-marie/ A o tej Pani słyszłyście? www.youtube.com/watch?v=gIzB7nBv9Zo&list=PL628D0DBAA8D3D83C&index=1 Chciałabym mieć taką figurę jak ona oczywiście bez tych sztucznych cycków bez nich wygladała dużo lepiej. Ale do rzeczy, laski powiedzcie mi kochane co ona ma w tej torbie? i mniej więcej oco chodzi z tymi jej treningami bo widać że to takie bardziej rzeźbiące ale widać wycisk na jej twarzy, tylko te filmiki takie krótkie. Jakoś to mieszać czy dok.ładać do innych a może ma jakieś długie treningi tylko jak nie moge znaleźć :-), kuleje z anglika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna ja lubię ćwiczyć rano ale to też zależy kiedy mam czas, dawniej ćwiczyłam tylko popołudniu zdarzało się wieczorem, w sumie to pora nie ważna byle tylko poćwiczyć :) a te swoje kg szybko zrzucisz wystarczy że zmienisz nawyki i będziesz ćwiczyć :) każda z nas tu miała nadwagę. Aga kacyk nono mnie głowa boli od kilku dni i w sumie czuję się podobnie bez picia hehe a ten filmik body rock to mi przypomina to : Real Time 30 Day Challenge wpisz na YT bo jak daję linka pisze że spam, kiedyś znalazłam tam jest jakiś plan na 30 dni i różne filmiki to nie czasem to samo? Zresztą tego tyle w necie jest że mi się wydaje że każdy ćwiczy to samo tylko inaczej się nazywa :) Eliza wyglądasz pięknie! super zeszczuplałaś, wiesz co ostatnio często pisałaś że waga Ci się waha w okolicach 60kg może to już twoja prawidłowa waga? może czas pomyśleć o stabilizacji? masz pewnie sporą masę mięśniową bo nie wyglądasz na tyle kg a na mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój plan: Poniedziałek Insanity Pure Cardio Wtorek Focus T25 Extreme Circuit Gamma Środa Focus T25 Upper Beta + Les Mills Hard Core ABS Czwartek odpoczynek Piątek Focus T25 Core Cardio Beta Sobota Insanity Asylum vol.2 Back&6-pack Niedziela odpoczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Aga to jest po prostu kpina!?? jak tak mozna!! Co to w ogole jest i kim on jest!? wez napisz skarge, chcesz placic i on nie chce zebys przychodzila!? o co chodzi!!????co za tepy burak!! ............. Czanka treningi fajne. Dobrze zblinaosowalas T25 i insanity. I Asylum?:) pieknie, powodzenia. ............. Wikia, Weruna? jak u Was? ............. Ja juz po silowni, wycisk byl, raz po prostu twarza padlam na ziemie jak male dziecko. olbrzymi obiad zaliczony: ryz z kurczakiem. Dzisiaj nocka, jutro cwicze : Back&6-Pack- napisze jak bylo pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Elizka wyglądasz szałowo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! myślałam że startowalas w czerwcu z wagą 67 widocznie cos zle zrozumiałam;) nie wiem skąd tyle siły w Tobie aby się tak mordować:P i coś ty tam tyle czasu na siłce robiła??? jak tak dalej pójdzie to jeszcze na kulturystykę pójdziesz hihihi :D mam 1,73 wzrostu:) Czanka ja pure cardio jutro już się nie mogę doczekać:) Aga faktycznie burak z niego!!!!ale z drugiej strony czy koles jest wart abys popierniczala kawał na inna siłke lub w ogóle zrezygnowała???tez bym w pierwszej chwili zareagowała jak TY, ale przypomniał mi się pewien incydent z moim klientem, nawrzeszczał na mnie choć nie miał racji ale go nienawidziłam!!! może miał zły dzień,a teraz jest do rany przyłóż:P jak już go widzę to gęba mi się cieszy:p ja bym spróbowała jeszcze raz jak dalej byłby nieprzyjemny koleś to poruszyłabym niebo i ziemię aby ktoś mu się do d**y dobrał;) Kochane miłego wieczorku ja lecę trochę poleniuchować:) na dziś ab ripper i tiffany właśnie jestem po, wiecie ze biceps mi się twardy zdobił hahaha i cały czas go macam zaraz mi się Elizka przypomina jak pisała na blogu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czy facet miał zły dzień czy nie wg mnie niczego nie zmienia był w pracy to państwowa robota pensje ma płaconą z naszych podatków, to nie jego prywatna firma. Jak ma zły dzień to niech bierze wolne a jak mu się praca nie podoba to nich ją zmieni. Ja nie mówię, że ma się cały czas uśmiechać ale jakieś pozory szacunku do kobiet powinien mieć. Mógł powiedzieć, że sprzęt jest dostosowany do mężczyzn i raczej kobiety na nim nie ćwiczą, że odradza bo to to i to i całkiem innaczej wyglądała by rozmowa a nie odrazu wyskakiwać z wyborami itd a co mnie koszykarze obchodzą na siłowni w kosza nie grają po za tym nie jest to ich prywatna siłownia, ani jeden z tej drużyny nie pochodzi z naszego miasta i im się wszystko należy a mieszkańcą nic. Po za tym ten cały Kamil to z geby też nie wygląda na zbytnio sympatycznego a ja raczej się nie mylę co do ludzi. On tam wogóle to nie wiem co robi bo nie szło go znaleźć przez dwa dni a jak się pojawił to z fochem jakbym przyszła w dresach to mogła bym korzystać z czego bym chciała bo nikt tam nie pilnuje ani siłowni ani sauny nawet solarium Po za tym Veruna nie wiem czy po tym jak nazwałam go burakiem to bedzie chciał jeszcze raz ze mną gadać :-) Wiem też się nieładnie zachowałam ale mnie do tego sprowokował ............. Jestem po treningu przydał mi się! Przez cały dzien myslałam że nie dam rady bo coś mi w biodro wlazło ale dziś ćwiczyłam na core więc ćwiczenia podziałały jak masaż dla kręgosłupa i juz mnie biodro nie boli. ........... Chyba się strułam bo cos mnie mdli to raczej nie normalny kac bo na kaca zawsze jestem głodna jak wilk a dziś to bym najchętniej nic nie jadła ale jem bo wiem że muszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza szukam dalej siłowni mam już trzy na oku ale wszystkie daleko zobaczymy także nie myśl sobie, że cię to minie :-D Wybrałaś już jakąś? Ale zastanawiam się też czy zamiast płacić za siłownie nie zainwestowac w hantle i jakąś sztangę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agazgaga idz idz. ja mam hantle w domu ale to nie to samo. silke mam tylko jedna tam gdzie chodze na boxfit troche daleko dlatego mysle ale jest duzo mega zajec musze sie zapisav ale jakos zawsze znajde jakas wymowke brak.mi motowacji;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziwczynki! u mnie bardzo dobry słońce za oknem, sniadanie do łóżka podane przez męża (jajecznica z szyneczką + czarna kawka) czego chceić więcej? Treningu haha. Ja dziś trenuję wieczorem mam max cardio zaplanowane szkoda teraz było by nie wykorzystać pogody zaraz zbieram rodzinkę i na spacerek :-D ....... Eliza bo to tak jest, że zapisanie się już na jakieś zajęcia powoduje myśl, że już wtedy nie bedziesz mogła zrobić sobie wolnego bo bedziesz szła wg planu to już takie jakby zobowiązanie zapiszesz się to już musisz chodzić, nie ma że boli :-D ćwicząc w domu robisz to na co masz ochote chcesz cwiczyć to ćwiczysz nie chcesz to nie , ale to jest jednak plus a nie minus bo zapisując się masz gwarancję systematyczności, leń już cię nie może pokonać bo masz zaplanowany grafik i musisz go wykonać myślę, że to pomaga realizować cel piekną sylwetkę do tego ktoś kto cię obserwuję pomaga, poprawia gdy coś żle robisz, ukierunkowuję (mam na mysli instruktora), Po za tym ćwiczenie w grupie bardziej motywuję widząc efekty innych chcesz im dorównać albo nawet prześcignąć. Także to raczej same plusy z takiej siłowni. Mam nadzieję, że ja własnie taką znajdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:) dwadziescia min temu sie obudziłam, jeszcże nie wiem czy mam kaca ale jak teraz nie czuję to chyba już się nie pojawi...? lekko czuję "coś w głowie" ale bólem tego nie da sie nazwać:) Byliśmy w ósemkę a później w sześć osób, bawilismy się świetnie, tego mi trezba było. Wróciliśmy o 2:30, cały autobus pełen obok facet się"zbełtał", wszyscy pijani haha:D "niesamowite widoki".... Mamy z mężem rewelacyjny sposób na kaca, możecie wypróbować działa do piwa lub wina wytrawnego (czy do wódki to nie wiem bo nie pijam) przed piciem łyka się 3 talbetki Rutinoscorbinu, w trakcie imprezy też i po. Nie ma się kaca (te znane tabletki 2KC w składzie maja właścnie witamine C a kosztują "jak za zboże").......................................Dziś wieczorem jakiś trening jaki... jeszcze nie wiem, najpierw muszę się ogarnąć, zjeść sniadanie itp:).....................................Agazgaga jesli chcesz isc na silownie to idz a gosc... sie zdziwi ze taka odważna jesteś, nie dosc ze go "zbesztalas do jeszcze przychodzisz":D bedzie wiedzial ze z Toba sie nie zadziera i w pełni "zasłuzyłas" na ciężary:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Wikia, szalejesz:) Wyprobuje twoja rade kiedys. ja dzisiaj pisze kolejna prace a o 17 robie swoje Asylum: Back&6-Pack. Zdam relacje po. na obiad mam kurczak z ryzem i warzywami. w Pracy na nocce zjem owoce. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey gdzie jestescie?:) mój trening Back&6Pack zrobiony. Calkiem ok, troche ciezki ale Shredder bardziej mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Aga mysle zupełnie jak wikia:) olac faceta!!!!!!!! dlaczego masz rezygnować z silki jeśli Ci ona pasuje, poszłabym jeszcze raz i aby Ci trening ustalil zebys wiedziała co i jak...podejrzewam ze jak facetowi powiedzialas co o nim myślisz to będzie potulny jak baranek;)w razie "w" nagrałabym rozmowe:D ja właśnie po pure cardio i ab ripper.....o mało co nie dzwoniłam na 112;P hhahaale fajny mocny trening ledwo dycham,te 38 min..jak wieczność, zaraz ide po prysznic jeszcze pare głębszych oddechow. wikia fajny sposób na kaca:) przy najblizszej okazji wyprobuje:D 3majcie się dziewczynki milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabieram się za trening, ale delikatny- total fitness Ewki na mocniejsze treningi chyba nie mam siły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, jednak zmiana planów bedzie shredder:P i brzuszki, mąż mnie namówił bo ostatnio jak ćwiczyłam to stwierdził ze chce to kiedyś przećwiczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się! Miałam dzisiaj dzień bez kompa ;) dopiero teraz mam chwilę, za raz się będę relaksować przy piwku i chipsach :) mam wolne od ćwiczeń byłam tylko na spacerze 50min. Wikia fajny sposób na kaca, ja już dawno tak nie szalałam teraz wiesz syn i tak za bardzo nie mam na to ochoty bo jakby się zdarzył kac to jakbym się nim zajęła hehe ale ja już swoje w życiu wypiłam dobrze mi zrobi taka przerwa w imprezowaniu :) Eliza już się nie mogę doczekać tego treningu z Asylum :) aż taki ciężki? Veruna przeżyłaś Pure Cardio hehe :) super! ten trening jest zabójczy dla naszego tłuszczu :) Aga nie wiem może jednak idź tam na siłownie jak masz blisko i jest tanio, a ten facet niech cię pokieruje w końcu jesteś twardą babką i niech Ci nie podskakuje tylko jak tam pracuje niech pokaże co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane szukam innej siłowni bo w tamtej nawet jak pójde to gościu zaznaczył, że on planów nie układa tylko koszykarzom no przecież go nie zmuszę. Nie wiem jaki on ma tam wogóle zakres obowiązków. Szukam innej. we wtorek idę obadać następną nie wiem czy słyszałyście o o2? to jest sieć klubów Faktycznie coś tu dzisiaj cicho. byłam na spacerze i zmokłam jak kura a tak się fajnie zapowiadało rano. Do tego spotkaliśmy znajomych którzy zabrali się do nas choć wcale nie miałam ochoty na ich towarzystwo :-( Dopiero się zmyli. I miałam zabierać się za trening ale pomyslałam, że zajrzę najpierw tutaj. I co? piszecie o jakimś shrederze i kurcze co właśnie go ściągam zaraz będzie, nie widziałam wcześniej tego treningu ale zaraz zobaczę bo takiej ochoty mi narobiłyście, że chyba zrobię go zamiast max cardio :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weruna brawo tak trzymac!!! pure cardio wg mnie jest najgorsze ze wszystkich;) czanka leniuszku odpoczywaj, jutro pewnie jak zwykle dasz powera agazgaga daj znac co w koncu zrobilas .......... ja jutro les mills combat o ile mnie pamiec nie myli. w pracy do 1 dzisiaj jutro wolne na Pisanie pracy. robie tez nowe cv.... chce zmienic robotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po treningu:D w trakcie odkrylam w sobie pokłady energii. po shredderze od razu włączyłam "bach & 6pack" no i razem wyszła godzinka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza nie zrobiłam ani tego ani tego siedzę teraz przed kompem i ociekam potem po Pure Cardio i 30 pompkach tricepsowych odwrotnych :-D Chciałam zrobić tego shreddera ale to na brzuch a ja mam dziś dzień cardio więc musiałam odpuścić ale nic straconego sciągnełam też "bach & 6pack" więc napewno je niedługo wypróbuje w kolejce na trening czeka też les mills na brzuch :-D Miałam robić maxa ale co zaczęłam to jakoś rezygnowałam ostatnio dużo go robiłam i chyba mi się znudził :-(. Nie wiem dlaczego ale mi Pure Cardio wcale nie wydaje się takie straszne mnie mędzy bardziej max cardio ale może to dlatego, że w Pure cardio te zarane krokodylki są na koniec i nie ma ich dużo za sto skakanie i bieganie a w tym jestem dobra :-D krokodylków chyba nigdy nie polubię. Do tego Pure to taki krótki trening :-P po odjęciu rozgrzewki i rozciągania wychodzi 20 minut hihi ........ Ściągnełam Pure Contckt robiła któraś? Muszę wypróbować :-D .......... No i teraz najgorsze robiłam dziś amaretto modle się by szybko zmietli całą blachę, żebym nie próbowała :-(. Nie dość, że mnustwo kalorii (krem +biszkopty+alkohol) to jeszcze mleko :-(. Muszę być twarda. chyba wyjdę z domu na cały dzień hihi Jutro nie ćwiczę mam wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syn mi zrobił niespodziankę i pospaliśmy dłużej :) tak mi ciężko w brzuchu po wczorajszym wieczorku z piwem i przekąskami że śniadanie małe a za niedługo zabieram się za Pure Cardio :) Aga mam ten trening Pure Contact i planuję go łączyć z jakimś na brzuch ale w tym tygodniu brakło mi miejsca na niego ;) fajny jest spróbuj i napisz jak wrażenia :) Wikia fajnie poćwiczyłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie próbuję ogarnąć mieszkanie po wczorajszej wizycie znajomych :-) Te ich dzieciaki nie szanują niczego jak chce przeżedzić zabawki mojego dziecka to wystarczy zaprosić połowa bedzie się nadawała do wyrzucenia :-( Niektóre chowam jak wiem że przyjdą bo do rodziców też nic nie dociera. Dobrze, że mam wolne od ćwiczeń bo i tak nieźle się dziś poschylam. xxxxxxx Czanka spróbuję napewno tylko nie wiem czy dam radę w tym tygodniu bo mam juz plany do wtorku za tydzień może w sobotę zobaczymy :-) xxxxxxx Wikia ty dokładasz nieraz brzuchy przed treningiem? czytałam że brzuch dobrze ćwiczyć po trenigu jak już ciało dobrze rozgrzane :-) taka mała rada :-) inne siłowe przed treningiem. Nieźle wczoraj dałaś czadu jak dziś brzuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×