Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Brrr ale zmarzłam moje menu 1. owsianka + kromka zytniego z filetem i pomidorem 2.1 kromka żytniego z dżemem truskawkowym+ pół kromki z serkiem topionym (zaszalałam po treningu) 3 udo z kurczaka+ kromka żytniego 4.dwie kromki żytniego z margaryną pomidorem i cebulką Daktyle dziś już nie zadziałały :-( musze spróbować tych płatków orkiszowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpuściłam ćwiczenia, niby tak już nie boli ale jak chodzę to czuję kłucie. Kupiłam sobie wino i właśnie się relaksuje, wiem miałam dopiero za tydzień coś pić ale kupowałam wino siostrze i sobie ochoty narobiłam :) przyda mi się taki luźniejszy wieczór :) obym tylko jutro wróciła do formy :) Menu: 1. 2 kromki grahama z masłem, serem mierzwionym i papryką 2. ziemniaki z koperkiem, dorsz w panierce, duszona marchewka 3. 3 kawałki ciasta fasolowego 4. 2 kromki grahama, danie meksykańskie (z kiełbasą, cebulą, papryką, fasolą, pieczarkami i przecierem) No i teraz wino plus orzechy na przegryzkę, mam migdały i pistacje postaram się nie przegiąć z ilością ;) Aga niby długo ćwiczę ale tak naprawdę jak zaczęłam przykładać się do diety boczki ruszyły, ale przód brzucha porażka :( jednak nie ma co się załamywać do lata kilka miesięcy nie możemy się poddać! wiesz jak to jest po ciąży nie każda ma to szczęście że ma super figurę nawet jak schudnie, ciało się zmienia i mamy pecha że nasze brzuchy były strasznie naciągnięte w ciąży, uważam że i tak jesteśmy szczęściary bo mamy zapał do ćwiczeń a nie siedzimy na kanapie z nadwagą jak to widzę po niektórych młodych mamach. Trzeba myśleć pozytywnie :) Veruna ja kiedyś przez faceta się trochę roztyłam pizza i piwko ciągle imprezy i poszło w brzuch to też mi się jeden kolega pytał czy jestem w ciąży hehe na szczęście to był chwilowy wzrost wagi ;) wiem że po ciąży i to nie jednej można mieć super ciało ale wszystko zależy od tego jak nas ciąża potraktuje i jak skóra się zachowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po maxie jestem ale to dluuuugie:) ciezko mi sie dzis cwiczlo, przerwy robilam. Dieta1) pol makreli, kromka chleba2) jablko3) owsianka z jogurtem i kiwi4) jajecznica z brokulemCzanka smaka mi zrobilas na marchewke duszona mmm.... pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) wróciłam do żywych po wczorajszej niedyspozycji :) chyba wino mnie uzdrowiło, oczywiście wypiłam więcej niż powinnam ale co tam ;) nie objadłam się przy tym także spoko. Dzisiaj świętuje 26 urodziny :) ale nie robię imprezy ani nic nie planuję, dzień jak co dzień. Patrzę w rozpiskę a tam coraz mniej treningów :) Dzisiaj Speed&Agility plus rozciąganie pewnie po południu się zbiorę do ćwiczeń. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat spełnienia najskrytszych marzeń dużo dużo dużo zdrówka wielkiego nietuczącego ciacha :-) radości z życia i wielu wielu jeszcze buziole :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co pijemy dzisiaj Czanki zdrowie? :-) Nie no dobra wypijemy na święta za Twoje zdrowie :-D Jak mi się nie chce dzisiaj ćwiczyć wogóle mi się nic nie chce ale to pewnie dlatego, że wkurzyłam się na męża i za karę gotuję mu krupnik na obiad (nie lubi) Prosiłam go już tydzień temu żeby mi naprawił drzwi od szafy obiecał, że w sobotę tym czasem zadzwonił kupel żeby go gdzieś zawiózł a ten kuźwa poleciał zejdzie mu z pół dnia a ja będę póżniej do nocy wkładać to wszystko do szafy o nie!!!! Dziś ma krupnik a te chuchy walne na nasze łóżko i pójde spać do małego ależ mam nerwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje kochane za życzenia :) Pozwalam wam wypić moje zdrowie hehe Aga nie źle Cię wkurzył ;) ale tak to jest z facetami kumpel zadzwoni to od razu poleci a jak kobieta o coś poprosi to nie ważne może poczekać ;) niech ma karę hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się właśnie zbieram do treningu :) Aga ja nie wiem czy robić ten fit test czy nie, jestem trochę ciekawa jak postępy mają się w liczbach od września, ale wszystko zależy od tego czy będę w formie i od chęci :) Bo jednak na teście trzeba dać z siebie maks i można płuca wypluć ;) Także na razie nie wiem. Ale nie wierzę że to już koniec, jak to zleciało :) Jutro mamy wycisk dwa treningi nie będzie lenistwa niedzielnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stoooooo laaaat stooooo laaaaat!!! Czanka wszystkiego naj, a przede wszystkim zdrówka i wymarzonej figury NA ZAWSZE :) :) wypiję Twoje zdrowie dzisiaj bo mam piwko akurat chcialam wypic wieczorkiem i wzniose toast za Ciebie:) i za Was wszystkie dziewczyny, żeby dalej nam sie tak razem pięknie rzeźbiło, chudło itp.............................................................................................................Aga fają kara dla męża, niby niewinna... ale to krupnik haha fuj ja tez nie lubie:P dobra kara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czanka staruc****ak tam? zyjecie??? ..... ja chora dzisiaj, w pracy do pozna. pozegnalam swojego na miesiac, a moze na zawsze. kocham go I na razie nie w glowie mi glupoty. ..... mam mase nauki I bardzo duzo godzin pracy wiec narazie zwalniam z cwiczeniami ale nie calkowicie oczywiscie. skupiam sie za to na diecie aby jesc czysto;) odzyskalam swoja wage wiec na biezaco bede kontrolowac. chce mojemu zrobic niespodzianke jak wroci I wygladac oszalamiajaco dzisiaj dieta: owsianka jablko banan dwie mandarynki ryba z marchewka kanapka dzisiaj w pracy do 2 w nocy ..... dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dziś cicho??? Veruna pisała, że weekend ma dla męża a reszta gdzie się podziewa? :-) Moje menu 1 owsianka+kromka żytniego z pomidorem 2. krupnik+kromka żytniego 3.trzy malutkie frytki od dziecka garść daktyli mandarynka 4. bułka wieloziarnista z pomidorem+ szklanka bulionu może jeszcze coś skubne zależy ile będę siedzieć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dostałam trochę słodkości od rodzinki wszystko schowałam ale czekoladki Toffie najbardziej kusiły zjadłam kilka także dzisiaj moje menu nie zbyt ładne. 1. jajecznica z 2 jaj, 3 małe kromki weki pszennej z masłem, pół pomidora 2. ziemniaki, udko, mizeria na jogurcie 3. ciasto fasolowe 3 kawałki no i czekoladki 4 4. kawałek smażonej kiełbasy z cebulą, musztarda i keczup, 2 kromki grahama Ćwiczenia zrobione, spacer zaliczony :) Wikia dzięki, wypij piwko :) To która następna ma urodziny? Nie chce sie starzeć! 30 tuż tuż ;) Aga kojarzę że Twój syn też ma w grudniu urodziny :) Eliza będziesz miała trochę czasu dla siebie to przemyślisz Wasz związek i przyszłość :) ty już wyglądasz oszałamiająco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzięki Czanka 30 tuż tuż u mnie to tuż tuż bo już w marcu :-(. A mój synuś ma 27 i planuję w tedy zjeść wielki kawał tortu śmietanowego za mnie i za niego :-D i tylko tortu bez obiadu śniadania i podwieczorku haha ...... Eliza jak sie kochacie to wszystko będzie dobrze zobaczysz, kiedyś pracowałam z koleżanką która miała męża muzułmanina on mieszkał w swoim kraju a ona w polsce nie latała tam bo jego rodzina była przeciwna (mieli ślub cywilny brali w Polsce) mają dwie córki teraz już prawie dorosłe on przylatuję do niej kiedy tylko może ale ona jest szczęśliwa mimo że widują się rzadko mówiła mi że to tak jak inni mężowie wyjeżdzają do pracy za granicą to nikt się nie dziwi to ona też to tak traktuje ale mówię ci zawsze uśmiechnięta i szczęśliwa a jak przyjeżdzał i przychodził do pracy do niej to wszyscy nie mogli się nadziwić jak się kochają (ps nawet mówiła że jak miał ramadan czy coś takiego to potrafił zjeśc coś w dzień jak był w polsce bo dla niej nie mówgł się oprzeć) :-) Nie wiem co u was jest problemem ale wiedz że Miłośc pokona wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naszym problemen jest moja religia. on by chcial sie ze mna ozenic ale musze byc tej samej religii. ja tej nie zmienie choc mi wszystko jedno. zobaczymy jak to bedzie. najchetniej zylabym z nim bez slubu. zobaczymy co przyszlosc przyniesie ...... czanka to twoje urodziny. nie zaluj sobie ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam że nie można od nikogo wymagać zmiany religii bo ty też byś mogła mu kazać zmienić i jak by się czuł? po za tym teraz slub można wziąć bez względu na wyznanie a tak na marginesie to ślub nie jest koniecznością niezbędną do szcześcia. Mężczyni po slubie nagle dostają lewych rąk haha i dziecinnieją :-D Najważniejsze żebyś nie robiła nic wbrew sobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta dzisiejsza nieco za skromna ale nie mialam czasu.1) Twarożek z dżemem, kromka chleba2) Gulasz z kostką sojową, kukurydzą, fasolą, cebulą, przyprawami3) Garść daktyli z orzechami laskowymiDziś ćwiczę coś Ewki już zabieram sie za trening razem z mężem:)Eliza jesli chcecie się pobrać możecie wziąć slub cywilny! My jesteśmy po cywilnym i na nim skończyliśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! Nie jedzcie ananasa na noc ja się wczoraj najadłam (ale świezego nie z puszki) i pół nocki zdychałam miałam takie wzdęcia jakbym tone grochu zjadła :-D Rodzinka dała dzis pospać :-) Dziś pure cardio i back to core

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Aga biedna Ty. juz sie lepiej czujesz? ja juz wstalam, jem owsianke. zaraz zabieram sie za nauke, a pozniej krotki trening. Dzisiaj znów nocka w pracy. Ale dopiero sie zacznie. nastepne wolne w niedziele za tydzien:) ....................... odezwe sie po treningu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Eliza to starość mnie dopada hahah już jest wszystko w porządku nawet rano mnie na kibelek pogoniło :-D No i poprosiłam chłopa żeby mi zdjęcia zrobił bo we wtorek go nie bedzie i bede musiała sama a jak ktoś robi to jednak lepiej widać ale we wtorek też zrobię sama :-) bo po hybrydzie no i powiem wam ze od ostatniego zdjęcia jak wam wysyłałam to jest różnica :-D a od pierwszego to wogóle że ja tak mogłam wyglądać :-). Znalazłam swoje zdjęcie jak byłam w czwartym miesiącu ciąży masakra to chyba jak szłam rodzić to byłam szczuplejsza :-D Kusi mnie dzisiaj na coś pysznego :-( jakieś lody bym zjadła z likierem :-( Dziś robię uszka już na 100% właśnie mąż mieli mi grzyby i się zabieram :-( nie chce mi się. Trening odkładam na wieczór miałam rano ale za późno wstałam mam nadzieję że będzie mi się chciało wieczorem t już ostatni cięzki więc nie ma że boli :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my tu telepatycznie się meldujemy w tym samym czasie :) Ja właśnie po Pure Cardio :) potem na wieczór drugi trening. W lodówce kusi ciasto w-z tka, cholera a ja ostatnie dni grzeczna nie byłam :( nie zasłużyłam na kawałek wiem! ale pewnie i tak zjem :) Mi też syn dał pospać wstaliśmy po 9 a to u nas rzadkość :) Aga współczuję męczarni, ja tak po fasolce po bretońsku ostatnio zdychałam w nocy mój żołądek nie przyzwyczajony do ciężkich potraw a to tylko głupia fasolka. O ananasie nie wiedziałam że ma takie skutku uboczne hehe Super że efekty widać, u mnie też jak patrze na wcześniejsze fotki to masakra jak ja mogłam myśleć że nie jest tak źle ;) Eliza tyrasz cały tydzień współczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Po owsiance, ale przed treningiem:) Aga, jak obiecałam, przypominam że we wtorek albo środe mierzymy się, robimy i wysyłamy fotki. Czanka, Veruna to tez do Was:) Eliza Ty masz fotki na swoim blogu więc chyba jestes zwolniona:P Ja podejrzałam wagę kilka dni temu i dziś i jestem zadowolona bo jest spadek ale powiem Wam jak bedziemy sie mierzyć:) Wczoraj po treningu z ewka dodałam jeszcze 12 min na pośladki (rózne ćwiczenia) z obciazkikami po .05kg na nogę a potem wypiłam kefir 200ml czyli razem mialam 4 posiłki:D udało sie dobić do tej magicznej 4 hehe. Powiem Wam ze moja dieta w tym tyg. obyła się bez dużych grzechów (tylko te 2piwka) żadnych słodyczy itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza tu uff 110 szt reszte farszu zamroziłam bo juz mi sie nie chcę kleić Moje menu 1.owsianka+ kromka żytniego z pomidorem 2 ziemniaki z sosem i kawałek mięsa 3kawa 3w1+ daktyle 4. bułka z dynią i pomidorem prze de mną trening a po nim jakaś marchewka lub mandarynka (w między czasie zjadłam dwa uszka :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny zajęte dzisiaj :-) zmykam jutro max recovery :-) a może we wtorek wszystkie zrobimy fit test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed obiadem robiłam przysiady 3x25 z obciazeniem 6kg. Menu:1)owsianka2)daktyle i orzechy laskowe3)gulasz bezmięsny z wczoraj (kostka sojowa, fasola,warzywa)4)daktyle, orzechy laskowe5)kefir po treninguZrobiłam total fitness 1 z obciaznikami na nogi (2x0,5kg) i hantlami w rękach (2x1,5kg) i 15 min różnych brzuszków.Dziewczyny macie już kupione prezenty? ja już prawie wszstkie, jeszcze tylko jedna rzecz mi została:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje menu: 1. musli z mlekiem 2. pół banana, 1,5 tosta z serem 3. ziemniak, filet z kurczaka, dużo surówki z białej kapusty 4. kawałek ciasta 5. 2 kromki grahama, sałatka z selerem i ananasem Jeszcze muszę poćwiczyć za chwilę Back to core :) Dziewczyny ja Wam prześlę fotki w środę lub czwartek na pewno bo wcześniej nie będę miała rano czasu na fotki i pomiary. Wikia super że masz spadki, też chcę! ale na razie się wstrzymuję z wchodzeniem na wagę. Aga podziwiam za te uszka, ja się nie nadaje do takich robótek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×