Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

veruna najlepiej jest przeplatać siłowe z cardio w tedy nadmiar się spala a ciało rzeźbi dlatego ja dołącze do ciebię ale już myślałam żeby max interwal plyo zaminic na uwt lub strength bo tamten trening i tak nie jest dla moich kolan. po za tym insanity tez fajnie rzeźbi bo tam są cięzkie ćwiczenia z wykorzystaniem ciężaru ciała. ... ja bedę ćwiczyć po pracy jak już mały pójdzie spać przeważnie kładzie się o 19 :-( będę pracować 9-17 rano nie bedzie czasu bo małego będę budzić i prowadzić do babci lub później przedszkola a wstawać o 4 nie będę :-) mam pracę pod nosem wiec wróce zaraz o 17 i wtedy dwie godziny mam dla dziecka a jak pojdzie spac to wtedy pranie sprzatanie gotowanie i ćwiczenia mam nadzieję że dam radę. kiedyś jak nie miałam dziecka to ćwiczyłam dwa razy dziennie przed pracą godzinę i po pracy godzinę ( z trecy anderson) dawałam radę ale nie wiem jak będzie teraz jetem już stara hehe bardziej zmęczona hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
chyba zle to napisalam o ta rzezbe chodzilo o to ze cardio na tluszcz i nie wiem czy ma sens u Was cardio:p czasem trudno mnie zrozumiec ehehhe;) Czanka spoojrzalam na zdjecia ale dzisiaj jestem na telefonie i one takie malutkie:( nie widac dobrze ale zdazylam zauwazyc mega roznice, zobacze je dopiero wieczorkiem na kompie, tez Cie nie lubie!!!!:p po samej hybrydzie takie spadki!!!!! Zazdroszcze Ci:D dla Ciebie odchudzanie to chyba przyjemnosc:p wielkie BRAWO super wyniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga dzięki :) wyślij mi fotkę twojego synka :) mój serio wygląda na co najmniej 3 latka od urodzenia zawsze był wyrośnięty w porównaniu z innymi dzieciakami :) A te zdjęcia z listopada trochę bez sensu wyszły bo z lampą a reszta jest bez i tak się wyróżniają. Jak wrócisz do pracy będziesz mieć niezłe zamieszanie, szkoda że masz takie głupie godziny bo co to jest 2 godziny dla dziecka dziennie, ale dacie radę, będą wolne dni to sobie nadrobicie, najgorzej chatę ogarnąć wieczorem po całym dniu w robocie, jeszcze obiad ale będzie dobrze :) Veruna jak będziesz miała dziecko to zobaczysz jaka sie zorganizowana zrobisz :) wszystko się da pogodzić tylko z tym wolnym czasem gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka świetnie wyglądasz, talia jaka piekna, o jaki brzuchu Ty mówisz? przeciez wciągnął Ci się pod pepkiem! o krągłych pośladkach nawet nie wspomnę... super! moje posladki nie nadaja sie do pokazania 'en face' jeszcze musze powiekszyc****odniesc ****ardziej aby fałdki pod nimi zniknely..........................................................Veruna ja cwicze 5,5miesiąca ale w sumie to nie wiem co powinnam cwiczyć i robie wszystko, silowe i cardio. Myslisz że powinnam robić rzezbe? czyli silowe?A obciazniki na kostki mam takie jak na nadgrastki uniwersalne na rzepy. Wczesniej mialam po1,5kg ale na nogę to za duzo, nie nadaje sie do skakania tylko do cwiczen na macie a i tak za ciezko bylo wiec kupiłam 0,5kg na noge i tez sa dla mnie idealne mozna robic w nich trening cardio i siłowy. widzialam też 0,75kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Aga a maz w domu by C***omogl???chyba ze nie wtedy kiepsko,mysle ze o 21 wybraobisz sie aby zaczac cwiczyc, tylko kwestia czy nie padniesz czy to nnie bedzie za duze rzemeczenie wiesz rano wstac praca, dom dziecko cwiczenia zaraz spac to psychicznie moze bolec;) Menu wczorajsze ś owsianka w pracy 2 kanapki 2 mandarynki k salatka z feta i parowka dzisiaj zjadlam pierniczka, na probe z piekarni ktora robi naturalne produkty bez chemii, ten zaczyn czy cos tam lezal 1,5 roku i wyrabiaja je po takim czasie, sa z******te!!!! Kupilam 1 na probe, a paczke na swieta:pc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna to pewnie mega drogie te pierniki?? domyslam sie ze pyszne:) wczoraj strasznie mało zjadłaś, mnie zawsze dziewczyny opieprzają ze za malo jem teraz ja mam sie nad kim poznęcać :D:D 5 posiłków! a co najmniej 4:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia ja akurat mam zawsze wielki zad tylko jak jest na nim mało tłuszczu to wygląda dobrze hehe ale i tak mi sporo zmalał najbardziej widać na fotach w leginsach. Shaun T działa cuda :) Ja też muszę opieprzyć Verune za to menu, kochana jedz więcej! dołóż w pracy jakąś przekąskę koniecznie! Lecę ugotować zupę i na spacer, znowu jest słonecznie :) U Was też tak ładnie? tylko mróz ale przy tym słoneczku tak nie czuć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka ale jakie kształtne te Twoje posladki!:) ja musze popracować jeszcze;) kurcze u mnie nie ma słońca:( są chmury i to grube, może się przejaśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wróciłam ze spaceru u mnie ciepło bo 2 stopnie ale taki potworny wiatr że idzie przemarznąc na kość dzisiaj nawet mały nie protestował jak wracaliśmy i z chęcią zakładał rękawiczki :-) także raczej na drugi spacer się nie wybierzemy dopiero co mi gorączkował więc nie będę ryzykować ..... Veruna jak najbardziej cardio na tłuszcz siła na rzeźbę ale wiesz można być tłustym chudzielcem wtedy się jest szczupłym male mało mięśni i flak z ciała dlatego trzeba dbać też po za ćwiczeniami cardio o ćwiczenia siłowe żeby budować mięsnie żeby nie było właśnie flaka ja mam jeszcze sporo mięsni do zbudowania ale i sporo tłuszczyku do spalenia m in ten nieszczęsny celulit to jest właśnie tłuszcz, Nawet kuluryści ćwiczą cardio wszystko trzeba tylko odpowiedznio rozłożyć. Inasanity też jest rzeźbiące te wszystkie pompki, przysiady to jest na rzeźbę także spoko wszystko jest pomieszane. Ani samo cardio nie da dobrych efektów ani sama siła tzreba mieszać :-) Także Wikia dobrze robisz. Po za tym należy pamiętać że brzuch robi się w kuchni!!!! .... Veruna masz ochrzan za menu wczorajsze jeszcze jeden posiłek!!!! ... Czanka prześlę ci foty ale troszkę później teraz biorę się za obieranie ziemniaków ..... Veruna mąż raczej nie gotuję bo wodę by przypalił hehe ale jak mu wszystko przygotuję to dokończy, naczynia pomyje .... Tylko ja się moge założyć że będzie tak że pojedzie po pracy do swojej mamy po małego tam zje obiad bo mamusia go takiego głodnego nie puści :-D jakby mogła to by mu kanapki do pracy robiła haha i pewnie jeszcze tam zaczeka na mnie, jego mama taka jest że bedzie wymyślać a gdzie będziecie szli do pustego domu poczekajcie już tutaj na nią itd itd. No zobaczymy dopóki mały nie pójdzie do przedszkola to się przemęczymy ;-). Cieszę się tylko że zobaczy jak to jest siedzieć z dzieckiem w domu bo on bedzie wracał wczesniej z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
no wiecie co:p mi wychodzi 5 posilkow ja te 2 kanapki nie jem za jednym zamachem. 1. Owsianka 2 kanapka 3. Mandarynki 4. Kanapka 5. Parowka i salatka jest 5 ksiazkowo:D haha pasi????czy jeszcze cos mam dodac?? Abym sie nie rozbestwiła;) ojjj wikia 2 szt. Kosztowaly 2,50 takie kwadraty, polane mleczna czekolada na wierzchu ciut ciut skorki tartej pomaranczowej w srodku galaretka ale taka zelujaca i jakas tam masa ale tak ciut tej masy niebo w gębie Aga dobrze ma Twoj maz z ta mama Ty to juz chyba gorzej;) fajnie jak ma sie taka tesciowa co traktuje Cie jak córka, ale jesli ma sie taka typowo z dowc**ow to cienko, sprobuj sie z nim dogadac aby chociaz po pracy mieszkanko ogarnal, zawsze to jakas pomoc dla Ciebie, moj robi wszystko sprzata pierze, gotuje piecze;) jak wracam po pracy to kolacja gotowa a weekend dzielimy sie robota kto co robi, obiady zostawiam mu bo wiem ze wklada w to cale serce i uwielbia to robic:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
a jesli chodzi o skladanie stołu w czesciach jak przyjdzie w kartonach przekrecanie kranu albo cos innego jak cos naprawic, ale nie skomplikowanego to juz do mnie nalezy hahahha dopasowalismy sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka wysłałam Veruna no ja mam typową teściową ona ma jeszcze córkę więc ja jestem ta zła :-) no i ma tez wnuka od córki i mój mały jestym gorszym tzn tamten jest rozpieszczany jak tylko może i z tamtym ma większą chęć na kontakt to widząć i to się czuję przyklład tamtemu wnukowi potrafi dać przy moim jakąś gazetę z zabawką albo dwa kinder jajka a jak ktoś jej zwróci uwagę (przeważnie mój mąż) to mówi że nasz jest jeszcze za mały na gazety i kinderjajek nie może ale kurr.. może inne rzeczy i zabawkami też może się bawić ale to już nie ważne eh w każdym razie moje dziecko ma wszystko czego potrzebuje ode mnie i bez łaski :-). Najgorsze że teraz teściowa przyjdzie na święta i jak się nie pozabijamy to będzie dobrze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Aga wspolczuje, ja wczesniej jak bylam w zwiazku to byl potwor nie matka hahahha:p wiecznie pretensje jak cos zrobilas to pretensje to za dlugo najlepiej jakbys spala razem z nia jak przyszlam wypilismy kawe zawsze pogadalam troche czasu z nia spedzalam a ta p******ila ze nawet sie do niej nie odzywalam:D jak wstalismy o 9 w sobote to opieprz bo za dlugo spimy szlismy po zakupy bo cos wymyslala to opieprz i obraza bo za dlugo mowie Ci jakas psycholka, on mieszkal z matka pozniej sie poklocilam z ta matka nie pamietam o co i wrocilam do siebie, spotykalismy sie ale jemu nie pasowalo i sie rozstalismy, a dzisiaj jestem wdzieczna bo wpakowalabym sie niezle:p jedna babke spotkalam pare miechow temu znajoma tej matki i mowila ze ta matka rabala mi d**e i ze dobrze ze sie rozstalismy bo bylam zbyt porzadna dla tej rodziny, nie pasowalam do nich, heheh a jak maz opowiada o rodzicach to cholernie zal ze nie zyja!!!! Jego rodzina jakies ciotki co mnie poznaly wyscisklay wycalowaly hihih sa ludzie i ludzie niestety, najwazniejsze Aga aby maz nie byl pod wplywem matki aby mial rozum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Aga co do wyróżnienia dzieci to niebede sie wypowiadac bo poprostu brak słów taka to bym porzadnie w dupsko kopła, jeszcze oze sie zdziwic jak tamten wnuk wyrosnie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
a gdybym sie udala do dlaczego ja z moja rodzina to chyba z 20 odcinkow z moim watkiem by powstalo:p haahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga sprawdź pocztę :) Jak mnie wkurza takie traktowanie dzieci, mój syn i syn siostry są w tym samym wieku prawie i zawsze dostają po równo od dziadków, ale nic nie poradzisz na taką teściową ;) Veruna i tak wydaje mi się że mało jesz bo brak w tym menu dania obiadowego ;) ale jak głodna nie chodzisz to luzik tylko uważaj żeby za mało nie było bo ciężko ćwiczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie że moja ''teściowa'' dawała kinderki mojemu synkowi jak miał 4 miesiące to dopiero bezmyślne hehe dawała tylko nie karmiła żeby nie było ;) a kobieta trójka odchowanych dzieci ja nie wiem co ona sobie myślała kupując ciągle kinderki takiemu maluchowi co to jeszcze mleko tylko pije ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka odebrałam i odpisałam :-) No ja tez walczyła i dalej walcze żeby nie dawała mojemu tego czego nie może ale nie raz ciężko przetłumaczyć :-) ale takie już są :-D Ja z moją teściową się dobrze dogaduję odkąd nie mieszkamy razem a jak przyjdzie na parę dni to jest wojna bo we wszystko się wtraca i uważa że ja wszystko robię źle nawet uszka jej nie smakowały ostatnio ale ja to już olewam jak chce to niech lepi swoje :-) jak się zaczyna to wszystko olewać to wtedy jest dużo lepiej :-D xxxx Czy ktoś tu dzisiaj ćwiczy????????? :-D Ja się zabieram nie długo tylko wciągnę kolację strawie i się zabieram, Czanka odpoczywa a ty wy co dziś w planach? menu owsianka+kromka zytniego bułka grahamka ziemniaki i kaszanka gryczana :-D bułka dwie kromki żytniego z wędliną i pomidorem po treningu zjem daktyla :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaa dziewczyny zapomniałam o najwazniejszym dziś byłam w carfurze bo miały być golfy długie za 15 zł ale jak pojechałam to już nie było ale nie ważne są hantle 3kg i 1,5kg po 10zł!!!!!!!!!!!! a 4kg i 5kg są po 20 zł też tanio ale akurat teraz mam za dużo wydatków :-( nie mogę sobię pozwolić :-( ale wy sie przejdźcie może u was też są i były też uchwyty do pompek po 10 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Aga dzieki za info:D:D:D hmmm ciekawe czy wszedzie takie tanie, ja ogladalam gazetke ale nic nie ma tam na temat hantelek!!! moze rano sie przejde bo mam pod nosem;) a jak nie to wieczorkiem:D Czanka widzialam na laptopie zdjecia az zgłupiałam czy zdjęcie z września to tego roku???? pięknie wyglądasz, płaski brzuszek cudna pupa i nogi!!!!! świetna przemiana gratuluje:) :* Menu dziś ś piernik w pracy 2 kanapki mandarynka i jablko kolacja 1 ziemniak w mudurkach warzywa z patelni i schab bez panierki- duszony ja cwicze do niedzieli core cardio balance dobranoc do jutra:) ps. Aga dobrze ze tak reagujesz na mamuśkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie tylko ja ćwiczyłam??? :-D zrobiłam to wyzwanie i kawałek treningu grupowego tylko kawałek bo za dużo przysiadów znudziły mnie w wyzwaniu+ ten grupowy . Jednak niestety nie czuję endorfin :-( albo to wina tego że za bardzo przywykłam do S.T albo nie słucham ciała :-( i jestem zmęczona zobaczę jak jutro po killerze nie będę "szczęsliwa" to robię przerwę na weekend :-(. Dupa i pewnie będę podjadać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chociaż veruna ze mną :-) Te hantle nie są w gazetce ja zawsze zaglądam na ten dział jak jestem bo od czasu do czasu coś przeceniają już sobie tam kupiłam taśmę, skakankę opaskę na kolano wszystko za groszę. zawsze jest jakaś przecena a dziś była jeszcze ławka do ćwiczeń z uchwytem na sztangę i z takim czymś do ćwiczeń na nog świetna za 200zł gdybym miała kasę to nawet mąż by się ucieszył ale niestety nie przed świętami za duzo na prezenty wydałam :-(. Nie wiem czy oni te przeceny robią we wszystkich sklepach naraz musisz sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Dzień dobry:) Aga nastawiłam budzik na 7 i wstałam o 8:o wiec nie szłam bo na 9 do pracy wieczorkiem chyba odpuszcze, jutro obczaje i napisze czy u nas tez takie promocje, ja rzadko tam chodzę bo jak wracamy to mamy polo po drodze lub biedre czasem mykniemy do kauflandu, ale dobrze wiedziec ze tam takie rzeczy się dzieją:D Aga zrób sobie wolne jak tego potrzebujesz, powiem Ci że czuję spadek formy też by mi się przydał odpoczynek 2/3 dni, w niedzielę Insanity mi sie konczy, poniedzialek chyba wolny bo mam mase roboty wtorek do pracy jak przyjde bede sie szykowac na wigilie wiec tez wolne, te 2 dni przeznacze na odpoczynek:) jeszcze tylko 3 treningi:D:D:D a Wy co dzisiaj w planach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć cześć cześć wpadłam żeby się przywitać i spadam mam trochę dziś rzeczy na głowie wieczorem się odezwę. widzę że nie tylko ja :-) Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta:) tak, wczoraj odpusciłam trening złapałam katar i trochę mnie łamało, za to dzis na milion procent zrobie trening bo chcę:D wczoraj zgrzeszyłam bardzo, zjadłam snickersa i batona zbozowego (firma Ania chyba) i grzanca wypiłam. dzis rano stanelam na wadze a nic nie poszło w górę haha upiekło mi się:D wczorajsza dieta oprócz tych słodkości:1) 2 kanapki z twarożkiem i cebulką, przyprawami2) 1 kanapka (jak wyżej)3) 3 kanapki z dżemem i masłem4) pomarańczanapoje: kwa zbozowa z mlekiem, woda, sok z kartonuDuzo tego było! moze miałam deficyt energii że waga nie poszła w górę po czymś takim:)dżiś sie pakuję, sprzatam mieszkanie bo jutro wyjazd... Wczoraj tyle o tesciowych pisałyście nie chcialam o tym mysleć haha bo jutro bede miala na żywo :P rzadko z mężem widzimy swoje rodziny i zawsze to jest wielkie przezycie, czasem miłe czasem mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie mam chwilę dla siebie :) syn śpi, otwieram wino za raz przyjdzie koleżanka to sobie miło spędzimy wieczór :) Zjadłam zasłużoną pizze na obiad :) dzień taki że diety zero ale jutro wracam do ćwiczeń i jedzenia z umiarem bo święta niedługo i nie chcę tak podjadać cały tydzień bo mi waga oszaleje :P Aga odpisałam Ci na pocztę ;) Wczoraj mi internet padł ciągle zacinały się strony ale już wszystko ok :) U mnie w mieścinie zamknęli carfury także nie skorzystam, nawet nie mam teraz kasy przez te święta, może za miesiąc kupię w końcu cięższe bo odkładam to już od dawna. Aga ty powinnaś odpoczywać a nie ćwiczyć, ja się rozleniwiłam przez ostatnie trzy dni bez ćwiczeń, jutro wracam do Focusa :) Veruna zdjęcie z września jest z tego roku :) niezły pasztet hehe ważyłam 6kg więcej ;) a brzuch wcale nie taki płaski już nie pisz mi tu głupot :P Czekam na twoje fotki :) Wikia baton zasłużony przecież musi być jakaś nagroda za efekty :) Udanego wyjazdu! Na pewno bedzie fajnie zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już jestem :-) ale tez nie na długo bo mały jeszcze nie śpi dziś ma rozregulowany dzień bo babcia w domu więc nie prędko pójdzie spać musi się przecież napopisywać ;-) .... Czanka aż teraz żałuje że ja sobie winka nie kupiłam na dzisiaj hehe ... Wikia pewnie, że zasłużyłaś na batona bardzo ładnie trzymasz dietę chyba nie zaważyłam u ciebie wpadek jak dotąd także spoko. ... Nie wiem jak bedzie z ćwiczeniami :-( nie bardzo mam gdzie ćwiczyć trochę krępuję się przy teściowej więc będę musiała to robić jak jej nie bedzie, będzie spać w salonie a tam ćwiczę :-( w sypialni mało miejsca a jak mały bedzie spał to lipa może pojeżdze na rowerze jaeszcze musze to wszystko przemyśleć .... Moje menu. Dziś rozpoczęłam bardzo wcześnie bo o 2,30 :-( mały się obudził bo jak zwykle alergia zjadł wczoraj chrupki paprykowe (dotąd jadł nie wielkie ilośc***apryki ale wczoraj mu zaszkodziły) więc posprzatałam sobie chałupe do 4,20 :-) 1, pół paczki daktyli 2. Owsianka 3. bułka grahamka + jedna parówka (wieki nie jadłam ) 4. dwie kromki żytniego z serem zółtym i pomidorem (nie miałam czasu na obiad chłopaki jedli frytki a ja nie chciałam) 5.dwie kromki żytniego z chuda szynką i pomidorem Coś moja motywacja do diety słabnie potrzebuje chyba jakiegoś kopa w tyłek hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Menu ś owsianka z bananem w pracy 2 kanapki kolacja 2 parówki z ketchupem i 1 kromka chleba Wikia udanego wyjazdu:) od czasu do czasu trzeba sobie życie umilić:D raz na jakiś czas Ci nie zaszkodzi z takimi nogami:P Czanka płaski płaski brzuszek Twój:)mi się chce wyć jak patrzę na siebie od 2 tygodni nic nie drgnęło znowu mam zastój, jeden wielki tłuszcz ze mnie nic więcej, po prostu spaślak :o jak zrobiłam sobie zdjęcia w gaciach po treningu to normalnie miałam ochotę sobie dać w ryj:/usunęłam je nie chce tego ogladac:/ Aga hihiih powodzenia na placu boju;> jakos to wytrwasz, a teraz zrób sobie przerwę na ten czas co jest teściowa-przyda Ci się:) Dobranoc kobitki lece do męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×