Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

hantle tanie, fajnie ale ja juz mam kase na minusie:DZrobiłam turbo ewki, do niektórych cwiczen dodałam te moje malutkie obciążniczki. zmęczyłam się niemiłosiernie, jestem nieco osłabiona ale katar znika:) Veruna dzięki za te nogi:P do lata Twoje będą idealne. moje menu z dzis:1) 2 i pól kromek obtaczanych w jajku, 4 rzodkiewki, 2 korniszony2) 1 kromka z twarogiem, ceb., przyprawami3) ryż z budyniem wanil.4) 2 kromki z makrelą, ceb.napoje: y.mate, woda, kawa syp., kawa zbozowa. i zaraz bedzie grzaniec:)dobrej nocki:) postaram się jutro jeszcze napisać przed wyjazdem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry laski! Mam nadzieję , że mimo tego światecznego szału będziecie tu zaglądać i wątek nie wymrze :-) Veruna ja ciebie kopne w tyłek co ja mówiłam o wadze!!! Dwa tygodnie to jeszcze nie tragedia poczekaj jeszcze trochę jak bedzie mieśiąc stało to spróbujemy coś podziałać dwa tygodnie to za mało żeby mówić o zastoju :-). A centymetry też stoją? Czanka dzisiaj ćwiczysz? Duży ten twój synuś a ja myślałam że mój taki wysoki a tu prosze super -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny sachara dzisiaj ;) popiłam wina zjadłam koreczki z oliwkami i mnie tak suszy! zawsze tak mam po oliwkach hehe Dzisiaj muszę wrócić do ćwiczeń, jeszcze bym mogła odpocząć przez weekend ale jednak się zbiorę po południu do ćwiczeń bo mi ich brak ;) mam w planie Focus Extreme Circuit siłowe :) szybko zleci :) Aga odpocznij dopiero co skończyłyśmy hybrydę a ty ledwo jeden dzień wolny miałaś po ciężkim miesiącu, tym bardziej jak masz teraz towarzystwo w domu, ćwiczenia nie uciekną mówię Ci wyluzuj kilka dni :) Veruna nie zapominaj że my też chude zawsze nie byłyśmy, wkurzasz mnie za raz Ci coś wyślę na pocztę to się może opamiętasz! zrób te zdjęcia i się nie przejmuj będzie za miesiąc lepiej zobaczysz :) Wikia ryż z budyniem? nie słyszałam o takim połączeniu. Szerokiej drogi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ryż oddzielnie robi sie budyn oddzielnie potem miesza:) w sklepach są deserki które podobnie smakują (Beleriso). nie bedzie mnie tu w najbliższym czasie dziewczyny ale myślami jestem z Wami:D zabieram sie za trening total fitness a potem w drogę. na razie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia szerokiej i bezpiecznej drogi no i Wesołych świąt i wszystkiego dobrego. No i mam nadzieję, że po świętach do nas wrócisz :-) Czanka współczuję kaca :-) ale dasz radę hehe. Ja mam w domu zawsze 9też ze względu na dziecko) elektrolity do picia przy biegunce i wymiotach na kaca też pomaga :-D może spróbuj :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga kaca to ja nie mam bo mi nic nie jest tylko suszy od rana hehe ale to bardziej po oliwkach niż po winku bo się nie schlałam ;) Ja już po ćwiczeniach :) Wiecie że czuję jeszcze zakwasy na nogach po Fit teście hehe byłam jeszcze na spacerze godzinę. Wikia pojechała, Aga ty zrobiłaś sobie wolne? Weruna gdzie się podziewasz?ćwiczysz dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka zostałyśmy we dwie Vwruna pisała że w weekendy jej nie ma bo musi nadrabiać czas z mężem . Elizy też nie ma a Wikia pojechała. Ja narazie nie ćwiczyłam ani wczoraj ani dzisiaj, może jutro mi się uda :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no tak zapomniałam Veruna pisała o tym kiedyś ;) Aga Ty sobie odpocznij jeszcze, mi się super dzisiaj ćwiczyło po tych trzech dniach wolnego :) Hantelki takie ciężkie się wydawały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Hej dziewczyny ja właśnie po treningu, kurczę myślałam że wikia tu zajrzy i nie zdążyłam życzeń złożyć, wikia gdybyś jednak zalukała do nas to zdrowych wesołych smacznych świąt i radości w gronie rodzinnym:) Czanka i Aga hahah ja nie przesadzam, po prostu te zdjęcia mnie wykanczaja, jest dobrze póki zdjęć nie widzę, Czanka myślisz że miałaś wielki brzuch- wcale nie, przed odchudzaniem gwarantuje Ci że mój ok 4 mc ciąży:P ale nie brzuch mi chodzi tylko ta moja dupa płaska oblna cellulitem i wielka,przypomina d**e starej babc***oprostu popadam w depreche jak widze foty:> proszę o wyrozumiałaść ale to silniejsze ode mnie;) jutro Wam wyślę. dzisiaj zgrzeszyłam 4 cukierkami była znajoma kupe czasu się nie widzieliśmy i przy kawce podjadłam ale po świętach wracam do swojego systemu 0 słodyczy:) Menu ś owsianka obiad kapuśniak 4 cukierki kolacja 3 kromki ( 2 z szynkowa musnieta musztarda i 1 z serkiem wiedeńskim) Dobranoc ps. bylam w kerfurze i nie mam takiego dzialu z hantlami :o tak mi się wydawalo ze nigdy tego nie widziałam ale dokładnie po sklepie nie chodziłam i jednak nie ma:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna ale mój brzuch to chyba widziałas na zfdjęciach prawda? i po ciazy tez dostałam płaskodupia także nie załamuj się uda ci się na pewno tylko trochę czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka wyślij jej to zdjęcie z malutkim to pierwsze. Zaraz spróbuje zrobić pure cardio bo moja teściowa pojechała na cmentarz z synkiem. Eh mówie wam co ja się tutaj nerwów najem w przyszłym roku chyba wyjadę gdzieś w cholerę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga wysłałam jej to z małym choć tam i tak stoję troszkę bokiem to tak nie widać wielkich ud ;) wysłałam jej wczoraj takie w bieliźnie co ważyłam ok 67kg jak świnia z wielkim brzuchem wyglądam już bardziej nie mogę zmotywować bo usunęłam zdjęcia jak ważyłam jeszcze więcej ;) Ja też miałam płaskod***e ważąc więcej, pamiętam jak się oglądałam w lustrze a tam tyłek był kwadratowy! zwykle wystawał fajnie a wtedy szeroki i kwadratowy fuj! Veruna ogarniesz wagę to się wszystko poprawi i nabierze kształtów :) No Aga ja jeszcze słodko spałam a ty dałaś czadu z Pure Cardio ;) ja dzisiaj też cardio ale z Focusa :) może wieczorem, po południu chyba się prześpię z synem bo wczoraj do późna oglądałam filmy więc mało spałam, a jutro czeka mnie sprzątanie domu muszę mieć na to siłę hehe Ja już sernika podjadłam ale małe kawałeczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka no ja ćwiczyłam tak wcześnie bo syn zrobił mi pobudkę o 5 rano bo chyba mu się przyśniła choinka mamy taka małą ozdobę świecącą z plastiku i ostatnio to jest jego przytulanka haha obudził sie i rozdarł żeby mu dać pobawił się chwilę i poszedł z nią spać a ja pomyślałam że zjem sniadanko i poćwicze bo nie wiadomo kiedy w ciągu dnia będę miała jeszcze taką okazję :-) dlatego zrobiłam pure cardio bo krótkie a jak mi się uda to jutro zrobię UWT lub coś siłowego z focusa . Tez już czuję że mi się oczy kleją może popołudniu się na trochę walnę a mąż z babcią niech się trochę "nacieszą" małym. Ja właściwe już wszystko mam porobionę tylko jeszcze pościel sobie pozmieniam i wędliny w wigilię kupie. Ciasta będę robic albo dzien przed albo w samą wigilę tak jak sałatkę. Ale jednak nie piekę aż tyle, szwagierka ma zrobić sernik, makowca kupiłam, zrobię napoleonki na krakersach i musze upiec piernik bo tamtego już prawie nie ma :-D. A takie z kremem to będę robić w drugi dzień świąt bo będę też piekła torta dla małego bo niestety w piekarniach mi nie gwarantują że zaraz po świetach będą Kurcze i wciąż nie mam prezentu dla teściowej kosmetyki odpadają bo co roku dostaje od córki, szliki i czapki tez nie bo w tamtym roku ode mnie dostała eh mam problem ksiązek nie czyta płyt nie słucha alkoholu nie pije :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja sobie odłożyłam sprzątanie na jutro ale to głównie kurze odkurzanie i łazienka, na Wigilie przyjdzie siostra z mężem i synem, to mi tylko sałatka zostanie do zrobienia, ciasto kupiłam nie piekę wolę dać 50zł i mieć 4 rodzaje po kawałku za to bardzo dobre nie przesłodzone, mam fajną piekarnie niedaleko i smakują ciasta jak domowe :) a jakbym całą blachę miała piec dwóch czy trzech rodzajów to nie miałby kto tego zjeść. Takie na krakersach dawno nie jadłam ale super jest :) W sumie oprócz Wigilii gości nie będę miała raczej pojedziemy z małym w drugi dzień świąt do mojej babci i kuzynki, i zlecą święta ;) Przypomniałaś mi o choince! muszę wyciągnąć w końcu, w tym roku będzie problem bo mamy małego kota nie mam pojęcia jak ją postawić żeby mi kot jej nie przewrócił ;) Z Focusa sobie zrób ten Extreme mi dał popalić wczoraj, mam hantle tylko 2kg ale i tak mnie łapy bolały przy niektórych ćwiczeniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Hejka Kochane wysłałam foty jeszcze raz musiałam pod swiatlo robic tył bo mi się zdjecie usunelo cos tam się pokazalo i zdjęcia nie było:/ ale wszystko w komplecie:P miłego dnia ja uciekam b mase roboty mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna jaką ty masz świetną figurę!!!!!! teraz wszystko dokładnie widać, faktycznie nad pupą trzeba popracować ale za to efekt końcowy będzie zabójczy! te boki uda i w ogóle wszystko za raz Ci zmaleje, brzucha nie masz wielkiego absolutnie! Kobieto za miesiąc dwa to ty będziesz z******ta laska! już Ci zazdroszczę hehe Masz bardzo kobiecą figurę :)Trzymam kciuki wierzę w Ciebie uda się! A psinka w tle przesłodka :) mi tak się syn wpycha w kadr hehe muszę foty obcinać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna masz szczęście że nie ma mnie koło ciebie bo nakopoała bym ci do d**y, masz świetną figurę mały brzuch tez myślę że miesiąc dwa i będzie super zobaczysz jak skończysz maxy to bedzie masakra różnica gwarantuje ci to :-D A po za tym wogóle to mnie nie denerwuj bo w czwartym miesiącu ciązy to ja byłam dwa razy taka jak ty teraz więc juz tak nie gadaj że wyglądasz na któryś tam miesiąc wyglądasz dobrze a będzie świetnie zobaczysz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po Cardio Beta :) tylko 25min ale i tak jestem mokra a nogi paliły jak cholera ;) Spałam po południu 2 godzinki ;) a ty Aga odpoczęłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Dziękuję kochane naprawdę umiecie kłamać:P Aga mi chodziło że na 4 mc wyglądałam przed ćwiczeniami jak miałam 82 kg a te zdjęcia sa bieżące musze poszperać w tel męża czy tam nie ma moich jeszcze z tej wagi 82. w 2 mce to nie dojdę do ładu;)ale w maju będzie dobrze:) u mnie menu takie same jak w sobote owsianka, kapuśniak kolacja 2 kromki no i podczas robienia makowca podjadłam mase:P Wczoraj nie ćwiczyłam:(:(:(:( został mi ostatni trening core cardio i balance ale napierdzielalo mnie kolano jak zrobiłam 1 przysiad bo chciałam sprawdzić czy dam rade cwiczyc to cholernie kuło i jak bylam już niżej to tak jakby pęknąć miało:/ odpuściłam dzisiaj zrobiłam 4 przysiady i to samo wiec robie wolne, wole wolne zrobić te 3 dni odpoczynku niż później dochodzić miesiąc:/ ten core cardio już odpuszczam bo ostatnio troszkę czułam kolano ale zle nie było, w nim dużo się skacze wiec pewnie dlatego a już było tak pięknie aż się dziwiłam że z kolanem wszystko ok;) w środe robie skalpel wyzwanie wkoncu się doczekałam:D dzisiaj jestem w tyle o 2 godziny bo zaspaliśmy, a tak dobrze mi było:P ciekawe jak tam Elizka czy dzisiaj leci do \polski czy jutro:) Focusy sa fajne po maxach może zrobie focusy bo ciekawa jestem jak efekty by wygladaly po takim miesiącu z focusem:D dokańczam kawe i do roboty, jeszcze prezenty popakować buziole:) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jak mi się nie chce sprzątać ;) Dzisiaj ćwiczę z Jillian Killer ABS już się nie mogę doczekać, fajnie wygląda trening :) próbowałam kiedyś 1 level i był słaby ale dzisiaj zrobię level 3 będzie cięższy na pewno. Veruna jaki maj? ty się na pewno wcześniej ogarniesz no chyba że chcesz dużo schudnąć i wolniej a po Maksach to na pewno dużo się zmieni w twojej figurze na plus ;) jak ćwiczyłam miesiąc Focusa to ładne spadki miałam także ty też sobie możesz po Insanity mieszać te treningi. Jakie ty masz teraz wymiary i wagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Ja dziś późno wstałam mały dał pospać i całe szczęście bo wczoraj strasznie nagrzeszyłam :-( 1owsianka 2. jajecznica z jednego jajka z dwoma zółtkami+kromka żytniego 3rosół 4bułka wieloziarnista+kotlecik mielony+kawałek ser-makowca :-( 5. chipsy paprykowe +cytrynówka 6. dwie kromki razowca z pomidorem i majonezem oj strasznie nagrzeszyłam dziś bardzo tego żałuje :-( Wczoraj poszłam popołudniu do koleżanki by odreagować moje codzienne kontakty z "mamusią" ona wpadła na pomysł tej cytrynówki i wypiłyśmy 0,7l we dwie :-( Dziś jak na siebie patrze to czuję się strasznie gruba i już mi się wydaję że przytyłam co za schiza :-( Narazie jestem po sniadaniu więc czekam aż się ułoży to może coś poćwicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny postanowiłam nie ćwiczyć do soboty :-( tesciowa w sobotę już sobie idzie więc będę mogła się spokojnie ogarnąc, nie będę teraz się motać między śledziami a piernikiem trudno jak przytyję to przecież schudnę udowodniłam już że można więc można postaram się bardziej pilnować diety choć jest to trudne zwłaszcza teraz kiedy kupa roboty a trzeba pilnować pory posiłków teściowa nie rozumie tego że jak wstaje to jem śniadanie albo że obiad jem o tej i o tej po za tym dziecko też ma jakieś stałe pory a jej się wydaje że jak coś się zje w biegu to wystarczy dlatego taki bęben ma do tego wkurza mnie bo ona strasznie zbulwersowana że u mnie w domu nie pije się słodkich napojów u niej musi być coca cola masakra jak ja mogłam kiedyś tak żyć jak ona!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Aga nie przesadzaj sama mnie do pionu doprowadzałaś jak smęciłam z tymi zdjęciami a teraz Ty co robisz po wódce???:P zaraz nie przytyjesz:> wyobrażam sobie ze tesciowa może być meczaca wiec cytrynówka bykla wskazana:) nie przejmuj się masz super figure teraz sobie pozwól a po swietach bierzemy się do roboty:) trzeba wyluzować trochę zobaczysz ze jak rozpoczniesz trening po przerwie będzie bardziej intensywniejszy i przyjemniejszy, jesteś po hybrydzie dalas czadu a teraz czas na relaks nie mozna isc po trupach:> także Aga relax i spokój ducha:D teściówke wywalisz i wrócisz do treningów:) Czanka moje marzenie to waga 58/63 w zależności jak będę wyglądać, aktualnie mi się waha 73,7 do 74,2 w udzie mam 60 cm w pępku 88 w biodrze 107

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Aga a teściówce powiedz że cola strasznie niszczy zęby a Ty nie chcesz nosić protezy przez głupotę i jest to niezdrowe a jak ona chce żreć nie zdrowo to jej sprawa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga kup jej cole i potrząśnij zanim ona ją otworzy ;) co za babsko ale jakoś musisz znosić jej towarzystwo ;) czym ty się przejmujesz cytrynówka smakowała? nie próbowałam nigdy z czym to się pije? alkoholu często nie pijemy ani słodkości na co dzień nie jemy to nie masz się czym przejmować a już tym bardziej przytycia :) raz na jakiś czas trzeba się napić i najeść różnych ciast skoro są święta ;) ja też święta nie jestem! od wagi trzymam się z daleka hehe Zazdroszczę odpoczynku od ćwiczeń mi się coś nie chce ćwiczyć nie wiem straciłam za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga kup jej cole i potrząśnij zanim ona ją otworzy ;) co za babsko ale jakoś musisz znosić jej towarzystwo ;) czym ty się przejmujesz cytrynówka smakowała? nie próbowałam nigdy z czym to się pije? alkoholu często nie pijemy ani słodkości na co dzień nie jemy to nie masz się czym przejmować a już tym bardziej przytycia :) raz na jakiś czas trzeba się napić i najeść różnych ciast skoro są święta ;) ja też święta nie jestem! od wagi trzymam się z daleka hehe Zazdroszczę odpoczynku od ćwiczeń mi się coś nie chce ćwiczyć nie wiem straciłam zapał chwilowo ale to pewnie dlatego że zbliża mi się okres i cycki mnie bolą jak podskakuje hehe ale nie mogę teraz zrobić przerwy bo w styczniu nie poćwiczę :( Veruna ja w pępku tyle miałam ważąc 10kg mniej niż ty teraz więc mnie nie drażnij że masz duży brzuch :P To po świętach do roboty! będą spadki i koniec narzekania :) Dziewczyny nasprzątałam się, czas poćwiczyć :) potem napiszę jak ten trening Jillian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie macie rację ja już mam schizę z tym tyciem wiem ale strasznie sie bję efektu jojo mam nadzieję, że mi nie grozi hehe. Czanka ja już w grudniu okres miałam ale coś jakoś podejrzanie puchnę i nie wiem czy to nerwy z powodu zamieszania świątecznego czy już mnie zaczyna brać ZNP pewnie jak co roku na sylwestra dostanę eh.. A cytrynówka dobra my ja piłyśmy normalnie z kieliszków jak wódkę ale ma mniej procent 32% jest słodka i głowa po niej boli hihi, na szczęście ja dziś się czułam dobrze. Na święta mam już winka to ze szwagierką wipijemy a na sykwestra bede piła czystą :-) W tym roku pierwszy raz od 2 lat wychodzimy na sylwestra w tamtym roku robiliśmy u nas w domu bo karmiłam dwa lata temu wychodziliśmy w sylwestra ze szpitala. W tym mamy wychodne :-D mały będzie spał u babci mam nadzieję że jakoś to wytrzymam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane witam Was znów!!!! Przepraszam ze tak szybko ucieklam bez slowa, ale tyle sie wydarzylo. Zmiany, zmiany, zmiany. Rozstalam sie ze swoim juz na zawsze, bol jeszcze jest, wiem ze kiedys minie. Teraz, po mojej transformacji nie tylko ciala ale i duszy wiem ze jestem wartosciowa osoba i wiem, ze mezczyzna powinien kochac mnie i akceptowac taka jaka jestem. Nie bede zmieniac niczego. ....................... Nie wiem co sie u Was wydarzylo. Laski pewnie cwicza jak roboty, ja tylko troche. ZA duzo nauki, jeszcze wiecej stresu. Dzisiaj waga byla 57.7kg. Kocham Killer Jilian, 2 i 3 level- super. Wiem ze dolacze do Was na dobre juz niedlugo. ale narazie egzaminy.... Narazie tyle, biore kapiel i jutro z samego rana domek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bylam ja oczywiscie!!! poza tym sciagam sobie nowa 3 czesc p 90 - nie napisze wiecej po kafe uznaje to za spam. mam nadzieje ze pieknie sie sciagnie i bedzie dzialac, to jakby sie okazaly fajne filmiki zaczne je robic z poczatkiem nowego tygodnia. Zostalo mi 5 godzin:) ................... kochane wesolych swiat !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×