Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Gość Veruna
wiem że nie ma czym sie zachwycac ale wkoncu 8 kg to jednak jakas roznica jest powiem Wam ze jak zrobilam kiedys fote co tak chodakowska zalecala to jak mam jakies wciecie to tam wciecia nie bylo!!!!! i z tylu jak sa plecy mialam walki!!!!! jeszce igdy tak nie wygladalam jak wtedy:/ ale to juz za mna na zawsze:>:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
veruna jakbys stała koło mnie to bym cie trzepła :-D wiesz jak ja sobię ciebie po twoim opisie wyobrażałam? Nie chcesz wiedzieć :-D Kochana jest 100 razy lepiej niż piszesz. Jesteś typową gruszką, ale jaką masz szczupłą talię!!!!! Jest dpbrze będzie dużo lepiej zobaczysz ale naprawdę nie jest tak jak piszesz po za tym brzuch też masz dosyć fajny tylko pupa i nogi ale to zejdzie zobaczysz myślę że za dwa trzy miesiące wogóle się nie poznasz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem :) nie miałam czasu od rana byłam po za domem potem obiad spacer i wreszcie synek śpi :) Jutro już nie mam nic z rana do załatwienia więc na spokojnie się zmierzę i zważę, zrobię fotki i dowiem się jak efekty :) Wikia pięknie Ci z brzucha poleciało, ty też masz super nogi jak Aga, zazdroszczę ;) chyba Ci się pupa fajnie uniosła, ogólnie masz super efekty! A w leginsach to na pewno super wyglądasz z takimi nóżkami, ja też mam jedne takie z wysokim stanem i fajnie brzuch się w nich chowa ;) Aga jesteś silną babką, na pewno z sykiem wszystko się wyjaśni i będziesz spokojniejsza :) pójdziesz już niedługo na wizytę to może coś się dowiesz wreszcie, trzymaj się! Ja też bym się pewnie zamartwiała w końcu chodzi o dziecko. Veruna gdzie ty siedzisz że Ci ciągle wszyscy tak komplementy mówią, też tak chce :) hehe 8kg? wow! oby tak dalej :) Ja też poproszę fotki na maila mój: izabelal@onet.eu jutro odeślę swoje tak jak pisałam i te z większą wagą :) Aga pisze że jesteś gruchą to masz tak jak ja wielki dół a szczupła góra, fajna figura ale tak naprawdę najlepiej się wygląda jak waga nie jest za duża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna widziałam fotki, też myslałam tak jak Aga że jakims wielorybem jesteś nie z tej ziemi a tu proszę: piękna kobieca figura, z nieco zaokraglona pupą:D zawsze chciałam mieć taką talię zarysowaną a niestety nawet jak duuużo schudnę to takiej pięknej talii nie osiągnę bo mam małe biodra. Jak zgubisz pare cm to to będzie niebezpieczne bo na sam Twój widok faceci będę szaleli... na miejscu Twojego to ja bym Cie na smyczy prowadzała haha:)) Masz super "glinę do rzeźbienia"........................................Czanka pupa mi się faktycznie uniosła i powiększyła pewnie przez przysiady z hantlami.... Niech rośnie jeszcze:D Czekam na Twoje fotki na pewno wyglądasz juz rewelacyjnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Czanka poszło:) hahahah wikia to sie uśmiałam:P wieloryb nie z tej ziemii:P hahahahha tak jak Aga pisze typowa gr****,kiedys robilam mase brzuszków ok 600 dziennie fajnie wygladal, tylko w ostatnich latach sie otłuszczył a zad zawsze duży ale nie aż tak:p podejrzewam ze do 90 cm raczej nikłe szanse, ale dzięki Wam dziewczyny lepiej te ćwiczenia ida:) Czanka Ty to pewnie lacha:D jestem ciekawa jak Ci zeszło w biodrach i w nogach jeśli mamy taki sam typ. wikia mąż to mnie zna z najniższą wagą 70 kg max dobre 80 pare schodze z 82 ale podejrzewam ze byly momenty gorsze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
wikia ale zawsze jest tak ze to co mamy nam sie nie podoba, Ty marudzisz na talię a ja na biodra, ojj chcialabym miec Twój problem;) jestem w stanie zaakceptowac nawet te moje biodra tylko cellulit, a z nim to nie ściemniam:P w te lato co bylo to chodzilam w dlugich spodniach ale na przyszłe lato szykują się duże zakupy a co se będę żałować;) a jak ktoś jest szczupły wikia to obojętnie jaki ma typ to wygląda fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie jest szczupłym to wszystkie ciuchy też ładnie leżą:) do lata zdążymy. Jak teraz patrze na pierwsze fotki co Wam wysłałam to nie wiem jak mogłam tak wyjść do ludzi:D jak mogłam tego nie widzieć że byłam taka tłusta?! normalnie szok:D:D równie dobrze można zwariować i też o tym nie wiedziec hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna masz boską talie :) typowa gr**** :) już się nie mogę doczekać jak zobaczę fotki po odchudzaniu ale będziesz laską! ja jak więcej ważyłam to miałam wielki brzuch i boczki ale to chyba przez tą ciąże tak mnie rozsadziło u Ciebie nie ma za wiele tłuszczu w tym miejscu. Wikia ja też jeszcze latem myślałam że nie jest ze mną tak źle jak ważyłam w okolicach 65kg ale wiesz ja byłam straszny grubas przez tą ciążę także taka waga to dla mnie było duże osiągnięcie i czułam się taka ''szczupła'' a teraz wstyd pokazywać te fotki hehe Moje menu: 1. 2 parówki, 2 kromki grahama z masłem i pomidorem, keczup i musztarda 2. makaron durum z sosem śmietanowym szynką i warzywami 3. fistaszki, maca 4. serek wiejski, kawałek papryki i ogórka, kromka grahama z masłem Wiecie co jeszcze jutro piszę menu a potem kończę dietę, stabilizacja, święta także nie ma sensu pisać co się zjadło bo wiadomo będzie mniej dietetycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super Czanka, osiągnęłaś to co chciałaś:) Już nie masz co pisać diety, tylko teraz sie pilnuj:P Kontroluj wage i centymetry raz na jakiś czas. To po świętach nie będziesz już do nas zaglądać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia ja będę ćwiczyć z Wami do początku stycznia potem idę na zabieg więc muszę się wycofać na jakiś czas ale to nie znaczy że zniknę ;) absolutnie nie! będę was wspierać i zazdrościć ruchu hehe jak tylko dojdę do formy to jeszcze chcę popracować nad ciałkiem. Na razie dietę kończę, osiągnęłam w sumie to co zaplanowałam, teraz święta potem szpital nie da się odchudzać więc zawieszam dietę do odwołania ;) Nie wiem co ta moja waga jutro pokaże ale to co widzę w lustrze mnie zadowala :) na lato na pewno będę chciała jeszcze coś zrzucić jak sie uda ale na razie muszę ustabilizować wagę i nie szaleć z jedzeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam wam napisać, mam okropne zakwasy po fit teście! uda brzuch normalnie masakra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejsze menu:1) kasza ze startym jabłkiem, cynamon, daktyle2)banan,3) makaron ze szpinakiem i twarogiem, przyprawy4)jabłkoNapoje: mate, woda, sok marchewkowy(z kartonu). Czanka ja mam straszne zakwasy tez po fit teście ale w prawym pośladku (od tego ćwiczenia z podnoszeniem jednej nogi) i na plecach (a to nie wiem od czego:P). Zabieram się za skalpel Wyzwanie + 15min na pośladki z pół-kilogramowymi obciaznikami na kostki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślę Czanka ze pewnie wyglądasz super z takimi wymiarami i pewnie jeszcze spadło po hybrydzie. Ja jeszcze bedę dietę pisać jeśli pozwolicie :-P bo to mi pomaga się kontrolować :-D Od jutra wracam do ćwiczeń bo jak nie ćwicczę to podjadam a tak nie może być!!! Moje dzisiejsze menu było by w porządku gdyby nie fakt że podjadałam po między tzn to gryza kabanosa od dziecka to pieroga od męża to krówkę z szafy.... Dość tego trzeba się ogarnąć jutro wracam do ćwiczeń ale zacznę delikatnie od Ewki a w styczniu walnę sobie maxy z Veruną a co? haha:-P Lutym będę musiała przystopować bo zacznie się praca więc już teraz muszę się ogarnąć :-) Moje menu 1. owsianka z daktylami 2. mała bułka wieloziarnista z chudą szynką+ kuibek czystego rosołu 3. warzywa na patelnie bez ziemniaków i marchewki 4. mała bułka grahamka i kromka żytniego z sałatką z makreli Mój plan na najbliższe dni czwartek skalpel wyzwanie piątek Turbo sobota skalpel2+szok trening niedziela wolne poniedziałek killer wtorek skalpel wyzwanie środa turbo power Czwartek wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zakwasów jako tako nie mam ale przy siadaniu czuję pośladki :-) ale fakt że ja już po max recovery czułam uda :-) Ciekawe co tam u Elizy, szkoda że jej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szkoda że Elizy nie ma, szybko zniknęła. Mówiła ze nie będzie jej do świąt, nie?................................................................................Dobra ide ćwiczyć bo sie zasiedziałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jesteś robotem nie kobietą! Ja po tej hybrydzie mam dość rozpisek z wyciskiem ;) ale kto wie kiedy i mi odbije i zacznę następny hardcor ;) już do ćwiczeń wracasz no wiedziałam że tak będzie hehe jeden dzień na d***e i od nowa hehe ja odpoczywam, mam zakwasy więc mnie nawet nie ciągnie do ćwiczeń. Twoja nowa rozpiska chyba nie jest zbyt lekka? Wikia moje zakwasy są wszędzie dosłownie! najbardziej czuje uda i brzuch ale jak rękę podniosę też coś czuć ;) także nie dziw się że masz w dziwnym miejscu to chyba normalne po takim wycisku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka po Hybrydzie to Ewka będzie jak rozgrzewka także luzik nie zajadę się maxy chcę spróbować właśnie przez to że to ostatni moment na takie treningi. Już się martwię jak ja wszystkiemu w lutym podołam ale Veruna też pracuje całymi dniami prawda? Dajesz radę? No ja mam jeszcze małego ale tu jest ten plus że przynajmniej psychicznie od niego odpocznę ;-) ( ale już za nim tęsknie współczuję ci Czanka jak będziesz w szpitalu chyba by mi było cięzko) Wikia nie dziw się zakwasom ja po Cardio Recowery jak próbowałam insanity to miałam takie zakwasy skośnych że masakra :-D po Pure cardio takich nie miałam hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sklapel wyzwanie zrobiony, w rundzie na posladki mialam obciazniki wiec te zakwasy jeszcze bardziej poczułam:) deska znowu mi ładnie wyszła cała bez odpoczynku pod koniec palił mnie brzuch co rzadko mi sie zdarza, jestem z siebie dumna! no i dodatkowe ćwiczenia na tylek jescze po skalpelu tak jak mówiłam. juz nic nie jem, tylko łyżeczkę kaszy jaglanej zjadłam i soku sie napiłam po treningu. Dziewczyny do Ewki śmiało dodawajcie hantle i obciążniki, wtedy treningi są na serio przyzwoite i robia zakwasy. Jakby w siłowych z Insanity odebrać hantle też byłyby duzo łatwiejsze:) ja do turbo power ostatnio dodałam malutkie obciażniki (na cały trening) i tyłek "dostał w kość" - jakkolwiek dziwnie to brzmi..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski! Wikia brawo za deskę. No ja do turbo coś tam czasem dodaję :-). W insanity a właściwie w Asylum są chyba tylko dwa siłowe i jakby zabrac hantle to trening wogóle nie miał by sensu hehe zwłaszcza UWT :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Zrobiłam pomiary i się zastanawiałam jakie porównanie Wam napisać i doszłam do wniosku że sprzed insanity -kiedy zaczęło znów spadać czyli 1listop. Wtedy po zachęcie Elizy zaczelam treningi z Shaunem (6razy) i mieszalam je z treningami ewki(4) i hard body(tylko raz). Drugi pomiar po tych dwóch tygodniach a przed hybrydą (14.listop.). Trzec***omiar z dziś.waga: 53,3 - 52,7 --- 52,4kgtalia: 72 - 72 --- 71cmpępek: 82 - 81 --- 78,5cmbiodra: 90 - 89,5 --- 89,5cmudo: 51 - 51 --- 50,5cmTalia niestety się nie śpieszy do szóstki z przodu:( ale cieszę się że z boczków dużo poszło:D wniosek taki że insanity daje rewelacyjne efekty tylko powinnam je sobie dozować (wiecie dlaczego). Veruna pisałaś ze o 90 w biodrach możesz na razie pomarzyć heh, no ja też!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia piękne efekty które widać nie tylko na centymetrze super u mnie też tak jest że jedno leci a drugie stoi ale to się zamienia i pózniej wyrównuję i tak świetnie wyglądasz a jak patrze na twoje zdjęcia to wyglądasz na mniej centymetrów. Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, Aga nie widziałam że napisałaś, dzięki za pochwałę:P Stopka zaktualizowana. W tym tygodniu ćwiczę 4dni pod rząd wt, śr,czw, pt, bo w sobotę wyjezdzamy do tesciów a tam cięzko bedzie cwiczyć. Może w sobote rano przed pociągiem zrobie trening wówczas bedzie 5 treningów, ale to wyjdzie w praniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki jeszcze raz:) Aga dla mnie Ty masz idealne proporcje: biodra-talia, nie za duże nie za małe:) ja mam za szeroką talię a Veruna szersze biodra. ale się dobrałyśmy dziewczyny:P każda inna. Jeszcze Czanka się pochwali swoimi boskimi kształtami :D Veruna To w weekend przeslasz nam fotki wcześniejsze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to się zastanawiam nad tą Czanką i już zaczynam jej zazdrościć tego wyglądu choć jeszcze nie widziałam zdjęć :-) Na pewno wygląda ekstra :-) ... Wikia każda z nas dostrzega u innej coś co by chciała mieć haha i każda widzi jeszcze przed sobą wiele pracy oprócz Czanki haha ta to gubi nawet jak się objada słodkim hehe ... Ja u siebie widzę jeszcze potrzebę jeżeli chodzi o brzuch a dokładnie ten worek po ciązy i boczki niby tak na zdjęciu nie widać ale u mnie to się tak ulokowało bardziej z tyłu (mam tłuste plecy hehe) i jak zakładam spodnie to się to wylewa :-( więc jeszcze chcę z tego zgubić żeby już mi nic nie wypływało, ja nie wiem ale do mnie do sklepu nieraz jak przyjdą dziewczyny to założą spodnie biodrówki i mimo że bajaą wielkie brzuchy to im nic się nie wylewa a u mnie stale hihi. No i muszę popracować nad górną częścią ud i wewnętrzną celulit jeszcze jest ale już i tak dużo zeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ogarnęłam zdjęcia już wysyłam, sory że musiałyście czekać ale późno wstaliśmy. Zaraz Was przeczytam i napiszę wymiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga w sumie masz racje Ewka przy Shaunie to pikuś ;) Ty mnie tak nie zachwalaj bo stanę w miejscu ;) Workiem się nie przejmuj ja mam taki okrągły brzuch z przodu a tobie tylko fałdka wystaje :P U mnie też się wylewa zwłaszcza jak siedzę, o biodrówkach mogę pomarzyć. Wikia ładne pomiary :) ahh jak ja zazdroszczę ud :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka super!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale masz fajną pupę, no i nogi też fajne a jakie łydki! i zero boków eh nie lubię cię :-P (żartowałam ) super efekty naprawdę mega różnica.No i na twarzy bardzo widać.No synuś słodki a jaki duży super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Wikia bardzo ładnie cm Ci zlecialy:):):) tak sie balas mierzyc a tu prosze:) taka chudzinka z Ciebie mysle ze czas obrany do lata to za duzo dla ciebie macie wspaniale ciala , moze ja nie jestem zbyt obiektywna bo tego cielska troche jest ale zastanawiam sie czy nie powinnyscie obrac bardziej cwiczen kszaltujacych zamiast cardido??? Podobaja mi sie te obciazenia co wikia pisze, a to sa jakies specjalne na kostki czy jak???? Aga fajnie ze dalaczysz do mnie, nie wiem jak jest z maxami ale jak jest taka napierdzielanka to wlasnie tak jak wyzeej pisalam nie byloby lepiej dla Ciebie jakies silowe???aby sie porzezbic???bo Wy juz szczupłe jestescie. aga co do pracy brak słów, wstaje rano szykuje sie do pracy wracam po 20 jem kolacje i cwiczenia kapiel itd zrobi ok 22.30/23 ja jak ja ale maz utrudnia ze mnie nie ma, nie wiem ile godzin bedziesz pracowac podejrzewam ze 8, mozesz robic wczesniej przed praca, ale znow mozesz synka obudzic jak zaczniesz sobie organizowac mate itd, wiec lepiej wieczorem, chyba ze spi twardo;) wyjdzie w praniu. Gdybym miala dziecko nie bylabym w stanie cwiczyc bo tego dziecka bym chyba wogole nie widywala ale chyba bym musiala prace raczej zminic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem gdzieś teraz na takim etapie jak ty w listopadzie tak mi sie wydaję jak patrzę na zdjęcia. a sunuś boski i jak wygląda poważnie po samym zdjęciu to bym mu dała ze 3-4 lata :-) mój przy twoim to jak dzidziuś hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotki wysłane, wysłałam wam z początku września wtedy zaczęłam ćwiczyć z Shaunem T :) i chyba jakoś dwa tygodnie wcześniej odchudzanie z dietą. Moje wymiary przed hybrydą i teraz po miesiącu: Waga 60,5->58,6 Talia 69->68 Pępek 77->73,5 Boczki 84->82 Biodra 95->93,5 Uda 55,5->54,5 Łydki 36->35 Nie ma szału jak na taki wycisk ale przynajmniej są spadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×