Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Gość Veruna
Aga widziałam piękne efekty!!!!!! niesamowita różnica piękny brzuszek ahhh mi jeszcze tyle brakuje:( ale waga mi sie ruszyła codziennie cos spada - wiem nie miałam się ważyć ale MUSZĘ jak to widzę hihih:D cudne nogi takie szczuplutkie aż zazdroszczę, nie wiem czy uda mi znaleźć zdjęcia jakieś przed treningami hmm.. raczej się nie fotografowałam;) znacznej róźnicy nie będzie, aby tylko do przodu:) zaczaiłam że mam aparat w laptopie hihi i mam samowyzwalacz:D ale zdjecia kiepskiej jakości, zrobie z laptopa i z aparatu jak sama robie, Aga byłaby dla mnie przyjemność gdybyś sie dokolegowała do ćwiczeń:) wikia gratuluje fit testu:) dobrze C****szło,ja nie robilam tak aby flaki wypluć wiec wolalam nie liczyc:P w sumie to moglam zrobic trening zamiast tego testu, ale kiedys sie pokusze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Czanka niezła kondycha aż fajnie się patrzy:)Ty to szalejesz duze spadki duzo żarcia i duza kondycja hahah:P :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna ale mnie rozbawiłaś ostatnim wpisem hehe zdjęcia rób potem fajnie się patrzy na postępy :) Wikia świetnie C****szło! ale test jest strasznie męczący ja to na nim nie dość że zadyszka to czerwona jak burak na koniec cała mokra leżałam na dywanie hehe oczywiście było mi niedobrze zaraz po, a jutro zakwasy :) Aga oszalałaś! jakie Maxy? ja mam dość Insanity i ostrego wycisku na razie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Czanka ja narazie się zastanawiam :-P Dziewczyny jak patrze na wasze wyniki fit testu to aż się boję robić swój bo u mnie to raczej bedzie słabo wydaje mi się że ta hybryda to mnie osłabiła a nie wzmocniła :-D Veruna rób rób zdjęcia Czanka ma rację póżniej fajnie się na to patrzy ja bym nie przypuszczała patrząc na wymiary że mam taki postęp a na zdjęciu widać :-) Dziewczyny tylko niech wam nie przyjdzie do głowy robić dzis jeszcze po teście jakiś trening!!!! To był intensywny interwałowy trening nie popalcie mięsni!!! Ja własnie piję herbate i jak mały się nie obudzi to zrobię swój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój fit test pompki robiłam z rozstawianiem nóg i jestem z siebie dumna bo przy pierwszym razie napewno robiłam damskie tak ich nie robiłam :-P Najgorsze krokodylki nie znoszę ich :-( I.- 100 -132 II.- 41 -53 III - 70 - 104 IV - 21 - 35 V - ? - 8 kółek (:-( ) Uda mnie bolą jeszcze po wczorajszym :-P VI - 11- 18 VII - 20 - 30 VII - 41 - 64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki w piatym powinno byc 11 mąż liczył i mówił że źle policzyłam teraz mnie sprawdza :-D bo on zapisywał swoje bo mówi że będę oszukiwać haha reszta się zgadza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna zobaczysz niedługo będziesz miała piękną figurę nam też kiedyś tyle brakowała także też dasz radę. Dziewczyny dziś moja dieta jest przykładem jak nie jeść :-D zobaczycie wieczorem jak napiszę ale od jutra będę grzeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga test zaliczony pięknie :) ja sobie odpoczywam już do soboty nie ma mowy o treningu tylko jakiś spacer i tyle :) Ciekawe co tam zjadłaś, ja na razie się trzymam diety ale za kilka dni zjem pizze :) powstrzymywałam się dwa lub trzy miesiące, w między czasie robiłam dietetyczne ale to nie to samo potrzebuje zjeść taką normalną hehe Moje menu: 1. musli z mlekiem, banan 2. serek wiejski lekki, 2 kromki grahama z masłem, kawałek papryki 3. ziemniaki, 3 kotleciki sojowe, surówka 4. 2 kiwi, 2 wafle ryżowe 5. 2 jajka sadzone, marchewka z groszkiem, kefir Miłego wieczoru laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że mamy podobne wyniki niektóre więcej, inne mniej:) moja dieta:1) jajecznica z brokułem, kromka chleba2) 1/4maklerli, kromka chleba, kawałek papryki3) twarożek z dżemem i cynamonem4) dwie bułki z makrelą, cebulą, paprykąNigdy nie piszę o napojach trzeba zacząć:) kawa zbozowa z mlekiem x2, woda niegaz., yerba mate x2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agazgaga miałam w planach ćwiczyć dziś:P a teraz nie wiem? skoro mówisz no no no... może wyjde na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Aga pięknie zaliczyłas test:) co jak co ale od Ciebie w życiu bym się nie spodziewała że będziesz dziewczyny stopować z treningiem:P wychodzisz na prostą:P ja powolutku ogarniam stanowisko i spadam ś owsianka z bananem w pracy 2 kanapki + 3 mandarynki k kapuśniak 2 kawy z mlekiem 1 pokrzywa, i w domku pewnie 1 z cytryna herbatka, woda tez zawsze zapominam o tych napojach pisac jak Wam sie podoba core cardio i balance?? robiłyscie?? fajne cwiczonka idzie sie spocic:) jednak troszke tych podskokow i wczoraj czulam kolano ale tylko troszke, jest tam takie cwiczenie ze sie przeskakuje obracajac w powietrzu, kiedys tego nie zrobilam a niby takie banalne, fajnie jest zauwazyc takie błache efekty ćwiczeń że coś jesteś w stanie zrobić. Miłego wieczorku i do juterka paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
i zauważyłam że wyżej skacze i tak lżej i ląduje jak KOT:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna insnity bardzo poprawia kondycję właściwe to jest głównym celem tego programu :-) No stopuje dziewczyny ale dlatego że taki trening na beztlenie jest mega wyczerpujący dla organizmu jak tabata moje menu 1. jajecznica z trzech małych jajek z cebulką+ mała grahamka+ kawa 3w1 2. kawał piernika jeszcze ciepłego 3. dwa daktyle, trzy frytki, 1/8 jabłka 4. mała grahamka i 1 kromka żytniego z sopocką i pomidorem Wiecie tym piernikiem się tak napchałam że ten punkt trzeci to tylko dlatego że po treningu tak bym nie jadła chyba do wieczora :-D Dziewczyny ja piszę z napojów tylko to co ma kalorię czyli cukier lub mleko, wody, herbat i kawy czarnej nie piszę bo to nie ma kalorii a piję litrami :-). ... Veruna tego treningu nie kojaze chyba nie robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna nie robiłam tego treningu:) Insanity mnie wykańcza, niby jestem w stanie je wykonac ale raz na parę dni, bo za bardzo obciąża moje ciało, słabo mi, okres znika...:) No i efekty niestety powolutku pojawiają się - trudno, grunt że do lata mam jeszcze sporo czasu. Jutro wyśle Wam fotki. Aga możesz mnie pochwalić, byłam grzeczna i nie zrobiłam treningu teraz tylko bylam na spacerku 50min:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga myślałam że bardziej popłynęłaś nastraszyłaś że takie złe menu a tu nie tak źle :) zjadłabym piernika :) Wikia pyszne menu :) Veruna ja chyba tego nie ćwiczyłam, nie pamiętam. A napojów nie piszę bo nawet nie wiem ile piję ale bardzo dużo wody, kilka herbat czasem ze dwie kawy z mlekiem zależy ale nic nie słodzę więc nie ma chyba potrzeby pisać. Fajnie że robisz postępy w końcu już chyba miesiąc ćwiczysz Insanity :) Eliza zamilkła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny wczoraj juz nie pisałam bo mały był marudny. dziś nie ćwiczę i chcę się trochę nim zając więc też rzadko będę tu zaglądać :-( Po za tym dręczy mnie jego zachowanie od zawsze ale lekarze karzą czekać i że wyrosńie itd. Wydaje mi się że ma zaburzoną motorykę sensoryczną i boję się tego najgorszego dziś prawie przez to nie spałam dlatego chcę z nim trochę dziś popracować. Lekarka chce czekać do bilansu z jakimkolwiek skierowaniem a ja przez te trzy tygodnie chyba zwariuję z niepewnośc***Przepraszam że wam pisze ale dziś poprostu coś we mnię pęka musiałam się wygadać bo wszyscy do okoła mnie uważają że przesadzam a ja widzę że jest z nim coś nie tak. Od urodzenia mój maluch ma jakieś problemy a ja nie wiem skąd mam brac na to siłę .Dobra nie ważne i tak pewnie za chwilę będę żałować , że to napisałam. Miłega dnia dziewczyny Popołudniu do was zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga głowa do góry, domyslam się że Ci cięzko ale bez względu na wszystko musisz być silna. Nie przejmuj sie że nam to powiedzialas, potrzebowalas zrzucić ciężar to normalne i Cie rozumiem.......................Wysłałam Wam fotki:) ale jak zrzuciłam na kompa i zaczęłam przeglądać to zapomnialam o zrobieniu pomiarów i zjadłam sniadanie:D jutro rano to nadrobię i napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Aga a może zmien lekarza? nie wiem w jakiej miejscowości mieszkasz czy malej czy większej, ale jak mala to może wybierzcie się do jakiegoś dobrego lekarza gdzies indziej? Ja nie ufam lekarzom, i póki by mi nie zrobili badan od a do z to bym nie była spokojna, ja to bym chyba do każdego zapukala już by mnie znali w tej mojej mieścinie;) pamiętaj że tu się tyczy dobro dziecka, to Ty jesteś mamą i Ty wiesz najlepiej co się dzieje z Twoim dzieckiem, mój chłop to by chyba wszystkich pozabijał hihi on to zawsze szumu zrobi i później się kłaniają, taka prawda musisz być twarda, 3mam kciuki za zdrówko Twojego malucha Dobrze, że piszesz zawsze to jakaś ulga, treningi nie uciekną, świetnie wyglądasz i masz z czego być dumna, rodzina najważniejsza!!!! 3maj się:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
ooo wikia widze fotki:) ale róznica w brzuchu!!!!!!!!!!! nogi i tak miałaś szczupłe u mnie najgorzej ze wszystko idzie mi w tyłek i jak wyglądam to sa nogi później okolice bioder taka kulka razem z wielkiemi boczkami i wtedy się zaweza gdzies pod góre:P wydaje mi się ze pupa jakby troszkę opadla mniej jakby nabita, brakuje mi typowych cwiczen na te partie takie kształtujące ale zrobie jeszcze te maxy może trochę tłuszczu zejdzie, dzisiaj mam wolne jutro dentysta przed 8 wiec musze wcześnie wstać a dzisiaj po pracy musze cos jeszcze zalatwic i będę pozno wiec nie mam kiedy aby je zrobić, ćwiczenia jak ćwiczenia ale jeszcze dojdzie mi mycie glowy to już wogole pozno się zrobi wiec odpuszczam, do wczorajszego menu dodaje jeszcze 1/2 szklanki budyniu z mandarynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
taaa widziałam:D ja wysle najdalej w weekend bo przed praca nikle szanse a wieczorem nie chce robic bo bede wydenta;) właśnie usłuszałam od kogoś że schudłam:D:D:D piękne uczucie, pomyśleć że pozbyłam się prawie 8 kg!!!! 1/3 za mna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, miałam kryzys ale już dobra nie ważne umówiłam się na wizytę na 8 stycznia mam też namiary na neurologa i psychologa po 8 stycznia się wyjaśni czy potrzebny ale podejrzewam że się nie obejdzie. ... Veruna 8kg!! brawo pieknie no widzisz a mówiłaś że słabo idzie :-) .... Wikia widziałam foty super już niedługo bedzie kratka :-) ładnie c***oleciało biorac pod uwagę że tez miałaś zastuj. Super już jesteś przy końcówce :-) Nie prawda że ci słabo idzie, idzie super. Dziewczyny napewno potwierdzą że jest ekstra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Veruna, Aga, samej trudniej zobaczyć na sobie efekty. Tym bardziej że waga bardzo powoli spada ale jutro napisze z rana i porównam wymiary. A kratka na brzuchu... moje marzenie! Aga fajnie że we mnie wierzysz:D:D czasem ma chwile zwątpienia........................Jestem po spacerze 3 godz(znowu zakupy, kupiam sobie kilka par legginsów- jeszcze nigdy w nich nie chodziłam! ale leżą super bo maja wysoki stan i zbierają mój boczek:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Aguś to dobrze ze zalatwilas te wizyty. i tak wychodzi 3 tygodnie,sa swieta wiec z wizytami tez ciezko, jakos przetrzymasz ten czas, i duzo duzo wiary miej,musi byc dobrze:) ajj smęciłam i smęciłam bo tak się ślimaczy ta moja waga, czesto mi stało później zleciało i tak to wygląda;) od jakiegoś czasu dopiero widze jakies postepy, moze taki mam organizm ze na poczatku sie buntowal teraz bedzie ok, zobaczymy:) pewnie, że wikia ma super brzuszek. fajnie sie zarysowują miesnie jeszcze trochę i kaloryfer jak ta lala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
wikia Twój BOCZEK????? hahahah Kobieto jak Ci foty wyślę to dopiero zobaczysz jak boczki wyglądają:D Ty nie masz boczków, ja nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
ja tak na szybko w pracy cyknelam foty, jestem po jedzeniu i piciu wiec brzuchol nie to samo co rano ale C****każę te boczki:>:>:>:> i moją d**e;P mniej wiecej widac jaka szeroka z przodu tam cos widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna pocieszę cie u mnie nie było efektów przez dobry miesiąc waga stała w miejscu nie którzy tak na początku mają najwżniejsze że nie rosła :-D. Teraz już z górki :-) Damy wszstkie radę :-) Wikia ja też marzę o kaloryferku może kiedyś mi się też uda ale wiiem że będzie cięzko bo skóra wiotka, Ty masz juz fajny zarys :-)Będę wieczorkiem teraz uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Aga i wikia poszly:P to sa takie szybkie zdjecia na zapleczu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Czanka jak chcesz takie szybkie zdjecia to moge Ci wyslac a jak nie to weekend robie normalne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×