Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Gość gość
Eliza kochana podjelas sluszna decyzje. fajnie xe znowu jestes z nami.wszystko na pewno sie ulozy. ja sie obijam nie cwicze do soboty. Wszystkiego dobrego kochana teraz to juz bedzie dobrze najtrudniejszy pierwszy krok nalezy sie szanowac nir wszystko jest warte poswiecen. Wierze w ciebie wiem ze dasz rade z egzaminami. buziaki pisze z telefonu to ja aga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i pisz mi koniecznie skad sciagasz p90x3? jak tu nie wejdzie to pliss wyslij mi na maila .aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maaaaaaaaaaaaaaaaaam!!!!!!!!!!!!! filmiki sa cudownej jakosci i tak po krotce przejrzalam- cwiczenia sa boskie!!! ide w to !!! dajcie mi znac na maila ( elizasylwia @ yahoo . ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eliza sprawdz poczte. ale ci zazdroszcze ze juz masz.aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Kochane zdrowych, radosnych świąt duzo relaksu, zero stresow i zero dodatkowych kg:) Elizka a juz myslalam ze Ty w domku siedzisz, i dobrze zrobiłas wiem ze Ci ciezko i te pytania czy dobra podjelas decyzje, co teraz i wspomienia, ale tak Ci bylo pisane abys poznala tego najwartosciowego mezczyzne, tez sie roztalam z facetem przezywalam wszyscy mi mowili ze jeszcze poznam kogos itd ja sie wkurzalam bo zawsze ta gatka ale taka prawda życze Ci abys predko poznala prawdziwa miłosc, ciesze sie ze nie dalas sie zbalamucic:)poswiecac sie mozna ale bez przesady. 3maj sie Kochana:*:* mnie dalej napierdziela kolano mam nadzieje ze do jutra bedzie ok:/ wczoraj mi sie pokazal trojan nic nie moglam zrobic odpalilam anty zrobilam skan i za jakis czas komp mi sie ponownie uruchomil i bylo ok, przeskanowalam jeszcze raz niby nic nie wykrylo, sciagnelam odkurzacz i niepotrzebne pliki usunelam i jeszcze cos tam sciagnela i ok, nie wiem czy jets wporzo czy nie bo sie nie znam, chcialam Elizce foty wyslac aby zobaczyla i wlasnie czy jej czasem nie zainfekuje???nie znam sie na tym:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Wszystkiego dobrego dużo zdrowia, sexu, miłości, żadnych pokus (jedzeniowych) pięknego ciałka i ABS-u!!!! .... Eliza wyglądasz bosko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak to zrobiłaś że ci tak nogi poleciały od ostatniego razu no masakra! Przyznaj się, że jak cię nie było byłaś w klinice i sobie odsysałaś tu i ówdzie hehe Zartuję wyglądasz rewelacyjnie, nie mogę się napatrzeć chudzinko pozazdroscić :-) Ja też chcę tak wyglądać !!! :-D p.s jak bedziesz chciała to ci wyślę foty jak po hybrydzie. ... Dziewczyny jeszcze raz spokojnych, pogodnych, ciepłych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, wielkiego obżarstwa które nie pójdzie w boczki :-D Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza jak możesz podaj swoje aktualne wymiary wyglądasz bosko strasznie jestem ciekawa ile masz teraz? Bo jak piszesz że bierzesz się za abs to musi być już idealnie. Zazdroszcze mi jeszcze brakuje do płaskiego brzucha jakieś pół roku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
veruna na kolano żel przeciwbólowy, opaska, przerwa w ćwiczeniach i dobrze by było żebyś sobie kupiła glukozaminę z kolagenem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny spokojnych świąt życzę :) Wiecie co mi się przytrafiło, wczoraj pisałam że zabieram się za ćwiczenia ale poszłam jeszcze łazienkę ogarnąć puki syn spał i w sumie po całym dniu sprzątania, kilka godzin na nogach rozbolał mnie kręgosłup w dolnej części a nic nie dźwigałam ani się specjalnie nie schylałam, nie mam pojęcia czemu tak a co najgorsze ból rozszedł się na pośladki! czuję jakbym zakwasy miała ale ten ból jest gorszy bo boli jak siedzę jak chodzę no cały czas od wczoraj :( co to może być??? ćwiczenia odpuściłam wzięłam gorący prysznic*****szłam spać a dzisiaj od rana to samo, boli, muszę posmarować maścią ale to dopiero na noc bo za niedługo Wigilia ;) Do puki mi to nie przejdzie nie ma szans żeby ćwiczyć :( Eliza jesteś :) na pewno znajdziesz osobę przy której będziesz mogła być w 100% sobą :) teraz troszkę pocierpisz wiem nie jest Ci łatwo takie rozstania zawsze są trudne. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Hej dziewczyny:) jak święta??u mnie spokojnie, z jedzeniem nie szaleje ale ze słodyczami troszkę;) chociaż nie jest źle do kawy popołudniu jem kawałek makowca i 2 cukierki albo pierniczka dzisiaj na wadze miałam spadki hihiih 72,9:D:D wczoraj nie ćwiczyłam zrobiłam 100 brzuszek i 1,5 h spacer wieczorkiem:) dzisiaj mam spacer odrobiony jeszcze może wieczorkiem się wybierzemy, właśnie jestem po skalpelu wyzwanie, super jest nie wiem jak u Was ale u mnie pot się lał, będę go częściej powtarzać ale to już po maxach:) deska nawet mi wyszla ale z 1 odpoczynkiem bo się trzęsłam cała:P 1 ćwiczenia nie robiłam jak na boku lezymy podpieramy się reka unosimy ciało i 1 noga machamy nie mogłam tego opanować. jak tam prezenty??:D u mnie perfum, krem z tej serii, krem na cellulit i na tłuszcz puder i tusz do rzes:D Czanka i jak jest czujesz??przeszlo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) u mnie bez większego obżarstwa ;) ale od wagi trzymam się z daleka hehe Mój dziwny ból nie przeszedł dalej czuje w pośladkach i tuż nad nimi ale kręgosłup nie boli ;) Postanowiłam się rozruszać i włączyłam trening Jillian który miałam robić przed wczoraj Killer ABS level 3. Nie było palenia mięśni jak w tych treningach Shauna, raczej takie cardio z ćwiczeniami angażującymi brzuszek, ogólnie lajtowy ale mokra jestem :) Veruna ja przy tego typu ćwiczeniu o którym piszesz zwykle też nie mogę machać nogą czy podnosić jej bo mnie coś od środka rwie, to wina cesarki bo normalnie nie powinno mnie przy tym nic boleć. Ale z czasem Ci sie na pewno uda to zrobić :) Chyba ćwiczymy dzisiaj tylko we dwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski no ja się nie wypowiadam co do obżarstwa bo żarłam żarłam chyba jako jedyna :-D takz żarłam że bolał mnie żołądek (odzwyczaił się od takich rzeczy) a wczoraj to nawet wymiotowałam dlatego dziś już lajtowo będę jadła co nie znaczy że jak na diecie hihibo już do śniadania wzięłam majonez hihi. Nie ćwiczyła nie miałam jak pełna chata ludzi ale wczoraj byłam na spacerze a dziś mam w planach teraz śniadanko, grzecznie do kościółka a po na stadion :-D głupotą było by nie wykorzystać takiej pogody :-D wczoraj o 20 było u mnie 11 stopni :-) później biorę się za pieczenie torta dla małego i popołudniu wybieramy się do rodziny mojego mężą. Buziole kobitki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka biedna ty z tymi plecami a może przed okresem cię tak boli i z brzucha promieniuje na plecy, Veruna jak kolano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) może Aga masz racje to pewnie coś związane z okresem, w ogóle w tym miesiącu jak nigdy bolą mnie cycki i to już długo a okres powinien być za kilka dni, już jestem jak wielki balon do tego te święta i jedzenie kolacji późno, więcej chleba, normalnie będziemy pościć chyba jak to wszystko się skończy ;) ja już dzisiaj planuje zjeść lekką kolacje bo się czuje źle z takim wywalonym brzuchem a jak tylko sklepy otworzą kupię kefiry i zrobię jeden dzień na kefirach i warzywach. Sałatkę jarzynową mam z majonezem i smakuje jak nigdy hehe przyzwyczaiłam się do takiej na jogurcie, a z ciast nie jem dużo jakiś kawałek sernika i tyle. Aga no nie mów aż zwymiotowałaś ojej ;) ale nam dużo nie trzeba bo tyle czasu jadłyśmy mniej i lekko że teraz żołądek może świrować od takich rarytasów :) ja wczoraj kilka razy byłam w wc także mi poszło w druga stronę hehe to jedzenie ;) Ja dzisiaj poćwiczę wieczorem trening Focusa Upper Beta, mój plan się trochę posypał ale tylko pominę jeden trening z Jillian i w sumie będzie zrealizowany ten tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka powaznie zwracałam wczoraj! Dziś już spokojniej ale i tak się objadłam u ciotki wlazłam na wagę i pokazało 60kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale pocieszam się ,że to jej waga a powinno się ważyć cały czas na jednej i no i tym że byłam w ciuchach dośc ciężkich objedzona i i na kibelku już trzy dni nie byłam może się skusze po świętach i zważe się zobaczymy ale trzy kilo to by mnie chyba zabiło hehe. ... Byłam dziś pobiegać ale pół godziny nie znalazłam niestety więcej czasu dziś teściowa już jedzie :-D :-D :-D więc od jutra zacznę ćwiczyć. za trzy godziny będę miała p90 już nie mogę się doczekać lutego bo wtedy zaczne od stycznia robię z Veruną maxy mam nadzieję że się nie rozmyśliłaś kochana? ... Eliza co u ciebie w pracy już? jak święta w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga na pewno tyle nie ważysz ;) ja się jutro zważę na bank będzie więcej pytanie tylko o ile więcej hehe ale wolę zobaczyć ile mam żeby się ogarnąć z tym jedzeniem :) Super że wracasz do ćwiczeń, ja może sobie zrobię taki tydzień z maksami sama nie wiem, wiecie potem będę miała przymusowe wolne a trzeba ustabilizować wcześniej wagę po świętach ;) jak okres będzie w miarę bezbolesny to spróbuję kilka treningów :) Wikia Eliza odezwijcie się do nas :) Veruna a ty dzisiaj wolne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka oj chyba waże mam bęben jak cholera hehe od jutra post no może kawałeczek tortu ale mikroskopijny jutro się zważe. ... Dziewczyny ja też już mam P90x3 wygląda z***biście :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham Was.normalnie. obiecuje ze.po egzaminach bede juz tylko z wami, codziennie. teraz jestem w pracy do 6 rano. ale cisza nie ma nikogo ...... Aga nie przejmuj sie waga. ja tez poszlam w gore. tyle jedzenia. w sumie duzo nie jadlam I tak ale duzo cukierkow I ptasie mleczko mniam mniam;). wczoraj bylam na imprezie, wytanczylam sie, nawet poznalam fajnego chlopaka ale rano tez zwracalam woda. boze pilam bez opamietania hahaha .......... dzisiaj wrocilam do diety a od poniedzialku na bank p90x3. juz sie nie moge doczekac. ....... w niedziele mam randke!!!!! trzymajcie za mnie.kciuki plissssss;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od razu po wyladowaniu zalapalam sie przez przypadek na przeceny I kupilam piekne malutkie ubrania z river island. koszulki, dwie spodnice , spodnie rozmiar 6/8. ale piekne sa haha ktos podesle mi jakies fotki??? .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny to ja też wracam do diety, najgorsze były te słodycze normalnie nie mogłam się opanować jeszcze teraz leży koło mnie pół 300g milki jogurtowej :-( zgadnijcie kto zjadł wczesniejszą połowę :-P. ..... Ważyć się jednak dzisiaj nie będę bo nie wypróżniłam się jeszcze a jak patrze na swój brzuch to hybryda by się przydała eh to tak jakbym zaczynała od tego co było miesiąc temu mam nadzieję że większość tego to to co w jelitach i woda która powoli już się zbiera przed @. Może za kilka dni się uda zrobić pomiary .... Eliza ja c***odeślę fotki po Hybrydzie ale dziś wygladam gorzej hehe bo brzuch jak balon :-) .... też zaraz wybieram się na jakieś zakupy tylko zjem owsiankę tak tak owsiankę nie jakąs sałatkę majonezową czy co hehe trzeba powrócić do dobrych nawyków :-D, popołudniu zjem tylko maluteńki kawałek tortu i to wszystko. Popołudniu będę miała zgraję dzieciaków w domu już się boje hehe ..... Wiecie co bardzo cięzko mi się zebrać do ćwiczeń poprostu mi się nie chce to na pewno jestem przed okresem bo zaczynam marudzić hehe Veruna kiedy zaczynamy maxy? Po maxach będę robić p90x3 wygląda bosko . Eliza ty będziesz ćwiczyć cały program czy wyrywkowo? Ja bym chciała cały ale widziałam że nie ma tam dnia wolnego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Aga to poszalałaś heheh, ja tez nie mogłam się opamiętać ze słodkim wczoraj nie dość że makowiec cukierki to jeszcze rzuciłam się na pół czekolady milki oreo:P ale od dzisiaj zero słodyczy nawet źle się czułam po nich jakoś ciężko. z kolanem ok już nie boli, nawet mi się przydało te 3 dni wolnego, po Insanity już troszkę bylam osłabiona, wczoraj robiłam JM killer bardzo przyjemny:) U mnie dzisiaj też owsianka, jedynie na kolacje trzeba podokanczac to co zostało, a zaraz sylwester:/ Maxy oczywiście robie:D myślałam o 1 stycznia ale nie wiem jak po sylwku jak kac, chociaż ostatnio nie ciagnie mnie do alkoholu i długo sacze drinasa wiec może będę w stanie zrobić trening. a Ty co proponujesz kiedy?? mi obojętnie, byleby od stycznia a nie teraz, bo chce odpocząć od insanity;) u mnie na dziś p90x3 accelerator:D Eliza Ty to masz Powera na te imprezy;) 3mam kciuki za randke, mogę Ci wysłać foty, tylko właśnie nie wiem jak z tym trojanem, bo się nie znam:/ chyba że któraś z dziewczyn by przesłala moje foty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Czanka a Ty kiedy idziesz do szpitala?? wikia jka tam święta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) nie zagladałam do Was, nawet nie czytalam dopiero dzis mam jako taki dostep do kompa mamy:P jjestesmy od przedwczoraj u moich rodziców wczesniej u tesciów. w tym tyg cwiczylam tylko w środe(wyzwanie) i dzis(focus t25). swietam minely ok ale stanowczo za duzo jadałam, słodyczy, mięsa alkoholu mało ale codziennie. do 3stycznia bede miala jeszcze ograniczony dostęp do komputera wiec sporadycznie bede pisac. na gwiazdke dostalam wałek z uchwytami do takich jakby pompek "jeżdżonych". wiecie o co chodzi? ale mam zakwasy po nim:D ............................................ Eliza zmieniłaś sie jestes inną (silniejszą)osobą, nic dziwnego ze nie mozecie kontynuowac związku na starych zasadach. takie zycie. jeszcze znajdziesz miłość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie to ja tyle czasu poszukiwałam tego p90x3 znalazłam dałam znać przeszczęsliwa że już mam a tu się okazuje że wszyscy już mają a ja ostatnia haha może też dziś wybróbuję coś z tego, no Veruna myslałam żeby jak najszybciej zacząć maksy bo potrzebuje jakiegoś kopa jak mam myslec który trening robić to mi się żadnego nie chce hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Aga widzę, że Cię leń dopadł:> czyli zaczynamy 1.01.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Ja ściągnęłam p90 dopiero wczoraj i tylko 3 treningi:P bo nie wiedziałam jaki jeszcze zrobię mam accelerator,mmx i cvx tylko te bo wyczytałam że bardziej maja cardio a nie chciałam jakiś z drążkiem czy z czyms innym bo tego nie posiadam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jade od poniedzialku z P90x3.dzisiaj moze cos.krotkiego t25 albo killer abs. obiadek zaliczony kurczak z ryzem a wieczorem kanapka z krakowska. przywiozlam z domu hihi. nie jadlam swinki pd dawna bo moj nie jadal. ale teraz mi to wisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×