Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Właśnie skończyłam ćwiczenia i kąpiel w zlewie w kuchni teraz zjem jabłko napiszę na kafe i posprzątam. Dziś zrobiłam 1) 15 minut hula hop 2) 5 minut rozgrzewka 3) 25 minut trening ramion obc 1,5 kg 4) 25 minut brazilian butt lift 0,5 kg na nogi 5) 5 min stretching Trochę padnięta jestem :) muszę ćwiczyć mimo trudnych warunków higienicznych hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoją drogą, ciekawe jakie warunki higieniczne na tym spotkaniu z ewą, prysznice etc. i czy kolejki duże do mycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie jestem po siłce ale dałam czadu dzisiaj z siłowymi dowaliłam trochę na brzuch zrobiłam więcej z hantlami lubię ćwiczyć górne partie bo wtedy mam większe pole do wyboru ćwiczeń :-) Chyba nabawiłam się jakiejś kontuzji :-( bo coś rozbolało mnie na bierzni łydka ale tak dziwnie nie umiem opisac tego bólu jak przestałam to przestało boleć także po 35 minutach musiałam przesiąśc się na orbiego na orbim nie bolała dziwne moje menu 1. owsianka 2kisiel+jabłko 3 ziemniaki z wody+2 jajka sadzone 4. kkisiel+banan 5 rosół (po treningu miało byc jabłko ale nie wytrzymałam teraz trochę żałuje ale już skończę ten rosół. Od poniedziałku bardziej się postaram) Teraz uciekam oglądać drugą część Hobbita :-) Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lajtowo a jakie mogą być warunki to pewnie jakas szkoła bo wygląda to na zwykłą salę gimnastyczną ale może się mylę ale raczej wątpie by to był Hilton hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nie ćwiczę, jem ile wlezie :P hehe a tak na poważnie to odpoczywam, mam okres, nic mi się nie chce, miałam zacząć z zuzką ale nie miałam siły po pracy wolałam iść wcześniej spać, jeszcze mnie buty obgryzły i mam spuchnięte obolałe małe palce. Nie wiem jak ale od poniedziałku muszę wrócić do ćwiczeń, najwyżej bez butów coś porobię lekkiego puki co. Z dwa dni temu sprawdzałam pomiary, w sumie stoję w miejscu :) z łydek mi spadło 0,5cm i z brzucha 1cm, gdyby nie większe kolacje po pracy na pewno były by spadki ale jest ok. Widzę że Wy ładnie ćwiczycie, aż mi wstyd że tak długo mam przerwę ale tak to jest jak się w robocie cały czas śmiga nie ma czasu na siedzenie, wracam padnięta a jeszcze synem muszę się zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka ja mam wrażenie że ty byś jadła golonkę i centymetry by spadały szczęściara z ciebie nic nie robisz i tu centymetr poleciał tam centymetr poleciał eh nie lubię cię :-D żartuję oczywiście, Wysłałam foty i oczywiście jest tragicznie nie moge na siebie patrzeć :-( moję wymiary nieszczęsna waga 58,7! talia 68,5->68,5 pępek 79,5->79,5 brzuch 84-> 83,5 pewnie źle się zmierzyłam biodra 92->93,5 (mam nadzeję że się dupa podniosła a nie tłuszcz nagromadziła) udo 53->53,5 :-( Kilogramy poszły do góry w porównaniu z grudniem (wymiary prawie te same) albo jeszcze woda nie zeszła mam ostatni dzień okresu albo mięsnie mi urosły :-) Zbieram się na siłkę mam nadzieję że dziś z łydką będzie wszystko ok. Wikia Czekam na foty z chodakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, zdjęcia spoko, tyłek wygląda na twardszy, a te boczki to nie jest wina gumki? Masz bardzo ładną linię z tyłu, a jakby to były boczki, to miałabyś je także na plecach, a tu nie masz nic, po prostu masz scisniete gumka. Tyłek masz malutki, a brzuch zarysowany. Ciesz się i ćwicz :) ładnie też z boku. Super uda:) no i przejście z pleców do tyłka bez jednej fałdki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, nie tylko twój mąż o czymś zapomniał- nie zapłaciłam za tv polsat i wyłączyli mi, teraz oglądam skoki na sport.tvp.pl chyba w poniedziałek zapłacę za parę miesięcy z góry, bo normalnie przez ten remont zapomniałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lajtowo chyba wysle ci zblizenie haha wlasnie o to chodzi ze biodrowek nie zaloze bo sie wszystko wylewa specjalnie zalozylam gacie pod spodenki zebyscie zobaczyly jak zaloze cos luznego zeby sie nie wylewalo to spadnie mi z d**y. I wlasnie nawet jak nie mam gaci to z tylu mam faldke zrobie kiedys zdjecie w gladkiej kiecce to zobaczysz. Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, na początku marca pisałam o spodniach rurkach mojej córki, które tak ze 2 cm są za wąskie i się nie dopinają w biodrach. Teraz już je dopnę, bo troszkę uda wyszczuplały i spodnie bardziej podjechały w górę, ale nad paskiem gromadzi się tłuszcz, normalnie wałek na całym obwodzie, którego normalnie nie widać, może za miesiąc znów coś mi spadnie i się w nie wbije, bo są bardzo ładne. Te nowe jeansy, które kupiłam są dopasowane, ale w pasie nie obciskają i nie widać żadnych boczków, a też są to biodrówki, dlatego myślałam, że masz podobnie, że bez ściśnięcia gumką nie masz żadnego tłuszczyku :) a nawet jeśli masz, to i tak jest mikroskopijny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:D BYŁO BOOOOSKOOOO! serio juz myślę żeby jeszcze raz pojechać! za 100zł tyle wrażeń i prezentów to jest nic! (dostałam kalendarz ścienny z ewką, antyperspirant adidasa i płyte skalpel2 z szoktreningiem). Potem zdam wam relacje taraz komputer potrzebny meżowi, wysyłam wam fotki na maila:) sprawdzcie:) :) LAJTOWO na tamtej fotce nie widac mnie jestem na koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia, to rzeczywiście się opłacało, foty super, zdaj relację jak się dobijesz do kompa :) Aga wysyłam ci foty z na których jest sposób na moje boczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja dzisiaj sobie grzeszę, będzie wuzetka do kawy i pizza na kolacje :P Jutro będę spalać w pracy te kalorie hehe AGA te Twoje boczki wyglądają jak moje, nie wiem co Ty myślisz o tym ale ja stwierdziłam że to taka uroda jak zakładam biodrówki czy majtki z ciaśniejszą gumką to mi się wylewają ale nawet przed ciążą jak byłam szczuplejsza niż teraz też tak miałam, zawsze były takie większe ale nie wyglądają jak wylewający się tłuszcz nie ma fałdek czy coś. Nie świruj już, ja po prostu nie noszę już takich spodni wolę z wyższym stanem przy okazji wystający po ciążowy brzuszek się chowa i jest git :) Spróbuj się z tego kompleksu wyleczyć, z czasem pewnie ćwiczenia na nie podziałają :) Cellulit faktycznie masz ale prawie każda kobieta go ma, przynajmniej masz szczupłe nogi a nie balerony jak ja hehe Fajnie wyglądasz nie powinnaś się tak krytykować, sporo zrzuciłaś ja Ci zazdroszczę figury, pamiętaj każda z nas ma jakieś niedoskonałości nie da się być idealną ;) Twój tyłeczek super się uniósł :) WIKIA foty świetne, super wyglądasz i fajnie że warsztaty się podobały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś ćwiczyłam Skalpel, z obciążeniem po 0,5 kg na ręce i nogi, było spoko, a pamiętam, że w grudniu mięśnie mi się trzęsły, nie mogłam dotrwać do końca. Nie miałam dziś pomysłu na trening.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia opowiedz jakie ćwiczenia robiliście, bardzo jestem ciekawa. Aga, słuchaj Czanki, jakbyśmy tak całkiem tłuszczyku nie miały, to wyglądalybyśmy jak cyborgi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
El;iza obudziłaś się hihihi sprawdz maila wysłałam z samego rana moje foty Lajtowo jak dla mnie masz idealny brzuch dążę do takiego wyglądasz poprostu super popracuj nad łudkami ładnie się zaokraglą i ramiona :-) brzuch smiało możesz modelować na kratę :-) Lajtowo w twoim przypadku to już się rzeźbić jakie masz wymiary? Jesteś już fajnie szczupła super ... Czanka no ja wiem też zakładam wysokie spodnie i tego nie widać zazdroszczę tym babką a mam takie klientki które są dwa trzy razy takie jak ja i jak zakładają biodrówki to nic im się nie wylewa są jakieś takie ubite a ja mam takie lużne to ciało :-( wszyscy mi mówią że to skóra po brzuchu że tak już zostanie ale ja wciąz wirzę że mi się uda tego pozbyć :-( U mnie celulit i te "boczki" pojawiły się po ciązy nie wiem może to hormonalne ten celulit i że tak cięzko mi schudnąć ale nie wiem jakie wyniki miała bym zrobić tarczycę mam niby w porządku a nasi lekarze wiadomo jak podchodzą do sprawy. Dziwny ten mój celulit bo tłuszczowy powinien schodzić wraz z chudnięciem a wodny przy pićiu dużej ilości wody jedno i drugie nic u mnie nie daję :-( ;;;; Wikia a jak warunki? I jak ćwiczyłaś cztery godziny???? opowiadaj jak będziesz miała czas foty super i z Tomeczkiem co na to mąż hihihihi? ... Dzisiaj na siłowni dodałam wykroki z hantlami + więcej brzuchów i planków wyszedł mi siłowy 60 minut :-) czuję już zakwasy na nogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem! No więc tak... były 4 treningi: 1.z Ewą, 2.z Lefterisemc(jej męzem), 3.Zumba, 4.trening z Tomkiem i wykład z dietetyczką. mam MEGA zakwasy, na tyłku, ramionach, plecach, boczkach, brzuchu(:D), klatce piersiowej i stopach. nie mam tylko w szyi i udach, łydkach (przysiady z hantlami mnie zahartowały!). Trening z Ewką to był "turbokiller" z tego treningu pamiętam: skip A, tupanie szybkie jak w insanity, deski i różne przysiady (z wyskokami, z liftem do boku, wytrzymywanie w przysiadzie itp), przechodzenie z niskiej deski do wysokiej, pompki (z tego co widziałam robiłam chyba najszybciej w mojej "okolicy" hehe Shaun:*). Potem wykład z dietetyczka mówila m.in jakie są przyczyny braku spadków: nieregularne posiłki, za mało wody, stres, niedosypianie, niedomiar tłuszczy!!! (z orzechów, nasion itp), zespół policystycznych jajników, hormony i może cos jeszcze ale nie słuchałam. jadłam i odpoczywałam:) drugi trening był z Lefterisem długa rozgrzewka a w niej przysiady na jednej nodze z jednoczesnym przekładaniem butelki z jednej reki do drugiej na boki. Głowne ćwiczenia były podobne do zawodów z podstawówki (bieganie i na gwizdek wyskok, przysiad lub coś innego, sprinty z jedej str sali do drugiej, wykroki). Bardzo zabawne to było ale tego sie nie da opisać to się czuło:) 100-200osób z bananami na twarzy, z czerwonymi gębami, rozczochranymi i stękającymi hahha:DPotem była zumba, chciałam sobie odpuscic ale babeczka na wstepie powiedziala ze "nie patrzcie na to jak na jakas nauke tanca, macie sie wyszaleć i dobrze bawic" i tym mnie przekonała. widzialam ze laski obok tez nic nie kumały ale wazne były podskoki:D:D nigdy wczesniej nie tanczylam zumby bo myslałam ze to jakies pedalstwo dla dziuń, a tu takie miłe zaskoczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta zumba to było coś takiego jakby ktos nie mógł się zdecydować czy chce tańczyć czy się wydurniać:P no i na koniec trening z Tomaszem:D nie mogłam wzroku oderwać.... mimo ze był w koszulce:D na szczescie obcisłej!!!! wycisk był, włączył ostrą muzykę z dodanym chamskim bitem... bardzo głośno... normalnie taka n*******lanka hahah:D a my my z**********ysmy na parkiecie... przysiady, bieg 1,2,3, brzuszki różne, wyskoki i jeszcze raz biegi... ledwo żyłam i az robiłam przerwy leżąc na parkiecie (przy brzuszkach):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atmosfera świoetna, wyluzowana jak na imprezie wsród znajomych (Tomek wrzeszczał do mikrofonu:D:D) gdy była zumba Lefti z tomeczkiem grali sobie w kosza obok, ewka przytulała sie z dziewczynami. To co wam opisuje nie brzmi tak fajnie ale było. i to bardzo. moze to powtórzę. Co do warunków to to było na uczelni (wyzsza szkoła gospodarcza czy jakos tak), wiec szatnie, toalety, prysznice, wszystko było i to na dwóch pietrach mozna bylo korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia to super że ci sie podobało to najważniejsze wydałaś dobrze kasę i super. Może nawet dzięki tobie skuszę się kiedyś na zumbe hehe(mamy w klubie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia, no pewnie, że musisz mieć zakwasy, 4 treningi jednego dnia i to jeden po drugim. Jak to można wytrzymać? W sumie ile to wyszło w przeliczeniu na godziny? Ale super, pewnie niezła motywacja do pracy nad sobą:) Aga, ja mam wymiary takie jak w stopce, wagę tylko mniejszą, od 63 do 64,5 się waha. Robie ćwiczenia na łydki, ale zawsze miałam takie, brakuje ciała od wewnętrznej strony, a mam czysty mięsień w przeciwieństwie do ud czy tyłka, gdzie jest przewaga tłuszczu. Optycznie wyszczuplalam, trochę też te legginsy oszukują :) ważne że w ubraniu lepiej wyglądam, a tłuszcz będę zbijać jeszcze długo. Razem z tłuszczem zniknie cellulit, mam nadzieję, na razie nie widzę efektów po tych tabletkach, kończą mi się za 10 dni, pewnie kupię drugie opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lajtowo ale na zdjęciach wygląda jakbyś miała sporo mniej niż w stopce zwłaszcza na brzuc****esteś szczuplejsza ode mnie a wymiary masz większe??? a masz zdjęcie bokiem?. hehe now idzisz jak to ubranie oszukuję hihi ja tez tak mam że mi leginsy i spodnie ściskają nogi wyglądam wtedy wiele szczuplej hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus, wygladasz cudownie, no masz boczki, no ale kto z nas nie ma!!! zreszta pewnie guma z majtek ci sie wpiela i dlatego tak wyszlo! ja mam jeszcze wieksze. . Wikia, wuuuuuu zazdroszcze. a fajny ten koles nawet :) moglby byc troche wiekszy. moja dieta: 2 banany owsianka troszeczke kurczaka kolacja: warzywa, 2 jajka Trening: Challenge #1 Lisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no jest tam zdj bokiem, przed lustrem, jestem grubsza od ciebie nie tylko w wymiarach, ale wizualnie też, mam szersze biodra, pas i w ogóle jestem szersza, mogę być tylko bardziej płaska, bo po bokach w talii to chyba już max co wyciągnęłam. W talii mam tłuszczu na pol centymetra, reszta to mięsień i niestety taki kościec, że tu już dużo nie stracę. Stracę w tyłku w udach, bo tu mam wiekszosc tłuszczu, sam tłuszcz :) ja mam budowę bez wcięcia, a wcięcie teraz mam bo mam dużą d**e. Jak schudnę w biodrach i tyłku to będę chyba równa. No nie wiem. Wiem tylko, że w talii już nie ma co spadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza ty masz boczki? Chyba na nosie hihi Lajtowo mówisz o tym zdjęciu bokiem na którym wyglądasz jakbym mogła cię objąć jedną ręką w talii????? No kochana grzeszysz i to bardzo :-P Biodra może poprostu masz szerzej rozstawiona miednicę? ale w życiu bym nie powiedziała że jesteś grubsza odemnie!!! Wyślij dziewczyną to zdjęcie i to przodem też one ci same powiedzą że jesteś najszczuplejsza z nas wszystkich no chyba że Czanka cię wyprzedza dawno nie widziałam jej zdjęć a trochę jej spadło :-) Lajtowo kochana wyglądasz cudownie naprawdę. Ja mogę być szersza na boki obym tylko miała twój brzuch hehe. No ale każda z nas patrzy na siebie krytyczniej :-) W każdym razie wyglądasz super :-) Efekt jest naprawdę ogromny biorąc pod uwagę jeszcze że ja ćwiczę rok a ty trzy miesiące to wogóle jest wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do mężą Chodakowskiej to dziwi mnie tylko fakt że będąc trenerem ma takie nie fajne ciało no nie wiem ale na zdjęciach wygląda nie ciekawie a jak na żywo Wikia? Bo Tomuś to ciasteczko hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×