Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

hey laski! Widze, ze dzielnie cwiczycie! ja podczas pobytu Taty, nie robilam nic sensownego. Raz tylko cwiczylam. Wczoraj sprobowalm Zuzki Zwow, ale jakos tak szybko szly te cwiczenia, ze rzucilam w cholere. Dzisiaj wrocilam do Lisy i jej challenge. Zrobilam dzien 7 na uda, 48 min- maaaasakra. Pot sie lal. . Wracam do Was, tylko Wy dajecie mi motywacje. Dzisiaj dieta: owsianka 2 jablka zupa marchewkowa 120kcal plus 2 chlebki Wasa (70kcal) zjem jeszcze pozniej: 2 jajka z indykiem pomarancze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Eliza dobrze ze juz z nami:):) nie mam pomyslu na dzisiaj:( brzuch mnie n*******la nie wiem czy bede cwiczyc okaze sie wieczorkiem jak bede sie czula, ale kurcze musze cos miec w planach mam pustke w glowie nie wiem co machnac na dzis:p Eliza jak slodycze?? Ja zrobilam wyzwanie na miesiac albo do swiat:p wchodzisz w to??:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocwiczylam 50 min ręce plecy i klatkę z obciążeniem 1,5 kg i nogi 1 kg , 10 min hula hop. Jutro przychodzi facet do obmurowania wanny, w jeden dzień obmuruje, w drugi przyklei płytki i zastąpi stary zlew nowa szafka z nowym zlewem. Koszt- 500 zł za wszystko, w szafce trzeba zrobić nacięcia na rury etc. No i jeszcze pustaki muszę kupić, silikon i fugę. Mam już dosc, dobrze, że nie wydałam za dużo na wanne i płytki, bo poszłabym z torbami, ale pocieszam się, że w niedzielę będzie już po robocie, a ciężko znaleźć fachowca żeby był wolny, musiałabym czekać, a tu mam gwarancję że zrobi porządnie. No i fuks, że tak szybko, bo mam już dość bałaganu. Eliza, ładnie ćwiczysz, a ta laska też ma szybkie tempo, ja nie dam rady ćwiczyć ani z nią, ani z zuzką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po treningu:) zrobiłam Rev Fat Burning (39min), ten Bootcamp pilates(14min) co LAJTOWO i Mel B pośladki z obciaznikami na kostkach 0,5kg (10min). Ale mam siłę jeszcze może na rower wsiądę:DAGA odezwij się:) VERUNA i jak, ćwiczyłaś? ELIZA fajnie że jesteś!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski jestem. dzięki za zyczenia wczoraj zrobili mi niespodziankę dlatego mnie tutaj nie było i nie cwiczyłam miałam gości :-D. Ale dziś jestem po siłowni mój standardowy plan rozgrzewka-siłowe - cardio-rozciaganie dwie godzinki dzis spaliłam 724 kcal na bieżni :-D. Dzisiaj chłopaki w tym jeden z trenerów zakładali sobie pas na biodra i doczepiali do niego cięzary o matko ile oni tam dzwigali robili popki na dązku nie wiem jak to wytłumaczyc opierali się na dłoniach uginali nogi i cwiczyli troceps pyam bo akurat chciałam brzuch na tym drązku ćwiczyć czy dużo jeszcze im serii zostało a oni do mnie że wskakuj mała pomiędzy naszymi seriami a może do nas dołączysz ??? hahahahahaha taka była moja reakcja haha ja nawet z samym pasem tego ćwczenia nie zrobię haha . Ja zazdroszcze tym babka które tam przychodzą z facetami o oni ich trenują jak one pięknie ćwiczą martwe ciągi wykroki z hantlami itp itd . Zastanawiam sie nad zmianą treningu w sumie mam teraz rozpisany pod kontem tego co chiałam osiagnąć ale jakoś mało mi tych siłowych z drugiej strony kiedy ja to będę robić eh. Teraz idę cztery razy pod rząd na siłkę bo miałam trzy dni przerwy. Dostałam mąkę z amarantusa jest w lidlu ale nie wiem po ile bo ja dostałam niedługo cos upiekę do tego dostałam ciasteczka z amarantusa i imbirowe wszystkie bez glutenu, mleka i cukru pyszne ale i trochę kaloryczne więc nie jem za dużo :-) jedno do kawki :-) .. Co do mojego syna to jednak mu na noc będę zakładac pieluchę trudno ale w nocy mi chyba nadrabia cały dzień sikania ja mu nie zakładałam bo on od dłużeszgo czasu budził się z suchą ale jak zabrałam pieluchę w dzień to zaczął sikać w nocy :-(. Próbuję dalej go odpieluchować choć on nie chce robić ani na nocnik ani na kibelek choć potrafi to kontrolować bo na dworze nie sika i wogóle zaóważyłam że przytrzymuje zobaczymy kto będzie twardszy . dzis byłam u neurologopedy jestem zadowolona z wizyty bo ona jedyna podeszła dokładnie do wywiadu wypytała o wszystko od początku ciązy ze szczegółami nawet jak je jak śpi jak się bawi no wszystko wszystko. Następna wizyta już z nim. Bedzie go obserwowac porbi mu jakies testy i zobaczymy co dalej. Buziaki dziewczyny miłej nocy. A tak wracając do tematu w niedziele zobaczycie że mam boczki cholera jasna żadna mi nie wierzy no :-P normalnie zrobię zdjęcie z wypływającymi ze spodni hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski dziś wstałam lewa nogą mam zły humor bo kuźwa o wszystkim muszę zawsze ja pamiętać kaszy nie mam dla dziecka jak wstanie będzie ryk stary kończy pracę o drugiej ale oczywiście nie mógł kupić bo to ja musze zawsze pamiętać! Do tego obudził się że dziś OC trzeba zapłacić cały miesiąc mu kuźwa mówiłam żeby nie zapomniał a on mi dziś o 5 rano wyskoczył A dostałam okres w środę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, wszyscy mówią, że żeby spalić tłuszcz trzeba wykonywać aeroby. Ja przetestowałam na sobie, że schudłam jak robiłam najpierw siłowe, później kardio. Przy tych siłowych też nie przekraczam chyba poziomu tlenowego, bo nie mam zadyszki, raz miałam wtedy co cwiczylam z shaunem. Bardzo dobre są treningu hiit, ale to na siłowni nie zrobisz, tylko w domu. Ta dziewczyna co ćwiczy z nią Eliza robi właśnie taki trening. Skakanka przeplatana siłowymi, zerknij sobie na ten co eliza wczoraj robiła. Ja obejrzałam, na samym końcu dopiero laska robi cwiczenia na nogi, ja robię identyczne, nawet w takiej samej kolejności, ale dokładam jeszcze kilka, no i robię z obciążeniem i 3 serie, a ona jedną, no ale to dlatego, że ja nie robię tych jej interwałów, bo nie dam rady, umarłabym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Już od rana się stresuję przed jutrzejszym wyjazdem, może gdybym z kimś jechała ten stres byłby mniejszy:D Ale co tam będzie fajnie tyle ćwiczeń, tyle ludzi:) Jeszcze muszę tylko wydrukować dowód wpłaty w kafejce bo tusz mi sie w drukarce skończył a nie mam po co kupować dla jednej kartki. AGA 2 godzin na siłce bardzo ładny wynik! Spadną boczki (jeśli je masz:P hehhe ponoć nie masz:D) Dziś nie ćwiczę (co najwyzej spacer/rowerek) zeby się zregenerować na jutro. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lajtowo oczywiście że zrobię HIIT na siłowni nie raz robię na rowerku, na bieżni swego czasu biegałam nad rzeką własnie interwałowo najlepszy HIIT jest własnie na rowerku. Ale po treningu siłowym najlepsze jest umiarkowane cardio przynajmniej przy tym jak ja ćwiczę żeby za bardzo mięśni nie zaorać :-) trener mi to wszystko tłumaczył stąd mam godzinę aerobów a nie 30 interwałów jakbym ćwiczyła jeden dzień siła jeden cardio to mogła bym tak robić ale innaczej mogę spalić mięśnie lub nabawić się kontuzji. Co innego gdy ćwiczysz z S.T terning nie trwa tyle czasu i to jest cały trening interwałowy a raczej odwrócone interwały :-) Zaóważyłaś że interwały nie trwają zbyt długo. Dobra dosyć wymądrzania spadam do pracy. Obyło się bez tragedi mały nie płakał ale za to nic innego nie chce jeśc i jest bez śniadania trochę bułki podzubał zobaczymy czy będzie bunt przy obiedzie ale to już teściowa będzie miała lipe :-D ... Wikia dasz radę będziemy z tobą duchowo :-). mam mam te boczki hehe i liczę że spadną ale najpierw muszę wrócić do normalnego jedzenia bo ostatnio mi to nie idzie. Od dziś robię sobie dietkę trzydniową ale wymyśloną przez siebie nie martwcie się nie będę się katować zjadłam owsiankę ;-) chcę tylko przez te trzy dni troszkę ograniczyc kalorię :-) zero chleba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia to jednak jedziesz? Zazdroszcze! !! Nie stresuj sie. A gdzie bedziesz tam spala? To w wawie tak? Aga powodzenia z dietka. Ja tez stopuje. Wszystko ale umiarkowanie Veruna nie dam rady do swiat bez slodyczy. Czasami jak mi sie zachce to wole zjesc I miec spokoj niz zatruwac mysli I marnowac czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Aguś i dobrze ze wyslesz te boczki wszystko sie rozstrzygnie w weekend kto ma racje:p fajnie ze goscie Ci zrobili niespodzianke:) miłe są takie rzeczy:):) byłas na imprezie???poszalalas??:p jak coś Ci trener gada to oczywiscie pisz, nie wymądrzasz sie głupolu hehhehehe:p z checia skorzystam z Twoich rad:D co Ty bierzesz do pracy do żarcia??:p ja biore kanapki i wydaje mi sie ze za duzo wegli jem dlatego nic nie rusza, fakt ze jadalam caly czas tak, ale wydaje mi sie ze za duzo wegli, a Ty co jadasz?ciezko mi robic jakies salatki czy cos, 1 kanapke musze miec w pracy a tak nie wiem co brac:/ i jeszcze abym sie najadla:/ zastanawiam sie czy nie isc do dietetyka, znajoma mi polecila kogos ze 1 wizyta za darmo a kolejne jak z polecenia 30 zl podobno??? A normalnie 100 zl. Beda do mie dzwonic to sie wszystkiego dowiem jak to wszystko wyglada, robia pomiary zawart. Tluszczu i miesni i jaki metabolizm:D ten metabolizm by sie przydal na moj zespol bo podobno przy tym metabolzim jest spowolniony:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELIZA tak zdecydowałam się:) to będzie w Bydgszczy trwa kilka godzin wiec ni muszę nocować:)VERUNA tez sie zastanawialam kiedys nad ditetykiem ale doszlam do wniosku ze tyle jest jadlospisów w necie, albo od Ewki ze nie ma sensu kasy wydawać, one wszystkie sa podobne. Ale jak masz zapłacić 30zł to nie majątek. A będziesz jadła tak jak w jadłospisie? mi by się nie chciało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikia mi sie dni p********ily:/ nawet rozwazalam czy nie jechac z Toba, my z wielkopolski wiec jakos bysmy sie w pociagu umowily, byloby fajnie:) ale myslalam ze to dzisiaj, dlatego napisalam do Ciebie ze piatek tuz tuz hahahha ale nawet dobrze ze tak wyszlo bo dzisiaj dostalam OKRES:):):) ale sie ciesze, a dzisiaj mialam isc do apteki po tabletki na wywolanie:) od dzis biore nowe tabsy oby wszystko bylo cacy:) Jak bedziesz na miejscu zobaczysz bedzie fajnie, tam beda laski ktore maja jeden cel wiec chamstwa nie bedzie:p najgorzej w pociagu bo nuda, sama jestem ciekawa jak to wszystko wyglada:) Elizka mam nadzieje ze nie myle heheh ale to Rzeszów chyba:p no spoko z tym cukrem sama sie pomecze;) moze jestes twarda zjesz jedno i masz spokoj na pare dni u mnie to nie dziala:/ wystarczy ze zjem raz, drugi a pozniej sa wpadki i codziennie cos memlam:/ nie moge opanowac tych moich kubków smakowych tak nie jem i wmawiam sobie ze potrafie zyc bez tego i to samo zlo i jest bleee chemia itd hehehhhe narazie dziala;) znowu swieta sie zaczna bedzie z******ty sernik i znowu moje kubki sie pobudza:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VERUNA gratuluję okresu :D:D heheh domyslam się że był wytęskniony:D A jakbysmy razem jechały to na pewno byłoby fajnie hahah krtaty na brzuchach by się nam zrobiły już w pociagu od rozśmieszania się :D:D Może się kiedyś jeszcze wszystkie spotkamy:) nie wiadomo co nam do głowy strzeli za pól roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak nie RzeszOw:p wikia no wlasnie ja nigdy nie chodzilam do dietetyka bo tyle przepisow na necie ehhehe:p tylko te 30 zl to malo, chyba ze co tydzien mam chodzi to go p*****le:p jeszcze to wszystko przemysle, i tak dopiero latem bym szla bo pracuje caly dzien i nie mam jak sie do niego dostac heheehh teraz tak mysle, ze w sumie latem inaczej bede chodzic do pracy wiec posilki inne beda, etam jednak nie ide do dietetyka:p bede szperac po necie:p a te przepisy chodakowskiej fajne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo za pół roku moze krata bedzie u mnie wtedy bez wstydu moge sie pokazac hahaah:p dziekuje za gratulacje:D sama sobie gratuluje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahaha:D... ejjjj a może to z braku wody??? nie mogłaś dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak pomyslalam, ale bole brzucha mialam juz wczesniej przed woda,chyba ze woda to taki gwóźdź do trumny:p ale zeby od wody??? To bym musiala byc strasznie wysuszona aby organizm tak szalal, ale byc moze intensywne itreningii malo wody i sie nazbieralo, teraz wyluzowalam od 2 tyg. I napilam sie w koncu hehehhe takze wikia gdyby Ci sie spoznial to wiesz co robic tylko pic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey ja jestem przed okresem wszystko mnie nepierdziela wiec zrobilam tylko 30 min z Lisa trening na dzien 8. jestem spocona i nie mam sily na nic wiecej. Dzisiaj pracuje do 5 rano wiec tez nie chce sie przemeczac. Skupie sie juz na dietce dzisiaj, zeby nie jesc glupot. Wikia baw sie dobrze tam z Ewka. moze nauczy Cie cos nowego- choc nie sadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podziwiam was dziewczyny. Nie wiecie czyjazda na rowerze stacjonarnym pomoze pozbyc sie cellulitu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jakie obciążenia masz ma siłowni? Zmieniasz przy każdym ćwiczeniu? Jakie robisz tam ćwiczenia, kiedyś pisałaś, ale zawsze taki sam zestaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do goscia watpie aby to pomoglo, zalezy jeszcze jaki masz cellulit, najlepiej robic jeszcze jakies cwiczenia a nie skupiac sie tylko na rowerze, no i masaze peelingi:) milego weekendu kochane ja juz dzisiaj nie dam rady to zajrzec, tzn. Zajrze na pewno ale nie bede miala czasu pisac wikia powodzenia jutro:):):) paaa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna ja własciwie nie planuje żadnej diety w pracy tylko teraz przez trzy dni będę tak jeść że bez chleba . próbowałam ropbić sałatki ale od octu mnie zęby bolały (szkliwo) ja nie zjem z samą oliwą a jogurty odpadają A więc dziś zjadłam 1 Owsiankę 2 banan 3 kisiel +2jabłka 4.warzywa na patelnie+ dwa jajka, jabłko no i po treningu bedzie jabłko tylko myślę czy nie zrobić dziś czegoś w domu nie ćwiczyłam jeszcze nowej chodakowskie i huraganu zaraz ma byc druga cz więc może... Te moje jabłka sa takie malutkie prawie że wielkości jaja także prosze na mnie nie krzyczeć że cukier hehe. Może zaraz się wybiorę na pół godzinki z małym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lajtowo tak ćwiczę cały czas ten plan który pisałam tylko czasem dodaję sobie ćwiczenia to z hantlami to ze sztanga tak dla urozmaicenia około 40 minut czasem troszkę więcej siłowo a pózniej godzinka cardio. Obciązenie sobię reguluję bo jest szeroki wybór czasem mam taki dzień że nie mam siły i jadę 15kg a czasem mam taki przypływ jak wczoraj że odwodziciele i przywodziciele (na maszynie ) ćwiczyłam 45kg ale ogólnie dzwigam coraz więcej tylko jest taka jedna maszyna na kaptury i nie mam siły zrobić 15 powtrórzeń z 10kg a mam w planie chyba 25 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, jak ty to robisz, taka chudzinka i tyle siły! Ale się wymodelujesz do wakacji :) co ja bidula mam powiedzieć, jak dzwigam tylko po 1,5 kg na ręce i 0,5 na nogi, będę wymodelowana do wakacji, tylko nie wiem których hehehe. Wczoraj nie ćwiczyłam, sprzatalam pył po robotnikach, mieli dziś skończyć, tak się umawiali, ale stwierdzili że nie wyschnie zaprawa i przyjdą dopiero w poniedziałek. Może dziś pójdę do znajomych się wykąpać wieczorem:) muszę szukać motywacji, bo mi się odechciewa, ale nie odpuszczę, poćwiczę coś dzisiaj. Wikia, baw się dobrze i ładnie ćwicz, strzel foty :) Eliza, w przypadku tej charlie james to nie jest tylko 30 min ale aż 30 minut. Nie mam skakanki, może kupie i po remoncie łazienki spróbuję ten trening, ciekawe czy do 10 minuty wytrzymam. Wątpię. W ogóle ma fajne sprzęty. Dziewczyny, zostala mi po remoncie rurka, ma odpowiednią długość, żeby jej używać jako sztangi. Czym ją wypełnić, żeby była ciężka? Ryż będzie za lekki, sól? No i czym zatkać, macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Veruna dzieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lajtowo zobaczysz niedługo jaka jestem drobniutka hahaha na maszynach innaczej się ćwiczy bo nie przeplatasz cardio no i nie pracują wszystkie mięsnie naraz więc dajesz radę większy ciężar ale jak biorę hantle to d 2,5 do 5 kg więcej jak 5kg raczej nie bo nie dam rady zrobić tyle powtórzen ile mam w rozpisce, Lajtowo najlepsze są pompki rób duzo pompek damskich czy męskich jakie dasz radę ja nabyłam siły właśnie dzięki nim ćwicząc z S.T :-D ... Wczoraj nie ćwiczyłam :-( cholera jasna zasnęłam leżąc obok małego w opakowaniu obudziłam się o 7 rano ! Mąż mnie nie chciał budzić bo wiedział że nie dosypiam niech to szlag i co teraz nie nadrobię tego dnia :-( chyba że jutro coś poćwiczę więcej po siłowni nosz kurde..... .. Wikia dziś chyba na warsztaach ... Czanka jak w pracy? Jak dieta jak ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×