Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Ja ćwiczę godzinę lub dwie po obiedzie, tak po jedzeniu to się źle ćwiczy bo człowiek ociężały i ma pełny brzuch, ale na pusty to bym nie dała rady bo się rozpraszam więc idealnie jest odczekać trochę po posiłku. Eliza ty masz hantle 3kg? jak się z nimi ćwiczy czuć duże obciążenie bo się zastanawiam czy 2,5kg to nie mało może lepiej 3kg kupić jak już bo może za miesiąc dwa będzie mi się wydawało te 2kg mało hmm doradź bo sama nie wiem co zrobić. Jak jest w Insanity jakie tam obciążenie używają? Mam słabe ręce ale może dam radę z 3kg hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedzenie po treningu jest bardzo wazne ale nie chodzi o objadanie sie tylko o uzupełnienie glikogenu w miesniach nalezy wtedy zjesc jakis owoc lub np koktajl owocowy(białko+weglowodany)zeby zapobiec katabolizmowi poczytajcie troche bo mozna zrobic sobie krzywde. Co do jedzenia przed to 2h po sytym posiłku 1h po lekkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczyłyście Insanity? Zastanawiają mnie te treningi, macie namiary skąd ściągnąć program?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cardio 2 za mną :) wycisk był tępo szybsze w porównaniu z cardio 1 także będę od tej pory już 2 ćwiczyć szkoda czasu na 1 bo to jednak słabsze dużo, ale dla początkujących 1 jak najbardziej ok ;) Wikia ja nie ćwiczyłam Insanity tak się troszkę rozglądam w tym kierunku może zacznę ale jeszcze się nie zdecydowałam bo to już nie żarty tylko prawdziwy wycisk, na chomiku masz całość do ściągnięcia nawet z rozpiską jak ćwiczyć to sobie zerknij, przeglądnij filmiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia ja cwicze insanity, ale wybrane treningi, bo lubie tez cwiczyc z ciezarkami, i biegam a insanity ogólnie jest bez ciezarków. Same podskoki, pajacyki ale w takim tempie ze mozna sie possssrac:) ze mnie sie zawsze leje! nawet po 10 minutach. co do wagi ciezarków... poszlabym w 3.... dlatego ze lada chwila 2 bedzie za malo, sama zobaczysz. ja cwicze na zmiane 3 i 5kg. wiecej na pewno nie pojde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w insanity jest tylko jeden trening z ciezarkami UPPER BODY WEIGHT TRAINING. uwielbiam go polecam tez tasme, ale patrz koniecznie na level. ja kupilam reeboka level 3, to chyba chodzi o obciazenie. sprawdz zeby czuc opór w tasmie, te bez w ogole nie kupuj. no i z raczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makeithappen o jak dobrze, mam kogo podpytać:) Właśnie widzialam na chomiku te treningi. mniej więcej obczaiłam tę tabelkę jak ćwiczyć ale nie widziałam w niej tego treningu o którym mówisz (UPPER BODY WEIGHT TRAINING). On nalezy do tego programu czy do jakiegoś innego?Aha i jak zrobić ten test na poczatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie wiem, bo w zadnym grafiku go nie widze, a Shaun T mowil w trakcie zeby robic ten program do 2/3 razy w tygodniu. ja robie go na przemian ze "Strength Asylum" - polecam + cardio. jutro np. mam insane ABS robilam tylko raz kiedys i sie poddalam - tak bylo ciezko co do testu.... ja tam nie robie testu, bo nie robie calego insanity dzien po dniu, ale jak masz zamiar robic cale 2 miesiace to polecam. jak wpiszesz insanity FIT TESt to masz cala rozpiske wszystkich cwiczen no i liczysz sobie ile wykonalas podskoków podczas 1 minuty np. robisz to razem z gruba. mam nadzieje, ze pomoglam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z grupa mialo byc:) po jakims czasie robisz znow taki test no i sprawdzasz rezultaty , czy poszlas w góre :) ja kiedys nie potrafilam w ogole podskakiwac z kolanami do góry a dzisiaj high knees robilam tak wysoko ze nie wiem co mi sie stalo:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza przejrzałam własnie pure cardio insanity na yt i musze sciagnac z gryzonia bo powiem ci ze straszni mi sie podoba po szpitalu sie za to wezme wzieła bym sie dzisiaj ale po wczorajszych w5 w6 boli mnie kolano bo nie załozyłam sciagaczy i teraz mam a własnie bo ty to cwiczysz to se orientujesz czy to obciaza kolana bo na filmiku wydaje sie ze nie ale w praktyce róznie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam opinię o Insanity i dziewczyna nie polecała osobą mającym słabe stawy i problemy z kolanami, jednak tam się dużo skacze i może być potem ból. Ja się dlatego waham bo boję się że zaczną się bóle kolan :( cały plan na dwa miesiące mi się podoba można się naprawdę dobrze napocić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze prosze powiedz jak ty to cwiczysz bo sciagam własnie z gryzonia ale tam jest pure cardio& cardio abs to sie cwiczy razem? I co np dokładasz jak robisz te krótki np ab ripper p90x? Acha i jeszcze chciałam sie ciebie zapytac ile czasu biegasz bo wiem ze liczysz mile a czasowo? Mam dwie kolezanki chetne do biegania jedna ma przed slubem duzo do zgubienia moze i ja bym powróciła do biegania tylko ze wczesniej biegałam interwałowo ale z nimi to pewnie normalnie bo jeszcze nie ta kondycja tylko nie wiadomo na ile im zapału wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biegam wolno jak zolw. 10 km robie jakies 1, 10 godziny. nie Bardzo bym ci polecala insanity jezeli masz problem z kolanami. sprobuj moze raz na tydzien... ale ja przez asylum ( cos podobnego do insanity) naciagnelam cos w kolanie I mnie bolalo prEz tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rob sobie ab ripper. abs core plus ( p90x) insane abs ( insanoty) albo cardio abs uppee body weight training INSANITY jilian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rob sobie ab ripper. abs core plus ( p90x) insane abs ( insanoty) albo cardio abs uppee body weight training INSANITY jilian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie przejrzałam to w oryginale i to jest jakas masakra :-D tzn ta pierwsza cześć jest ok ale ta druga oni jak wymiekaja nie wiem czy była bym w stanie po tym zrobic trzecią nie bardzo tylko rozumiem po co to rozciaganie w połowie?no ja mam problem z kolanami po cwiczeniach gdzie sa wykroki i wypady i przysiady wtedy mi sie mocno nadwrezaja odziwo skakac mogę :-) Bede miala przynajmniej tydzien przerwy to kolana odpoczna a i tak po powrocie wybiore sie do lekarza niech poleci konkretnie glukozamine lub kolagen i ortopeda Dziś nie cwicze bo mały jeszcze nie spi boli go brzuszek i marudzi mi nad uchem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ładnie biegasz eliza bardzo dobry czas na spalanie chciałbym miec tyle czasu eh dlatego mi do biegania zostaja interwały jutro przejze te treningi o których piszesz tymczasem musze spadac tulic młodego. Intensywnych treningów dziewczyny i miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj poczytałam o p90x i prawdopodobnie to zacznę po BR. Aga p90x by Ci się spodobało bo to dłuższe treningi, plan treningów jest całkiem fajny, właściwie Insanity BR i p90x to wszystko jest podobne tylko się różnią czasem ćwiczeń i rodzajem. BR wydaje się najbardziej lajtowe i dla tych co nie mają zbyt dużo czasu i chęci na ćwiczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czanka insanity faktycznie wygląda jakby obciążały kolana ale...tak mi się spodobały(filmiki), że postanowiłam je zrobić, ale wcześniej zrobię przygotowania. Muszę zdobyć coś na stawy, i witaminy. Słyszałam złe i dobre opinie o glukozaminie, brałyście to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey jak sie macie? p90x jest bardziej silowy. cwiczy sir glownie z hantlami, pull barem czyli podciaganie na drazku. jest tylko jedno cardio Kenpo insanity to glownie cardio ja dzisiaj nie cwicze znowu ch* grafik w pracy. wczoraj do 5 rano, dzisiaj juz od 12 I znow do 4 rano. na kolacje w przerwie dwie godziny idziemy do restauracji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia ja bralam glukozamine przez miesiac ale efektow nie bylo za specjalnych ostatnio pani w aptece powiedziala mi ze to trzeba brac przez trzy miesiace zeby byly efekty pozniej dwa miesiace przerwy ii znow brac slyszalam tez o kolagenie ale postanowilam ze zanim zno bbede wydaeac kase na suplementy to poradze sie lekarza tylko dopieto za tydzien die wybiore Co do cwiczen na drazku to u mnie jeszcze slabo dlatego nie probowalam nawet zabierac sie za p90x bo drazek posiadam ale za cholere sie na nim nke podciagne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też brałam glukozaminę i to niewiele daje raczej, może trzeba brać to długo, jak się ma problemy z kolanami to lepiej unikać ćwiczeń które je obciążają. Aga a ty co teraz ćwiczysz? i jak realizacja planów o których pisałaś kilka dni temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka no u mnie plan wykonany na 90% przedwczoraj w5 i w6 dzien wczesniej killer dzis planuje banish tylko wczoraj nic bo malego brzuszek bolal i nie spal pol nocy a ja planowalam trening na wieczor wiec nie mialam jak ale w niedziele nie bede robic regeneracji to nadrobie ten stracony trening

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka no u mnie plan wykonany na 90% przedwczoraj w5 i w6 dzien wczesniej killer dzis planuje banish tylko wczoraj nic bo malego brzuszek bolal i nie spal pol nocy a ja planowalam trening na wieczor wiec nie mialam jak ale w niedziele nie bede robic regeneracji to nadrobie ten stracony trening

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no to super że plan się sprawdza :) Eliza ty ćwiczyłaś coś z Turbo Fire? właśnie przeglądam info o tych ćwiczeniach i mi się skojarzyło że pisałaś o Hiitach tam jakieś są a może coś pokręciłam? ;) Jak mi się nie chce dziś ćwiczyć!!!! ale za raz muszę się zebrać i zrobić swoje 30min z Jillian puki syn śpi bo potem spacer a wieczorem to już całkiem mi się nie będzie chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam teraz motywacje do tych treningów moze dlatego ze boje sie spadku formy przez ta przerwe która mnie czeka to staram sie ćwiczyć na zapas haha choc wiem ze tak sie nie da :-P czanka jeżeli zdecydujesz się na HIIT lub Tabatę to musisz się nieźle przyłożyc to są treningi już dla mocno zaawansowanych polegaja na regulacji tetna najpierw lecisz na maksymalnym poźniej zwalniasz i znów max itd. sa to ćwiczenia na beztlenie trzeba mieć naprawdę super kondycję i dobre zdrowie po takim treningu trwajacym przykładowo 15 min powinnas byc tak wypompowana i zebys nie miała siły na nic innego ale fakt efekty sa z***biste bo to maksymalne spalanie kalorii jeszcze długo po własnie z racji tego ze zapotrzebowanie organizmu na tlen mocno wzrasta i organizm go pobiera w wiadomo kiedy spala sie najlepiej tłuszcz bez tlenu ani rusz :-). Próbowałam kiedyś tabaty ale aż mnie na wymioty brało i kolana cierpiały (robiłam przysiady) Jeżeli dasz rade to polecam bo sa to skuteczne treningi ale trzeba uważać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo nie slyszalam nic o Hit I Tabaga dajcie jakies linki?;) ja dzisiaj nie xwicze bo weekend w pracy crazy; ( jutro juz na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pełno tego na yt http:// www.youtube.com/watch?v=fla16ij1-0khttp:// www.youtube.com/watch?v=BNI7iYWhBLI tak biegałam ja (od 5minut) www.youtube.com/watch?v=JA8Ct94FX0k czanka myslałam ze o taki hiit ci chodzi :-P linki sa ze spacja lub bez bo spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×